Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב - החלה מכירת ב.מ.וו M2, החל מ-515 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוגע לרכב רשמתי את דעתי למעלה.. ה M235 יותר משתלמת כלכלית. במידה ומישהו רוצה להוציא 530K פורשה בוקסטר/קיימן בלי התלבטות בכלל.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמירה שלי היא לגיטימית לחלוטין כי היא משקפת את דעתי. לא מסכים עם זה? תמשיך הלאה, לא מעניין אותי.

כמו שאמרתי, הסטארטאפיסטים שאני מכיר שעשו מיליוני דולרים (אני יכול לחשוב על עשרה כאלו או יותר) לא נוסעים במרצדס וגם לא בב.מ.וו - מקסימום בלנדקרוזר. גם הרופאים המצליחים לא תמיד עשו את הכסף בצורה לגיטימית (תשלום לקיצור תורים וכן הלאה, זה לא כסף ״לבן״ לחלוטין שאתה משלם מעל השולחן). מעבר לאלו, יש עורכי דין, אבל אני לא צריך להכביר כאן במילים.

לא הייתי מחפש חברים חדשים בקרב לקוחות מרצדס ולא בקרב לקוחות ב.מ.וו.

אגב, יוצא לי לטוס הרבה במחלקת עסקים ואני רואה בדיוק מי האנשים שיושבים סביבי בטיסות לישראל מול הטיסות בחו״ל. בחו״ל תראה אנשי עסקים ומקצוענים מצליחים, מדי פעם משפחה עשירה (עם הגינונים, וזה לא דבר שאני מסמפט). בישראל הרבה יותר קשה לייחס לאנשים שאתה רואה איזשהו הון מעבודה.

אבל מה זה בעצם חשוב מהיכן הגיע הכסף ? ומה הקשר בין זה לבין העובדה שלמעט קוריוזים כמו סינגפור הונג קונג ואולי עוד משהו, המחירים בישראל מאוד גבוהים יחסית למדינות שאנחנו מנסים להידמות אליהן והשכר במרבית אותן מדינות גם גבוה משמעותית מאשר כאן, מה שבהחלט הופך מכוניות כמו זו שנידונה כאן לנגישה להרבה פחות אנשים. בכל מקרה התמחור של האוטו הגיוני למדי מבחינת היבואן, מדובר בנישה שמיועדת לחובבי רכב עם כסף, אלו לא יירתעו מעוד כמה לירות שצריך להוציא מהכיס אם דווקא זה האוטו שהם רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, הסטארטאפיסטים שאני מכיר שעשו מיליוני דולרים (אני יכול לחשוב על עשרה כאלו או יותר) לא נוסעים במרצדס וגם לא בב.מ.וו - מקסימום בלנדקרוזר. גם הרופאים המצליחים לא תמיד עשו את הכסף בצורה לגיטימית (תשלום לקיצור תורים וכן הלאה, זה לא כסף ״לבן״ לחלוטין שאתה משלם מעל השולחן). מעבר לאלו, יש עורכי דין, אבל אני לא צריך להכביר כאן במילים.

לא הייתי מחפש חברים חדשים בקרב לקוחות מרצדס ולא בקרב לקוחות ב.מ.וו.

אם ללכת לפי התאוריה שלך אתה בעצמך לא אדם ישר, שהרי אתה מחפש לרכוש כרגע רכב פרמיום חדש.

איך אתה גנבת\עקצת את הכסף כדי לממן את רכישת הרכב היוקרתי?

על מי הרצת קומבינות ורמאויות שיאפשרו לך רכישת רכב יוקרתי?

לא התביישת כשפתחת שרשור "רועי עקץ קצת כסף מאנשים ועכשיו מתלבט איזה רכב פרמיום לקנות?"

מילא אתה לא ישר, לבוא ולהצהיר על זה בפורום פתוח?

אנשים ישרים נוהגים בפז'ו שנת 98 יד שישית עם מנוע צעדים דפוק ומעקף של הרדיאטור חימום פנימי שנוזל, זה ידוע לכל.

אני עדיין מתלבט אם כתבתי את דברי בציניות או רצינות גמורה (בהתאם לקו המחשבה שלך ).

סחטיין, הצלחת לשבור את שיא הסטריאוטיפים להודעה בודדת, עורכי דין כל כך מושחתים שיותר להכביר עליהם במילים, רופאים מצליחים הגיעו למעמדם בגלל שחיתות, בעלי ב.מ.וו ומרצדס בכלל לא ראויים מספיק כדי שתיהיה חבר שלהם.

כמובן אין צורך להעלב מהודעתי שכן מעצם היותי בעלים של ב.מ.וו בעבר ומרצדס בהווה אני נמנה על אלה שאתה לא רוצה במעגל החברים שלך.

אני עוד הגדלתי חטא על פשע ובמשך כמעט חודשיים וחצי החזקתי במקביל את 2 הרכבים שציינתי.

הלכתי למקווה לטבילת הטהרות. ...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמירה שלי היא לגיטימית לחלוטין כי היא משקפת את דעתי. לא מסכים עם זה? תמשיך הלאה, לא מעניין אותי.

היחיד שמסכים איתך הוא אתה.

אם לא מעניינת אותך דעתם של אחרים אתה לא במקום הנכון, לאוסף המילים שחירטטת פה למעלה אין זכות קיום בפורומים.

צורת ההשקפה שלך על עולם רכבי היוקרה הישראלי מריחה כמו כל התרבות המוטורית כאן, אתה לא מסוגל להכיל ולהבין שאנשים עם מיליון שקל בעו"ש ואנשים עם 20,000 שקל בעו"ש יכולים לאהוב מכוניות באותה מידה, במקרה השני קונים 206XS או איביזה דורבו, במקרה הראשון אפשר להתקדם לGTR, או M2 או משהו אחר.

סיפור עצוב הסיפור הזה.

אבל התגובה שלך היא חלון לתרבות הישראלית - אז...אתה לא אשם.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה האינסטינקטיבית לגמרי שלי למראה מכונית יקרה בארץ היא להניח שיושב בתוכה מישהו שהתעשר בקומבינות או ירושה. זה מאוד שונה לאיך שאני מגיב לאותה מכונית בארה״ב, שם זה נראה כמו בעל עסק לגיטימי. לא שזה מבוסס על משהו מדעי, אבל יש כאן ערב רב של יורשים, אזרחים זרים עם מקורות הון מפוקפקים, ילדים עשירים, קבלנים ממונפים וארגוני פשיעה. ושוב, באופן אמפירי לחלוטין, האנשים שאני מכיר אישית עם מכוניות יקרות הם לרוב זבל מהבחינה האנושית. אולי כסף דופק לאנשים את הראש, למרות שאלו שאני מכיר שעשו כסף נשארו בסדר. מצד שני, הם גם לא קנו מכוניות יקרות במיוחד (חוץ מאחד עם Q7).

נראה לי שהבעייה היא לא הכסף שלהם אלא עם סוג האנשים שאתה מכיר.

כל מי שאני מכיר שמחזיק מכוניות יוקרה (מליון וצפונה ואני מכיר כמה כאלה) עשה את כספו בעבודה קשה ורובם אחלה אנשים. נכון שחלקם ממונפים (דבר מקובל מאוד בעולם העסקים) אבל אף אחד מהם לא ירש, לא אזרח זר, לא בעל מקורות מפוקפקים, לא ילד ולא ארגון פשיעה. פשוט אנשים כאלה לא נכנסים למעגל המכירים שלי.

עריכה: שכחתי עוד אחד אבל הוא רופא. כנראה שלעזור לנשים להיכנס להריון, לעבוד מצאת החמה עד צאת הנשמה ולמרות שיש לך רשימת המתנה של חצי שנה של לקוחות פרטיות לעבוד יום בשבוע בהתנדבות למען מעוטות יכולת זו שחיתות ועושק.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לנהג הלילי. גם אני מכיר לא מעט בעלים של רכבי יוקרה וכולם אנשי עבודה שעשו את הונם בעשר אצבעות. חלקם התחילו בעוני ממש והצליחו דרך עבודה קשה להתעשר.

אני לא מכיר שום סטטיסטיקה לגבי שיעור הפושעים מתוך אוכלוסיית העשירים. לא אתפלא אם הוא דומה לשיעור הפושעים באוכלוסיה הכללית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים, אתם יודעים למה סטריאוטיפים מעצבנים אותנו? כי הם בדרך כלל די נכונים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים, אתם יודעים למה מגיבים להודעות נוטפות דיעות קדומות?

כדי שילדים אחרים ילמדו ולא יגדלו להיות בורים ובעלי דיעות קדומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שהארת את עיננו.

אגב, אתה נוטל כדורים או משאף לטיפול בהתנשאות?

תזהר, יש כדורים שחלק מתופעות הלוואי שלהם זה כתיבת שטויות בפורומים....

; )

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אפשר לגשר בין שתי הגישות.

זה קצת כמו שלא כל מי שלומד המכללה הוא אידיוט, אבל הסיכוי למצוא שם עילוי נמוך משמעותית מאשר באוניברסיטה או בטכניון. זה לא שאין כאלה, אלא שהסיכוי שונה.

להתחסד ולכתוב שבמוו קונים רק חובבי רכב זו שטות. אלה רכבים שחלק גדול של רוכשיהם - קונים בגלל הסמל ומה שהוא משדר ולא בגלל שמדובר ברכב ספורט. אני לא נגד זה, ויש יוצאים מן הכלל למשל בין חברי הפורום, אבל זה המצב.

אין ספק לדעתי, שבין האוכלוסיות שמנה רועי, יש הרבה שהסמל משמעותי עבורם, ושאת הונם לא השיגו ביגיעה אישית.

וגם אני כמו רועי, מכיר אנשים שעשו הון בזכות עבודתם הקשה - ולא מגזירת קופונים (נקרא לזה כך רגע) חוקית יותר או פחות - אך אף אחד מהם לא רכש רכב יוקרה, להבדיל מרכישת רכב יקר.

שכני, למשל, המחזיק ארבעה בתים בשכונה, הוא בעל רשת שווארמיות. נתקשה למצוא פה מישהו שיטען שאין שם כסף שחור, והוא ואשתו אכן נוהגים במותגים הנדונים כאן.

אנשים אחרים בשכונה, לא פחות מבוססים, נוהגים ברכבים אחרים.

האם זה אומר שכל מי שרוכש במוו יקרה הוא עבריין או נצלן? ברור שלא. האם צרפתים שרוצחים עם הרכב ובורחים לחול נוהגים בבמוו? כפי שראינו - כן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר, דווקא בקרב המתעשרים בכוחות עצמם בלי קשר למקור הכסף יש הרבה יותר נהירה למותגי היוקרה כסמל סטאטוס. מספיק להסתכל על החנייה של שריקי (קבלן וחמד של בן אדם), דומראני (יו"ר תאגיד שאני לא מכיר אישית ולא רוצה להכיר) ועוד רבים אחרים.

מנגד יש אנשים כמו עזריאלי שהתנייד במונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל שבעת העמודים עד כה. אני חייב לציין שאני נדהם מכמות ההכללות,הסטריאוטיפים והסקת המסקנות הקלוקלת שמתבצעת כאן.

כל מי שקונה BMW הוא עבריין? לא, אבל עבריינים קונים BMW. ומרצדס. ואאודי.

די כבר עם הצרות עין הזאת שמאפיינת את המדינה שלנו כ"כ טוב. אנשים פשוט לא יכולים לפרגן אחד לשני, המילה לא קיימת אצלהם בלקסיקון. מי שיכול לקנות רכב כזה ייחודי, שיבושם לו, בין אם הוא הרוויח את הכסף לרכב בצורה חוקית או בצורה שחורה.

תשמחו במה שיש לכם ואל תתבאסו על מה שאין לכם או שאתם לא יכולים לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבעייה היא לא הכסף שלהם אלא עם סוג האנשים שאתה מכיר.

כל מי שאני מכיר שמחזיק מכוניות יוקרה (מליון וצפונה ואני מכיר כמה כאלה) עשה את כספו בעבודה קשה ורובם אחלה אנשים. נכון שחלקם ממונפים (דבר מקובל מאוד בעולם העסקים) אבל אף אחד מהם לא ירש, לא אזרח זר, לא בעל מקורות מפוקפקים, לא ילד ולא ארגון פשיעה. פשוט אנשים כאלה לא נכנסים למעגל המכירים שלי.

עריכה: שכחתי עוד אחד אבל הוא רופא. כנראה שלעזור לנשים להיכנס להריון, לעבוד מצאת החמה עד צאת הנשמה ולמרות שיש לך רשימת המתנה של חצי שנה של לקוחות פרטיות לעבוד יום בשבוע בהתנדבות למען מעוטות יכולת זו שחיתות ועושק.

זה באמת יפה, אפילו מאוד מרשים, אבל נשאלת אם כך השאלה על מה נוהגים יורשים עשירים/נוכלים/מלווים בריבית קצוצה וכל מיני מתעשרי בורסה, נדל"ן או אקזיטים למיניהם, שלא עבדו כל כך קשה.

ובענין אחר שהוזכר כאן, ב.מ.וו אכן ננהגת לרוב ע"י שוחרי סטטוס, אבל אני מעריך שאלו יעדיפו נניח X5 על האוטו הזה שאנחנו דנים בו כאן. זה האחרון, ודאי במחירו, שמור לעדת הפיינשמקרים שכיסיהם תפוחים בשל העבודה הקשה שעבדו מבוקר עד ערב כמו שלמדנו מהמצוטט.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי (5, לא רועי שהרגיז אותנו), אף אחד לא אומר שBMW, מרצדס ושאר מותגי היוקרה הם לא סמל סטאטוס אלא שמי שקונה סמל סטאטוס מחפש סמל סטאטוס וזה לא קשור לעיסוקו, יושרו או הדרך בה השיג את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, חבר שלי שהוא מיליונר בזכות עבודה קשה ומתגורר בערך מחצית מזמנו ב-LA מחזיק בארה"ב לקסוס ובישראל סובארו. שאלתי אותו פעם לסיבה והוא ענה שבארה"ב מתייחסים ללקסוס כרכב שמייצג עושר ותו לא אך בישראל מתייחסים אליו כאילו חברי הוא עבריין. לכן הוא החליט להוריד פרופיל ומתנייד בישראל עם סובארו B4, שזה אגב משעשע כי הסובארו הזאת חונה מתחת לדירה בהרצליה פיתוח שעולה כעשרים מיליון ש"ח.

לא יודע כמה המקרה שלו מייצג.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...