Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב, כריסטופר קולומבוס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה בדיוק מה שמוכיח את התיאוריה שלי - אף אישה לא רוצה לקיים יחסי מין עם אף גבר, הן עושות את זה רק כדי להשיג מטרה.

ואדים, אתה כל כך לא מכיר נשים, שזה חמוד כמו תמימות של ילד בגן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי סיפורי זוועה שאני שומע על כל נושא הזוגיות, והשגת זוגיות, וכל מה שמסביב, לא בטוח שאני רוצה להכיר נשים.

חבל שאני לא אסקסואל באמת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי סיפורי זוועה שאני שומע על כל נושא הזוגיות, והשגת זוגיות, וכל מה שמסביב, לא בטוח שאני רוצה להכיר נשים.

אתה פשוט לא שומע את הסיפורים הטובים, same same but different של הצלחת סטארט אפ - אף אחד לא שומע על עשרות שנכשלים אבל כולם שומעים על אחד שמצליח.

אנשים שטוב להם בזוגיות לא נוהגים לפרסם את זה כמו אנשים שרע להם בזוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כי אתה קבוע בסביבת סחל'ה וגם אם משמיעים לידך דברים חיוביים, אתה פוסל אותם ומגיב בזלזול. אז איך תבין שאפשר גם אחרת?

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים חושבים שזוגיות מתרכזת בלהצטלם יפה לפייסבוק, להזדיין עד הבוקר, ומתנות....

והאמת היא? שיש גם רגעים שלא בא להיות בזוגיות,תקופות לחוצות,עצבים וכן הלאה.

בגדול - אין מושלם...

מי שמצפה לנסיכה שיבדוק קודם כל שהוא לא צפרדע.

ואדים,

המשפט שלך לגבי סקס הוא משפט של בתול אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים,

המשפט שלך לגבי סקס הוא משפט של בתול אחי.

אין לי בעיה להודות בזה, אני כבר לא בן 17, ולא באמת אכפת לי. זה שאני לא מציאה גדולה אני יודע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי. אבל זה כבר נשגב מבינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאני לא מציאה גדולה אני יודע.

"פה קבור הכלב"

אם אתה רוצה זוגיות בריאה קודם כל אתה צריך לחיות בשלום עם עצמך. אם אתה לא מקבל את עצמך כמו שאתה - אל תצפה שמישהי אחרת תקבל אותך כמו שאתה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דויד ביטן הצליח למצוא אישה, גם אתה יכול.

א) אין לי מושג מי זה.

ב) נשים שנמשכות אליי (לא שמצאתי דבר כזה, אבל אם כן, זה יהיה משהו נוראי דוגמת ודים בחצאית), אני לא נמשך אליהן, אני לא רוצה כל דבר שיש בו פיצ'ר של חור בקונסטרוקציה, "כי זה עדיף מכלום", כי באמת עדיף כלום.

לכן ויתרתי מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששואלים את אבא שלי מה נשמע, הוא עונה שזה תלוי איפה שמים את האוזן.

הבעיה שלך היא לא שאתה אסקסואל, אלא שאתה א-רגשי. אתה מנסה למפות את כל מערכת היחסים האנושית לפי צ'ק ליסט של אינטרסים מוגדרים. במקום זה תמצא מישהי שתהיה מספיק נחמד אליה שהיא תרצה לעשות לך קיצי בגב בבוקר, לפני יום עבודה.

משפר את איכות החיים ברמות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...