Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500X - כמו כולם אבל אחרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה שממשיכים לטחון מים. סמל"ת קיבלו 500 יח' של ה-500X עד סוף 2015. רובם נמכרו ועד סוף החודש הבא יש להניח שהכל יימכר. אז גם אם המחיר לא מוצדק בעיניי מישהו כאן, זה די חסר משמעות.

אם לדוגמא הם יגיעו להסכמות עם האיטלקים על 5,000 יחידות עבור שנת 2016, אז ניתן להניח שהמחיר יירד.

הזכירו כאן הורדת מחירים, לא הייתה כזאת.

כמו כן, דיברו על רכבים עם 0 ק"מ באוטודיל/ביי אנד דרייב, כאילו סמל"ת אינם מצליחים למכור את הרכב. לא יודע מי המציא את זה, אבל זה לא קיים.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין. נתוני המסירות עד סוף אוקטובר מדברים על 261 מסירות בלבד.

יש מבצע טרייד במחיר מחירון שמצויין שיש לפחות 50 רכבים במלאי וכן דיברו כאן חלק מהחברים שכעת הרכב זול יותר. לא התעניינתי אף פעם, אז אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. נתוני המסירות עד סוף אוקטובר מדברים על 261 מסירות בלבד.

יש מבצע טרייד במחיר מחירון שמצויין שיש לפחות 50 רכבים במלאי וכן דיברו כאן חלק מהחברים שכעת הרכב זול יותר. לא התעניינתי אף פעם, אז אני לא יודע.

הנתון איננו מעודכן.

בנוגע להורדת מחירים, אין. היו מבצעים כלליים של סמל"ת אשר לא היו ספציפית ל-500X.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

או שאתה לוקה בחוסר הבנה מסוים או שאני לא יודע. יש הבדל בין מכירה למסירה - ההבדל מובן?

סביר להניח שעוד כמות מסויימת של Xים תמסר בחודש הקרוב והיתר ממתינים לקבל את הרכב בינואר 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ארד לרמת הכתיבה שלך.

אבל אני לא מבין מה הסברת. טענת שיש הקצאה מצומצמת, שהכל נחטף, אחר כך זה נפרש עד סוף השנה. עכשיו זה כבר גולש לינואר.

אין הקצאות חדשות? אין יותר רכבים לשנה הבאה? פתאום הכל מסירות בינואר.

עוד ציטטת אותי והצגת בגאווה את ה80 מסירות בנובמבר. הישג ״אדיר״ לרכב בקטגוריה הכי מבוקשת.

ובסוף אני מדבר שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח הזה מיותר. ה500X אוטו נחמד מאוד, נראה וגם נוסע טוב, הההנחה שגם אם היתה הקצאה מוגבלת, לא בדיוק הלכו מכות בתור בשביל לנסות ולהשיג אחת, הפכה כנראה לעובדה, אבל זה חלק בלתי נפרד מהמסורת של המותג הזה כאן. מי שמתעקש לקבוע איכות של אוטו על פי גרף המכירות, יתכבד ויצטרף לקהל הגדול שקונה ספורטאז' או קורולה, מי שלא, טוב יעשה אם פשוט ימשוך את ידו מהויכוח הקימעונאי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...