Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוריו כבר כתב אבל אני אחדד--ביום שתהיה שלם עם המגרעות שלך (ואפילו במידה מסוימת תאהב אותן),

אבל יחד עם זה תכיר בצורה מוחלטת בערכך העצמי, מה שנקרא לא תתבייש בכלום, ולא תיעלב מכלום, אז תתחיל ההצלחה עם נשים.

וללא ספק לוקח הרבה זמן להגיע למצב הנפשי הזה.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפוך גוטה, הפוך.

המשפט המקורי של איל גולן הוא

גם אם אוכלים כל יום סטייק (הכוונה לאישתו דאז הדוגמנית אילנית לוי) בא לך לפעמים פרוסת שוקולד,(העוזרת שבגד איתה באילנית)

וזה היה התירוץ לעזיבה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, מקס, אתה מגזים לטעמי לגבי הליצנות.

היתה פעם פרסומת למשרד שידוכים שבה הבחורה חזורת ואומרת "הוא כל כך מצחיק אותי".

חושב שזה שייך לשדכנית הלנה. אבל אולי אני משדך את הפרסומת למשרד הלא נכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה לעשות עם זה בכלל, להגיב, לא להגיב...מבאס. :(

שלח לה את המספר של אושר.

וברצינות, מה שמקס יעץ לרשום הוא התחלה טובה. אם אתה מתקשה לשחרר ולרדת לרמה כזאת של נון-שלנט, תמיד אפשר לומר 'תודה על התקופה הקצרה והנעימה הזאת, הדלת פתוחה אם תשני את דעתך'. המהדרין יקפידו למחוק את המספר שלה מהטלפון מיד לאחר מכן.

כאמור, אני לא מאמין בהכל או כלום. אז לא הצליח לכם הפעם, לך תדע מה יהיה בעוד שנה כשתהיו במקומות אחרים בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים התכוון למשפט האגדי של אייל גולן(יש האומרים שתרם לגירושין) "כמה אפשר לאכול פרוסת שוקולד? לפעמים רוצים סטייק.

משהו בסגנון.

אני לא מצטט את הנבלה הזה, אייל ביטון. נשאר לי עדיין כבוד עצמי.

התכוונתי לדברים אחרים לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נבלה, הוא לא אשם בכלום. זה שיש לו אבא חר* זה לא אומר שהוא חרא.

לעצור באמצע אקט בגלל הגיל זה לא משהו שכל גבר היה עושה.

אני לא סנגור של אף אחד בכל מקרה זה לא הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_tongue

אני לא מצטט את הנבלה הזה, אייל ביטון. נשאר לי עדיין כבוד עצמי.

התכוונתי לדברים אחרים לגמרי.

התכוונת שזה המובן מאליו שעדיף לענג אותה במקום להצחיק אותה?

ובהקשר הזה מובן מאליו שעדיף סטייק על שוקולד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה מובן מאליו שעדיף סטייק על שוקולד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נבלה, הוא לא אשם בכלום. זה שיש לו אבא חר* זה לא אומר שהוא חרא.

לעצור באמצע אקט בגלל הגיל זה לא משהו שכל גבר היה עושה.

אני לא סנגור של אף אחד בכל מקרה זה לא הנושא.

זה שאבא שלו חרא? הוא לא ידע? בחייאת אושר. חוץ מזה, נראה לך נורמאלי ללכת לז**ן בחורות ביחד עם אבא שלך?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף מלז**ן בחורים עם אמא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אייל גולן עשה ועושה המון דברים חיובים, יש לתקשורת בארץ פה נטייה ליפול עליו על כל דבר,

כנראה צרות עין של ישראלים.

לגבי אקט כזה או אחר עם אבא שלו , ברור שזה נשמע ונראה לא טוב מהצד, אבל הוא לא עשה משהו פלילי.

עכשיו, כולכם פה צריכים לדעת את האמת גם אם היא כואבת וקשה... למה לא מאשימים ילדות בנות -17 שבשבילן לשכב עם גבר חתיך ומפורסם וסלב זה משאלת לב?! אתה חושב שהן באמת נרקומניות אומללות שאדון ביטון ניצל ?לא נראה לי, אבל תאמין לי שהן גם מחפשות את זה. זה חינוך מהבית...בעצם, כשאין חינוך.

למה יש סרטוני סקס של נערות על ימין ועל שמאל ?! אונסים אותן ? ממש לא, הן מחפשות את הסקס, אחרת לא היו שוכבות. זה שזה לא מוסרי ופלילי לצלם זה ברור.

אז אף אחד ואחת לא טלית שכולה תכלת.

אני בחיים לא הייתי שוכב עם ילדה בת 16 או 17 כשאני בן 40 ומשהו עם ילדים, זה ברור.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...