Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CarsForum משתף את הגולשים בהשקה של הסיאט לאון קופרה והיא יכולה להיות שלכם לסופשבוע!

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 3677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהיה לה מתחרה (עדיפה בהרבה, לדעתי) בדמות אודי S1 שלפי הטענות היום תתחיל מ205K ש"ח.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד לפורום שמארגן מבחנים כאלו.

תוספת בהחלט מבורכת לנוף המקומי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק מהאנשים חשובה יותר התחושה בהעברת ההילוכים ולחלק חשובה יותר מהירות ההעברה. זה לא אנטי, פשוט העדפות שונות כמו במידת עשייה של סטייק.

ועל העדפות של מידת עשייה, טעם, מה שנקרא אין מה להתווכח.

אבל תסכים איתי שלהתייחס לתיבה כפולת מצמדים כתיבה אוטומטית רגילה זה פשוט לא נכון.

בכל מקרה לי אישית יש אהבה לרכב הזה מהיום הראשון שהשיקו את המודל החדש, עם כל תיבה שיביאו לי אני אקח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היא הרבה יותר יעילה מאוטומטית רגילה, אבל מבחינת ההנאה חלק בכל זאת יעדיפו ידנית, למרות היעילות.

אנשים קונים מכוניות ספורטיביות עממיות כדי להנות מהנהיגה בהן, ולכן אי אפשר באמת להתווכח על זה כי כל אחד נהנה בצורה אחרת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חייבת? למיטב זיכרוני הקופרה הישנה הייתה יותר יקרה מגולף GTI מקבילה (חוץ מבמבצעים של סוף הדגם).

אתה צודק, אני חשבתי על התמחור של הלאון FR (הקודמת).

מהכותרת חשבתי שמדובר באיזו פרארי, מזארטי, פתאום סיאט קופצת לי לעיניים :shock:

זה אחלה שהיבואן מממן לכם את הפורום, אבל בואו לא נגזים. משפחתית בינונית ומהירה, לא יותר מזה.

כמה בורות וחוצפה בהודעה אחת!

פרארי/ מזראטי זה רכב ספורטיבי?

לאון הקופרה היא סתם משפחתית?

הנהלת הפורום מושחתת (תודה על התיקון) ואנחנו כותבים דברים שמונעים ע"י כסף?

תזכיר לי למה אתה בכלל פה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדוייק לחלוטין.

הלאון קופרה היוצאת נמכרה בפועל במהלך השנה האחרונה לקיומה במחירים שנעו בין 160-190 אלף ש"ח, תלוי ביכולת המיקוח שלך,

שזה כמובן, פחות מהמקבילה מ-VW.

הקופרה R, תומחרה בפועל באיזור ה-200K + ויש שיגידו שאפילו פחות...

הערכה גסה שלי היא תתומחר באופן דומה לקופרה היוצאת, דהיינו כ-220K ותימכר בפועל באזור ה-200K.

זאת אולי למעט המספר חודשים הראשונים - כמו שהיה עם הדגם הקודם שנמכר בתחילה ביקר ולאחר מספר חודשים

הורידו מחירים מאד.

השאלה המעניינת יותר היא, מתי היא מגיעה לארץ???

עריכה אחרונה על ידי GuyHar

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח מחיר 200K ממוצע, כלומר רשמי 210 ולסגירה פחות. תהנו בהשקה!

לגבי מחיר ה- GTI, הוא 227 (!) לפני רישוי, לפני צבע מטאלי, לפני פנסים כמו בחול, לפני חלונות כהים וכו'. עם הדברים האלה אתה ליד 250... להערכתי הקופרה תיתן את כל זה ב- 200.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמח אותי מאוד לראות שהיבואנים מכירים בחשיבות הפורום ומנסים לשתף פעולה עם קהילת חובבי הרכב הגדולה בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי לי לקרוא אנשים כותבים ״זה רכב ספורט בכלל?״, מצטער אם התקציבים והמגבלות שלנו פשוטי העם לא מאפשרים התניידות יום יומית בפרארי קליפורניה החדשה.

הוט האץ׳ פרקטית ומהירה (6 שניות ל100 במשפחתית.) עוד נראה לגבי פניות

Audi S3 8P - APR Stage 2+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר שאי אפשר לתקן, סט קוילאובר טובים, מוט פיתול יותר עבה, עוד כמה תופינים ויכולת הפניות תהיה מרשימה ביותר (כמובן נרשם על בסיס נסיון עם הלאון הקודמת לא עם זאת שאפילו עוד לא ראינו), מצד שני, במחיר של כל אלא, קנה כבר מגאן.

אם היינו מדברים על "רכב ספורט" אז עוד היה שמץ אמת בזה, רק שדיברנו על "רכב ספורטיבי" ומה הלאון אם לא רכב ספורטיבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם בגירה בכל מילה.

אני מניח מחיר 200K ממוצע, כלומר רשמי 210 ולסגירה פחות. תהנו בהשקה!

לגבי מחיר ה- GTI, הוא 227 (!) לפני רישוי, לפני צבע מטאלי, לפני פנסים כמו בחול, לפני חלונות כהים וכו'. עם הדברים האלה אתה ליד 250... להערכתי הקופרה תיתן את כל זה ב- 200.

לגבי המחיר של ה-GTI,

לחובתי יאמר שלא הייתי בסוכנות של vw כבר כ-3 שנים אז אין לי מושג בכמה בפועל נמכר הרכב היום,

אבל לפני הקנייה של הקופרה שלי קיבלתי הצעת מחיר כתובה מצ'מפיון על ה-GTI בסכום של 187k על הכביש.

אגב,

עם הצעת המחיר הזו הצלחתי לבסוף להוציא את הקופרה, כשהמחירון הרשמי שלה עמד על 211k דאז בעוד פחות ממחירה של האחות מ-VW. 8)

עריכה אחרונה על ידי GuyHar

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, נזכור את זה כשתפרסם אותה למכירה! :twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה לה מתחרה (עדיפה בהרבה, לדעתי) בדמות אודי S1 שלפי הטענות היום תתחיל מ205K ש"ח.

זו השוואה לרכבים מסגמנט שונה לחלוטין.

בעוד הS1 היא רכב סופר מיני על סטרואידים, שמוותר על שימושיות בדמות רכב קטן עם 3 דלתות, הקופרה יכולה לשרת משפחה בדומה לגולף GTI.

הקופרה הפכה להיות שם דבר בקטגוריה הזו, שבזמן האחרון קיבלה זריקת מרץ מכיוון פורד עם הפוקוס ST.

המלחמה על הכיס של המשפחה הזריזה גדל וזה טוב לצרכן הסופי, כי תחרות תוביל למחירים אטרקטיביים יותר.

בנוגע לסוגיית האוטומט והידני, אסור לשכוח שחלק מהרכבים הללו משרתים בחלק מהמקרים את בת הזוג שלא בהכרח מעוניינת לנהוג בידני, תוסיפו לכך אנשים מבוגרים שרוכשים רכבי ספורט ומעדיפים שרגל שמאל תנוח לה בכיף.

יוזמה מבורכת מצד הפורום, שעשה זאת פעם קודמת גם עם האלפא מיטו, שאפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...