Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן מתלונן על עישון המגיע לדירתו מהחלון שלי

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא ודאי?

מדובר בקשר סיבתי חד משמעי, ומוכח לגבי שורה ארוכה של מחלות.

אז בישראל עדיין זכותך לשרוף את עצמך למוות (ולקבל טיפול על חשבון כולנו), אבל אל תשקר לעצמך לגבי משמעות העישון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל שלא היית ברמב"ם.

שם תראה אנשים שמקבלים כימותרפיה לווריד ביד אחת, ומחזיקים סיגריה (לא, לא קנאביס) ביד השניה, כל זה מתחת לשלט גדול עם אותיות אדומות: "אסור לעשן".

יצא לי לראות את זה המון,זה היה ממש סמוך לאונקו' ילדים הישן.

לדעתי משרד הבריאות לא צריך לממן את הטיפולים היקרים למעשנים

הכבדים,אפשר להתנהג כמו חב' הביטוח הרגילות,

דוגמא אם אתה מעשן ביטוח בריאות פרטי מתייקר מאד כנ''ל ביטוח מחלות

קשות שלא נדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה להפוך את זה לדיון בעד ונגד עישון? שכל אחד יעשה מה שמתחשק לו בחיים הקצרים וחסרי המשמעות שלו, המטרה היא לא להזיק לאחרים על הדרך.

ובעניין הנושא המקורי, אין לך חלון אחר בבית שאתה יכול לעשן ממנו וזה לא יגיע לסלון של השכן? חייב להיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתייחס לשאלה של פות"ש ולא לכל הדיון שהתפתח בעד ונגד סיגריות- אם זה מפריע לשכנים אל תעשן לידם.

שים כפכפים, רד לרחוב או לפתח חדר המדרגות לעשן ותחזור לדירה שלך. יש לי כמה חברים מעשנים שנוהגים כך כבר שנים בכדי לא להפריע לשכנים ולא לעשות ריח של סיגריות בכל הדירה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לשכן שיסגור את החלון שלו.

Sent from my 6045O using Tapatalk

ואני הייתי מזמן פיקוח ומתן דוח עסיסי על מטרד ומתעד את זה ואחר כך היית אוכל אותה, סתם לידע כללי.

באופן כללי, כן יש חוקי עזר עירוני למניעת מטרדי ריחות ומן הסתם, במידה והשכן מעשן קבוע, ביום יום, זה הופך למטרד ויש לשכן את כל הזכות להתלונן על כך.

מה לא נחשב מטרד? כאשר עושים פעם בכמה חודשים מנגל במרפסת ומודיעים לשכנים או כאשר המטרד הוא חד פעמי או פעם ב.. במרווחים די ארוכים כאשר אי אפשר להוכיח כי זה מטרד קבוע.

היות ומדובר על בניין משותף, על כולם, חלים החוקים של דיור משותף וכולם חייבים לעשות מאמץ לא להפריע אחד לשני.

מה הכוונה? זה שכל אחד כאן קנה דירה בבנין משותף לא הופך את זה עם כל הכבוד "לשטח הפרטי שלי", לידיעת כולם כאן, שאולי לא בקיאים בנסחי החוק, כן כן, השטח הפרטי שלכם הוא בתוך הבית וזה הכל, וגם אז עוד אפשר להתלונן.

מה הקטע? אתם בטח אומרים אוקיי, אעשן בתוך הבית אבל במידה והשכן או שכנים יוכיחו או יתלוננו כי המטרד ממשיך באופן הפוגע באיכות החיים, יהיה ויוטל עליכם למצוא פתרון עבור עצמכם, מנסיון.

כל עוד גרים בבניין משותף, עושים הכל כדי לחיות בשלום עם כולם.

מה הייתם אומרים אם השכן ליד היה עושה מנגל כל יום או 4 פעמים ביום (נגיד כמות העישון ביום) מדליק עושה ומכבה, מדליק מבשל ומכבה, מה אז? השכן היה אומר "תסגור את החלון", לא?

הבנתם את הרעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים כפכפים, רד לרחוב או לפתח חדר המדרגות לעשן ותחזור לדירה שלך.

יש לי שכן כזה (חוץ מהכפכפים). מעשן בחוץ. לא מפריע לאף אחד.

מבחינת זמן ונוחות זה זהה לחלוטין ליציאה מהבניין/מגדל בעבודה על מנת לעשן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני הייתי מזמן פיקוח ומתן דוח עסיסי על מטרד ומתעד את זה ואחר כך היית אוכל אותה, סתם לידע כללי.

באופן כללי, כן יש חוקי עזר עירוני למניעת מטרדי ריחות ומן הסתם, במידה והשכן מעשן קבוע, ביום יום, זה הופך למטרד ויש לשכן את כל הזכות להתלונן על כך.

מה לא נחשב מטרד? כאשר עושים פעם בכמה חודשים מנגל במרפסת ומודיעים לשכנים או כאשר המטרד הוא חד פעמי או פעם ב.. במרווחים די ארוכים כאשר אי אפשר להוכיח כי זה מטרד קבוע.

היות ומדובר על בניין משותף, על כולם, חלים החוקים של דיור משותף וכולם חייבים לעשות מאמץ לא להפריע אחד לשני.

מה הכוונה? זה שכל אחד כאן קנה דירה בבנין משותף לא הופך את זה עם כל הכבוד "לשטח הפרטי שלי", לידיעת כולם כאן, שאולי לא בקיאים בנסחי החוק, כן כן, השטח הפרטי שלכם הוא בתוך הבית וזה הכל, וגם אז עוד אפשר להתלונן.

מה הקטע? אתם בטח אומרים אוקיי, אעשן בתוך הבית אבל במידה והשכן או שכנים יוכיחו או יתלוננו כי המטרד ממשיך באופן הפוגע באיכות החיים, יהיה ויוטל עליכם למצוא פתרון עבור עצמכם, מנסיון.

כל עוד גרים בבניין משותף, עושים הכל כדי לחיות בשלום עם כולם.

מה הייתם אומרים אם השכן ליד היה עושה מנגל כל יום או 4 פעמים ביום (נגיד כמות העישון ביום) מדליק עושה ומכבה, מדליק מבשל ומכבה, מה אז? השכן היה אומר "תסגור את החלון", לא?

הבנתם את הרעיון.

אם השכן עושה מנגל בביתו וזה מפריע לי אז אסגור את החלון שלי.

מצטער, לי יש שכנים שמבשלים המון, כל היום נכנס לי ריח של אוכל טעים לדירה, זה מחרפן אותי וזאת בעיה שלי, אני סוגר את החלונות כשהם מבשלים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ריח טוב של אוכל זה לא מטרד כמו ריח מסריח של סיגריה. אם השכן שלך היה עושה תחרות פלוצים מול החלון שלך כל יום היית מתחרפן יותר.

יש לי שכן כזה (חוץ מהכפכפים). מעשן בחוץ. לא מפריע לאף אחד.

מבחינת זמן ונוחות זה זהה לחלוטין ליציאה מהבניין/מגדל בעבודה על מנת לעשן.

רק שבעבודה הוא נמצא בבנין ציבורי וכאן הוא בבית שלו. זו לא אותה נוחות.

בכל אופן אם אין לו חדר אחר עם חלון שלא פונה אל השכן, אין מנוס מלוותר על הנוחות ולצאת החוצה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי שכן שמעשן למטה, לאחרונה גיליתי שאני עד כדי כך רגיש שאני מריח את הסיגריה שלו בסלון, 4 קומות מעליו.

אני לא סובל את הריח וזה מאוד מגעיל אותי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, לי יש שכנים שמבשלים המון, כל היום נכנס לי ריח של אוכל טעים לדירה, זה מחרפן אותי וזאת בעיה שלי, אני סוגר את החלונות כשהם מבשלים.

אז תבוא אליהם עם סכין, מזלג, צלחת, והמפית הזאת שתולים על החולצה כדי לא להתלכלך.

אחרי כמה פעמים הם יבינו את הרמז, ויעברו לגפילטע פיש, קניידלך, איטריות במרגרינה, ורגל קרושה, או שיזמינו לעצמם פיצה בשקט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מי שמעשן בחלון ביתו או מרפסתו 24 שעות ביממה לא יקבל דוח.

או שהמעשן עובר לחלון אחר או יורד לעשן למטה או שהשכן הסובל ימשיך לסבול (מריח או סוגר חלון), מה שיסכימו הצדדים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפתח ואומר שאני:

א. אסטמתי מילדות (או אסמטי, לא הצלחתי להחליט).

ב. בעל אף גדול ומפותח וסלידה לא פרופורציונאלית מריח של סיגריות.

ולמרות זאת, לא מבין את מי שאומר לבנאדם לא לעשן בבית שלו.

קומה מתחתי יש מישהי שהמרפסת שלה נמצאת ממש מתחת לשלושת החלונות הכי גדולים בבית, שתמיד פתוחים.

כל הזמן יושבת שם ומעשנת, וכל הזמן הבית שלי מצחין בצורה בלתי נתפסת.

אם אני לא סוגר את הדלת של חדר השינה, אני מתעורר ב7 וחצי מעננות הסיגריה הראשונה שלה.

ועדיין, לא חושב בכלל להעיר לה. זו המרפסת שלה, ולעשן זו עדיין פעולה חוקית (לצערי).

זה מפריע, זה דוחה, זה מסריח, זה מסרטן, זה פוגע בסביבה שלה, בעיניי זה שקול ללחרבן לה לתוך המרפסת מהחלון שלי, אבל זו בעיה שלי.

המקרה שאתה מתאר הוא אפילו יותר קיצוני. אתה יושב בתוך הבית שלך וזה מפריע לו. שיתמודד. שימצא פתרונות. שיסגור את החלון.

ואתה? תגלגל ג'ויינט. מבטיח לך שאף אחד לא יתלונן על הריח. מקסימום יבוא עם חבילת עוגיות.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה שנובעת מהצפיפות הנוראית של הדיור בארץ.

מצד אחד זכותו של אדם לעשן בבית שלו. מצד שני זכותו של אדם שלא ייכנס לו ריח של סיגריות לבית.

למנוע סכסוכי שכנים, הייתי מנסה לפתור עם השכן את הבעיה בצורה כלשהיא.

הרי למה אתה לא מעשן בבית עם חלונות סגורים? כי זה מגעיל.

אז מאותה סיבה לא הוגן שתעשן לשכן בחלון.

יצירתית אני יכול לחשוב על מאורר קטן שיסיט את העשן לצד השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לשכן שיסגור את החלון שלו.

Sent from my 6045O using Tapatalk

בדיוק.

ואני לא מעשן.

ולא מת על הריח במיוחד.

אבל גם הילדים של השכן מרעישים לפעמים לא?

גם הוא ירצה למנגל לפעמים לא? לעשות מפגש רועש? להפעיל מוזיקה?

גם הפליצות שלו מסריחות לי את האויר.

בקיצור צריך לדעת לחיות בהרמוניה, ושכן כזה היה נשלח לביתו חזרה.

ג"נ כנראה שהיתה התחשבות בתלונתו וניסיון לפטור את הבעיה בכל זאת, במידה והיה פועל בכבוד.

אבל לא על חשבון פרטיותי וחופשיותי.

לדוגמה, מאוורר.

עריכה אחרונה על ידי SHAI-SPORTWAGON
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...