Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור פיאסטה ידנית 2014

אוהד זכי
שימו לב! השרשור הזה בן 3103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-ESP היסטרי ברמות קשות ברכב הזה. זה בלי קשר לעובדה שהוא אינו יציב - גם כאשר לא מתרחשת פרובוקציה כלשהי והצמיגים אפילו אינם קרובים למצב של איבוד אחיזה ה-ESP מתערב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופי נהיגתי ספורטיבי ומעולם לא נתקלתי בבעיית יציבות בפיאסטה .

תגדיר ספורטיבי.

כאשר אני על 130 לערך והעיקול קצת חד, הרכב נותן הרגשה שעוד שניה הוא מזעיק את ה-ESP לתת לי סטירה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר ספורטיבי.

כאשר אני על 130 לערך והעיקול קצת חד, הרכב נותן הרגשה שעוד שניה הוא מזעיק את ה-ESP לתת לי סטירה.

זה לא נשמע טוב.

לי אומנם אין רכב ספורט אבל בפעם האחרונה שבדקתי גם על 140 שום דבר לא ממהר לצאת משליטה או לתפוס שליטה בעיקול קצת חד.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר ספורטיבי.

אין לי כוונה להפליל את עצמי אבל בכל מהירות ובכל סיבוב האוטו היה יציב ודבוק לכביש .

תבדוק לחץ אוויר .

יכול גם להיות שהסיבוב בו נסעת היה עם זווית הפוכה ולכן הרגשת חוסר יציבות .

עריכה אחרונה על ידי איילצבי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוונה להפליל את עצמי אבל בכל מהירות ובכל סיבוב האוטו היה יציב ודבוק לכביש .

תבדוק לחץ אוויר .

יכול גם להיות שהסיבוב בו נסעת היה עם זווית הפוכה ולכן הרגשת חוסר יציבות .

הצמיגים אצלך של הנקוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עם הרכב כבר חצי שנה, שלנו נרכש יד 2 מפרטי מודל 2012, עלה לכביש ביולי, יש לו עוד שנתיים אחריות. אני יתחיל לעכוב על צריכת הדלק אבל כרגע אנחנו מתדלקים אחת לחודש עקב כך שהרכב הינו משני. עלות הביטוח מבחינתנו הייתה שוס, אנחנו משלמים 4000 שקל ואין צורך במיגונים מיוחדים או בקודנית.

יצא לי לפני כחודש לעשות טיפול וטסט, טיפול 45k, המוסך ביצע את הטיפול והטסט ביחד וגבה כ800 ש״ח כאשר 97 אגרת טסט היו בפנים, מחיר הגיוני לכל הדעות, הטיפולים הקודמים עלו בערך 750 ל15k וכ1300 ל30k אבל בוצעו אצל הבעלים הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עם הרכב כבר חצי שנה, שלנו נרכש יד 2 מפרטי מודל 2012, עלה לכביש ביולי, יש לו עוד שנתיים אחריות. אני יתחיל לעכוב על צריכת הדלק אבל כרגע אנחנו מתדלקים אחת לחודש עקב כך שהרכב הינו משני. עלות הביטוח מבחינתנו הייתה שוס, אנחנו משלמים 4000 שקל ואין צורך במיגונים מיוחדים או בקודנית.

יצא לי לפני כחודש לעשות טיפול וטסט, טיפול 45k, המוסך ביצע את הטיפול והטסט ביחד וגבה כ800 ש״ח כאשר 97 אגרת טסט היו בפנים, מחיר הגיוני לכל הדעות, הטיפולים הקודמים עלו בערך 750 ל15k וכ1300 ל30k אבל בוצעו אצל הבעלים הקודם.

4K זה שוס? כולל חובה?

במידה וזה כולל ביטוח חובה, עוד איכשהו זה הגיוני למרות שגם זה קצת גבוה.

אם זה רק מקיף, משהו לא תקין בביטוח הזה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG-20140807-WA0029.jpgIMG-20140807-WA0031.jpg

מצורף להתרשמותכם נתון צריכת הדלק של נסיעה עם רגל קלה בכביש 6 + תנועה עירונית של תל אביב וגבעתיים + תנועה עירונית ביישוב בו אני גר.

מנוע 1.6 ותיבה רובוטית.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...