Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור פיאסטה ידנית 2014

אוהד זכי
שימו לב! השרשור הזה בן 3103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכן רשמתי מקודם, תלוי בכביש {רשמתי כביש נורמלי כי בירושלים כביש נורמלי הוא עליה :) }. במישור כמובן שאני לא מחכה ל-4000 סל"ד בכדי להעביר הילוך, 3000 גג. חבל על הדלק וחבל על המנוע.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הפיאסטה החדשה ידנית היום סגרתי איתה 8 חודשים ו 5 אלף קילומטר

הצ ריכת דלק אצלי זוועתית 1:9 בעיר עם מזגן החלפה על 3k בערך לפעמים פחות לפעמים יותר תלוי בתנאי דרך

אשמח לדעת איך רתה מגיע ל 1:14.5

נשמע טוב מדיי.....

לגבי המרים חלונות,לא הצלחתי

עריכה אחרונה על ידי בנצי23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן כניראה משפיע הרבה,הוא רשם שהוא נסע בלי מזגן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לומר לך,בוא נחכה לעוד בעלים של רכב כזה כדי לשמוע מהם מה הצריכה,אני בפנדה הוצאתי בעיר כ 1/15.5 הרוב היה בלי מזגן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להסבר על מערכת הEASY FUEL, איך הרכב מזהה שמנסים לתדלק סולר? ואיך הוא לא מאפשר את זה?

זה מכני לחלוטין. יש הבדלים בקוטר הנחיר בין בנזין לדיזל (גדול יותר בדיזל) כך שפתח מיכל התדלוק מספיק רחב לבנזין אך צר מידי לסולר. בדגמי דיזל יש מערכת שונה, יש סוג של מפסק המותאם לרוחב של נחיר הדיזל. אם מכניסים ידית של בנזין, הנחיר לא מספק רחב בכדי ללחוץ על המפסק הזה ולפתוח את פתח מיכל הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שבשונה מהרגיל, למיכל הדלק אין מכסה פנימי ובמקומו יש מנגנון אוטומטי שסוגר את צינור התדלוק ופותח אותו רק כאשר מוכנסת פיה בקוטר מתאים.

צריכת הדלק אצלי עם רגל לא סלחנית היא 1:11-12 ק"מ/ל'.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת גם אני לא ציפיתי לצריכת דלק שכזאת, הלוואי והיה לי הסבר. אולי בגלל שזה רכב חדש אז אני שומר עליו ולא קורע את דוושת הגז כמו בפונטו שהייתה לי.

כמו שאמרתי, בהזדמנות הראשונה שאני אמלא דלק אני אבדוק שוב עם צילומים והכל, שלא ישאיר מקום לשאלות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקר ההבנה שמאחורי צריכת הדלק זה לא הסל"ד ולא החלפת ההילוכים, אלא הרגל הימנית שלכם. האצות עדינות ותכנון נסיעה נכון [עם מבט קדימה לרמזורים] יכול להקטין את צריכת הדלק פלאים בכל רכב. בניגוד לרוב חבריי שמציינים צריכה של 1 ל-10, אני הצלחתי להגיע במשך כמה חודשים לצריכה של 11.6 ק"מ לליטר בנזין במאזדה 3 ישנה. באחד החודשים זה אפילו היה כמעט 12 ק"מ לליטר. אז כן, לצורת הנהיגה יש משמעות רבה.

תודה על הסקירה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הפיאסטה החדשה ידנית היום סגרתי איתה 8 חודשים ו 5 אלף קילומטר

הצ ריכת דלק אצלי זוועתית 1:9 בעיר עם מזגן החלפה על 3k בערך לפעמים פחות לפעמים יותר תלוי בתנאי דרך

אשמח לדעת איך רתה מגיע ל 1:14.5

נשמע טוב מדיי.....

לגבי המרים חלונות,לא הצלחתי

1:9 באמת צריכה גבוהה. אבל לא לשכוח שהרכב עדיין עם 5K ק"מ. זה ילך וישתפר עם חלוף הק"מ.

עשית הרצה למנוע כמו שצריך? האם לחץ האוויר בצמיגים תקין?

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי נמוך שהגעתי עם הפיאסטה היה 1:12 וזה היה 99 אחוז עירוני ועם הרבה מזגן ואיזור הררי.

דרך אגב בפיאסטה ההנחיות להרצה הם לא לאמץ את המנוע בסל"ד גבוה ולא לנסוע במהירות קבועה הרבה זמן.

אין משהו מפורש לגבי סל"ד.

3k להעברה זה סביר בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:9 באמת צריכה גבוהה. אבל לא לשכוח שהרכב עדיין עם 5K ק"מ. זה ילך וישתפר עם חלוף הק"מ.

עשית הרצה למנוע כמו שצריך? האם לחץ האוויר בצמיגים תקין?

לחץ האוויר תקין

לא אימצתי את המנוע ב 1500 קמ הראשונים והעברתי הילוכים מוקדם מהרגיל

הייתי במוסך חיברו לי את המנוע למחשב וטען שהוא כיוון משהו...

אחכה לתדלוק הבא ויעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכי מומלץ לנסוע בהילוך גבוהה, כאשר למנוע קשה למנוע לסחוב את הרכב ואתה עם הרבה גז, צריך להשתדל לא להיות עם מצערת פתוחה לגמרי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ האוויר תקין

לא אימצתי את המנוע ב 1500 קמ הראשונים והעברתי הילוכים מוקדם מהרגיל

הייתי במוסך חיברו לי את המנוע למחשב וטען שהוא כיוון משהו...

אחכה לתדלוק הבא ויעדכן

כשנמצאים בעליה בהילוך רביעי ומצערת פתוחה לגמרי, גם אז המנוע מתאמץ למרות שחושבים שהוא סוחב.

1:9 זה ממש גרוע לרכב כזה, בעיקר בתקופת הרצה שעוד מרחמים על דוושת הגז. למרות שבעוד 3000-4000 ק"מ הצריכה תתאזן לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...