Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - שברולט ספארק LTZ

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הLT+ אוט' גם לא רלוונטית, בעוד ₪2500 מקבלים בקרת אקלים, בקרת שיוט, פנסי LED, ג'אנטים 15", הנעה ללא מפתח וחיישני רוורס מקוריים. "לנו זה עלה יותר". במחירים האלה אף לקוח פרטי לא יפזול לכיוון LT/LT+

מול הLS אני אפילו מרשה לעצמי למקם את הסאנדרו שעושה 0-100 בשנייה שלמה פחות, הרבה יותר מרווחת ומגיעה עם רמת אבזור דומה, וגם תשאיר ₪5K בכיס.

אני מסכים איתך ועם כל מה שאמרת לפני !!

ה-LTZ המאובזרת שכאמור עולה 82,500 שקלים - אני לא הייתי משלם !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי אישית בעייתי בגלל תא מטען.

אני כבר אמרתי לאישתי,הרכב הבא יהיה גיפון ודווקא היא התלהבה מהספורטג'.:wink:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אחרי שהחזרתי את הספארק,במרחק כמה דקות הייתה סוכנות פיגו,ויש הבדל גדול,היא מטפלת בנקודות החלשות של הספרק כמו כמושבים רחבים,מאחור מושבין נוחים,תא מטען,יש הבדל מוחשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאלה, התיבה היא רציפה ללא האפשרות להשתמש בה כתיבה רציפה לכל דבר? אלא רק ביחסי ההעברה שנקבעו מראש?

אני בסדר עם קיה סטוניק 1400 רמת גימור LX אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האוטו הזה, אבל על פניו ולפחות למקרא הנתונים קצת קשה להאמין מי יכול להעדיף אותו על ה 208 הנ"ל, או האיביזה, אלא אם המדובר במכורים לאיבזור, שם באמת הוא מגלה עדיפות. למי שסבור ש"צעצועים" לא באמת מהווים תחרות ליכולות, נדמה לי שהבחירה ברורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מרגיש עצבות מסוימת שאנחנו בפורום רכב, חובבי מכוניות מושבעים,אוקטן 99 בוורידים ואנחנו מדברים על מכוניות של אגורה וחצי שלא באמת מעניינים אף חובב רכב אמיתי?

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות, גם עצבות מסוימת, הן סיפור יקר למדי. אז נכון שהרבה יותר כיף להתעסק עם כל מיני פרארי, מסארטי וסתם ב.מ.וו M, למסכנים, אבל עדיין אין לשלול מהשאר את הכיף שאפשר להפיק מהתעסקות במה שנותנות מכוניות של "לחם וחמאה", אפילו שם האתגר גדול ולכן אולי גם מענין יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מרגיש עצבות מסוימת שאנחנו בפורום רכב, חובבי מכוניות מושבעים,אוקטן 99 בוורידים ואנחנו מדברים על מכוניות של אגורה וחצי שלא באמת מעניינים אף חובב רכב אמיתי?

כן. רק אתה.

אפשר לדבר פה עד מחר על פרארי. אבל בסופו של יום הסיכוי של רובנו כאן גבוה יותר לנהוג בספארק מאשר בפרארי.

בנוסף יש קבוצה לא מבוטלת של אנשים שלא גולשים דרך קבע בקארספורום, אבל כן עושים גוגל על השילוב ״שברולט ספארק״ ואותם מעניין המבחן הזה והאתר נותן להם סוג של שירות בכך שהוא מאפשר התרשמות של ״סתם מישהו״ (עם אובר אובססיה לרוחב של מושבים [emoji6]) שאינו תלוי או מוטה כמו שיכול לפעמים להיות בעיתונות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאלה, התיבה היא רציפה ללא האפשרות להשתמש בה כתיבה רציפה לכל דבר? אלא רק ביחסי ההעברה שנקבעו מראש?

אי אפשר להשתמש בה כרציפה רגילה.

עוזי,נכון שלבחון מזרטי יהיה יותר מענייו לחובב הרכב,אבל במציאות הספארק או רכבים כאלה ידברו אל הרבה יותר אנשים בגלל שהרבה יותר ריאלי לקנות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, עם מנוע 1.4 עד כמה הצעצוע מרגיש זריז?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...