Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500X - כמו כולם אבל אחרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אתה סתם מלכלך?

נראה לי יש להם גם דובלו, או משהו כזה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

500 זה תת מותג של פיאט דה פקטו.

בעתיד הקרוב צפויים להופיע דגמים נוספים שאינם משתייכים ל-500.

אבל מה שבטוח הוא שעם הצלחה לא מתווכחים: אחרי 8 שנים ו 4 חודשים בלבד מתחילת הייצור, פיאט 500 החדשה ה- 1.5 מיליון יצאה משערי המפעל ב- Tychy.

Fiat-500-Tychy2.jpg?f7813e

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברומניה ה500X עולה 7600 יורו זה יוצא 33,000 שקלים בערך נוסיף לזה גם שהכלכלה שם לעיתים ענייה מבחינת שכר.

רק בארץ הרכב עולה פי כמה בגלל מיסוי גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פער כזה בילתי אפשרי לא בגלל מיסוי ולא בגלל "חזירות".

כנראה מדובר באיזה 500X עם מנוע 1000 ידנית או שדאולי משהוא בסגנון כי אני בספק שאפילו 500 רגילה לא עולה שם ככה (או שאולי זה באמת המחיר ל 500)?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברומניה ה500X עולה 7600 יורו זה יוצא 33,000 שקלים בערך נוסיף לזה גם שהכלכלה שם לעיתים ענייה מבחינת שכר.

רק בארץ הרכב עולה פי כמה בגלל מיסוי גבוהה

נתון שגוי, ברומניה ה-500X נמכר החל מ15,500 יורו

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון שגוי, ברומניה ה-500X נמכר החל מ15,500 יורו

לפני חודשיים הייתי בבוקרשט ראיתי את ה500X ב7600 יורו בקניון אפי פאלאס נראה לי זאת הייתה הגרלה או משהו

אבל יכול להיות שהדגם הזה הוא הפשוט ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה היה חצי אוטו, אן שזה היה מקדמה, או סתם אורן ממן הרומני מנסה לעבוד על אנשים. בכל מקרה המרחק בין הקביעה הנחרצת שלך למציאות רחוק מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ido

בהחלט ייתכן שראית מחיר מקדמה והשאר בתשלומים, אני מכיר ומעורה בשוק הרכב הרומני וגם שולט בשפה, אין מחירים כאלו והמחיר מתחיל מכ-15000 יורו לערך (נכון להרגע 15,500).

ברומניה נמכרים בדיוק אותם דגמים כמו בישראל אך עם יותר אפשרויות שדרוג (בעיקר בדגם ה4X4 ) + דגם נוסף דיזל-מולטיג'ט 1300 95 כ"ס שאיננו נמכר כאן).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מעניין, ומעוצב מאוד יפה לטעמי.

הבעיה היא שתמיד חסר להם גרוש ללירה בתמחור.

המחיר עכשיו לא הזוי או מופלץ כבדרך כלל, מה שכן הוא גם לא מפתיע/שובר שוק/עיסקה מעולה.

זו אחלה הזדמנות לסמל"ת להעלות אלפי רכבים לכביש, כדאי שינצלו אותה כי בדפי המסירות האחרונים שפורסמו פה היה מדובר בכמה מאות. סוזוקי מוכרים כמה מאות בשבוע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שבהשקה של האוטו הזה נאמר שמוקצות לשוק הישראלי מאות בודדות בשנה הנוכחית. לא יודע אם זה כיסוי עכוז למקרה של כישלון, מה שלרוב מתחבר לא רע עם המותג, או אמת לאמיתה, אבל דווקא לאוטו הזה שמובדל מאחיו לסגמנט בלא מעט תכונות ומבחינה זו הכותרת של המבחן כאן מתאימה לו יופי, לקרוא מיותר זה קצת מוזר. מהצד השני המותג הזה כידוע מעורר אמוציות, לטוב ולרע, אז אולי מהכיוון הזה אפשר לגלות הבנה לענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי אתר פיאט רומניה -

ה-500X CITY LOOK - החל 13500 לא כולל מע"מ (TVA)

500X OFF ROAD LOOK - החל מ-19350 לא כולל מע"מ.

ללא קשר - רכב גימיק חמוד במחיר לא רלוונטי בעליל.

באשר לנתוני המכירות המוצלחים - אני זוכר בהשקה את הסיפורים על ההסתערות ההמונית ושהמשלוח נמכר ואין רכבים. ואז יצאו במבול פרסומות (מוזר להשקיע כל כך הרבה בקמפיין שאין מה למכור) ואז התחילו ההנחות והמבצעים (ראו סוגריים קודמים) ומאז אני ראיתי רק 500X אחת על הכביש ואני נוהג מספר ק"מ משמעותית מעל הממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא רואה כאלו פה ושם. אבל בהתחשב בכך שהוקצו להם רק 500 יחידות, הרבה מה-X לא תראה בזמן הקרוב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...