Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500X - כמו כולם אבל אחרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היית מעביר ביקורת על סמל"ת בעניין קיה, אף אחד לא היה יוצא כנגדך כי היית צודק. אתה, מאידך, בחרת להתייחס לאלה שטענו שהיו עוד גורמים, שזה נכון עובדתית. לכן הפוסטים שלך היו ועודם הטרלה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב אתה תוקף אישית, כהרגלך ממס' שרשורים בעבר. כמו שאומרים, by definition.

In Internet slang, a troll (/ˈtroʊl/, /ˈtrɒl/) is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people, by posting inflammatory,[1]extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a newsgroup, forum, chat room, or blog) with the deliberate intent of provoking readers into anemotional response

עכשיו אם תסלח לי, אני אלך לבכות בפינה, בחושך :(

(מקווה שזה לא ארוך מדי בשבילך)

((that's what he said))

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור בטוח שימכרו. כל רכב נמכר בסופו של דבר.

אבל מצד שני שרכב כזה עם הקצאה בחוסר, כביכול, שיגיע ל0 ק״מ, זה די כשלון של היבואן.

אנשים ציפו לרכב הזה כאילו הוא זה שיעשה את הקאמבק של המותג שלמעשה חי בארץ ממכירות דרך סוכני משנה (0 ק״מ) ומבצעי מכירות מדי פעם.

לדעתי לפיאט מגיע ייצוג יותר טוב בארץ, כמו שקיה קיבלו ופרחו.

מכירות דרך סוכני משנה אינן רלוונטיות. גם רכבים שסמל"ת מוכרים מהם כל מה שהם מקבלים מהיצרן (ג'ולייטה תלתן) עדיין יגיעו לסוכני משנה. למעשה, זה ככה אצל רבים.

עכשיו תסביר בבקשה איך כבר שלחת את ה-500X למגרשים עם 0 ק"מ ויד יבואן? על מה זה מבוסס?

וגם את ה500 האלו לא מצליחים למכור, בגלל אותו תמחור לקוי

אבל הם מוכרים יפה. כאילו, נסה להזמין 500X ותראה מתי תוכל לקבל אחת.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבו, אבל אוי לבושה. זה לא אני ששלחתי את ה500x לסוחרים, אלא ציטטתי חבר פורום אחר.

בנוסף, אם אתה מכיר היטב כל כך את כל מכירות סמלת, בוא ספר לנו מתי יש 500x למסירה ומה ההיגיון בפרסום אגרסיבי שלכאורה אין מה למכור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבו, אבל אוי לבושה. זה לא אני ששלחתי את ה500x לסוחרים, אלא ציטטתי חבר פורום אחר.

בנוסף, אם אתה מכיר היטב כל כך את כל מכירות סמלת, בוא ספר לנו מתי יש 500x למסירה ומה ההיגיון בפרסום אגרסיבי שלכאורה אין מה למכור?

או שאני מפספס פה משהו או שלא יודע, את מי ציטטת?

אני יכול לברר צפי מסירה אם זה כל כך מעניין, אבל הפואנטה היא שהם מוכרים מעל לתחזיות שלהם.

בשביל מה צריך פרסום אגרסיבי למוצר חדש, מוצר שלא מחליף מוצר קיים ומבוסס? באמת בשביל מה...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור הודעה או 2 מעל הראשונה שציטטת.

לפרסם - סבבה. להמשיך בקמפיין אגריסיבי שאין מה למכור? לא הגיוני. הרי כבר סיפרת לנו שבימי השקה הכל נמכר - עף.

פתאום המחירים יורדים ויש מלאי ויש קמפיין אגרסיבי שממשיך וממשיך.

אתה יוצא בהצהרות כאילו המסירות הן עוד חצי שנה. לי נראה שיש רכבים במלאי לפי ההתנהלות שלהם. לך תדע איפה האמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bar72 - יש מיליטנטיות רבה מאוד ברגע שמישהו אומר משהו לא מחמיא בנושא, אלא אם כן זה בא מאנשים מסויימים. ואז זה בסדר כי הם כאילו מבקרים את המותג - אבל רק להם מותר, אחרת אתה טרול.

אגב, שתדע לך שלסובארו יש ערך מוסף לא קטן. עניין ה4*4 לרכבי כביש שהם היו מהחלוצים שלו ברכבים עממיים. יש ברז ויש טורבו. מדובר ביצרן עם מוניטין מעולה, מציע מגוון רכבי שטח ופנאי מעולים וגם הb4 לא רעה ונתוני מכירה בתחת (להוציא את הxv).

תקרא שוב מה שכתבתי. זה די ברור ופשוט האמת. אפילו יותר מניתוח המצב הכלכלי במשק ומתן ייעוצי משכנתא להמונים [emoji6]

בכל מקרה אסביר שוב. נראה לי לפעמים שרק לאנשים מסויימים מותר להעביר ביקורות ואותם אנשים בדרך כלל מתנהגים בביריונות כלפי מישהו אחרי אם הוא מנסה להעביר.

ההתנהגות של אנשים מסויימים כלפי אנשים אחרים בפורום היא סוג של בריונות. אגב, למרות שאין ת׳רד שאתה לא מגיב בו. ובאריכות. מאוד באריכות. רוב האנשים כאן הם קוראים ולא כותבים ודווקא מכמה בדיקות מדגמיות שערכתי - הטרולים הם לא אלו שמנסים בכוח להכתיר אותם ככאלו.

מודה ומתוודה שניסיתי כמה פעמים להבין מבין תסבוכת המילים למי אתה קורא מה אבל זה לא כל כך חשוב.

מה שכן קורה בשורה התחתונה הוא שבכל שרשור סמל"ת/אלפא, פיאט יש את אותה קבוצה מצומצמת אבל מאוד מאוד רעשנית וכוחנית שהופכת את השרשור להתכתשות שלא קשורה לנושא שלו.

יש את חבורת המציקים הקבועה ויש את חבורת העונים הקבועה.

אל המציקים אין לי מה לפנות, הם מציקים, הם הבריונים ולא משנה באיזה צבע הם צובעים את עצמם. אני פונה לאלו שעונים להם בבקשה די קבועה כבר, תפסיקו לענות להם. בתקווה שבסוף הם ילכו ויניחו לנו לנפשנו ואז אולי יוכל להיות כאן דיון נקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר העלת את זה, אז אותם ״מציקים״ הם סך הכל אנשים שחושבים אחרת. זה מותר אגב.

במקרה עברתי גם על שרשור הפיאט 124 והופתעתי לגלות שיש שם פרסונות אחרות לחלוטין שמציקות. והפלא ופלא - גם הם טרולים.

המסקנה המתבקשת שפרט לאותם עונים שאתה מדבר עליהם, למעשה אנחנו כאן לא בקארספורום, אלא בטרולפורום של ״מציקים״ שמפריעים בדעות השונות שלנו, שבדרך כלל הן לא כל כך שונות אפילו ומפריעים בדיונים.

אני חושב שלפיאט כמו לכל יצרן יש רכבים מוצלחים יותר ופחות ודברים טובים יותר ופחות.

אני גם חושב שהתנהלות היבואן פוגעת בהצלחת המותג מצד אחד ומצד שני בצרכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מטבע שני צדדים.

מאיפה שאני עומד, בכל שרשור אלפא פיאט יש את אותה קבוצה שצובעת את כל העולם הפיאט-אלפאי בורוד אופטימי היסטרי ובגילוי הראשון לביקורת הם מיד מטרילים את כל השרשור בווכחנות אגרסיבית ובכוחניות והורסים כל אפשרות לדיון לגיטימי.

בשרשור אלפא/ פיאט אתה מזכיר מגרשי רכב בירקא ומיד הנשקיה ב"מועדון נהגי אלפא" (או אחד השמות האחרים למספר המועדונים שקיימים למותג) נפתחת וקילשונים מחולקים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, טוב שהבאת את השרשור של ה-124 כדוגמא, כי בדיוק שם היה טרולינג כהלכתו. רכב שאף אחד לא נהג בו, שאפשר, בגדול, להתווכח רק על העיצוב שלו ומכאנית, ככל שידוע, הוא מיאטה עם שבלול (תהרגו אותי איך זה יכול להיות רע) - והחבורה הקבועה ישר הסיטה את השרשור לענייני רוח, נשמה וכו' - כלומר, הטרלה בכל מחיר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rk - לא יודע מי זאת החבורה הקבועה. במקרה אני קצת חולה ולכן יש לי יותר זמן לדפדף כאן בפורום (הרי מזמן לא הייתי באיזה ויכוח אינטרנטי עסיסי וחסר תועלת) ופתאום אני רואה בשרשור ההוא (שלא ממש קראתי אותו) שוב את אזהרות הטרול וקיבלתי דה זה וו. מה גם שאני לא זוכר שהגבתי שם לאחרונה אז נפל לי האסימון למה שכתבתי למעלה וגם אני מרגיש מה שבגירה מרגיש ואני אומר לך בוודאות שזה לא רק אנחנו. רוב האנשים בקארספורום קוראים ולא מגיבים ואני מכיר כמה בוודאות ששותפים לתחושות, אז אולי לפעמים, במקום לתקוף סתם, באמת שבלי סיבה, יש מקום לעשות קצת בדק בית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי שיט, כמה דיבורי רגשות, זה כמעט נשמע אמין. ממש עושה לי טוב לראות דיבורי אובייקטיביות מבעד דמעה שקופה [emoji25]

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, איך זה שאותו הדיון הלגיטימי לא מתנהל בשרשור על במוו, שיש בו נכון לרגע זה 10 תגובות בדיוק, שתיים מהן תגובות מפרגנות של רומן?

יש תגובות לפעמים של אוהדי איטלקיות שהן אגרסיביות בעייני. בהחלט יש.

אבל זה לא סותר את העובדה שיש משתמשים שנכנסים לכל שרשור על כל איטלקית, רק כדי לכתוב שמדובר במותגי מדבקה מתים, ולהסביר כמה הם מצפים, אלוהים יודע למה, מהאיטלקים למה שהם לא מצפים מאף אחד אחר. זו לא ביקורת. זו סתם התרסה שכנראה לפעמים גם נהנים ממנה על הדרך, כי מי לא אוהב להתווכח על כלום באינטרנט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...