Jump to content

AviorXD

 • פרסום הודעות

  111
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי AviorXD

 1. עוד רלוונטי. מוכן להתפשר קצת.
 2. הרכב יד שניה, 62 אלף ק"מ, מקוריות פרטית. רמת גימור executive הגבוהה, עלייה לכביש ביולי 16'. מבקש 99 אלף, מחירון. גמיש במעט. 0524899859, אפשר גם כאן בהודעה פרטית, עדיפות להודעה למספר. https://i.imgur.com/wFpwNIi.jpg https://i.imgur.com/mPBhXud.jpg https://i.imgur.com/VCnxkGN.jpg
 3. הייתה לי ספייס סטאר למשך שנתיים שנת 2013 וצריכת הדלק שלה בעיר אילת הייתה כמו שלך בערך, 1:12 בעיר. בבין-עירוני צריכת הדלק הייתה כ18 ק"מ לליטר עם מזגן בשיוט על 110-120. כרגע אני עם סיוויק 16' ושקלתי אולי לחזור לספייס סטאר בעוד כשנה בערך. אני לא חושב שצריכת הדלק שלך בעייתית, הרכב שלי בעת הקניה עבר 124 אלף, ומכירה ב153 אלף ק"מ.
 4. מזל טוב על הקידום!

 5. צודק, הגיר יבש בהנעה קדמית שמגיע לארץ, ובחו"ל מגיע עם DSG7 רטוב רק ב4X4.
 6. היי בוקר טוב, הקארוק 1.5 מגיע עם DSG7 רטוב לפי מה שאני יודע.
 7. הזמנתי לפני כחודש שעון מארה"ב. במפתיע הוא הגיע תוך ארבעה ימים בלבד. בשנה שעברה כשהזמנתי מגן לפלאפון מארה"ב הוא הגיע תוך חודש.
 8. מתוך נסיון עם רכב כזה בדיוק, לא משנה אם אתה בעל רגל כבדה על הגז או שאתה נוהג בעדינות אתה תקבל תמיד את אותה צריכת דלק. בצורה מפתיעה האמת. תמיד קיבלתי בין 8 ל12 קילומטר לליטר. גם בדרך עירונית וגם בבין-עירוני.
 9. AviorXD

  שאלות? השקת קיה סטוניק

  אני בעצמי בדיוק בהתלבטות לגבי שדרוג הרכב שלי. וקיה סטוניק עונה על רוב הדרישות שלי. מנוע וגיר פשוטים, אמינות גבוהה יחסית, אבזור טוב, רכב גבוה יחסית ואיכות חומרים סבירה בהחלט. החיסרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא צריכת הדלק. אני מצפה מאוד לנסיעות מבחן על הרכב הזה.
 10. ארנק של Secrid שבעיקר מחזיק כרטיסים ושניים- שלושה שטרות. לפני זה הייתי שם הכל בת.ז, עד שיום אחד אמרתי לעצמי "למה לא?"
 11. AviorXD

  מציאת הג'ק של האוטו.

  מתחת למושב שלך.
 12. התגובה שלך נראית נכונה כי ראיתי היום כזו מסתובבת באילת בצבע אפור עכבר. מחכה להשקה וגם למחירים.
 13. קראתי את הכתבה, זה רכב שתמיד כיף לראות, והייתי קונה כזו גם לעצמי אבל רק כרכב שני במידה והכיס יאפשר לי. לא ראיתי בנאדם אחד שלא נהנה מהרכב הזה עד עכשיו, וכיף לראות שזה ממשיך ככה.
 14. 1.הוא יכול. אחד מהתנאים זה שזה יהיה הרכב היחיד שהוא רואה בעינית של הממל"ז, גם על זה הדעות חלוקות. על רכב מתקרב הוא רואה מספר קמ"ש חיובי ורכב מתרחק הוא רואה מספר שלילי. 2. למשטרת התנועה יש אפשרות לנסוע אחר הרכב כדי לעצור אותו כל עוד נשמר קשר עין רציף עם הרכב. כמו שנאמר מעליי בדרך כלל זה מתבצע באמצעות שתי תחנות. 3.בדוחות ממל"ז נותנים את הדוח פנים אל פנים, המכשיר היחיד שאני מכיר שלא נותנים דוחות פנים אל פנים זה מולטנובה, שזה בעצם מצלמת מהירות שמותקנת בתוך ניידת סטטית. התמונות נשמרות על דיסק ונשלחות לאיפה ששולחים דוחות בדואר. כמובן בתנאים מסויימים. הניסיון שלי זה שהייתי מ.צ והיו לי משמרות ביחד עם שוטרי תנועה.
 15. גם דיזל, גם אוטומטי, גם ג'יפון, וגם מחיר נמוך יחסית לקטגוריה. על פניו נראה שיש להם מוצר מנצח, עכשיו צריך לראות איך ילך השיווק שלהם. נחכה לתוצאות.
 16. יהי זכרו ברוך. הכרתי אותו ממקום העבודה שלו, לא ידעתי שהוא גם היה כאן. איש טוב.
 17. נראה כאילו הרכב עבר תאונה מאחור, פגוש אחורי ודלת אחורית הוחלפו. החלק שנראה טיפה מדאיג זה "קורת רוחב מוחלפת עם ברגים".
 18. לא, אוטומטית. החיסרון בכוח הורגש אצלי בעיקר בעליות כמו סדום והעליות לפני מצפה רמון, זה ברור כי זה 1.2 עם בסה"כ 80 כ"ס. בשאר המקרים לא הרגשתי שום חיסרון בכוח, אולי טיפה בעקיפות שהיו צריכות להיות טיפה יותר זריזות. אני אוהב את הרכב הזה, הוא מרגיש הרבה יותר ממה שהוא ובעיקר מספק את הצרכים שלי שזה מה שצריך.
 19. אני קניתי את הספייס סטאר כרכב ראשון. הרכב מסוף שנת 13', אוט' מרמת הגימור הנמוכה, אך גם היא מאובזרת בצורה מספקת. החיסרון היחיד שלו זה ההרגשה של רכינה בעיקולים בין עירוניים. הרכב חסכוני, כמה שהוא חלש הכוח שלו מספק גם בבין-עירוני, מרווח יחסית לקטגוריית הביניים שבה הוא נמצא.
×
×
 • Create New...