Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמת השרון - מישהו שמע? מכיר?

Moshe_P
שימו לב! השרשור הזה בן 3760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

זוגתי (שתחיה) ואנוכי מחפשים מקום מגורים חדש אחרי שנים ארוכות במרכז תל אביב.

אחד המקומות ששקלנו ברצינות הינו רמת השרון, ובפרט שכונת הדר בעיר.

מישהו מכיר ויכול לשפוך קצת אור על השכונה והעיר?

חינוך? אוכלוסיה?

איך הגישה למקומות תעסוקה במרכז (מרכזי היי טק/בתי חולים)? האם באמת היציאה מהעיר פקוקה כמו שמספרים?

כל מידע יעזור המון :idea:

תודה,

משה.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי השכונה הספציפית. מה שאני כן יודע זה שהנגישות מעולה (אתה על כביש 5 ממש). מבחינת הייטק, אתה בדיוק בין רמת החייל, הרצליה פיתוח ואפילו פארק אפק בראש העין (אם אתה קורא לזה הייטק). כל עוד אתה נשאר באיזור סוקולוב, אין בעיה להכנס ולצאת מהעיר, מקסימום עוד כמה דקות פקק בבוקר.

האוכלוסיה היא תערובת של מבוגרים ושל משפחות צעירות למדי. אני רואה כאן המון ילדים. בסך הכל האוכלוסיה טובה מאוד ולא גורמת לבעיות. אתה לא נתקל בונדליזם וערסים (כמובן שבשעות היום יש ערב-רב של עוברים ושבים, אבל הם לא נשארים כאן ללילה). שיאני הארץ במכוניות פולקסווגן ואודי לנפש.

בתי חולים קרובים - אסותא בת"א, בילינסון בפ"ת, איכילוב בת"א, מאיר בכפר סבא. כולם במרחק של עד 20 דקות ללא תנועה.

יש אפילו פאב (סוקו 77). יש טיילת מגניבה אם אתם בקטע של הליכות\ריצות. אפילו יש מאיפה להזמין אוכל (רוב המסעדות של רמת החייל והרצליה פיתוח עושות לכאן משלוחים). יש הרבה חנויות אוכל לאניני טעם (יין, תבלינים, גבינות, בשר), יש סופרים קרובים (מגה גדול ועדן טבע מרקט בצד המזרחי, וטיב טעם מעולה קצת צפונית בהרצליה). רוב החנויות מרוכזות בסוקולוב במערב ואוסישקין במזרח.

אני כבר שבע שנים ברמת השרון, לא הייתי מחליף באף עיר אחרת בארץ. השילוב של מקום קרוב מאוד לתל אביב ולמרכזי עניין אחרים, לא צפוף מדי, שקט ומסודר הוא מוצלח מאוד. זו בועה מוגנת למדי שמנתקת אותך מהישראליות בחוץ. כמובן שזה עולה כסף, אבל עדיין זול יותר מתל אביב (ושם לא הייתי מוכן לגור בשום אופן), וכיום לא זול בשום מקום.

כמובן שYMMV בהתאם לשכונה הספציפית שלך (בגדול, ככל שיותר מערבה, יותר טוב). בקיצור, אם אתה רוצה מקום שליו, שקט ויקר, look no further.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור יליד רמת השרון, ולמעט גיחה קצרה ללימודים בבאר שבע חזרתי לרמת השרון - אכן יתרונות רבים, ולצידם מחיר גבוה (מדי?) של הנדל"ן.

אני מצטרף למה שרועי אמר.

אני אמנם לא מתגורר ברובע הדר, אבל הוא קרוב. גינת המשחקים האהובה עלי ועל הילדים (ועל מרבית תושבי העיר) היא לא הפארק החדש והמושקע שנבנה בעיר אלא דווקא גינת הקוצר הגדולה והמרווחת הנמצאת בשכונת הדר.

בתי קפה מצויינים הן על סוקולוב (רחוב די עזתי) והן על אושיסקין (בו העירייה משקיעה רבות) ובשכונות - רביבה וסיליה, כרמל, אסף ארטיזינל ועוד. בקרבת מקום מסעדת עדנה - אבן שואבת (כסף) להרבה שרוצים אוכל ביתי טוב וטרי, הן לשבת והן לקחת.

פיצריות מצויינות למשלוח - סלייס על סוקולוב, ומאמא רסקו בשכונת נוה רסקו (המועדפת עלינו ועל המון כאן), יש כמובן דומינוס וכד'.

מסעדות אסייתיות עם משלוחים - נוצ', אוסקה, פקין בצומת הפיל וכד'.

כל קופות החולים מיוצגות כאן ונגישות.

חניה חופשית לתושבי העיר ברחבי העיר. למעט הרחובות הראשיים מרבית הרחובות הם 'אפורים'.

עירייה עשירה וזה מתבטא ביכולת לתת שירותים טובים לתושבים.

בתי ספר מצויינים.

נוער - לפעמים עשיר מדי ומפונק מדי, אבל בסה"כ ילדים טובים. כמעט ואין ערסים.

קרוב ליציאה לתל אביב - בשעות הבוקר לוקח לי כולל פיזור ילדים לבית ספר וגן כ 25 דקות עד לדרום תל-אביב.

גישה נוחה וקצרה לסינמה סיטי, לים ועוד.

מספר מתנס"ים מפוזרים ברחבי העיר, עם פעילות חוגית עשירה לילדים.

ספרייה עירונית מושקעת.

שני מועדוני ספורט - אחד פרטי, פלצני ומיושן מאוד, עם חסם כניסה של מחירי מנויים שערוריתיים, ואחד עירוני אינטימי ונחמד.

איך אמר רועי - לא זז מכאן לשום מקום. יתרה מכך, למרות הצעות לרכוש את הבית שלי במחיר מופקע בעליל, אני מסרב למכור כי כל בית אחר בשכונה בה אני גר יעלה יותר. לא מוכן לעזוב אפילו את השכונה שבה אני גר.

אם יש שאלות, אתה מוזמן לשאול.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון העיקרי הוא שאתה יוצא או לאיזור רמת החייל או לכביש 5 , שאמנם השילוב ממנו לאיילון בקטע הזה הוא קצר יחסית , אבל הוא בהחלט מעפן בשעות השיא.

כמו כן - אם אתה בצד שקרוב להרצליה - אתה תאכל את כל רמת השרון או חצי הרצליה בפקקים.

פייר - מבחינת מיקום? כל עוד אתה נוסע לתל אביב - הרצליה עדיפה משמעותית.

מה שכן - בשתיהן בהחלט יש כמה שכונות ששווה לדלג עליהן (הרצליה - שביב ואיזורים מסוימים בנוה ישראל עדיין דיי מעפנים ברמת השרון - מורשה זה לא בדיוק שכונה מעולה).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן - אם אתה בצד שקרוב להרצליה - אתה תאכל את כל רמת השרון או חצי הרצליה בפקקים.

פייר - מבחינת מיקום? כל עוד אתה נוסע לתל אביב - הרצליה עדיפה משמעותית.

ממש לא, מי שגר בצד המערבי של רמת השרון יכול לצאת דרך השכונות ולעקוף את כל סוקולוב, או לצאת דרך הבסיסים ולעקוף גם את כביש 5 (יוצאים ממש לאיילון דרום). בהרצליה (אלא אם אתה בהרצליה ב') אתה צריך לעבור את הרב קוק, סיוט בערב ואני מניח שגם בבוקר.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אגב יציאה ישר ממורשה לכביש 4 דרום, בערך 500 מטר ממחלף מורשה. מי שצריך לצאת ל 4 צפון יוצא באותה יציאה ומפרסס צפונה במורשה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

כל מה שרשמתם רק מחזק את התחושות שאנחנו קיבלנו מהיכרותנו הקצרה עם העיר.

המיקום (בייחוד לעובד היי טק) בהחלט קורץ, רק פקק היציאה מהעיר המפורסם קצת הרתיע אותי. שמח לשמוע שזה שמועות ותו לא.

האם שדרות ביאליק לדעכם זה מקום טוב לגור בו?

האם הן רועשות מידי?

אני יודע שעוברים שם אוטובוסים, אבל נראה שלא בתדירות גבוהה מידי.

השדרה עצמה יפייפיה.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביאליק מקום נהדר בעיני. בדיוק באמצע בין סוקולוב לאוסישקין, אני לא חושב שעמוס תחבורתית (יש אוטובוסים, אבל אני לא חושב שהרבה), ויפהפה כמו שאמרת.

אם אתה יוצא לתל אביב או להרצליה פיתוח בבוקר או חוזר בערב, אתה יכול לעשות את זה דרך שד' ויצמן (זה הצד השני של ביאליק) לתוך השדות ומשם לגלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כ 6 שנים ברמת השרון אני יכול להגיד שהדר זה אחלה איזור , ביאליק גם רחוב נחמד ביותר אם כי קצת יותר רועש מהרחובות הצדדיים , לצאת מהדר לצומת הכפר הירוק זה לא הרבה פקקים (בדר"כ זורם מהר) אצלי משכונת הדר עד לפולג בנתניה בבוקר זה עניין של 30-35 דקות כך שלא נורא בכלל , לצורך השוואה שגרתי בהרצליה לקח לי יותר זמן.

אם יש ילדים אז כמו שציינו יש את גינת הקוצר שהיא מעולה ובכלל האוירה בעיר נעימה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...