Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו השאלה שהיינו צריכים לשאול בתחילת השרשור.Like-seriously-guys-How.jpg

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותר נכון how to lower the difficulty settings on life

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להסכים איתכם ולהגיד , אתה צודק, עזוב להתבאס, זה יבוא לבד.

זה ממש לא ככה, אם לא תהיה בסביבת נשים, אם לא תעשה מאמצים, אם לא תיתקל בסיטואציות שכוללות בהן נשים (עבודה, בילויים, אתרי היכרויות) שום בחורה לא תקפוץ לך מהשמיים. במצב כזה תחכה שנים ולא תקבל כלום אז...נחמד לעודד ככה, באמת שנחמד, אבל זה לא ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה. לא ממש עזר לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, רק עשה טובה ומחק את ה"חסר מזל" מהחתימה שלך. אם ממש בא לך להרגיש חרא עם עצמך אתה יכול להשאיר את ה"אני אפס" (למרות שגם זה יעשה לך רק רע), ה"חסר מזל" לא רק סתם יעשה לך רע, הוא גם יגרום לך להאשים את הכל על המזל, שזו טעות מאוד גדולה (כמעט גדולה כמו לתלות את הכל על אלוהים).

תן לי להבהיר לך חד משמעית: אתה לא חסר מזל. אין לך יותר או פחות מזל מאף בנאדם אחר בעולם. יש לך תנאים מקדימים שהשפיעו ומשפיעים על החיים שלך. למשל התנאי המקדים שגרם לכך שנולדת בארץ ישראל, במקום בנורבגיה או שוויץ או מדינה אחרת שבה יש המון אנשים שמחים. או התנאי המקדים שלמשפחה שלך יש או אין כסף, וכולי וכולי. אבל מעבר לכך - מה שאתה עושה עם התנאים המקדימים האלה, אתה לא יכול להאשים את המזל. אתה חייב לקחת אחריות ולעשות את המקסימום מהקלפים שחולקו לך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל אני נולדתי במקום עם אחוז הרבה יותר נמוך של אנשים שמחים, מאשר ישראל (רמז עיר 120 ק"מ דרומית מצ'רנוביל).

הדבר היחיד שמשמח אנשים שחיים שם זה נוזל עם 40 אחוז ומעלה אלכוהול, בכמות של ליטר וחצי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מ1996.

לא שפה אני ממש קורן משמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית פעם תוכנית של ה-BBC על אושר.

נבדק על תאומים זהים, שהופרדו בלידתם.

יושבות שתי נשים בגיל 50 (בערך). מצחקקות. כל הזמן. חוש הומור זהה. משלימות אחת לשנייה את המשפטים.

עליזות.

שמחות בחייהן.

תאומות זהות.

נפגשו חודש לפני הצילומים...

ת'כלס... זה גנטי.

https://www.forbes.com/2004/09/23/cx_mh_0923happiness.html

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל תכונה אנושית, פיזית או נפשית, אפשר להגיד שהיא גנטית.

השאלה היא, מה אנחנו בוחרים לעשות עם הנתונים שנולדנו איתם.

בסופו של דבר אנחנו סיכום של: גנטיקה + תנאי סביבה + בחירה אישית.

שני הנתונים הראשונים נכפים עלינו, אבל השלישי יכול לעשות הבדל גדול.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מסכים עם אושריקו בקטע הזה. "זה יבוא לבד", "גורל" ושות', אני לא מאמין בזה, אני מאמין שאם אתה רוצה להשיג משהו, אז תעבוד, קשה אם צריך, עד שתשיג אותו, ואל תבנה על כל השפעות/התערבויות חיצוניות. בגלל זה התחלתי עם אפליקציות ההיכרויות, בגלל זה קראתי המון על הנושא עד שהגעתי לרמה טובה++, בגלל זה אני ממשיך לקרוא על הנושא, כי כרגע להשיג דייטים נהיה החלק הפחות בעייתי (אבל עדיין לא הכי קל בעולם), אלא ליצור מהם קשר (זה בהקשר של דייטינג, כמובן).

מתחיל לקרוא עכשיו ספר שנקרא "Models: Attract Women Through Honesty" של Mark Manson, מהמעט שקראתי הוא קולע בול ומתאר סיטואציות דומות (מהמציאות) של אנשים שאני לגמרי יכול להזדהות איתן. בגדול הגישה שלו היא ש"טריקים" של "אמנות פיתוי" אמנם עובדים, אבל לטווח הקצר בלבד (קרי מי שרוצה להשיג טונות של סטוצים יכול להשתמש בהם בכיף), אבל לקשר רציני לטווח ארוך - הן חסרות תועלת, והשינוי שצריך לעשות הוא שינוי פנימי. יהיה מעניין לקרוא את ההמשך.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית פעם תוכנית של ה-BBC על אושר.

נבדק על תאומים זהים, שהופרדו בלידתם.

יושבות שתי נשים בגיל 50 (בערך). מצחקקות. כל הזמן. חוש הומור זהה. משלימות אחת לשנייה את המשפטים.

עליזות.

שמחות בחייהן.

תאומות זהות.

נפגשו חודש לפני הצילומים...

ת'כלס... זה גנטי.

https://www.forbes.com/2004/09/23/cx_mh_0923happiness.html

אין דבר שמשפיע על חיינו יותר מהגנטיקה.

האופי שלנו, האינטיליגנציה, הכשרונות וכמובן הבריאות שלנו.

אלו נתונים מולדים ואין לנו שום שליטה עליהם או יכולת לשנות אותם.

והם קובעים איך יראו חיינו, לטוב ולרע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, כל אלו התנאים שאנו נולדים איתם. והבחירה שלנו היא איך להתנהל. הגישה שלך מורידה מהאדם כל אחריות למעשיו כלפי עצמו וחמור יותר, כלפי הסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, כל אלו התנאים שאנו נולדים איתם. והבחירה שלנו היא איך להתנהל. הגישה שלך מורידה מהאדם כל אחריות למעשיו כלפי עצמו וחמור יותר, כלפי הסביבה.

אתה יכול לבחור איך להתנהל במסגרת היכולות שלך.

אי אפשר לקנות בשום אוניברסיטה פיקחות, כשרון ואינטילגנציה.

ברור שאדם אחראי למעשיו, במגבלות המולדות שלו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...