Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

מתחיל לפתוח כבר יותר מדי תלונות על מוכרים באיביי, לא אשמתם אבל באמת לא מקבל מוצרים, פעם היה לוקח הרבה זמן אבל עכשיו דברים פשוט לא מגיעים בכלל.

ממש מעצבן.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי זה, הדואר מוכר את כל החבילות האבודות במכרזים. אולי זה פטנט חדש לסגור את החובות ולהתחיל להרוויח?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהנחה שיש לך מספר מעקב.

הרוב המוחלט של החבילות שנשלחות מכל אתרי הסחר בסכומים נמוכים ילסית נשלחות ללא מספרי מעקב.

שלחתי דואר רשום EMS לחו״ל.

אמרו 2-3 ימי עסקים.

עברו. נראה מה קורה עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה היום החבילה.

אין על דואר ישראל!

במעיכת חבילות. בושה וחרפה, הזמנתי המון דברים יקרים ורובם פשוט נמעכו ונעלמו. העיקר שמו שקית מעל המוצר שהם אומרים שהם מצטערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי במייל תשובה לתלונה שלי מדואר:

שלום רב,

תודה על פנייתך,

במענה לפנייתך שבסימוכין, למרות בדיקה יסודית לא עלה בידינו לאתר את דבר הדואר שנשלח אליך.

על מנת לאפשר בירור מקיף, מוצע כי השולחים ייפנו למנהל דואר המוצא בבקשה לבירור גורל דבר הדואר.

קבל נא התנצלות על כך שלא עלה בידינו לסייע בעניין זה.

לשירותך תמיד.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עדיין עירבוביה:

1. מוצר מהמזרח הגיע תוך כשבועיים. הקטץ' המוזר: הגיע לפיצוציה בעיר ששכנה למקום מגוריי.

קודם כל פעם ראשונה בחיים שאני לוקח חבילה ממקום שהוא לא הדואר וגם ביישוב הפצפון שלי יש חלוקת דואר מסודרת וכך זה נעשה שנים.

אמנם אני עובד בעיר ולקח לי 15 דקות לאסוף את החבילה אבל העניין לא ברור.

2. שני מוצרים מהמזרח הגיעו אחרי 6-8 שבועות.

הגיוני שאין מקום לפידבק אחרי זמן כזה?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתקינו את האפליקציה של 17TRACK. היא תעדכן אותכם אוטומטית כשיש שינוי בסטטוס של החבילות שלכם.

הבעיה שבהזמנות מאיביי ברוב המקרים אין מספר מעקב. וזה המקום העיקרי שאני קונה ממנו.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבהזמנות מאיביי ברוב המקרים אין מספר מעקב. וזה המקום העיקרי שאני קונה ממנו.

תעבור לאליאקפרס ותשלם עוד כמה דולרים למשלוח עם מספר מעקב (הנקרא אליאקספרס סטנדרט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רוב ההזמנות שלי הן ללא מספר מעקב. ההצעה שלי חוסכת את הבדיקה הידנית של מספרי המעקב, כמובן, אם ישנם, והיתה תגובה לצביפר:

אני בודק את האתר מידי יום.
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לאליאקפרס ותשלם עוד כמה דולרים למשלוח עם מספר מעקב (הנקרא אליאקספרס סטנדרט).

יש לי בעיה איתם, מההתחלה של האתר הזה לא סובל אותו כשעוד האמינות שלו הייתה בספק וכו', אומנם הוא השתפר אבל הוא עדיין לא נוח, החיפוש גרוע ואני לא מתמצא בו.

חוץ מזה אני גם מזמין הרבה דברים קטנים שלא שווים תוספת על מספר מעקב וזה שהם לא מגיעים בכלל זאת כבר בעיה אחרת.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי במייל תשובה לתלונה שלי מדואר:

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

אתה באמת חושב שהדואר מסוגל לאתר חבילה (רשומה?) בין הררי הדואר?

לפי התקנות והחוקים, החבילה באחריות הדואר השולח עד אשר נמסר לשולח.

ובינתיים בקנדה: לקוחות ממתינים חודשים לפריטים מסין

http://bc.ctvnews.ca/delayed-delivery-canada-post-says-you-get-what-you-pay-for-1.3446303

עד שיחל שינוי בתקנות של הUPU (ארגון הדואר הבינ"ל), הסכום שמתקבל מהסינים במשלוח רגיל אפסי ולא מכסה את עלויות הטיפול. זה "מגדיל" את המוטיבציה של הדואר בעולם לטפל במהירות בדברי דואר כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...