Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה קשור לערסים?!

הרפרסנס לערסים פה (אם הבנתי נכון) הוא לא בהקשר של בועלי קטינות, אלא בהקשר של תמיכה בעיוורון ב״גיבור התרבות״ למרות ואחרי שהתבררו עליו עובדות מזוויעות אלו ואחרות.

במקרה של אייל גולן, למשל, עדרי המעריצים שמתבטאים בנוסח שאוריו היטיב להעביר עליו סאטירה (יש מילה נרדפת ל-satirize בעברית?): יאללה יאללה, מה רוצים ממנו, הוא כזה מותק, עשה כ״כ הרבה טוב ונטפלים אליו בגלל איזה פרחה שרוצה להתפרסם, מי לא היה עושה אותו דבר במקומו וכו׳.

הנ״ל הוא לגמרי מאפיין של תרבות הערסים בישראל. אתה לא רואה למשל הרבה מעריצים של חנן גולדבלט מתבטאים ככה, נכון? מקסימום חברים קרובים ומשפחה (וגם אלה באופן כללי בד״כ רק מתכחשים להאשמות). אבל במקרה של אייל גולן - אושריקו שלנו הוא רק דוגמא אחת לסטייט אוף מייד הכללי של המעריצים.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לשמוע מה הדברים הטובים שהוא עשה ...

שימוש דוגמא נהדרת לעוד דור של ערסים.

והעלים מס, אל תשכח גם את זה.

פשוט כואב להם לראות מזרחי מצליח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
הרפרסנס לערסים פה (אם הבנתי נכון) הוא לא בהקשר של בועלי קטינות, אלא בהקשר של תמיכה בעיוורון ב״גיבור התרבות״ למרות ואחרי שהתבררו עליו עובדות מזוויעות אלו ואחרות.

במקרה של אייל גולן, למשל, עדרי המעריצים שמתבטאים בנוסח שאוריו היטיב להעביר עליו סאטירה (יש מילה נרדפת ל-satirize בעברית?): יאללה יאללה, מה רוצים ממנו, הוא כזה מותק, עשה כ״כ הרבה טוב ונטפלים אליו בגלל איזה פרחה שרוצה להתפרסם, מי לא היה עושה אותו דבר במקומו וכו׳.

הנ״ל הוא לגמרי מאפיין של תרבות הערסים בישראל. אתה לא רואה למשל הרבה מעריצים של חנן גולדבלט מתבטאים ככה, נכון? מקסימום חברים קרובים ומשפחה (וגם אלה באופן כללי בד״כ רק מתכחשים להאשמות). אבל במקרה של אייל גולן - אושריקו שלנו הוא רק דוגמא אחת לסטייט אוף מייד הכללי של המעריצים.

בדיוק.

"הוא המלך ולא משנה מה וכל האשכנזים הקנאים האלה". אותו דבר 30 שנה אחורה עם האשמות האונס על זהר ארגוב.

ובאמת פאלו, אורלי וגיא? זוכי פרס פוליצר בתחום המצאות וניפוחים? טמקא לידם זה הלו קיטי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה יאללה חלאס להתיפייף

מי מאיתנו לא היה בסיטואציה בה יושבים ככה בבית פתאום אבא נכנס עם עוד שתי צ'יצ'ולינות בשביל להתחיל מסיבת מין? כולנו (אצלנו במשפחה זה נקרא חמישי מישושי)

עם יד על הלב נהגוס, בכל הפעמים האלו שהתחלת אורגיה עם שתי צעירות אבא וחברים, תמיד ביררת לעומק פרטים כמו גיל? נו באמת!

אייל כפרה עליו עשה את המעשה האצילי, ובעת תחילת מסיבת המין עם אבא'לה, כאשר חשד כשאחת הנערות צעירה היא, עזב את הבית בשביל 'לשמור על כבודה'. כך לפי עדותו.

הבנאדם הוא פאקינג אביר בסיאט לבנה.

אצלנו התפקיד של אימא זה לברר את הגילאים בכניסה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן בן אמוץ היה ערס?

רומן פולנסקי?

משה דיין?

אריק איינשטיין?

אורי זוהר?

אלביס פרסלי....

ובאמת פאלו, אורלי וגיא? זוכי פרס פוליצר בתחום המצאות וניפוחים? טמקא לידם זה הלו קיטי.

ברור.

כי אתה מסתמך על מקורות מידע אמינים יותר...:roll:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo - בתיאוריה זה קל, בפועל, קצת פחות...דיסוננס, לרצות את זה ובאותו זמן לא לשדר שאתה רוצה, איך זה אפשרי? נוגד כל הגיון...

זו, אגב, אחת הסיבות שכ"כ שמחתי מהקשר הזה. כי היא התנהגה כמוני, וגם הודתה בזה. עד עכשיו...

אני חושב שאור צודק במה שהוא אומר, אבל לא נראה לי שמדובר על מה שאתה אומר, דהיינו לרצות את זה מחד ובו זמנית לא לשדר את זה.

לדעתי הכוונה היא לא לתת לרצון בזוגיות להיות זה שמוביל אותנו קדימה, אלא פשוט לשחרר ולתת מקום לצד השני לרצות את זה גם.

אני הייתי כזה, נורא רציתי זוגיות מכל מיני סיבות, וזה גרם לזה שבשנים שיצאתי הייתי נלחם על קשרים כל הזמן.

אני סבור שבסופו של דבר זוגיות זה עבודה, על עצמנו ועל התקשורת עם הצד השני. לכן כל פעם שעלתה פרידה על הפרק הייתי עסוק בלנסות לשכנע אותה (אותה=הדייט הספציפי בכל פעם) למה כן כדאי להישאר.

בתכל'ס התוצאה תמיד הייתה זהה, פרידה מסיבה כזו או אחרת.

בסופו של דבר, עם הזמן חלחלה ההבנה שהתנהגתי ככה בקשרים שהיו לי, כי פחדתי כנראה מהסיום של הקשר ומהדברים שתיארת (הייאוש בלהתחיל הכל מחדש וכו'), אבל יותר מזה שהרצון הזה בזוגיות גורם לי לא לעשות דברים שאני רוצה, אלא לתלות את כל ההחלטות שאני מקבל באם זה יתאים עם זוגיות או לא.

בסופו של דבר, ההתנהלות הזו לא נתנה מספיק מקום לבת הזוג שמולי להתפתח גם כן בקשר, ולכן תמיד הגיעה אותה תוצאה. אז למדתי שאני צריך לשחרר פשוט.

כשהכרתי את אשתי, הגענו תוך חודשיים שלושה לנקודה דומה של פרידה. אבל הפעם השורה התחתונה הייתה שאני מכבד כל החלטה שלה ולא הולך לנסות לשכנע אותה אחרת, לא נלחמתי על זה כמו תמיד.

או במילים אחרות שחררתי לשם שינוי, ואז היא החליטה שהיא רוצה את זה, ונעשה מה שצריך בשביל זה.

זה לא הפך את הקשר שלנו לפשוט יותר (שבועיים אחרי החתונה חשבנו שטעינו ואולי צריך להתגרש...) אבל החלטנו ביחד שאנחנו רוצים אותו ועובדים עליו.

אני לא יודע איך זה בא לידי ביטוי אצלך בדיוק, אבל מה שבתכל'ס אני מנסה לומר מכל הסיפור הזה, שלדעתי כל הרעיון הוא שלא תתן לזה שאתה מאוד רוצה זוגיות להכתיב לך את ההתנהלות בקשר, אלא תתנהל בקצב שמתאים לבת הזוג שמולך ותן לה את המקום שהיא צריכה כדי להתפתח בו (הן בקצב, הן בדברים אחרים), וכשזה יהיה עם "האחת", אזי גם תתפתח האהבה והזוגיות שאתה רוצה.

ועוד דבר, עם כל הבעאסה על הפרידה, נראה ממה שכתבת שנפתחת אליה על אף שזה היה קשר קצר יחסית, ובעיני היכולת להיפתח ולשתף ולתת אמון בצד השני היא אקוטית על מנת לבסס זוגיות טובה. אז אם לקחת משהו טוב מהקשר הזה תשמח שיש לך את היכולת הזו, בעיני זה דבר נפלא באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
דן בן אמוץ היה ערס?

רומן פולנסקי?

משה דיין?

אריק איינשטיין?

אורי זוהר?

אלביס פרסלי....

ברור.

כי אתה מסתמך על מקורות מידע אמינים יותר...:roll:

אבל הסבירו לך, הכוונה לא למבצעי המעשים אלא לקהל שלהם.

אבל תתקע בעמדה שלך, לא חדש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן בן אמוץ היה ערס?

רומן פולנסקי?

משה דיין?

אריק איינשטיין?

אורי זוהר?

אלביס פרסלי....

לא יודע מה איתך, אבל אני הפסקתי ללכת להופעות של כל הנ"ל.

ובנימה יותר רצינית, יש נורמות מכוערות, שהיו מקובלות בעבר, ואנחנו כחברה צריכים להתקדם ולשפר את עצמנו.

אני שופט את ה"סלבס" של היום לפי הנורמות של היום ולא לפי מה שהיה מקובל לפני שנים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הסבירו לך, הכוונה לא למבצעי המעשים אלא לקהל שלהם.

אבל תתקע בעמדה שלך, לא חדש.

אני מתייחס לקהל.

לא ראיתי קריאות למנוע הקרנות סרטים של פולנסקי או כל אמירה נגד האחרים

מה שיש נגד אייל גולן זה שמועות, במקסימום.

וזה שהוא זמר מזרחי.

הוא לא הואשם בכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שמועות הרבה פחות מוצקות ממה שיש נגד גולן אני מנתק מגע עם אנשים.

האיש הודה וטען רק שלא ידע בנות כמה הן.

אישית אני לא שומע אותו כי אני לא סובל את המוזיקה שלו ולא בגלל המקרה אבל את אריאל זילבר למשל אין לי בעיה לשמוע למרות שסולד ממנו כאדם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל גולן לא נאשם בכלום ולא הודה בדבר.

האופן בו כל אחד מנהל את יחסיו האישיים או טעמו המוסיקלי, זה בכלל לא האישיו.

אייל גולן מזיין מעריצות כמו שזיינו מעריצות לפניו. זה לא מונע אף אחד מלשמוע לד זפלין ולא להרגיש גועל או לא לחשוב שאריק אינשטיין זה לא ארץ ישראל הישנה והטובה.

אבל כל מי שלא שומע אייל גולן, חש עצמו מספיק נעלה כדי לקרוא לאלו שהוא לא מכיר בכלל להפסיק לשמוע אייל גולן, במקום ליטול קורה מבין עיניו.

כי גולן זה מוסיקה מזרחית וערסים, ולזיין קטינות זו התנהגות של ערסים.

אבל זו ממש לא.

זה חלק מתרבות הסלבס, עוד לפני שקראו לה כך, לעשות בנשים ככל העולה על רוחו של המיוחס, בסיוע הטמטמת של הנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...