Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500X - כמו כולם אבל אחרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשביל לפתוח טבלאות מסירה אני לא צריך את השרשור הזה, נכון? כי ההתחמקות ממתן תשובה אלגנטית כמו של בתי הבכורה :wink:

לגבי אלפא ולנצ'יה - לנצ'יה מתה. זה עצוב, אבל זה מה יש. לגבי אלפא - ה-159 מכרה לא רע וגם המיטו והג'ולייטה. מאד מעניין לראות טבלאות מסירה של ה-33 והסוד כדי להבין באמת כמה הן מכרו ביחס למתחרות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החל מעמוד 2-3 בערך יש תמימות דעים בין רוב המגיבים כאן לגבי זה שהתמחור של הרכב הזה מוגזם מבחינת הפרספקטיבה של הלקוח, אבל איכשהו הצליחו להפוך את זה למעין דו קרב. בר/מקס כשאתם אומרים שאתם מסכימים עם נקמיצ'י, למה אתם מתכוונים בכלל? כי גם אני מסכים איתו שהמחיר מוגזם, אבל לא על זה היה הויכוח כאן...

בתכלס אני בכלל לא יודע על מה הויכוח - בגדול עלתה טענה שהרכב הזה מוצלח מבחינה דינאמית כשמשווים אותו יחסית לאחיו לסגמנט (ואני לפחות, סבור שהיתרון הזה לא ממש רלוונטי עבור הסגמנט הזה), תחת כל מיני תעלולי דמגוגיה זה הפך ל"השוואה ל106 ראלי" ו"רכב נהיגה מושחז ומשובח" וכל מיני סופרלטיבים מונפצים ולא קשורים בעליל, מה שמבהיר שאין כאן דיון אלא סתם עוד שרשור מכות חסר תכלית -

קיצר אני סקרן, במה בדיוק אתם תומכים?

כי אם זה בעניין המחיר, אז איזה קטע - נדמה לי שאין כ-ז-ה ויכוח... : #9 #27

ואם זה בעניין חוסר הדינאמיות של הרכב שזה כן/לא מה שנקמיצ'י טוען - מה אתם טוענים בעצם? האם מתוך הרשימה של רומן + ספורטאז', הוא נמצא באמצע ומטה? (אני שואל ברצינות)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחפש הגיון בויכוח כי לא תמצא.

זה עוד שרשור הרוס וחבוט שהמהות שלו נעלמה אי שם בעמודים הראשונים והפך לזירת התגוששות בבוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא התחיל להיות מעניין שוב.

הגולייטה נמכרת יפה מאוד. בשלל גרסאותיה.

רומן - לצה הוצאת xv? במחיר הרשמי יש לו חסרון, המנוע. במחיר של מוטורי נכנס כבר הדגם החזק יותר - וואלה הוא כנראה עדיף (500 לא במוטורי).

כמובן, שכמו תמיד, צריך לבדוק מחירים ולא רק סגמנטים, אחרת היינו אומרים שהסופרב לא ניתנת להשוואה למזדה 6, הרי היא סאלון ולא משפחתית גדולה.

בכל מקרה, ברוב הרשימה שלך לא נהגתי, וגם לא הבנתי למה היטי לא שם, אבל אם לבחור לפי תחושה - הייתי בוחר בהונדה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחפש הגיון בויכוח כי לא תמצא.

זה עוד שרשור הרוס וחבוט שהמהות שלו נעלמה אי שם בעמודים הראשונים והפך לזירת התגוששות בבוץ.

זה אולי דיון "הרוס וחבוט" בעינייך כי פוגעים במחמל נפשך, אבל בעיני היתר, מתנהל כאן דיון ענייני בנוגע להצלחת הרכב בשוק הישראלי בעיקר, בגלל בעיית תמחור ופחות בגלל שזה רכב ראוי או לא רואי.

אז כמו כמעט בכל שיחת סלון, פה ושם מתלהטות הרוחות לרגע בשל חוסר הסכמה בין אנשים, אבל זה מקובל ובטח לא הופך אותם לטרולים ולא הופך את השרשור "הרוס וחבוט".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכירו לי בקצרה, מדוע המחיר נתפס כמוגזם? נראה די קרוב לג'וק ומתחת לקיה ספורטאז', וכנראה שזה אוטו שמכוון קצת יותר לרגש כמו יתר ה500-ים וקצת פחות להגיון. ב140K, עדיין יותר זולה מגולף עם יחידת הינע דומה ומרחב דומה. נראה לי סביר למדי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכית את המסמר בול על הראש!

אתה מכיר הרבה אנשים שהם לא מבינים כמו הנפשות הפועלות פה שיסכימו לקנות פיאט במחיר של גולף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני מכיר. כל מי שקנה 500, בטח במחיר הישן שלה, יכל לקנות באותו כסף פולו או לפחות פאביה. ה500X שומרת משהו מהשיק הזה. גולף היא האנטיתזה המוחלטת של ה500X; למעשה, דווקא מהמבינים פה הייתי מצפה לקנות את הגולף (ואני לא מדבר על אלו מהמחנה של מוסוליני שיקנו תוצרת איטליה גם אם זה אומר שהם לא יגיעו לעבודה בבוקר).

המחיר של ה500X סביר לחלוטין. היא לא תוצרת נחותה ולא צריכה להמכר במחירי סוף עונה, להפך - יש לה הרבה value, לפחות כאובייקט אם לא כרכב. אם אתם רוצים לדבר על תמחור דפוק, תסתכלו בבקשה על המיני קאנטרימן... בדקתי מול האתרים הבריטיים, הקאנטרימן הרגילה (הנעה קדמית, 1.6) עולה בארץ 184K וה500X הכי יקרה עולה 140K, בבריטניה שתיהן ב20K פאונד. מתחרות ישירות, להזכירכם.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכירו לי בקצרה, מדוע המחיר נתפס כמוגזם? נראה די קרוב לג'וק ומתחת לקיה ספורטאז', וכנראה שזה אוטו שמכוון קצת יותר לרגש כמו יתר ה500-ים וקצת פחות להגיון. ב140K, עדיין יותר זולה מגולף עם יחידת הינע דומה ומרחב דומה. נראה לי סביר למדי.

איזה גולף? מהירה יותר ועם גג? מי שרוכש גולף לא ממש מחפש קרוסאובר. הגולף אינה רלבנטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מעמוד 2-3 בערך יש תמימות דעים בין רוב המגיבים כאן לגבי זה שהתמחור של הרכב הזה מוגזם מבחינת הפרספקטיבה של הלקוח

לדעתי תמימות הדעים כאן היא שילוב של המחיר + העובדה שאין לרכב משהו מיוחד להציע מלבד עיצוב למי שמתחבר.

אה כן יש יחידת הנעה עדיפה על המתחרות, ככה טוענים, ובכל מקרה לא חושב שזה שיקול מכריע בבחירת רכב מהסגמנט.

עפים פה על 500 יחידות כאילו יש כאן קיה פיקנטו חדשה.

הבעיה הכי גדולה של כל המותג הזה זה היבואן הזה.

עריכה אחרונה על ידי maxcher
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גולף? מהירה יותר ועם גג? מי שרוכש גולף לא ממש מחפש קרוסאובר. הגולף אינה רלבנטית.

מבחינת מידות, מחיר ויחידת כוח הן די דומות, אבל בסדר - איזה אוטו לדעתך הוא כן בסיס להשוואה לפיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיפונים באותה סביבת מחיר.

מבחינת מידות, מחיר ויחידת כוח הן די דומות, אבל בסדר - איזה אוטו לדעתך הוא כן בסיס להשוואה לפיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף לא מקובלת בתור מתחרה, ספורטאג' לא מקובלת בתור מתחרה, XV לא...

2008 כן מקובלת, אבל בטח תרד מרשימת המקובלות בשניה שתתחיל להיות משווקת עם ה 1.2 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה של כל המותג הזה זה היבואן הזה.

אותו הדבר נאמר כאן על צ׳מפיון ואותו דבר נאמר כאן על דלק ואותו דבר נאמר על קרסו ועל לובינסקי ועוד כהנה וכהנה. יש מותג שהיבואן הוא לא בעיה מבחינת הצרכנים? אולי טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...