Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש עם טויוטה קורולה החדשה - אני מאוהב :-)

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לא צריך להגזים, אבל אני מאוד מופתע לחיוב ;-)

אשתדל לתמצת לגשת לעניין:

בקיצור: מקרר, מקרר, אבל נוסעת היטב ומאוד מומלצת למשפחה. נשיקות לכולם :-)

במקרה עברתי לפני חודש ימים באולם התצוגה של טויוטה ועברתי על כול הדגמים ובמילה אחת ניתן לסכם את ההתרשמות שלי מאיכות הגימור הפנימי בטויוטה קרולה וגם אוריס - פשוט...ושוב פעם פשוט.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, זה לא גולף דור V... [ובאמת שזה לא ממש פשוט כמו שאתה מציג את זה, אם כי ברור שזה פשוט יותר מהגולף VII מצד אחד, אך מאובזר יותר מצד שני - ומה עדיף? יותר אבזור או פלסטיק איכותי יותר? עניין של טעם?]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילך... למרות שאני לא חושב שהם כתבו את זה על קורולה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה אוריס הרבה יותר יפה ואיכותית לדעתי. למה אתם מתכוונים איכות פשוטה?בהשוואה לקורולות הקודומת האיכות הפנימית נראית איכותית מאוד. מה גם שמנסיון עם טויוטה קורולה, הפלסטיק שלה מחזיק לנצח, גם אם לא שומרים עליו וזה מנסיון.

הקורולה הזו ממש לא מרשימה. בפעמים שאני מתרשם ממנה חיצונית זה אך ורק בצבע שחור, שם היא נראית בהחלט אלגנטית וכבר ראיתי כמה כאלו. האוריס נראית הרבה יותר חמודה. עוד נקודה היא שהקורולה הזו בכלל לא השיגה צריכת דלק מרשימה במבחנים שנעשו כאן בארץ. בנוסף, אני מציע לבדוק איזה רכב סוחב טוב יותר, הקורולה 08-12 או הקורולה הזו. בסך הכל חבילה מצויינת למשפחה, אני אישית הייתי קונה את האוריס במידה והייתי הולך על טויוטה-משפחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה החדשה בהחלט רכב מוצלח, אם כי קצת פשוט מבחינת אייכות החומרים בתא הנוסעים.

מי שמסתייג מ dsg ונמנע מהפשטות של הקורולה, ימצא את הפתרון בסיוויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק לא יקרה יותר?

אגב, מכר סיפר לי על גמישות מחירים מצד צמפיון לגבי הגולף. עם הארכת האחריות והתחייבות לטרייד, זה עשוי להיות סביר, בהנחה שה dsg7 אמין ולא יתקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משווים סיויק סדאן לקורולה אז הקורולה מרגישה כמו מכונית פאר, ממש ככה.

הסיויק סדאן הנוכחית פשוט מעליבה את הרוכשים שלה ותג המחיר השערורייתי שלה רק מחזק את זה.

דגם ההאצ'בק מוצלח משמעותית אבל לא יתאים לכל אחד בגלל האבזור.

אני מבין שהרכב נרכש בתוכנית אויס אקספרס, הם מציעים גם את ה-GLI או רק את הסאן?

לגבי העיצוב של הקורולה, לדעתי היא נראית לא רע בכלל, החזית עם הלדים שקרובים מדי לגריל מזכירה לי קצת ציקלופ כשאני מבחין בקורולה מתקרבת אליי ממול אבל חוץ מזה היא נראית לא רע בכלל, במיוחד בדגם המאובזר יותר עם פנסי הערפל, החישוקים הקלים וכמה עיטורים מבריקים. שיפור משמעותי מהדגם הקודם שהיה פשוט מכוער.

לאוריס דווקא פחות התחברתי, משהו בה מאוד מזכיר לי תקופה מסויימת של המכוניות היפניות הקטנות בארצות הברית, סביב אמצע שנות ה-80', לא ממש יודע להסביר למה, אני מניח שזאת החזית שקצת מחודדת מדי עם הפנסים והגריל הקדמי וגם המדרגה באמצע תא המטען שמתחברת לפנסים הדקים, בשורה התחתונה היא לא יפה בעיני.

אני חושב שכמשפחתית נטו מדובר באחלה בחירה, מכונית מרווחת, מאובזרת לא רע, מעוצבת באופן נאה והכי חשוב מרווחת ובטוחה.

הכמויות של הרכבים האלה שעולים על הכביש במקרה הזה הם לא קורבן לסמל טויוטה או לתרבות העדר לדעתי, מדובר פשוט באנשים שצריכים משפחתית ובוחרים באפשרות סולידית אבל טובה. הם לא רוצים את הנוקשות של המאזדה או הגיר של האוקטביה והקורולה היא ברירת מחדל לא רעה הפעם.

תתחדש על שני הרכבים, תהנה וסע בדרכים טובות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק לא יקרה יותר?אגב, מכר סיפר לי על גמישות מחירים מצד צמפיון לגבי הגולף. עם הארכת האחריות והתחייבות לטרייד, זה עשוי להיות סביר, בהנחה שה dsg7 אמין ולא יתקע.
הם הבינו שאם הם לא יתגמשו הם יהיו בבעיית stack overflow :-)

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה נבחרת על ידי הקהל הישראלי בגלל הדברים האלה:

1.אמינות הכי טובה

2.קלה לאחזקה

3.חסכונית בדלק

4.ירידת ערך הכי מעוטה בהשוואה למשפחתיות אחרות

5.שוק וביקוש טוב מאוד ביד השנייה

6.אבזור בסיסי אבל מספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכונית בדלק?לפי המבחנים בארץ היא לא כזאת חסכונית. אמינות?שהרכב ימשיך להיות MADE IN JAPAN ולא MADE IN TURKEY.

לגבי ירידת ערך+שוק, אכן , היא שולטת.

לדעתי המאזדה נותנת לה פייט רציני.8)

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, סעיף 3 לא ממש רלוונטי. הקורולה אמנם יותר חסכונית מהדור הראשון והשני של המאזדה 3, אבל לא בהבדל ניכר.

הדור האחרון של הקורולה מתיימר להיות חסכוני (17 קמ"ל משולב, ךםך), מה דעתו של פותח השרשור בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בהחלט שהקורולה היא מכונית משפחתית טובה, והיא פשוט עושה כל דבר שהמשפחה צריכה בצורה טובה. ללא יתרונות או חסרונות משמעותיים.

אני חושב שהיא פשרה טובה מאוד בין המאזדה 3 לסקודה אוקטביה. הקורולה לא איכותית או בעלת מאפיין ייחודי לקטגוריה. לעומת זאת האוקטביה היא לדעתי המשפחתית שהכי מתאימה למשפחה וה-3 מציעה אופי צעיר יחסית, הנאה מנהיגה ועדיין מספקת לרוב צרכי המשפחה הממוצעת. וגם היא חסכונית יותר מהקורולה.

אבל האוקטביה וה-3 דורשות ויתורים מסוימים שלא כולם יקבלו. האוקטביה יקרה יחסית, האמינות לא ברורה, עלויות הטיפול גבוהות והיא לא מאובזרת. ה-3 לעומת זאת פחות מרווחת (ל-4 נוסעים אני דווקא מצאתי אותה הכי מרווחת, בייחוד לראש. רק חבל שהמושב יחסית נמוך מאחורה) ופחות שימושית.

הקורולה מצידה עושה הכל בסדר ולא גובה מחיר מיוחד ופשרות. קשה לי למצוא לה חסרונות מיוחדים, אלא רק חסרונות יחסיים. וזה מה שטוב בה (אך לא מלהיב). אם אני הייתי עומד בפני רכישת רכב חדש (בצורה פרטית) מהקטגוריה הייתי מתלבט בינה לבין ה-3. תלוי עד כמה שימושיות אצטרך. פרט שימושיות לדעתי ה-3 טובה הקורולה בכל פרמטר. אם הייתי אמור לקבל דרך העבודה רכב הבחירה הייתה או האוקטביה או ה-3.

עדיין לקורולה יש כמה פגמים שהציקו לי. האיכות בתא הנוסעים, המושב האחורי לא נוח לישיבה ממושכת, המתלים שמרגישים קצת זולים ופשוטים, תפעול המערכת והגיר. הגיר פשוט גורם למנוע ליבב תחת לחץ, וזה מה שהכי הפריע לי. מלבד זה, אחלה תמורה.

בסופו של דבר עשית בחירה טובה, כנראה שכחבילה כוללת ותמורה למחיר באמת אין רכב שיכול להתחרות בה בקטגוריה. הקורולה זה הרכב המשפחתומטי האולטימטיבי. אי אפשר לטעות ברכישת קורולה :wink:.

תתחדש.

אם משווים סיויק סדאן לקורולה אז הקורולה מרגישה כמו מכונית פאר, ממש ככה.

הסיויק סדאן הנוכחית פשוט מעליבה את הרוכשים שלה ותג המחיר השערורייתי שלה רק מחזק את זה.

דגם ההאצ'בק מוצלח משמעותית אבל לא יתאים לכל אחד בגלל האבזור.

מסכים. הסיוויק סדאן מהדור האחרון לדעתי מכונית זוועתית עם מחיר שערורייתי. לעומת המשפחתיות הרגילות כמו ה-I35 או הפורטה היא מחווירה, אז במחיר גבוה יותר?.. לא תודה.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הבינו שאם הם לא יתגמשו הם יהיו בבעיית stack overflow :-)

חחח :-)

אני מבין שהרכב נרכש בתוכנית אויס אקספרס, הם מציעים גם את ה-GLI או רק את הסאן?

תתחדש על שני הרכבים, תהנה וסע בדרכים טובות כמובן.

תודה :-) הם מציעים איזה רכב שתרצה, אפילו ג'ולייטה. אבל המחיר שהם מציעים תלוי בכמה הם מקבלים אותו מהיבואן. על הקורולה יש כנראה הנחה פנומנאלית לליסינג... דגם ה GLI מוצע קצת יותר יקר, ועבורי לא היה הרבה ערך בג'נטים וכו' (אבל זה כי כאמור יש לי בבית כבר רכב שנראה טוב...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...