Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעות הצעות לשיפור הסיוויק שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה (ואני לא כי כמה הונדות כאלה כבר יש בארץ) אתה מאיזור הקריות וראיתי את הרכב המדובר כמה פעמים. אני חייב לציין שלמרות שכל התוספות החדשות בכלל לא לטעמי ואהבתי אותה יותר איך שהיא הייתה לפני המכסה המנוע השחור ושאר התוספות מהכפר- במציאות אי אפשר להתעלם ממנה ויש לה נוכחות של מחבל מתאבד שצועק אללה וואכבר בתוך ספרייה בבריסל. מה שכן, השלב הבא זה למכור אותה ולהתחיל פרוייקט חדש. אולי הפעם על רכב עם יומרות קצת יותר ספורטיביות.

חחחח שמע הרגתה אותי מצחוק! וכן זה אכן אני 2Q==

קבלו את זה!

באבאאאאאאם!

20160124_143403.jpg20160405_191046.jpg20160405_192752.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

זה אומים או רק כיסוי פלסטיק?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהיה עדיף לך לעשות מבריק שחור במקום המכסה או להשלים.

מזתומרת? זה ציפוי שחור מבריק.

זה אומים או רק כיסוי פלסטיק?

הברגים? כן זה ברגים לכל דבר, מאלומניום אבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין הסיפור הזה. כמה עולה ומקבלים עם זה בוקסה לפתוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזתומרת? זה ציפוי שחור מבריק.

הברגים? כן זה ברגים לכל דבר, מאלומניום אבל.

התכוונתי לגג שחור מבריק, היה מתאים יותר, או שפשוט להשלים אם כבר עשית את המכסה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין הסיפור הזה. כמה עולה ומקבלים עם זה בוקסה לפתוח?

סביבות ה 100 שקל פחות או יותר לא זוכר בידיוק, וזה לא מגיע עם בוקסה, צריך בוקסה ארוכה להבריג אותם.

התכוונתי לגג שחור מבריק, היה מתאים יותר, או שפשוט להשלים אם כבר עשית את המכסה מנוע.

זה היה יכול יותר להתאים אם לא היה לי סנרוף, אז אולי הייתי עושה, אבל בגלל הסנרוף אני לא יעשה, אני גם לא כל כך אוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה עובר עם הגיל. אני נזכר שצבעתי קליפרים וחיפשתי מדבקות מגניבות באיביי לרכב הקודם שלי... בחיים לא אחזור על זה עם הרכב הנוכחי. ואם להיזכר איפה הייתי לפני עשור אז בכלל.

מכיר הרבה אנשים שעברו תהליך דומה והיום הראש הוא אחר לגמרי.

אם כבר קוסמטיקה אז מבחינתי זה רק:

1. ג'אנטים מגודלים וחתך נמוך.

2. קוילאוברים או כל קפיצי הנמכה ובולמים.

3. השחרת חלונות רק בתנאי שכללל החלונות מושחרים כולל השמשה הקדמית.

4. טמבונים - משהו שישב ויראה סטוק (לדוגמא אצלי יש טמבונים של M על 330)

5. אפס מדבקות.

גם אושריקו וגם הבחור הנ"ל נמצאים באמצע תהליך התבגרות מוטורי. טבעי לגמרי! תעשו חיים :lol:

E46 330CI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פחות גיל ויותר טעם אישי. כמעט את כל התוספות שיש כאן אפשר לאהוב בנפרד, אבל כשכולן ביחד על הרכב זה כבר עמוס ומוגזם. יש רכבים שיכולים "לספוג" יותר תוספות וזה עדיין יראה סביר ויש שבקושי אפשר לשים להם משהו בלי שזה יראה כמו נסיכת הכפר.

עשה טובה, שים קישור לשפיצים האלה. ואיך פותחים את זה כשרוצים להוריד גלגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה עובר עם הגיל. אני נזכר שצבעתי קליפרים וחיפשתי מדבקות מגניבות באיביי לרכב הקודם שלי... בחיים לא אחזור על זה עם הרכב הנוכחי. ואם להיזכר איפה הייתי לפני עשור אז בכלל.

מכיר הרבה אנשים שעברו תהליך דומה והיום הראש הוא אחר לגמרי.

אם כבר קוסמטיקה אז מבחינתי זה רק:

1. ג'אנטים מגודלים וחתך נמוך.

2. קוילאוברים או כל קפיצי הנמכה ובולמים.

3. השחרת חלונות רק בתנאי שכללל החלונות מושחרים כולל השמשה הקדמית.

4. טמבונים - משהו שישב ויראה סטוק (לדוגמא אצלי יש טמבונים של M על 330)

5. אפס מדבקות.

גם אושריקו וגם הבחור הנ"ל נמצאים באמצע תהליך התבגרות מוטורי. טבעי לגמרי! תעשו חיים :lol:

אין ספק שרמת ההתלהבות שלי מלהוסיף דברים לרכב פחתו לעומת גיל 17-18-19, אבל אני עדיין אוהב את זה.

אתה עדיין יכול לראות אנשים יחסית מבוגרים שהרכבים שלהם משוברים\משופרים חיצונית. כל אחד והשריטה שלו.

רק מה, אסור שזה יבוא על חשבון טיפולים או תקלות.

הונדה, האומים ממש יפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי מנסה לשחזר את המראה המקורי של ה-FD2 (הטייפ R היפנית):

honda-civic-type-r-fd2-white-front-three-quarter.jpg

בלי חלונות כהים, מגני רוח, וילונות, יותר מדי צבעים בתוך הפנסים, חישוקי אוטו-דיפו, מדבקות שונות ומשונות ומכסה מנוע שחור.

אתה לא יותר מדי רחוק משם.

אבל... כל אחד וטעמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
כמה זמן הרכב אצלך וכמה פעמים המשטרה עצרה אותך בזמן הזה?

סתם מעניין...

אף פעם לא עצרו אותי סתם, אבל עצרו אותי פעם בגלל שמנורה מאחורה לא עבדה, ואז השוטר לקח לי את הרישיון ועשה לי רשימה מה להוריד מה לתקן, + בדיקה ''מקצועית'' לרכב, רצה שאני יוריד ספויילר, רצה חלונות שחורים, לתקן את המנורה, בלי זה אני לא מקבל את הרישיון, אחרי 3 פעמים שהייתי במשטרה, ולאחר שהורדתי חלונות שחורים מקדימה, ותיקנתי את המנורה מאחורה, בסוף הצלחתי לשכנע אותם שהספויילר נשאר.

במקומך הייתי מנסה לשחזר את המראה המקורי של ה-FD2 (הטייפ R היפנית):

[ATTACH=CONFIG]456198[/ATTACH]

בלי חלונות כהים, מגני רוח, וילונות, יותר מדי צבעים בתוך הפנסים, חישוקי אוטו-דיפו, מדבקות שונות ומשונות ומכסה מנוע שחור.

אתה לא יותר מדי רחוק משם.

אבל... כל אחד וטעמו.

אני גם איתך אבל אין פגוש של טייפאר בידיוק, הפגוש של 2010 יותר דומה לו, אבל שמתי ליפ שהוא מאוד מוסיף לדעתי,

וחצאיות שהם אותו דבר כמו של הטייפאר כולל הספויילר אחד לאחד.

לגבי הגאנטים הגזמתה הם לא עלו לי זול בכלל, והם גם מידה 17 חתך נמוך צמיגים מידה 225.45.17.

לפי מה שידוע לי אוטו דיפו לא מוכרים יותר מ 16, וזה גם גאנט מותג אם אתה מכיר את החברה HRS

46.jpg

12992291_1769058363325210_1991546011_n.png

06.jpg

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...