Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע איך היא נוסעת, אבל מהיום אני יודע איך ישבני מרגיש בתוכה.

אצתי רצתי אל אולם התצוגה של אלפא רומיאו ביגאל אלון כדי להביט ולמשמש את הפלא. הפלא לבש צורה באמצעות שני האקזמפלרים שמטיילים בעולם כבר כמה חודשים, כחול ולבן, דיזל ובנזין.

עריכה: שתיהן מסתבר עם מנועי דיזל.

אז ככה -

מבחינת מראה חיצוני, אין לי מה לחדש למה שנאמר פה על ידי כולם כמעט: זו אכן אלפא אך לא פורצת דרך כמו ה-156 או ה-159, היא אכן דומה (מדי) למכוניות אחרות, והיא אכן מאד מרשימה במימדיה.

מה שכן, היא מאאאאד נמוכה והייתי צריך אשכרה ליפול לתוכה. יש כאלה שזה מגניב אותם; אותי, עם המאה קילו שלי זה לא הלהיב כי היציאה קשה לי ומביכה קמעא (כמעט ברח לי פוק).

מבחינת מראה ותחושה בסלון ובקוקפיט, תקשיבו, לי זה נראה מצוין. אהבתי מאד את הפינישים מט בפנלי העץ, מדבר אלי הרבה יותר מאשר המבריקים ברכבים אחרים. נציגי המכירות נשבעו שזה עץ אמיתי, ככה הוא מרגיש אבל לא כיביתי עליו סיגריה כדי להריח אם נשרף פלסטיק או אכן עץ.

מודה שבדקתי ואתגרתי את הכפתורים ואת כל מה שזז בקבינה והאמת שלא שמתי לב למשהו יוצא דופן, בטח לא לרעה. מה שכן תפס אותי אלה הפלאפים מאחורי ההגה. אותם פלאפים ארורים גרמו לי לזקפה קשה כל פעם שתיקתקתי בהם.

אני רגיל לרכבי הנעה קדמית לכן צריך להתרגל לנוכחות התעלה מימין לי, זה כמובן לא דיל ברייקר אבל כמובן צריך להתרגל, רגל ימין לא ישבה לי בנוחות.

האוטו נראה ענק, ומרגיש ענק. הגליגלים הקדמיים מסתובבים הצידה בזווית חדה למדי, שזה נחמד.

זהו מה עוד, קידמת הקבינה יפה מאד, המסך משתלב יפה מאד בדשבורד, והכל באמת בטוב טעם איטלקי. המושבים על פניו נוחים מאד וגימור העץ מט הוא פיצ'ר נאה מאד בעיני.

על אחת מהן היו ג'אנטים אפורים יפים מאד, על השניה רגילים לגמרי.

זהו לבינתיים, רשמים ראשוניים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גם לא נפלתי מעיצוב הרכב מבחוץ. לי, משום מה, הוא הזכיר איזה דגם של לקסוס שחונה בחניה בעבודה.

בפנים הרכב דווקא מרגיש ונראה מעולה. לא אתגרתי כל כפתור וכפתור, אבל התחושה בפנים הרכב היא של מוצר איכותי למדי, כולל הפלאפים מאחורי ההגה, שעבורם אני חושב שהייתי מוכן לזנוח את הגיר הידני, ולהתחיל לתרגל בלימה בשמאל לא רק בקרטינג או סימולטורים.

לא ביליתי בחיי מספיק ברכבים בסגמנטים כאלו, כדי לקבוע אם היא איכותית יותר או פחות מסידרה 3, אבל כמוצר העומד בפני עצמו היא בהחלט מרגישה איכותית \ יוקרתית למדי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים פורסם שהוולוצ'ה מאיצה ל-100 קמ"ש תוך 4.9 שניות. זה אפילו קצת יותר טוב מ-340i. מפתיע.

https://youtu.be/Wyf6xixBjp8

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי ללכת היום אבל לא יכולתי לצאת להפסקה בסוף.

אסע להציץ בשבוע הבא.

אני סקרן לראות אותה במציאות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה קטע? הביאו אותה לחגים רק? חשבתי זה רכב תצוגה.

ממחר עשיתי לעצמי חופש ארוך עד רביעי :lol:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפילו קצת יותר טוב מ-340i. מפתיע.

לא, זה לא - 340i הנעה כפולה מאיצה ל-100 ב-4.9 שניות. לגבי הג'וליה - לא נתון רשמי עדיין, אז נחכה ונראה אם היא טובה כמו ה-340i, או שכל המאמץ האיטלקי הלך לפח ואפשר לסגור את FCA כי יש לה נתון של 5.0 שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא - 340i הנעה כפולה מאיצה ל-100 ב-4.9 שניות. לגבי הג'וליה - לא נתון רשמי עדיין, אז נחכה ונראה אם היא טובה כמו ה-340i, או שכל המאמץ האיטלקי הלך לפח ואפשר לסגור את FCA כי יש לה נתון של 5.0 שניות.

דיברתי על ה-340i הרגילה שנמכרת בארץ, בזמן שהוולוצ'ה ממוצבת בגדול מול ה-330i. מול ה-340i צפויה להופיע גרסת 350 כ"ס.

הנתון מופיע באתר אלפא רומאו. זה מספיק רישמי?

אמנם באיטלקית, אבל בסה"כ ברור:

665ddbc40dd0146e3cfb9a40e280d5f7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מספיק רשמי - באתר העיתונות לא צוין.

לגבי 340i - אתה השווית, לא אני, ואם כבר אתה משווה תשווה לגרסה עם אותה הנעה (במכוניות חזקות זה משנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין מרשים מאוד. 280 כ"ס ו-400 נ"מ באלפא לעומת 326 כ"ס ו-450 נ"מ בב.מ.וו.

לצורכי השוואה, 330i זקוקה ל-5.8 שניות.

תוספת: ניסית לעקוץ מקודם עם 5.0 שניות. אז אני איתך, ברור שמאית שנייה לכאן או לכאן זה לא מה שיעשה את ההבדל. כמו שכתבתי, מה שמרשים הוא שגרסת ה-280 כ"ס מקבילה בעקרון ל-330i ולא ל-340i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת נסחף.

מגזין גרמני לקח M3 עם 431 כ"ס מוצהרים ומצא 465 כ"ס בפועל. האם זה רכב ספציפי שנמסר למגזין בשביל מבחן? האם זה הרוב? לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...