Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3. לחובבי הסאטירה: TEAM AMERICA. אזהרה(!!!) - הסרט מוצג ע"י בובות מריונטה. כן כן. אם הצלחת לעבור את השורה הזו, אז אספר שהסרט נכתב ומדובב ע"י יוצרי סאות'פארק טריי פארקר ומאט סטון, הוא יצא אי שם בתחילת שנות ה2000 והלכה למעשה חזה את העתיד (יש שם הרבה דיבורים על קים ג'ונג איל המנוח, למרות שהסרט יצא בתקופה לפני שהוא נהיה מגה-"סלב"). אם מצליחים להתמודד נפשית עם העובדה שמסתכלים על פאקין בובות - הסרט הזה חד מאוד (מ א ו ד), ביקורתי בטירוף עבור שני הצדדים (ה"ימין" וה"שמאל" של ארה"ב, ובכלל), ומציג את הסכסוך בין המערב ובין דיקטטורות אחרות באופן מאוזן, שמראה עד כמה שני הצדדים פסיכים.

את TEAM AMERICA ראיתי בזמנו כשהפוליטיקה שבו עוד היתה אקטואלית. הוא היה פשוט מבריק ומצחיק. חבל שלא עושים סרט המשך על המצב כיום.

ואיך אפשר לשכוח את השירים המדהימים שהם פארודיה משל עצמם כמו שיר הפתיחה (FUCK YEAH!), Everybody has AIDS ו Ronry.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

~

ראיתי אתמול את הסרט "פוקוס" עם וויל סמית' ואני חייב לומר שהופתעתי לטובה:

הטריילר תפור מחלקים שונים של העלילה ולא באמת מייצג את מה שהולך שם או את סדר הדברים. כשראיתי אותו חשבתי שזה עוד סרט בסגנון של אושנ'ס 11 (וזה לא), אח"כ קראתי את התקציר וחשבתי שזה הולך להיות עוד סיפור שחוק של "היא רימתה אותו, הוא רימה אותה בחזרה" (וגם זה לא). כשהתחלתי לראות את הסרט חיכיתי לנקודת הציר שלו, לארוע המכונן שבד"כ קורה אחרי 30-40 דקות. הרגע הזה הגיע רק אחרי שעה ועשרים דקות שבינתיים עברו ביעף, כשכבר נראה שהכל סגור ומדובר בעלילה נחמדה אבל סתמית וחסרת פאנץ'. ואז בום! כל הקלפים נטרפו והסוף באמת היה לא צפוי, אפילו בשבילי שרגיל כבר לצפות את כל המהלכים הקבועים בסרטים מהסוג הזה.

אהבתי מאד את הרעיון, את הביצוע וגם את הפסקול השקט והקצב האיטי של הסרט, בלי פיצוצים או מכות או סצנות סקס גרפיות מדי. לא יודע עד כמה זה ימצא חן בעיני הקהל הרחב, אבל לטעמי זה קלע בול.

לדאבוני כמות הסרטים הטובים/איכותיים באמת, אינה סבירה לכמות שאני רואה.

מתוך עשרות סרטים אני "נופל" אולי על אחד לתקופה שבאמת משאיר עלי רושם חיובי

וגם זוכר אותו אחרי. (רוב הסרטים אני בכלל שוכח שראיתי אותם)

זו מגמה כללית היום - לאנשים אין סבלנות וריכוז לשבת לראות סרט של שעה וחצי, לכן רוב הסרטים שנעשים זה או קומיקס (גיבורי על למיניהם) או משחקי וידאו או שילוב של השניים, כי זה מעודד מכירות. הפוקוס עבר לקהל יעד צעיר יותר, ולמבוגרים שמחפשים סרטים עם תוכן התעשייה כבר לא מציעה מבחר עשיר כמו פעם. יש כמה סרטי דרמה או מתח טובים שיוצאים כל שנה, אבל קשה מאד למצוא אותם בין הררי הזבל והאפקטים המיוחדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שכבר כתבתי על הסרט הבא, אבל זה כנראה בשרשור אחר.

הסרט הוא: A most violent year

http://www.imdb.com/title/tt2937898/

אני כותב עליו שוב, כי גם אני מרגיש שמספר הסרטים שלא מבוססים על קומיקס/סרטי המשך/סרטי התחלה/עתירי אפקטים וכו' הולך ומתמעט. רוב הסרטים היום, בעיני לפחות, די גרועים ופונים לקהל צעיר שמתלהב מאפקטים או שהם סרטים מתוך סדרה והמפיקים בונים על זה שהשם שלו יעשה את העבודה.

הסרט הנ"ל הוא איטי יחסית ומספר על בעלים של חברת הפצת דלק בניו יורק של שנות ה 80, של הלכלוך והפשיעה. הגיבור מנסה להצמד לחוק ולא להגרר אחרי המתחרים שלו שעושים הכל כדי לפגוע בעסק שלו.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אוהב את אלמודובר?

ראיתי המון סרטים שלו,הוא פסיכודלי לגמרי אבל

מרתק אותי מאד אני ממליץ על כל דבר שעשה אבל

הסרט ''דבר איליה'' שנת 2002 פשוט קרע לי את הלב. עם הפס קול

המצויין,ראיתי אותו כבר 3 פעמים ויש מצב לעוד...

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%91%D7%A8_%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמודבר?

הסרט הכי גרוע שראיתי אי פעם בקולנוע, זה סרט שלו - "טיסה נעימה" נדמה לי.

הסרט היה כ"כ מחורבן, עד שבשלב מסויים ניסיתי להרדם בכוח, כשלא הצלחתי נכנסתי מתחת לקפוצ'ון והתחלתי לשחק בפלאפון (בשביל שהמסך לא יפריע לצופים אחרים).

סבלתי בסרט הזה כפי שלא סבלתי באף סרט מעולם (לא יכולתי לצאת באמצע כי הייתי עם ההורים של אשתי, אחרת הייתי דופק RAGE QUIT עשרים דקות לתוך החתיכת חרא המצולמת הזו).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אוהב את אלמודובר?

השם ירחם, לא עלינו.

אם כבר במאי שאני אוהב, זה ניל בלומקמפ (דיסטריקט 9, אליזיום, צ'אפי). איכשהו הוא מצליח לשלב מדע בדיוני עם סאטירה על החיים בדרום אפריקה.

צ'אפי מומלץ בחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאוהבים או ששונאים אותו,

אני יודע את זה אני מאד נמשך למוזרויות והדמויות

הביזאריות והעלילה שמסתעפת לה....

טיסה נעימה ראיתי זה קומדיה מאד יוצאת דופן שלו

ראיתי אותה רק בשביל הרקורד,לא זוכר אם נהנתי או לא,

אבל זו ממש לא דוגמא,תראה הכל אודות אמא,פרח הסוד שלי,

וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sicario אחד הסרטים הטובים שראיתי השנה מומלץ לראות באווירה שקטה המתח בגוף פשוט מדביק אותך לכיסא .

האמת היא, שהסרט איכזב אותי ועוד כמה חברים.

לפי הטריילר, הסרט אמור להיות משוגע, בפועל, הוא סרט טוב, אבל MEH כזה.

אולי זה כי באתי עם ציפיות גבוהות.

בכל מקרה, אמנם לא סרט אבל אני פשוט חייב להמליץ על הסדרה "גומורה".

סדרת פשע-מתח איטלקית משובחת. קיבלה ביקורות גבוהות מאוד, עד כדי כך שמשווים אותה ל"סמויה" של HBO.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'אפי מומלץ בחום.

ערימת זבל, ואני אוהב פחות-או-יותר כל דבר שכולל רובוטים. גם פרסומות.

דיסטריקט 9 משובח.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלומקאמפ כנראה הולך לביים ריבוט לנוסע השמיני אאלט.

אלמודובר נפלא, כשפותחים את הראש לקולנוע אחר, פחות סטרייטפורוורד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמודובר נפלא, כשפותחים את הראש לקולנוע אחר, פחות סטרייטפורוורד.

בדיוק כך!!

בזמנו מכרו את חבילת הסרטים שלו בסטמצקי ולא הספקתי לקנות,

ראיתי את רובם ביס /הוט, ממש התמכרתי למעט טיסה נעימה שלא

מצאתי שום זיקה לשאר סרטיו.

איזה ראית ואהבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Martian היה תענוג, נאמן מאוד לספר.

יצאתי ממנו לפני כשעתיים.. מדהים! אהבתי מאוד. ממש "מקגייור" על המאדים :D

וברצינות, ניכר כי המון מחשבה הושקעה בסרט. קראתי שהדברים המדעיים שם ברובם נכונים ומאומתים, ולא המצאות חסרות כל בסיס מדעי בשביל הסרט. מצטרף להמלצה, עדיף בתלת-מימד (פחות ב-4DX שבו ראיתי את הסרט, אין ממש הצדקה).

שמתם לך שסקייפ הוסיפו אייקונים של דמויות הקול בראש?

ולסרט אחר:

http://www.imdb.com/title/tt3064298/

"נפלתי" על הסרט הזה שבהתלחה חשבתי שהולך להיות בזבוז זמן (מקוטלג כרומנטי, לא עם דרוג סופר גבוה וע"י מעט מאוד משתמשים)

כמות המדרגים נמוכה כי זה פשוט לא סרט הוליוודי, הוא מצחיק, הוא מהיר ואני נהנתי ממנו :-)

אם בא לכם משהו קליל, שווה לשקול.

אני ממש אהבתי.. יש לי פינה חמה בלב לקומדיות בריטיות, גם אם הן קיטשיות, תמיד יש את ההומור הבריטי השנון (ואת הרפרנסים התרבותיים) שאני מתחבר אליו מאוד.

Sicario אחד הסרטים הטובים שראיתי השנה מומלץ לראות באווירה שקטה המתח בגוף פשוט מדביק אותך לכיסא .

לא, פשוט לא. הלכנו אליו בעקבות ההמלצות, והתאכזבנו מאוד. משעמם להחריד. נפילה.

ועוד 2 המלצות לסרטים קלילים:

1. משפחת בלייה (La Familie B'elier) - קומדיהית דרמה צרפתית, מי שאהב את "מחוברים לחיים" יאהב גם את זה.

2. מקווה שלא תסקלו אותי, אבל ממש נהניתי מ"פיקסלים" למרות שהעלילה מטופשת והבדיחות מפגרות, אבל מה לעשות, אני סאקר של אייטיז :D

בתור סרט קליל לזמן "כיבוי מוח", בהחלט העביר לי בכיף 105 דקות.

היה חסר לי שם רק את "דיגר" ו - Alley Cat :)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי עוד המלצה לסרט שהתחלתי לראות בלי לדעת מה מצפה לי והופתעתי מאוד לטובה. "המתנה".

הסוף הצליח להפתיע אותי וגרם למיינד פאק רציני.

וגם הסרט עצמו עשוי היטב, מבחינת בימוי ומשחק.

קיצר ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...