Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל שיווק ב.מ.וו 125 בישראל - החל מ-238 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שזו הסיבה שלשם כך מיתגו את לקסוס.

כדי לתפוס טרמפ על הערצת המותגים (שלפעמים היא עיוורת) ולמכור את אותו האוטו ביותר כסף.

ראה טויוטה CT200 שחוטאת למותג, אבל נמכרת בפרמיה.

סליחה. לקסוס CT200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל זו בדיוק הנקודה. פרימיום זה מיתוג, לא תמורה. כולם פה מתווכחים על תמורה, כאילו שזה משנה. דוגמת הרולקס שהביאו באמת מצוינת - חברה עם איכות מצוינת בכל קנה מידה, חומרים נהדרים, עיבוד מעולה, מנגנונים מרשימים - וכל ג'ישוק מדוייק יותר ונותן יותר פונקציות. אז ג'ישוק הוא פרימיום?

ה-CT200H, אגב, ממש לא חוטאת למותג. היא נהדרת, כי היא מנגישה אותו ומביאה לפתחו לא מעט קונים שלא היו שוקלים לקסוס, ולאחר מכן ובזכות השירות המצוין הם בהחלט ישקלו את ה-IS למשל, או את ה-NX, וראיתי את זה קורה בסביבתי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה אשמח לדעת על איזה אוטו ״המומחה״ שלנו נוהג,שהוא לא עסוק בהזמנת חותמת פרימיום חדשה.

יותר מעניין באיזה רכב אתה נוהג, מומחה לתמחור ושיווק רכבי פרימיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה אשמח לדעת על איזה אוטו ״המומחה״ שלנו נוהג,שהוא לא עסוק בהזמנת חותמת פרימיום חדשה.

המכוניות שיש לי בבית מפורטות בחתימה (ג'ולייטה 170TCT אצלי, פיקנטו 1.25 אצל אשתי), יש גם שרשור על כל אחת מהן שכנראה גם יתעדכן בקרוב. גם השם שלי בחתימה, אין לי הרבה מה להסתיר, בניגוד אליך כנראה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נכנסת לפילוסופיה? בשביל זה יש את פקלוסטר.

ראיתי את המילה פרימיום ולא התאפקתי.

מיד הזכיר לי את ההוט האצ' הלוהטת בשכונה:

moto5.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב להמליץ על 135 זה פשוט הזוי לאור מהשבעל אחד כזו רשם לגבי הוצאות שוטפות.לרכוש אותה זה חצי נחמה כאשר יש מעל 20 בשנה רק על אחזקה שוטפת וזה לפני דלק.125 ממש לא שם והרבה הרבה יןתר שפויה בקטע הזה.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

135 באמת חריגה באחזקה. לא מונע ממנה להיות מכונית נהדרת, פשוט משהו שצריך לקחת בחשבון.

עדיין ממתין לתובנות של מר dts2 על המכונית שלי, וגילוי נאות על המכונית שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שיש לי בבית מפורטות בחתימה (ג'ולייטה 170TCT אצלי, פיקנטו 1.25 אצל אשתי), יש גם שרשור על כל אחת מהן שכנראה גם יתעדכן בקרוב. גם השם שלי בחתימה, אין לי הרבה מה להסתיר, בניגוד אליך כנראה.

נו די כבר רומן אתה לא מבין שלא רואים את החתימה שלך באייפאד אוף איתך מעצבן אחד!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם שרוכש רכב במחיר של 263 אלף שקל אמור להיות מבוסס פלוס פלוס ואם הוא לא כזה כנראה שהוא קפץ מעל הפופיק בשביל רכב החלומות שלו.. לכן אני עדיין טוען שעדיף להוסיף "קצת", כן לאותו בנאדם ששוקל לרכוש רכב במחיר של 263 להוסיף 50 אפילו ע"י הלוואה זה לא בלתי אפשרי. אני יגיד את זה שוב כי כנראה לא קניתם רכב במחיר כזה, ההנחה במחיר ה135 תיהיה גבוהה יותר לכן ההבדל לא יהיה 50 אין סיכוי הוא יהיה 35 להשערתי.

אח שלי, אתה מפספס את הנקודה.

הלוואי וזה היה נגמר ב50 וגם ב 70.

בוא אני אשווה לך את ההוצאות בגדול (מול 220i של חבר):

טסט - 2600

טיפול - 550₪ שמן + פילטר שמן, רפידות + חיישנים 2100₪ (אגב לשאלתך כן הסכום ששילמתי כולל רפידות לארבעת הגלגלים).

זהו לאחזקה.

דלק? בערך 550-600 ק״מ לאותה קיבולת מיכל.

בקיצור בערך 50% בהוצאות.

אני אגיד לך עוד משהו, ברשותינו גם X5M 2012 אתה תאמין לי אם אגיד לך שעל טסט משלמים פחות? ועל טיפולים ברקסים אולי 20% יותר מהm135.

עד היום אני לא מבין למה אני צריך לשלם עבור אגרת רישוי ולמכון בדיקה מעל 5000₪? אחרי הכל מדובר בבמוו סדרה 1 עם מנוע קצת גדול מהשאר.

שלא תטעו אני לא אומר שהאחזקה של 125 זולה מול האחרות, גם שם צריך חבילה לא קטנה.

עריכה אחרונה על ידי Bavarian
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייבגני

כנראה שלא תבין את תגובותי לא כאן ולא שם

אבל נסיון אחרון

לכל שרשור על רכב מעניין יש החושבים שזו פנינה מוטורית במחיר הגון והוגן, ויש החושבים אחרת.

אין חירוב של שרשורים הספציפית לתוצרת האיטלקית כפי שנטען שם בלהט.

ואל תחפש אצלי כוונות רעות

הם לא קיימות, אלא אם הם מבוטאות בצורה פשוטה ברורה ללא תחכום.

כאשר חבר וותיק לא יודע מי זו ציונה , אז או שהוא היה בחו"ל או חולה רחמנא ליצלן.

כי איך אפשר היה לפספס את השרשור הזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי, אתה מפספס את הנקודה.

הלוואי וזה היה נגמר ב50 וגם ב 70.

בוא אני אשווה לך את ההוצאות בגדול (מול 220i של חבר):

טסט - 2600

טיפול - 550₪ שמן + פילטר שמן, רפידות + חיישנים 2100₪ (אגב לשאלתך כן הסכום ששילמתי כולל רפידות לארבעת הגלגלים).

זהו לאחזקה.

דלק? בערך 550-600 ק״מ לאותה קיבולת מיכל.

בקיצור בערך 50% בהוצאות.

אני אגיד לך עוד משהו, ברשותינו גם X5M 2012 אתה תאמין לי אם אגיד לך שעל טסט משלמים פחות? ועל טיפולים ברקסים אולי 20% יותר מהm135.

עד היום אני לא מבין למה אני צריך לשלם עבור אגרת רישוי ולמכון בדיקה מעל 5000₪? אחרי הכל מדובר בבמוו סדרה 1 עם מנוע קצת גדול מהשאר.

שלא תטעו אני לא אומר שהאחזקה של 125 זולה מול האחרות, גם שם צריך חבילה לא קטנה.

ברור שתשלם על טסט פחות הרכב שנת 2012.. תאמין לי שאני יודע את הסכומים של אחזקת רכבים כאלה אני בעלים של איטלקייה דו מושבית שעלתה לפני שנה מעל 500, אתה תאמין לי שאני יותר מתבאס לשלם 5K על טסט בשנה מאשר 20K על ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל שרשור על רכב מעניין יש החושבים שזו פנינה מוטורית במחיר הגון והוגן, ויש החושבים אחרת.

לכל אדם גם יש חור תחת. אז? מה שמפתיע אותי גם בשרשור הזה וגם בהוא, זו הקלילות שבה אנשים קובעים "עובדות". שמת לב שאף אחד מה"מחחנה" שלך לא מצא לנכון להגיב למי שהציע למכור את הקומפי ב210 אלף? איך זה יכול להיות? הרי קבעתם שהיא צריכה לעלות עשרות אלפי שקלים פחות, לא?

אין חירוב של שרשורים הספציפית לתוצרת האיטלקית כפי שנטען שם בלהט.

המאפיין היחיד של האיטלקיות כאן, זה שיש כאן כמה בעלי איטלקיות. לכן כשאנשים שאין להם מושג מכלום על כלום כותבים על תוצרת איטליה, זה מעורר ויכוח יותר לוהט.

בכל מקרה, זה לא משנה את הטענה הבסיסית שלי: ביקורת, כשם קוד כללי לכתיבת מלל שכל מטרתו היא להראות שהכותב הוא "אחד שמבין" ושם לב לפרטים שנסתרים מה"פראיירים", לא תורמת דבר לאף אחד. מה שיותר עלוב בהקשר הצר שלנו כאן, זה שהמבקרים חושבים שרק להם שמורה הזכות לעקוץ, לרדת על אחרים, לחפש ריבים בכח, לנגח, לקשר לשרשורים לא רלוונטיים אחרים ועוד ועוד.

כאשר חבר וותיק לא יודע מי זו ציונה , אז או שהוא היה בחו"ל או חולה רחמנא ליצלן.

אבל איך זה קשור לשרשור הנוכחי? השרשור ההוא ננעל. זהו, נגמר. לא שכנענו. העובדה שהיה חשוב לך לפתוח שרשור - ריב - המשך, וכשזה לא צלח, אז אתה ממשיך לדחוף בכח את האבארט גם לכאן מעידה המון על הכוונות שלך. וגם אם תכתוב עוד 20 פעם שאני לא מבין אותך, זה לא ישתנה כל כך. מצטער.

כי איך אפשר היה לפספס את השרשור הזה.

תשובה עניינית? אנשים לא נכנסים לשרשורים כאלו. למה? כי הם יודעים מה מצפה להם - המון "ביקורת" מאלו שמבינים בעייני עצמם, ומעט מאוד מאלו שיש להם רכב כזה או אחר, או שבאמת מתכוונים לקנות אחד.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...