Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעות הצעות לשיפור הסיוויק שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יאיר, בוא תראה את הקורולה שלי ואתה תגיד שיצאתי מכפר... יאללה הבנו אתכם.

יש אנשים צעירים שאוהבים את מה שהם רואים ועושים על המכוניות שלהם.

לדעתי, אם הערבים לא היו משפרים כל כך את המכוניות שלהם לא היו תגובות כאלו בכלל פה ובכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר, בוא תראה את הקורולה שלי ואתה תגיד שיצאתי מכפר... יאללה הבנו אתכם.

יש אנשים צעירים שאוהבים את מה שהם רואים ועושים על המכוניות שלהם.

לדעתי, אם הערבים לא היו משפרים כל כך את המכוניות שלהם לא היו תגובות כאלו בכלל פה ובכלל.

אני לא מתבייש להביע את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי אם תתבייש. אני מדבר איתך על תוכן של התגובה שהיא סוג של התקפה, ואני חווה את זה לא מעט מאנשים שאומרים שהרכב שלך נראה כמו של מחבלים ובלה ובלה ובלה.

יש דרך להגיד דברים כמו "וואלה, לא אוהב ולא מתחבר לזה, אבל העיקר שאתה אוהב את זה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי אם תתבייש. אני מדבר איתך על תוכן של התגובה שהיא סוג של התקפה, ואני חווה את זה לא מעט מאנשים שאומרים שהרכב שלך נראה כמו של מחבלים ובלה ובלה ובלה.

יש דרך להגיד דברים כמו "וואלה, לא אוהב ולא מתחבר לזה, אבל העיקר שאתה אוהב את זה".

אמרתי את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל, נגעת לי בנקודה קצת רגישה כנראה.

אני עדיין אבל חושב שיש דרך להגיד ביקורת על משהו שבנאדם השקיע (שרשור ישן ומוכר כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Civic הרכב מאוד יפה :) לא נראה לי נשאר מה להוסיף :lol:

אני רק שאלה קטנה :shock: מעוניין להוסיף ספוילר אחורי לרכב שלי,ברשותי STI חדשה בסיסית ),:

מתלבט בין מקורי לאפטר מרקט (APR GTC 300) מה מומחי הפורום אומרים?:roll:

עריכה אחרונה על ידי WhiteTurbo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי את הרכב בשישי לפני כמה שבועות ליד המפגש של רכבי האספנות במרכז ביג בקריות.

במציאות זה לא נראה כזה רע. הייתי מוריד רק את המסגרות ללוחית רישוי והמדבקה השחורה ממכסה המנוע זהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...