Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

The best offer

סרט דרמה/מתח על מנהל מכירות פומביות שנקרא לשערך עיזבון בוילה ענקית כדי למכור אותו.

היורשת היחידה היא אשה צעירה ומסתורית.

אני לא ארחיב עוד כדי לא לקלקל, אני רק אגיד שסרטים באורך של יותר מ 100 דקות כבר מרגישים לי ארוכים, פה הזמן עבר בכיף.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סאות' פו גנרי אבל מהנה מאד. ג'ילנהול מצוין.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנאה שלי היא פרטית

אין לי מה להעיר על ההנאה הפרטית שלך - על טעם וריח וגו'.

ברגע שאתה הופך את הנאתך הפרטית לקריאה ציבורית (חובה!), אני מגיב אליה בעוצמה שווה ובכיוון הפוך, בהתאם לחוק השלישי של ניוטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסרט אחר:

http://www.imdb.com/title/tt3064298/

"נפלתי" על הסרט הזה שבהתלחה חשבתי שהולך להיות בזבוז זמן (מקוטלג כרומנטי, לא עם דרוג סופר גבוה וע"י מעט מאוד משתמשים)

כמות המדרגים נמוכה כי זה פשוט לא סרט הוליוודי, הוא מצחיק, הוא מהיר ואני נהנתי ממנו :-)

אם בא לכם משהו קליל, שווה לשקול.

ראיתי אותו, לא יודע... meh כזה, ובטוח לא ההופעה הטובה ביותר של סיימון פג.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, בדיוק חשבתי לכתוב עליו. אחלה סרט, מופיעה שם גם E30 אאל"ט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי man up מאוד הצחיק, אולי גם זה בהתאם לציפיות ש(לא)היו

ראיתי אתמול the best offer כהמלצת השרשור היה נחמד 7 מ 10 בסולם אישי.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן קבלו המלצה שלילית על הסרט Birdman שהביקורות שלו טובות, הציון שלו ב-IMDB טוב, אבל הסרט פשוט משעמם.

ראיתי שעה והפסקתי מכיוון שהעלילה הרגישה תקועה והסרט היה בנוי מוזר.

זה כמו לקנות אוטו על סמך ביקורות במגזינים ו"מכונית השנה" למיניהם.

המבקרים אהבו את האוטו, ואיש מהרחוב קנה אותו, וגילה שהמתלים קשים, בגאז' קטן, מושבים לא נוחים, צליל מנוע גורם לכאב ראש, כפתורי מגע בדשבורד מגיבים מתי שבא להם, המזגן חלש, והגיר נתקע בהילוך שני אחרי שבועיים.

ככה גם עם הסרט הזה. קיבל ביקורות טובות, אבל אצלי הוא נסגר ונמחק מהמחשב אחרי עשר דקות, ממש כמו "הבן של המסכה", ויותר גרוע מ"גארפילד 2", אפשר להשוות אותו לסרט SHE (לא יודע איך קוראים לו בעברית), ששם התעצבנתי על זה שהשחקן הראשי מתפרנס מזה שהוא כותב מכתבי אהבה בשביל אחרים, אבל גר בדירה ענקית במנהטן עם נוף מדהים.

הגב בנושא הסרט שבכותרת. רק לי הגיבור הראשי בסרט "חיית לילה" מזכיר דוני דארקו שהתבגר? יש דמיון מטורף בין שני הסרטים, ובשניהם יש את ג'ייק ג'ילנהול בתפקיד הראשי.

למי שלא ראה את דוני דארקו, מומלץ בחום.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
8

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראינו The Martian בקולנוע - מומלץ ביותר! למאט דיימון פשוט אין סרטים רעים, אני מת על מה שהוא עושה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה נכון. יש לו סרטים טובים וסרטים בסדר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעצבנתי על זה שהשחקן הראשי מתפרנס מזה שהוא כותב מכתבי אהבה בשביל אחרים, אבל גר בדירה ענקית במנהטן עם נוף מדהים.

:-)

הפוך גוטה, הוא יכול להרשות לעצמו "להתפרנס" ממקצוע כזה בגלל שכבר יש לו דירה במנהטן ואת הממון הרלוונטי. בדיוק כמו כל בעלות הסטודיו ליוגה/פילאטיס בתל-מונד (ספרתי איזה שבע בביקור האחרון שם) או חנויות התכשיטים ואבני החן בבנימינה.

גילוי נאות: לא צפיתי בסרט. מכיר את המצב במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Her, לוס אנג'לס.

מומלץ בחום לצפות בלי לקרוא על מה הסרט.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Turbo kid (של 2015, כי אולי יש יותר ישנים).

סרט בניחוח נוסטלגי לסגנון שנות ה80.

סרט מצחיק עם פסקול שאני ואשתי מאוד אהבנו.

מאוד ממליץ מכל הלב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו יקרא למנהל - צריך לשנות את כותרת השרשור... :)

המלצות לסרטים מוכרים יש למכביר, אז אתן כאן מס' המלצות שאולי יהיו קצת פחות שגרתיות ובטוח לא מתאימות לכולם (אז ארשום למי כן):

1. לחובבי משחקי המחשב: scott pilgrim vs the world. חשוב(!!!!) שלא לקרוא מילה על הסרט, ולא לראות את הטריילר כי בשני המקרים יש ספויילר עצום. צריך לבוא לסרט הזה בלי לדעת כלום, להשתדל להיות עם רמקולים טובים (הסאונדטראק אדיר), ולא להבהל מכך שהסרט מתחיל כמו פרק של סדרת נעורים. מדובר באחת חוויות הקולנוע הטובות ביותר שיצא לי לחוות (לצערי בבית), והיה לי חיוך ענק מרוח על הפנים מהרגע שהיה הבאנר של הסטודיו וסצינת הפתיחה, עד לסיום האפי.

2. לחובבי פאזלים / משחקי מחשבה: Primer. סרט המדבר על מסע בזמן, ובנוי באופן סופר מתוחכם ומסובך, זה סרט שברור לי שנהיה טוב יותר עם כל צפיה נוספת. אני מדגיש שזה לא סרט שמתאים למי שרוצה 'להעביר את הזמן בסבבה' (בשביל זה יש את looper החביב). אדגיש שיש בערך 15 דקות בהתחלה שהסרט נראה כמו פרוייקט סיום מגמת קולנוע בתיכון, והרבה טכניקל ממבו-ג'מבו - אז לא להבהל.

3. לחובבי הסאטירה: TEAM AMERICA. אזהרה(!!!) - הסרט מוצג ע"י בובות מריונטה. כן כן. אם הצלחת לעבור את השורה הזו, אז אספר שהסרט נכתב ומדובב ע"י יוצרי סאות'פארק טריי פארקר ומאט סטון, הוא יצא אי שם בתחילת שנות ה2000 והלכה למעשה חזה את העתיד (יש שם הרבה דיבורים על קים ג'ונג איל המנוח, למרות שהסרט יצא בתקופה לפני שהוא נהיה מגה-"סלב"). אם מצליחים להתמודד נפשית עם העובדה שמסתכלים על פאקין בובות - הסרט הזה חד מאוד (מ א ו ד), ביקורתי בטירוף עבור שני הצדדים (ה"ימין" וה"שמאל" של ארה"ב, ובכלל), ומציג את הסכסוך בין המערב ובין דיקטטורות אחרות באופן מאוזן, שמראה עד כמה שני הצדדים פסיכים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה הזדמנות אמליץ על AMERICAN SNIPER, ראיתי אותו השבוע עם אישתי, שנינו נהנינו.

אכן אחד הסרטים הטובים שראינו בשנים האחרונות. (7 אנשים ביחד אצלי כולל ילדים)

לדאבוני כמות הסרטים הטובים/איכותיים באמת, אינה סבירה לכמות שאני רואה.

מתוך עשרות סרטים אני "נופל" אולי על אחד לתקופה שבאמת משאיר עלי רושם חיובי

וגם זוכר אותו אחרי. (רוב הסרטים אני בכלל שוכח שראיתי אותם)

ואני לא מדבר על סרטי בידור להעביר זמן כשהמוח מכובה כמו "עולם היורה" ו "סאן אנדרוס"

שראינו אתמול רצוף. גם את Southpaw ראינו אתמול (מרתון סרטים) היה נחמד, אולי טוב, לא מעבר.

אגב את "חיית לילה" ראיתי ולאחר 35 דקות הפסקתי. לא אומר שהסרט לא טוב

כי לפעמים סרטים לא מתאימים למצב נתון שאתה שרוי בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לחובבי משחקי המחשב: scott pilgrim vs the world. חשוב(!!!!) שלא לקרוא מילה על הסרט, ולא לראות את הטריילר כי בשני המקרים יש ספויילר עצום. צריך לבוא לסרט הזה בלי לדעת כלום, להשתדל להיות עם רמקולים טובים (הסאונדטראק אדיר), ולא להבהל מכך שהסרט מתחיל כמו פרק של סדרת נעורים. מדובר באחת חוויות הקולנוע הטובות ביותר שיצא לי לחוות (לצערי בבית), והיה לי חיוך ענק מרוח על הפנים מהרגע שהיה הבאנר של הסטודיו וסצינת הפתיחה, עד לסיום האפי.

זה מבוסס על קומיקס, אמנם יש הרבה הקשר למשחקי מחשב, אם אתה מכיר את המקור אתה מבין שזה יותר לחובבי הקומיקס הזה. :)

אחלה סרט שראיתי פעמיים (פעם לבד כשרק יצא ופעם שניה עם אשתי).

דרך אגב אם אהבת אותו, ממליץ לראות את מה שפרסמתי קודם, סגנון דומה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...