Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לחלוטין מבחירה.

כן ולא.

אם הוא סובל מדיכאון, זה לא בהכרח בשליטתו.

אבל הוא כן יכול לבחור מה לעשות עם הדיכאון הזה... האם לטפל בו או האם להכנע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים להמ אני אומר שאני חסר מזל?

אז ככה...

מישהי שהייתה איתי בקשר והייתי הולך אליה(סוג של תמיכה, מודה) יום בהיר אחד נעלמה לגמרי מהחיים ואולי מהארץ.

לאחר מכן הכרתי בחורה מדהימה אבל מאוד מוזרה ומתוסבכת, שתינו היינו בקשר מעולה ובאמת הייתה כל מה שגבר היה רוצה: עדינה ברמה קיצונית, נשית, יפה, רגישה ומה לא...אבל כמו שאמרתי עם ימבה של בעיות , יום בהיר חזרה בתשובה ונ-ע--ל-מ-ה שוב. אין זכר, אין שום דרך למצוא.

היו לי עוד מקרים כאלה לא כולל האחרונה המדוברת, זה לא קשור לזוגיות, זה פשוט כבר נהיה חרדת נטישה, כל בחורה שאני נקשר אליה עוזבת. למה צריך את הכאב הזה?

זה לא חוסר מזל? בזמן שכל אחד תופס אחת ונהיה איתה בקשר ארוך מאוד.

אגב, הקורסים של אומני הפיתוי לא שווים כלום בשביל בחורות בארץ. אתן לא ראויות שגבר ישקיע כל כך הרבה כסף וזמן כדי לכבוש אתכן וזאת הסיבה (וגם האגו) שלעולם לא אלך על קורס כזה. אמנם הם עזרו לאנשים, אבל מרגיש לי שזה עזרה בשביל נשים שלא שוות את זה..

בכל מקרה, סגרתי יום עבודה עם סיבוב קצרצר בקורולה 2009 אוטומטית של אחד השכנים מהעבודה, תענוג של רכב. מרגיש זריז מאוד עם ליטוף של הדוושה רק. הגה קליל מאוד, שדה ראייה טוב. תענוג.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסים האלה עזרו להוציא כסף מכיסים של טיפשים חרמנים, ולהעביר את הכסף הזה לכיס של מי שמעביר את הקורסים האלה. כנ"ל קואצ'ינג ועוד חרא בסגנון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, סגרתי יום עבודה עם סיבוב קצרצר בקורולה 2009 אוטומטית של אחד השכנים מהעבודה, תענוג של רכב. מרגיש זריז מאוד עם ליטוף של הדוושה רק. הגה קליל מאוד, שדה ראייה טוב. תענוג.

שמישהו כבר יתן לו GT86.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אגב, הקורסים של אומני הפיתוי לא שווים כלום בשביל בחורות בארץ. אתן לא ראויות שגבר ישקיע כל כך הרבה כסף וזמן כדי לכבוש אתכן וזאת הסיבה (וגם האגו) שלעולם לא אלך על קורס כזה. אמנם הם עזרו לאנשים, אבל מרגיש לי שזה עזרה בשביל נשים שלא שוות את זה..

האנשים היחידים שזה עוזר להם הם אלה שמעבירים את הקורס.

אם כבר, לך תלמד משחק בבית ספר לתיאטרון או משהו כזה, לפחות יצא לך מזה משהו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתם סתם אומרים.

אני אישית הכרתי אנשים שיכלו לדבר עם בחורות רק שהם שיכורים(ממש כמו הבחור ההודי מהמפץ הגדול), והקורסים האלה ממש עזרו להם.

אז נכון שחלק מהם משתמשים בשיטות שנויות במחלוקת, ורוב האנשים לא באמת גם צריכים את הקורס הזה.

אבל יש אנשים שזה באמת עזר להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזר להם...להשיג סטוץ או קשר קצר (מאוד), אני מניח. בסופו של דבר הטריקים שלומדים שם ממש לא יעזרו לקשר אמיתי לטווח ארוך, כי ככל שיעבור הזמן, יתגלה האדם האמיתי מאחורי כל המסכות, המשפטים והאסטרטגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהות של הקורסים האלה, היא לא לתת וללמד משפטי פתיחה או טריקים. אלא לצאת לשטח לתרגל ולהתמודד עם הפחד גישה, ולהשתפשף באינטרקציות עם כמה שיותר נשים. הרבה אנשים מתביישים לגשת לבחורות, ולפנות אליהן לצורכי היכרות.

אני יכול לספור על יד אחת, את מס' הפעמים שפניתי לבחורות בחיים האמיתיים למטרת היכרות/סמול-טוק. יש לי חברים שתרגול כזה עזר להם, גם לסטוצים ולבסוף גם לקשר רציני. תחפשו ביוטיוב rsd או simple pickup.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, איך אתה מכניס לאותו משפט מילים כמו מהממת, מדהימה ומילה כמו מסובכת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני שומע את שלושת המילים האלה יחד, אני חושב על מכונת רוב גולדברג.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, איך אתה מכניס לאותו משפט מילים כמו מהממת, מדהימה ומילה כמו מסובכת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

״את מהממת אבל מסובכת בצורה מדהימה״

Easy

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...