Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500X - כמו כולם אבל אחרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

bagira:

איכותית- למרות שההשוואה שלך לא הוגנת (השוואה על בסיס מחיר), גם תחת התנאים האלה, אני לא מבין מה ספורטאג' נחות איכותית מ I35.

שימושית -

:shock::shock::shock:

אתה בטח מתלוצץ. כל קרוס אובר ה-ר-ב-ה יותר שימושי מכל רכב נוסעים פרטי עליו הוא מתבסס.

קיה ספורטאז' ממש לא נחות איכותית מיונדאי ix35 - ההפך הוא הנכון, אני מסכים איתך. אבל הם לא בסגמנט של הקרוסאוברים הקטנים אלא כבר קטגוריה וחצי מעל.

לגבי השימושיות, הדגשתי כי המדובר הוא במכוניות נוסעים המקבילות להם במחיר - קרי קומפקטיות/משפחתיות סטיישן בגזרת 119-140 אלף שקלים.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי משנה מעט את הכותרת - כמו כולם אבל מיותרת. בינה לבין הצ'ינקווה צ'נטה אין שום קשר למעט הניסיון, כמו שהוזכר, לסחוט את הלימון הזה שנקרא פיאט 500 עד תומו. ה500 המחודשת היתה נכונה בהיבט הנוסטלגי אבל לעשות סידרה על הבסיס רק של השם בלי קשר למקור זה כבר לסוחט טיפות מהקליפה וכידוע, הטעם הוא מר. מכונית מיותרת ויקרה ללא שום הצדקה

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותך לחשוב,אך שבא לך וגם לרשום מה שבא לך^

לפיאט עדיין אן קרוס אובר מעניין בשורת המעוצבים קטנים ויעילים.

עד שבא אחד כזה ועוד די פוגע וקולע,אז הוא מיותר? טוב.

זכותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה אופנתי, אז זה נמכר. לדעתי ל500 המחודשת יהיה ביקוש גם כשהאופנה תתחלף. ל500X הזה, לא ממש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SLOWRIDE לא יודע ולא נביא אנוכי,אבל ה500X היא אחת המכוניות היותר מוצלחות של פיאט שאני

נהגתי בהן לאחרונה ,גם מתנהגת נכון,גם משפחתית קטנה,גם חסכונית ב 1.4 T,גם מעוצבת

עכשוית,וגם אמינה יחסית לעשור הנוכחית,קרוס אובר כשמו כן הוא ואני אוסיף...הכל מהכל.

ברור שלא הכל מצוין,אבל היי...שינוי יש .

קיצר למדו בפיאט ונתנו מוצר טוב לשוק,לא נראה לי יקבר וימות ,אלה יבוא ברכב אחר בשינוי אדרת

וישמור על התכונות הטובות וישפר במקומות הטובים פחות.

אופנה היא דבר מתחדש ומהר,פיאט עושה דברים לאט כרגע,בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מדבר על הרכב עצמו והתכונות שלו (כי אין לי מושג) אלא על התדמית.

הם "שחטו" את ה500 עם כל הדגמים הנלווים האלה. חסר רק שיקראו לL200 שלהם 5000KG וזהו. למכירות זה טוב, אבל לדעתי זה גומר את המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר 500Z? :shock:

עריכה, לא יודע אם ה Z התפשלק לך בגלל קרבתו ל X אבל מסתבר שאכן יש בתכנון 500Z.

אוף טופיק, כל אחד זכאי לחשוב מה שהוא רוצה על פיאט אבל אני חושב שתסכימו איתי שיש התדרדרות דרסתית במבנה השילדה של התחת של האיטלקיה המודרנית. זאת דוגמנית?:lol:

fiat-500-coupe-by-zagato-01.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד ה'מיותר' ברכב הזה, זה כמה אלפי שקלים מיותרים שהתווספו לתג המחיר ההגיוני, כמו שאוהבים לעשות שם בסמל"ת.

מבחינת הרכב כ-רכב, מדובר בקרוסאובר שיודע להתנהג, שניכר שהשקיעו בעיצוב חוץ ופנים (ולדעתי: עשו עבודה מצויינת). מיותר? נו באמת, כנראה בעיקר למי שאוהב לשנוא (haters בלעז;)).

חבל מאוד שהתמחור שלו בשילוב עם המותג הרעוע ימנעו ממנו (להערכתי) להצליח כראוי בארץ. הרכב הזה ממש תפור לישראלים שאוהבים את הפוזה והנראות, יחד עם קצת פלפל בתא הנוסעים שבד"כ כ"כ אפור ומשעמם. אם הרכב הזה היה מגיע עם סמל של מזדה/טויוטה הוא היה נמכר טוב בהרבה.

מצד שני אני הייתי מאלו שהספידו את ה500 טרם השקתה והוכחתי בטעותי, אז מי יודע... אולי הייחודיות של הקרוס הזה ימנעו ממנו לצלול אל תהום הנשייה אליו צללו שני הרכבים שהגיעו אליי לחניה :) מבחינתי אשמח אם הוא ייכשל, עם שחיטת ערך סטייל בראבו אני אשמח לרכוש אחת תוך שנתיים-שלוש

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מיני הצליחה (בערך) עם המיני קופה והקאנטרימן, למה לפיאט אסור לייצר רכבים שעושים בדיוק את אותו הדבר?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כי אז יקרה ל500 של פיאט מה שקרה למיני(המכונית). הפכו אותה לקריקטורה שמנה ומכוערת של עצמה ואיבדו לגמרי את הקשר בין המילה MINI למכונית המיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט היו יכולים להוציא את ה-500 בתור תת מותג נפרד מפיאט ולמכור אותו כמו מיני של במוו, אבל אז מה היה נשאר מפיאט?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...