Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל שיווק ב.מ.וו 125 בישראל - החל מ-238 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אנשים (שלא מבינים) מסתכלים עליך אחרת כשאתה קונה סדרה 1.

ואולי זה בעצם מגדיר בצורה לא רעה את חלק מהאנשים שמאחורי התגובות כאן - ״לא מבינים״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההבנה שלכם לא משנה כהוא זה. הרכב פרימיום. יכול להיות שהוא לא נותן תמורה למחיר, או לא מאובזר מספיק, אבל זה לא משנה את המיצוב שלו. שאלת התמורה לא רלוונטית למיצוב.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקרה קלאסי של בגדי המלך החדשים.

המלך הוא עירום חברים,עירום לגמרי.

במקרה זה עירום מפרימיום ותוספות הכרחיות שיעשו אותו פרימיום.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dts2, התעלמת באופן די מרשים מההודעה של YaronMi, ומהודעות דומות אחרות.

בכלל, אני לא מבין את הטרנד החדש הזה של לסמן פראיירים. או שאולי זה לא חדש, וסתם לא שמתי לב?

פרמיום, לא פרמיום.. למי בדיוק איכפת? כנראה בעיקר לאלו שלא קונים, או שעסוקים בלחפש בנרות שלא דופקים אותם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט מתחמם

ציונה הנה אני בא

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפראיירים האלה שקונים סדרה 1.. הרבה יותר נוח לזרוק רימון דרך חלון של סדרה 7.

רק הדגם הלוקסרי המצוייד בחלון שמש חשמלי , מאפשר התקנת מכונת יריה , ( כמו שאמר בגין בבופור ) לכן זה פרימיום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין על איזה רכב dts2 נוהג שהוא אומר שכל מי שקונה את הרכב הנ"ל פראייר..

*הדגם הוא 125i לא 125M..

לא נראה לי שהבנת את מה שרשום.

אם תקרא שוב (אולי) תבין כי רשום שמי שיאבזר את האוטו במאה אלף שקל הוא פראייר.

זה לא נאמר על כל מי שקונה את האוטו.

ובאופן כללי, אני ממש לא טוען שסדרה אחת או 125 בפרט, איננה רכב טוב.

אני רק טוען שלא מדובר ברכב פרימיום כמו שנקבע פה בנחרצות ע״י כמה מהמגיבים.

יש כאן נטיה לכמה אנשים להוציא בכח דברים מהקשרם.

נתתי דוגמה לפרימיום אמיתי כמו ה Q50 שעולה אותו דבר כמו ה 125 אבל מרחק שמיים וארץ מבחינת הפאר, ובתגובה נטען ע״י אחד מהמגיבים שה Q50 מתחרה בסדרה שלוש ולא בסדרה אחת.

מה הקשר מי מתחרה במי? בסה״כ רפרנס להשוואה, בכך שיש לסדרה אחת (ומנהסתם גם לשלוש שדומה מאוד באינטריור) עוד הרבה לאן לשאוף מבחינת הגימור עד שיהיה אפשר לשים אותן באותה ליגה (מבחינת הגימור כמובן למתקשים בתחביר ולאלה שבכח ינסו להוציא דברים מהקונטקסט וינתקו את המשפט לכיוון של הביצועים).

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני למה להתסיס? מישהו פה דיבר על פראיירים? למה לדחוף את רגשי האשם בשל רכישת האבארט גם לפה?

ספורטסקאר, מה אתה רוצה מdts? הוא קרא למישהו במילה האו-כה נוראית פראייר, שכל מי שקונה רכב ב220 נעלב ממנה? לא. הוא רק אמר שהרכב עירום מאבזור ולא ממש פרימיום בעיניו. סו וואט? איפה זה מפריע לכם?

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל שרשור כאן בפורום הופך תמיד להיות בעל פן שלילי, אי אפשר להגיד את הדברים הטובים שיש ברכב? תמיד מחפשים פה את הרע. יש פה קומץ של אנשים שלא משנה איזה מכונית חדשה תיהיה תמיד ידברו על הדברים השליליים בה.

אני יסכם, הרכב מסתמן כרכב מצוין בעל מחיר מצוין, ולכל המתכחשים זה רכב פרימיום לא משנה איך תהפכו את זה.(כן יותר פרימיום מQ50, השם של במוו עדיין נחשב יותר).

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר72, ממשיכים לבנות קהילה, אה?

הנה, בבקשה:

העולם מורכב גם מפראיירים, אין מה לעשות.

גם אם תצעקו עד השמיים עד סוף היקום.

במוו סידרה 1 ישאר רמת כניסה ותו לא.

לא יעזור איבזור גם ב-100k,זה לא יהפוך אותו לפרימיום.

זה יעשה רק שני דברים:

1.אותכם לפראירים ענקיים.

אגב, כפי שאתה יכלו להבין מהתגובות (אם רק תקרא אותן), לא רק אני שמתי לב לזה, אלא עוד מגיבים.

אגב, חברך ישה מצא לנכון לקשר לאבארט - אלוהים יודע למה - ב-4 הזדמנויות שונות בשרשור הזה.

אולי תבנה את הקהילה שלך ביחד איתו, ועם משכילים אחרים, שלא סובלים מרגשי אשם, ותוותר על הניסיונות להריץ דחקות עם החבר'ה האלמוניים שלך עלי? ההיתממות עובדת רק עד שלב מסוים, אתה יודע.

תודה לך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...