Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור איכות השמע בתקציב נמוך

Echrom
שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית רציתי להתנצל על הכותרת המעט לא ברורה, ולהודות למי שבכל זאת נכנס לעזור לי.

*התקציב הוא באזור ה1000 שקל

אני נוהג בסקודה פאביה 2005, עם רדיו דיסק מאוד ישן(אין חיבור USB), ו2 רמקולים קדמיים(ללא אחוריים).

פחות או יותר מה שהגיע עם הרכב, רק שב2006 קניתי רדיו דיסק.

מיותר לציין שאיכות השמע צורמת ולא טובה, ולאחר שהתרגלתי לרמקולים באיכות גבוה, ואני אוהב ונהנה ממוזיקה- החלטתי שאני חייב לשים לזה סוף.

יתרה מזאת, הרדיו דיסק מעט לא נוח בגלל חוסר בחיבור USB, אבל אם רדיו דיסק זה לא חלק קריטי לאיכות השמיעה(לפחות בטווח התקציב שלי) אני מוכן להבליג על זה.

איך מתחילים, מה אני בדיוק צריך לקנות, כמה תעלה לי ההתקנה והאם אפשר לשפר באופן משמעותי את השמע בתקציב של 1000 שקל?

אם אפשרי בפחות אז פחות, ואם צריך גם יותר אז יותר. הרכב ישן יחסית, ולא שווה הרבה ולכן גם קצת חבל לי להשקיע במערכת.

אשמח גם להסבר מה בדיוק מוסיפים, מכיוון שאני לא מבין גדול בנושא הזה, רק נהנה מנפלאות המוזיקה.

תודה מראש לכל מי שהקדיש את זמנו לקרוא את הנושא והשאלות שלי, שתהיה לכולנו שבת רגועה ושקטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בקטע של לנסוע עם חלונות פתוחים ולהרעיד את השכונה התקציב בסדר, תוכל להתחיל בבדיקת מידת הרמקולים בדלתות שלך,

ומשם נמשיך עם יחידת רדיו דיסק קצת יותר מעניינת ונוסיף גם רמקולים מאחורה בשביל השמחה.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רדיודסיק בסיסי כל שהוא ממותג איכותי כמו קנווד ,פיוניר ,קלריון ,אלפיין

מותקן אצלך ברכב מה שאתה צריך זה :

סט קומפוננט קדמי 6.5 אינצ

רמקולים 6X9 אחוריים על המגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בקטע של לנסוע עם חלונות פתוחים ולהרעיד את השכונה התקציב בסדר, תוכל להתחיל בבדיקת מידת הרמקולים בדלתות שלך,

ומשם נמשיך עם יחידת רדיו דיסק קצת יותר מעניינת ונוסיף גם רמקולים מאחורה בשביל השמחה.

מה הקשר בין חלונות פתוחים ולהרעיד את השכונה לבין תקציב?

יש מערכות ב100,000 שקל שלא מרעידות שומדבר ומערכות ב3000 שקל שיפוצצו לך את האוזניים.

לפותח השרשור, אני מבין שרדיודיסק אתה רוצה להחליף בכל מקרה בגלל חוסר בusb , תחלק את התקציב ל500 לרדיודיסק בסיסי מחברה טובה ו500 לקומפוננט , סטים ברמת כניסה של מורל או הרץ .

אם תקנה ציוד יד שניה תוכל לקבל תמורה טובה יותר, אולי מורל דוטק ורדיודיסק פיוניר מסדרת אמצע ייכנסו לך בתקציב פחות או יותר.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין רק להוסיף קומפוננטים אני מוכר קומפוננט שהיה לי ברכב .. של FOCAL K2P

500 ש"ח (עובדים מצוין. שומעים אחלה.. התקדמתי פשוט ל-MOREL ואין צורך בפוקל..

לגבי רדיו דיסק אתה גם יכול למצוא רדיו דיסק עם USB ב-400-500 ש"ח חדש מהניילונים..

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רדיודסיק בסיסי כל שהוא ממותג איכותי כמו קנווד ,פיוניר ,קלריון ,אלפיין

מותקן אצלך ברכב מה שאתה צריך זה :

סט קומפוננט קדמי 6.5 אינצ

רמקולים 6X9 אחוריים על המגש.

+1

ב - 1500 תקבל תוצאה ממש לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על כל העזרה והתגובות המהירות.

יש לי רדיו דיסק של pioneer, רשום עליו בקטן super tuned,אולי זה הדגם.

אני מסתדר גם בלי חיבןר usb ,לא שווה לי להחליף רק בשביל זה.

בנוגע לווליום,אני שומע יחסית חלש-אוהב את השמיעה שלי תקינה,עוד מיונים לטייס לפני (:

בעיקר חשובה לי איכות השמיעה,מקדימה(כשאני ברכב,אני נוהג וממילא לרוב אין מאחורה אנשים).

מה ממולץ בגיוק לקנות ובכמה? ולפי הבירורים באינטרנט,האחורי זה 4 אינץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים קומפוננט הייתי ממליץ על מורל מקסימו חדשים עולים בסביבות 500 שקל , ורמקולים למגש אחורה (אתה יכול לחתוך לבד עם סכין יפני המגש המקורי בסקודה פאביה מאוד דק) הייתי הולך על רמקול של פיונר כמה שיותר מפורט כלומר 3way שעולים בסביבות ה-300 - 400 שקל ו 200-300 שקל להתקנה... אצלי היו מורל מקסימו מחוברים ישירות לרדיו דיסק בלי מגבר ודווקא הם די ממצים.....

Hertz hsk 165 --- hertz ep4x --- hertz ebx250r

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אני מקבל בעצם?

זוג רמקולים קדמיים ואחוריים, עם יכולת הפרדה בין הצלילים(קומפוננט?)

וסהכ 500+400+250?

יש במשהו שהוא מקסימום 1000? הווליום לא חשוב, ותכלס אני פשוט בן אדם שאוהב מוזיקה ורוצה לשדרג קצת, שום דבר מעבר.

בנוגע להצעה של אדי, משתלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי באתר של פיוניר (עוזי רדיו) בסט נחמד שאולי יעזור לך ואני מאמין שיתן לך איכות סאונד מספיקה לצרכים שלך,

http://www.pioneerisrael.co.il/index.php?dir=site&page=products_items&op=view&cs=181

"

מארז מיוחד הכולל רדיו דיסק MP3 עם כניסת USB ו- AUX קדמיות, יציאת RCA

ושני סטים (אחוריים +קדמייים) של רמקולים - 6.5 + 6X9.

"

ב650 ש"ח

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי באתר של פיוניר (עוזי רדיו) בסט נחמד שאולי יעזור לך ואני מאמין שיתן לך איכות סאונד מספיקה לצרכים שלך,

http://www.pioneerisrael.co.il/index.php?dir=site&page=products_items&op=view&cs=181

"

מארז מיוחד הכולל רדיו דיסק MP3 עם כניסת USB ו- AUX קדמיות, יציאת RCA

ושני סטים (אחוריים +קדמייים) של רמקולים - 6.5 + 6X9.

"

ב650 ש"ח

לפי מה שראיתי באינטרנט הרמקולים האחוריים שלי הם 4 אינץ, ואני לא ממש צריך רדיו דיסק..

בטוח שזה מתאים לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ותחתוך את המגש לגודל 6X9 זה יתאים, הרדיו שאתה מקבל בחבילה כולל USB ו AUX שזה נטו נוחות בשבילך במחיר די משתלם, אם האופציות האלה לא ממש רלוונטיות בשבילך אז אני חושב שהייתי רק מוסיף קומפוננט קדמי איכותי בסכום 500-600 וסוגר בזה את העסק, השאלה היא כמה הרדיו שלך ישן, רוב האנשים חושבים שהרדיו לא משנה אלא רק הרמקולים, אך אם תחליף רק לרדיו איכותי תתפלא לגלות כי רדיו דיסק איכותי יכול להוציא איכות שמע לא רעה בכלל גם מרמקולים שמגיעים עם הרכב.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...