Jump to content

AlexRC

 • פרסום הודעות

  159
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות AlexRC

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אדי, באמת תודה. בטוח שלהצעה כזאת אני לא אסרב בינתיים נשארתי למספר שבועות ללא רכב, כי ברכב של אשתי (גם פריוס) יש כשל בסוללה היברידית. הזמנתי תאים כדי לטפל בה, אבל עד שמכס ישראל ישחרר אותם יש זמן. מניסיון קודם ברכב דומה, זאת תהיה סאגה של שבועיים שלוש. אגב, אם זה מעניין, תיקון סוללה היברידית זה ממש לא סיפור גדול ואם יש מתעניינים, אני יכול להסביר איך עושים את זה נכון. אבל, למרות שאין רכב, תיבה לסאב צריך להמשיך לבנות. ולהלן תמונות של התקדמות. כדי שלא יהיה משעמם.
 2. עדכון קצר. אחרי חיתוך לפי המלצה של אדי, רכב נשמע משמעותית יותר טוב. כן, יש עוד הרבה עבודה וגם לסיים עבודה על תיבה לסאב. קיבלתי סאב ומגבר. סוף, סוף מכס שחררו את החבילה. הזמנתי מגרמניה והצהרתי ערך אמתי. וממש לא ברור לי, למה שבועיים לוקח לשחרר מוצר. יש קבלה, הצהרת מכס, החזר מס אירופאי. איפו הקצר? כמובן שהיום בבוקר התחלתי ייצור טבעת לסאב ומיקום מגבר בתיבה (אין תמונות בינתיים). זה כנראה יעלה לי במספר שבתות של עבודות בית.
 3. בגלל כל מיני סיבות לא היה לי זמן לעבוד על האוטו ולכתוב על התקדמות. אבל בכל זאות התקדמתי. קודם כל, עברתי עוד פעם של שרשור ארוך של optimus. באמת לא חשבתי על זה קודם, אבל לעבוד על כיוונים יותר מ - 20 דקות ממש לא אפקטיבי (עבורי). האוזן מתרגלת. זה כמו ללכת לסופר פארם ולהריח בשמים. בשלב מסויים כבר הכל אותו הדבר. עשיתי חיתוכים כמו שאדי המליץ. נשמע יותר טוב. אבל אדיין יש שתי בעיות עיקריות: 1. אין מספיק עומק. לדעתי. 2. אין מספיק פרוט. בינתיים קצת תמונות מהסדר שעשיתי ברכב. @ yuraskor לגבי עבודה עם פרספקס. אכן לא פשוט. אבל אם לא לחוצים, זה חומר שאפשר לעשות איתו הרבה דברים. פש
 4. היי אדי. לגבי הספקים אני פחות דואג כי אם זכרוני לא מטעה אותי, שמעתי טווטרים כאלה על Genesis ST60 והם נשמעו נהדר. אומנם שמעתי אוטו אחרי כיוונים אצל יוני. לגבי כיוונים. קראתי פרוייקט Optimus. גם תוך כדי כתיבה וגם עכשיו. עשיתה עבודת מחקר מדהימה. באמת חתכתי CDM ב - 550 בסלופ נמוך - 6. וב - 3250 בסלופ 12. טווטר חתוך ב - 3000 בסלופ 6. אין רמקולים אחוריים בכלל. איך אתה חותך כל הסט קידמי? ואיך אפשר לבצע מדידה? אני פשוט 5-7 שנים לא נגעתי בהתקנות. לא זוכר ומתחיל לגלות עולם מחדש.
 5. יוסי תודה. כמה watt צריך לתת לכל אלמנט כאשר אתה עובד אקטיבי?
 6. האמת, קצת הסתבכתי. במהלך ההתקנה התברר לי שסט לא ממש מלא ותקין. וופרים היו חדשים ותקינים ושם זה פחות ויותר נגמר. היו שני CDM88, כאשר אחד מהם פשוט לא עבד. הסתבר לי ששרות של מורל הוא פשוט נורא. הייתי מוכן לשלם על תיקון או החלפה של אלמנט, אך בסוף הם התעקשו למכור חדש במחיר מופקע. רכשתי דרך ניפון CDM-880 (מורל לא מוכרים יותר שלא דרך ניפון). ביינתיים נשמע נורא. יכול להיות שאני לא יודע לעבוד איתו. טוויטר MT250 שהיה בסט מותקן באוטו של אישתי, ומצאתי שם MT230 שגם הוא נשמע לא משהו בלשון המעטה. סאב Audio System HX 10SQ ומגבר Hertz 1D נתקעו במכס. מקווה ששבוע / שבועיים זה ישתחרר.
 7. לא היה לי זמן לכתוב כאן, אך התקנה נמשכת. בינתיים עשיתי איטום דלתות, שתי שכבות עם כיסוי מקסימאלי, נרא לי שהגעתי קרוב ל 80%. העברת כבלים ברכב יפני לא אמורה להיות כל כך מאתגר, אך הפעם הם השתדלו לא להשאיר מקום לשום דבר. לא יודע אם פעם הבאה אני נכנס לזה עם כבילה של 10GA לרמקול ו - 4GA למגברים.
 8. ואז עיניינים התחילו להסתבך. רציתי לבנות פודים עבור CDM-880. חשבתי עם עצמי, ולאחר התייעצות הוחלט ברוב קולות (עם עצמי) ופודים חייבים להבנות מפרספקס 10 מ"מ. ובכלל. אם כבר בונים, הגיע הזמן ללמוד לעבוד עם רוטור. הרי ב - youtube זה כל כך פשוט.... בשלב זה נרכש רוטור ובניתי שולחן עבור עבודות בגינה. מאותו רגע, חיים בבית השתנו לחודש פלוס / מינוס. תודה לאישתי על תמיכה וסבלנות מסתבר שפרספקס - הוא חומר ממש לא פשוט לעבוד איתו. הוא נסדק, כשה מאוד לעבוד עם חלקים קטנים ובכלל צריך מיומנות לעבודה עם רוטור. דבר נוסף... רעש. רוטור הוא כלי מאוד מרעיש. ומאוד מלכלך. אבל לא אסור
 9. אחרי התיעצות כאן בפורום, הוחלט שבמקום טוויטר מקורי ייכנס CDM-880 ועבור טוויטר ייבנה מקום חדש בקורות A. כך זה נראה לפני: קורות פירקתי והתקנתי תושבת שטוויטר מקורי, כאשר בחרתי לכוון עם לייזר למרכז התקרה את שניהם. כך זה נראה. אבל בחיים אמיתיים זה לקח לי שבוע וחצי. כל פעם קצת עבודה בערב, בין עבודה, משפחה ובית. תודה לאישתי על תמיכה וסבלנות וכך זה נראה לפני ריפוד
 10. היי. אתחיל בהתקנה שעדיין לא הסתיימה לה, אך נמצאת בשלבים מתקדמים. רכב: טויוטה פריוס 2017. דגם חדש. רכיבים: רמקולים: Morel elate 603 + Audio System HX 10SQ מגברים: Audison AP4.9, Audison AP4D, Hertz 1D HU: בינתיים מקורי. איטום ברכב יהיה מבית STP. יבוצע לרוב בשני שכבות של STP Aero, STP NoiseBlock, STP Biplast כבילה Knukonzeptz. מגברים מקבלים 4GA ואז פיצול ל - 8GA ורמקולים מקבלים 12GA. כך הכול אמור להראות כאשר התקנה תסתיים. התקנה מבוצעת בכוחות עצמי, לכן זה יהיה לאט ולפעמים אזדקק לעזרה וידע של חברי הפורום.
 11. מעוניין לרכוש טוויטרים MT250 או MT350. 0528395511
 12. היי, כחלק מהתקנת סט 3 חלקים, עשיתי בנייה של קורות, כך שהטוויטר יישב שם. ניסיתי לרפד לבד, אך לא יוצא לי יפה. מישהו מכיר רפד שיכול לעשות את העבודה? וגם, כמה זה אמור לעלות? תודה לעוזרים
 13. אני לא יכול להמליץ על התקנות בכל הרכבים היברידיים, אבל... בטויוטות פריוס / אוריס מותקן אצלי ציוד: רכב ראשון - Morel Hybrid + Audio system subwoofer + Audison LRX 5.1 MT + JBLMS8. כבר 6 שנים ללא שום בעיות. שני Morel Dotech Ovation + SRX 4 שלישי - מתקין כרגע Morel elate 603 + Audison AP4.9 + Audison 4d. סאב עוד לא נבחר, אבל יהיה וכנראה יוגבר עם Audison AP1D או Hertz 1D. אין בעיית הספקת כוח למגברים.
×
×
 • Create New...