Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעות הצעות לשיפור הסיוויק שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

תלוי כמה נמוך האוטו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליפ אחורי יבוא בהמשך כניראה.

פנסים אנגלייז מושחרים זה גם יהיה.

השחרה לערפל, וריפודים.

עוד כמה דברים קטנים ליופי כבר בדרך, אין השחרה לפנסים מאחורה.

ואחכ תבקש בפשפשוק 90 אלף שח על הרכב :roll::drinking::splat:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

c8ce5a829e6ed6e558ca826a15fa4209.jpg

3c56f1dc6f4f2164dcea74169f02e62c.jpg

הרכב שלי דיי מקורי, התגובות שאני מקבל מתחלקות לשתיים:

1) וואו זה פרארי?

2) רכב ערבי, מה זה הספויילר הערבי הזה שהתקנת?

JDM תמיד נחשבו לרכבים מוחצנים

בגלל שלא מצויין שם לוגו TypeR מקורי אז אתם קוטלים.

תמשיכו לסגוד למש'פח'תומטיות הנהדרות, החסכוניות והכיפיות שלכם.

עריכה אחרונה על ידי CNX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישי נראה מדהים !

תוכל להוסיף פס לדים לרגליים מתי שהדלתות נפתחות,

וגם לקחת את הרעיון שלי לשים מתחת למכסה מנוע מין 2 פסי לדים עם מפסק שכל פעם שתצטרך תאורה על המנוע בשעת לילה מאוחרת, יהיה לך אור :)

חוץ מזה? תשאיר ככה. מושלמת.

שתהיה מעוניין למכור, אני הקונה הראשון !

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי דיי מקורי, התגובות שאני מקבל מתחלקות לשתיים:

1) וואו זה פרארי?

2) רכב ערבי, מה זה הספויילר הערבי הזה שהתקנת?

JDM תמיד נחשבו לרכבים מוחצנים

בגלל שלא מצויין שם לוגו TypeR מקורי אז אתם קוטלים.

תמשיכו לסגוד למש'פח'תומטיות הנהדרות, החסכוניות והכיפיות שלכם.

על מה אתה מדבר לעזאזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, יש פה סלידה מרכבי ליסינג משעממים אבל מה לעשות, לאנשים פה יש גם טעם שונה.

כך שמה שנראה יפה ומגניב בעינייך, יכול להראות דוחה ומוגזם בעיניי אחרים, זו מטרתו של פורום ציבורי.

בלי שום קשר, השורה האחרונה בהודעה הקודמת שלך מיותרת, מתנשאת וממש לא שמה אותך באור טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CNX יש ספקטרום שלם בין משפחומטית סטנדרטית עד ל ISIS-CARRIER, זה ממש לא בינארי - גם אם אתה ממש ממש ממש מתאמץ להעמיד פנים שזה המצב...

אני זוכר את ההונדה המדוברת, אני בעצמי החמאתי לפות"ש בעבר, כיום היא עברה את גבול הטעם הטוב, הרע והמכוער. חבל, הבסיס היה רכב מאוד נאה, כיום זה נראה כמו משהו שהגיע מכאן.

אבל לומר שכל מי שלא אוהב את מה שהולך שם זה בגלל צרות עין או אהבה לסטנדרט זה... מעניין. סוג של 'אני לא יודע להתמודד עם ביקורת אז אני אמציא סיבות שקל יותר להפריך מהחורים בעלילה של BATTLEFIELD EARTH'.

הנה עובדה - הרכב שלך לדוגמא, מהמם, גם אם הוא לא בדיוק סטנדרט.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה מתחילה כשבן אדם רואה תמונה של רכב מחו"ל עם הנמכה ופיטמנט מטורפים, אבל נזכר שהוא חי בישראל ופוחד להשקיע במה שצריך כדי להראות ככה. אז הוא נשאר עם קפיצים מקוריים בגובה של מגדל צ'מפיון וצמיגים בחתך של משאית ועושה את כל השטויות מסביב, כמו מדבקות שחורות, מסגרת ניקל ללוחית רישוי, חתיכת פרספקס על הגג שנראית כמו סאנרוף, מדבקות של HUNDA LIFE, לדים בכל מקום אפשרי ואנג'ל אייז מדיל אקסטרים עם נורות בשלל צבעים.

לו יש בראש את התמונה של הרכב שהוא ראה באינטרנט, אבל כל השאר רואים את האמת - משפחתומטית עם תוספות זולות.

אני לא מתכוון לסיוויק של הבחור אלא לתופעה בכלליות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, יש פה סלידה מרכבי ליסינג משעממים אבל מה לעשות, לאנשים פה יש גם טעם שונה.

כך שמה שנראה יפה ומגניב בעינייך, יכול להראות דוחה ומוגזם בעיניי אחרים, זו מטרתו של פורום ציבורי.

בלי שום קשר, השורה האחרונה בהודעה הקודמת שלך מיותרת, מתנשאת וממש לא שמה אותך באור טוב.

CNX יש ספקטרום שלם בין משפחומטית סטנדרטית עד ל ISIS-CARRIER, זה ממש לא בינארי - גם אם אתה ממש ממש ממש מתאמץ להעמיד פנים שזה המצב...

אני זוכר את ההונדה המדוברת, אני בעצמי החמאתי לפות"ש בעבר, כיום היא עברה את גבול הטעם הטוב, הרע והמכוער. חבל, הבסיס היה רכב מאוד נאה, כיום זה נראה כמו משהו שהגיע מכאן.

אבל לומר שכל מי שלא אוהב את מה שהולך שם זה בגלל צרות עין או אהבה לסטנדרט זה... מעניין. סוג של 'אני לא יודע להתמודד עם ביקורת אז אני אמציא סיבות שקל יותר להפריך מהחורים בעלילה של BATTLEFIELD EARTH'.

הנה עובדה - הרכב שלך לדוגמא, מהמם, גם אם הוא לא בדיוק סטנדרט.

כנראה שהייתי נחרץ מדיי, לדעתי ממש לא בכיוון של מתנשא אבל זכותך. בארץ בכללי יש דיי סלידה מכל מה שהוא לא פשוט, המוני, אפקט העדר יאדה יאדה...

אני דיי התחברתי לרכב שלו, אולי הייתי משנה מספר דברים קטנים אבל זה די שולי.

זה כבר הטעם האישי שלי ומדיי פעם אני שוכח שזה דבר אינדיבידואלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני קורא ואין לי בעיה עם תגובות שליליות, אני לא מצפה שכולם יגידו לי איזה יופי, כל הכבוד, העיקר שאני אוהב זה הכי חשוב.

הוספתי ליפ אחורי עליון לשמשה האחורית

5wffwj.jpg

5wffwj.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלך נראה פצצה אבל באוטו שלך שאין לך ריפודים יפים. למה?נראה כאילו זה מה שחסר בעיקר. ממליץ לחפש שטיחים עם הלוגו של הרכב שיוסיף לפנים :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...