Jump to content

london130

 • הודעות

  44
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  toyota avensis 2007

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של london130

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. עכשיו ראיתי את זה, ואני שם לב שיש עוד כשלים בדוח/פעולות השוטר. א. 'סעיף 2) ההפעלה תעשה ע"י שני שוטרים או שוטר ומתנדב' - אצלי הוא היה לבדו! וכשהוא היה צריך עדות לדוח הוא קרא לניידת אחרת ושוטר בא וחתם לו. ב. 'סעיף 4) ברגע שנמדד רכב המחייבת הדורשת את עצירתו, יודיע המפעיל לאתת לעצור את הרכב המתקרב במקביל יודלקו הפנסים הכחולים האתת יסמן לרכב לעצור בצד הדרך ע"י פנס' - לא היה. כשאני נסעתי שמתי לב לניידת שחונה בצד ושוטר מהר נכנס ומדליק אורות ומתחיל לנסוע אחרי ולהבהב עם האורות. כמה זה משמעותי?
 2. בנתיב שלי אני לא זוכר אם היו עוד רכבים אבל בנתיבים האחרים היו עוד רכבים מסביב. האם העובדה שהדוח ניתן שלא כחוק יכולה לבטל את הדוח? או שצריך ממש לכפור באשמה (מה שאני כנראה לא הולך לעשות)? יענו אני אומר 'אתה צודק נסעתי מהר אבל הדוח ניתן שלא כחוק'.
 3. כנראה שלא הבהרתי את עצמי מספיק. אני עכשיו בישראל, עוד שבועיים אני נוסע חזרה הביתה, אני גר בחו"ל, אולי עוד חצי שנה אני יבוא שוב לביקור בישראל, כל זמן שאני לא יכול לנהוג כרגע זה לא משנה לי אם הפסילה תיגמר עוד חודש או חודשיים. ולמען הסר ספק, אפילו שעדיין לא הפקדתי את הרישיון אני לא נוהג מאז הפסילה.
 4. חברה, אני נהג שומר חוק. אני לא נוהג בפסילה!! אני עוד לא הפקדתי את הרישיון כי זה לא משנה לי מתי התקופה הזו מתחילה ומסתיימת. אני יפקיד את הרישון השבוע או שבוע הבא. אני לא יהיה בארץ זמן המשפט בכל מקרה. האם השופט נוהג להחמיר אם הנאשם אינ נוכח עקב מגורים בחו"ל? למה? אוקיי, זה מה שאני רוצה לדעת. השאלה שלי היא כזו, עו"ד לוקח כסף והרבה. מה יהיה אם במקרה שלי (לא נהג חדש, עבירה ראשונה) אני ירכין את הראש ויתן לשופט להחליט בלי הרבה סיפורים, מה המקסימום שהשופט יכול להחמיר ולהקל? האם הוא יכול גם להחליט על שלילת רישיון מוחלטת? (אני מבין שתיאורטית כן השאלה היא מה קורה במציאות)
 5. @ישה @ניקו פ. @Morningstar @Keyser Söze וכו' (תסלח לי אם לא כתבתי אותך) מה יהיה אם אני לא יקח עו"ד ואני פשוט יגיד לשופט 'טעיתי, אני מתחרט, בלה בלה, וכו', מה אני יכול לקבל? - בהתחשב בזה שאני כבר לא נהג חדש וזו העבירה הראשונה שלי וכבר ריציתי עונש פסילה לחודש - 1500 ש"ח(פחות מעו"ד) + 10 נק' ?
 6. לא היה מרדף אבל אני עצרתי קצת לפני היציאה לראשון כך שלא הספקתי לנסוע הרבה, זה אולי יותר מקילומטר בודד אבל לא הרבה מעבר.3 התנועה לא היתה ממש דלילה, והשוטר גם לא מציין בדוח את מצב התנועה.
 7. חשבון אדוני. 144 ועוד 3 זה 147. ואם זה באמת מענין אותך מה ראיתי על המד מהירות אני רק אומר שאני גם יודע מה המהירות המקסימלית של הרכב (האמיתית, לא זו שבכתב) ואני בכוונה לא דיברתי על זה כי זה לא הנושא כרגע בשרשור הזה ואני גם יודע שאסור לנהוג יותר מהר ממה שמותר על פי חוק... אבל כל בנאדם טועה לפעמים ועל טעיות משלמים
 8. אין לי בעיה עם זה שכן עוד חודש אני כבר בין כה לא בארץ. אני כאן רק לתקופת החגים. אני זקוק לרכב לצרכי החגים
 9. אני לא בקטע של לעצבן ובגלל זה אני לא נכנס לענין אם זה בסדר לנהוג בכזו מהירות במקום הזה או לא, אבל זה נראה שאתה למדת חשבון באותה כתה עם השוטר זה. אין רכבים שהמד מהירות מראה יותר ביותר מעשר קמ"ש. אולי בסוסיתא, אבל לא בסיטרואן 2018. אני ראיתי כנראה בשתיים או שלוש קמ"ש יותר מהמהירות שנתפסתי
 10. למה? אני לא נוהג עכשיו! אני פשוט עצלן להפקיד את הרישיון.
 11. את האמת, אני לא זוכר בדיוק. מה שבטוח שזה לא היה 149, אם כבר 144 זה מה שגם אני רוצה, אין לי בעיה לשלם עכשיו 1500 ש"ח רק לא שלילה ומשפט
 12. אם אני שולח בקשה זה יכול להזיק לי לאחמ"כ כמו במשפט סוג של הודאה או שזה לא קשור (לא יועיל לא יזיק)? במקרה ועדין לא הפקדתי את רישיוני והם מורידים לי את את המהירות ל139 קמ"ש הם יכולים גם לבטל את השלילה לחודש?
 13. בוצע. דרך אגב, חוץ מה149 וה144 קמ"ש, הוא מציין גם מהירות שהוצגה במכשיר ומהירות לאחר הפחתה ושם זה 139! (או ששוטרים לומדים חשבון אחרת) כבר לא
×
×
 • תוכן חדש...