Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 M. אה סליחה, N, יונדאי i30 N

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

התקשרו מטמקא, ביקשו שנחזיר להם כמה תגובות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרי ברור שהיא תגיע, יבואן חזק בארץ שמוכר ואין לו בעייה של מכירות ושינוי תדמיתי

שרק מתבקש, זה ברור שהיא תגיע. חברת האם שרוצה להעצים את עצמה תכפה על

היבואן לייבא אותה ארצה לדעתי וגם תעשה מחיר כניסה מצויין.

לקנות או לא לקנות, זה תלוי ברכב קודם כל ובמחיר שלו לעומת המתחרים.

יונדאי תייצר רכבים לכל פלח שוק בסופו של עניין,ודי צפוי שהיא תייצר רכבי שטח

רציניים יותר, שיתחרו בהיילקס לנד קרוזר של טויוטה והלנד רובר וכל השאר.

אבל גם זה יקרה, הרי יכולת יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כלמוביל בטוח ייבאו אותה.

השאלה אם זה לשיווק או כמו עם דגמים אחרים שלהם , כגון הג'נסיס קופה וסדאן, ix55 וix20 ועוד שהיבואן הביא יחידות בודדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התנפלתם? איפה רשמתי שהרכב פח? רשמתי פח מבפנים בעיניי. זה יותר טוב? וציינתי שכנראה שלדה מצויינת. לא משנה כמה יונדאי התקדמה בשנים אחרונו. היא תשאר רכב קוריאני ותפסיקו לשקר לעצמכם. היא לא תהיה רכב גרמני לעולם. תעשיה לא דורכת במקום ובזמן שיונדאי מפתחת דגמים גם גרמנים עושים את זה. פוקוס גם פח בעיניי בפנים. וגם סיוויק. במוו 140, אודי s3 הם לא פח ומדובר באותו סגמנט

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi30n מתחילה בכמה, 24K GBP באנגליה? לעומת, תקנו אותי אם אני טועה, 34K ל140i- לא ממש מתחרות.

אמנם לא מיששתי את הפלסטיקה או נסעתי בעצמי, אבל כשראיתי את הi30n היה קשה לי לחשוב היכן הגולף GTI שמתחילה ב28 (תקנו אותי אם אני טועה) מתעלה עליה באיכות הפנים.

ולידע הכללי, גם הM2 שלי לא שונה בהרבה מאשר ה118i של השכן מבחינת איכות/עיצוב הפנים.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור,

אתה צודק, ברוב הרכבים זה מצב די זהה.

בקופרה למשל, בגולף, אצלי בטייפ R.

כמובן שבכל הדגמים הללו יש פה ושם מעט תוספות עיצוב אבל איכות החומרים והחומרים עצמם זהים.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים בעגה המקצועית: מכוערת תחת

הגזמת. כולה נראית מזעזע.

הקוריאנים האלה לא יודעים לצבוע, תראו את הבדלי הצבע בין הפגושים לפח.

אם להיות קצת יותר רציני, יונדאי-קיה תוקפים את השוק בדיוק כמו שצריך, לאט אבל לא לאט מדי, לא ממהרים (כי הרי היה ניתן להוציא גם 300 כ"ס באיי30 הראשונה), מעסיקים את האנשים הנכונים (העיצוב של קיה קפץ ברמות מטורפות).

אבל הN הזאת... N... בחייאט ראב***** חסרות אותיות/ראשי תיבות/מילים קצרות?

זו צביעה מיוחדת, נקרא ביקולור בעגה המקצועית.

כנראה שהם לא רצו לפגוע בסדרת הR של קיה :lol: ובאופן כללי ניסו להיות קצת מקוריים.

זאת הולכת להיות גולף R קוריאנית מוצלחת למדי.

גם עם מנוע של בוגאטי ויירון, מתלים של פורמולה 1 ומראה של אוסטין מרטין לא הייתי נוגע בזבל הזה.

וזו היא תרומתי לשרשור הזה.

וואוו, מה היינו עושים בלי ה"תרומה" שלך?!

תזלזל חופשי, זכותך.

רק שקשה לזלזל בנתוני המכירות של היצרן הזה. כנראה שהם בכל זאת עושים משהו כמו שצריך.

אמת דיברת.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרב מה שהספקתי לקרוא מהשרשור הזה אני מבין שיש פה כמה חברים ששכחו שהם "חברים".

מאחורי המקלדות יושבים בני אדם! - אפשר להרגיע קצת?

בסה"כ רכב מבורך עם חבילת ביצועים נאה ופונה אולי לכיסים קצת פחות עמוקים - אני באופן אישי בכלל לא הייתי מתנגד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנכ"ל יונדאי קרא את השרשור והלך לבכות בשירותים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלא רק יונדאי מסוגלת להפוך פתאום לN...

...Too soon?

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi30n מתחילה בכמה, 24K GBP באנגליה? לעומת, תקנו אותי אם אני טועה, 34K ל140i- לא ממש מתחרות.

אמנם לא מיששתי את הפלסטיקה או נסעתי בעצמי, אבל כשראיתי את הi30n היה קשה לי לחשוב היכן הגולף GTI שמתחילה ב28 (תקנו אותי אם אני טועה) מתעלה עליה באיכות הפנים.

i30N בסיסית עם 250 כ"ס ובלי דיפ' מוגבל החלקה מתחילה ב-25K פאונד.

i30N 'פרפורמנס' עם 275 כ"ס ועם הדיפ' מתחילה ב-28K פאונד.

בדיוק כמו גולף GTI בסיסית (230 כ"ס, דיפ' פתוח) וכמו 308GTI (דיפ' מוגבל, 270 כ"ס).

M140i מתחילה ב-33K פאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי, כמו למרבית היצרנים היום, אין שום בעיה לייצר את המכונית הטובה ביותר בקבוצתה, ואם לא הטובה ביותר אז לפחות בחמישייה הפותחת.

זה יותר עיניין של רצון מאשר של יכולת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...