Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושריקו, איך אתה מכניס לאותו משפט מילים כמו מהממת, מדהימה ומילה כמו מסובכת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מה הבעיה? זו ההגדרה המילונית של האקסית שלי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמנם היא הייתה מסובכת, אבל היא הייתה הכל בשבילי.

עזבו שגם הצלתי אותה בזמנו מתקיפה\אונס\הצקות של נערים בעיתיים (יש עליה שרשור דרך אגב),

היא פשוט הייתה מדהימה ביופייה (אותו פרצוף כמו של שיר אלמליח, אותה עדה ואותו מבנה פנים וצבע עור), רגישה ועדינה והיינו עושים שיחות נפש ארוכות (כן, פרינזדון). זה שזה לא היה זוגיות כי היא מתוסבכת או כי חזרה בתשובה זה לא אומר שלא היה קשר ושהיא נ-ע-ל-מ-ה ככה פתאום. קשה להסביר את זה אבל נקשרנו חזק אחד לשני כחצי שנה(היא גם הייתה אחרי כל מפגש מתקשרת אליי ואומרת את זה) אז... יש לי איזשהו סוג של חרדת נטישה.

אני לא מתכוון להתחיל יותר עם נשים, מה שיהיה יהיה... אף אחת לא שווה עצבים וזמן ובזבוז כסף. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשנה סדרי עדיפויות מנשים למשהו אחר.

כמו ללמוד משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היא לא סתם נעלמה, זה היאקוזה שמעו שאתה שם בקורולה חלפים סינים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאקוזה של טויוטה.

ודים, למדתי אוטוטרוניקה בשנת 2013 והוצאתי תעודה בהצטיינות, אבל זה נגמר מהר מאוד אחרי תקופה קצרה במוסכים. אולי אם חבר יפתח מוסך אני בא אליו אבל כמו שזה נראה זה תקוע כרגע.

ללמוד משהו עם 9 שנות לימוד שמתוכן למדתי אולי רק אחת זה לא פשוט.

אמרנו אפס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לחיות עם העדינות והיופי כל החיים? אישה מתוסבכת בראש ולא יודעת אם זה יום או לילה ואיך קוראים לה. אחרי שנה יעבור לך היופי שלה ותתרגל לזה אבל לראש דפוק לא ניתן להתרגל. אז למה להכניס את הראש שלך לזה. ? נראה לך שאתה תהיה הפסכיאטר שלה ותנסה לפתור לה בעיות.? אז תתעורר לעצמך כי זה לא יקרה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א*י (אם אני אוסיף עוד אות, אני אקבל התראה), הבחורה הייתה מתקשרת אליי רק מחסום ויוצאת רק בלילות ובסוף גם חזרה בתשובה באופן די קיצוני. אבל כן, היא הייתה בשבילי הבחורה היחידה באותו הזמן ושבאמת כיף איתה ככה שהתעלמתי מזה... באמת מזל שלא יצא מזה זוגיות, אבל אני מאוד מקווה שטוב לה אי שם (בקריית מוצקין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאקוזה של טויוטה.

ודים, למדתי אוטוטרוניקה בשנת 2013 והוצאתי תעודה בהצטיינות, אבל זה נגמר מהר מאוד אחרי תקופה קצרה במוסכים. אולי אם חבר יפתח מוסך אני בא אליו אבל כמו שזה נראה זה תקוע כרגע.

ללמוד משהו עם 9 שנות לימוד שמתוכן למדתי אולי רק אחת זה לא פשוט.

אמרנו אפס?

מה הקשר? אז לא מתאים לך להתנהל במוסך עם העבודה והקולגות לעבודה, אז לא לכולם מתאים, גם לי לא מתאים.

נסה לשנות כיוון, אולי לא רכב (תחום די מגעיל בישראל האמת).

אתה מבין במחשבים? מה עם ללמוד טכנאי רשתות, אבטחת מידע, תכנות? יש המון עבודה בזה.

חוץ מזה שנות לימוד אפשר להשלים במתכונת מקוצרת. גם ליאיר לפיד אין תעודת בגרות, והוא נהיה שר האוצר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל טכנאי רשתות תנאי קבלה זה נשימה, דופק ותביא ת'כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהלב עם מכוניות. אני כבר כמה שנים טובות כל יום ליד מכוניות ומתעסק בזה, קשה לעזוב את אהבת חייך.

מכוניות עדיף לאהוב מרחוק. זה מה שאני עושה.

זה מעניין אותי והכל, נחמד לראות מכונית ספורטיבית מיוחדת, להתעניין במבנה רכב והכל, אבל בשבילי אני מעדיף קורולה שתניע ותסע מתי שצריך, בלי יותר מדי התעסקות.

כמו עם ילדים - ילדים זה הפרחים של החיים, אבל עדיף שיגדלו בגן של מישהו אחר. ההבדל בין ילדים ומכוניות בשבילי זה שאני גם לא אוהב ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהלב עם מכוניות. אני כבר כמה שנים טובות כל יום ליד מכוניות ומתעסק בזה, קשה לעזוב את אהבת חייך.

אז תעבוד בעבודה טובה שתוכל לממן את אהבת חייך כתחביב .

נניח הייתי מעדיף להיות רופא ולשפץ רכבי אספנות בזמני הפנוי מאשר.... ההמשך שלך .

רק לצורך הדוגמא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון, אני כן מאוד רוצה לעבוד במוסך, אבל הבעיה שאני צריך ללמוד לאט לאט ובזהירות ולזה אין סבלנות למעסיקים.

חוץ מזה שברוב המקרים תקפו אותי במוסכים תמיד על רקע לאומני.

לא אשכח שרבתי עם בן מיעוטים מטייבה שהברכה שלו כל בוקר הייתה "מוות ליהודים" עד שהרמתי עליו משהו והבחור נרגע וקיבל השעייה, זה היה לפני כמה שנים טובות , מאז אני מבין שאין חברים במקצוע הזה אלא רק שנאה בין העובדים, במיוחד אם אלו יהודים וערבים, אבל לא רק. יש שנאה וכעס בין כולם.

אם החבר יפתח זה כבר משהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...