Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

בנוסף בעקבות הממלצה "קנה עכשיו וקבל מיד". הזמנתי אתמול צמיד חכם של שיאומי עם שעון. למען הספורט הוספתי כסף גם למספר מעקב דרך.

היום קבלתי הודעה לקחת את המוצר. לקחתי, ואכן זה היה הצמיד של שיאומי.

מסקנה שלי:

מוצרים עם מספר מעקב מגיעים מהר.

מוצרים ללא מספר מעקב מגיעים יותר לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח.. הדבר היחיד שהבנתי ביותר מ7-8 שנים שאני מזמין, שלדואר אין חוקים, חוץ מזה שאסור להזמין לפני חגים. יש פריטים שהגיעו לי אחרי שבועיים ללא מעקב, וכאלה עם מספר מעקב שלקח יותר מחודש וחצי. ככה שאין שום עקביות.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הממוצע שלכם בחודשים יוני-יולי מסין?

עדכון להנ"ל - ההזמנה שייעדתי לשירות BOXIT,הגיעה לאחר 21יום

הזמנה אחרת (שניהן כאמור קטנות,ללא מעקב,מאיביי סין) - הגיעה לבית הוריי כעבור שבועיים.

מסקנה - BOXIT לא משתלם למי שמזמין דברים קטנים\זולים,עדיף להמשיך להזמין באופן הרגיל (לבית,בית של ההורים,כל כתובת אחרת)

ומבחינת מהירות הם אפילו יותר איטיים (חשבתי שבגלל שזה חברה,אז הפריט יגיע אליהם ישירות מנתב"ג,ואז ייחסך המסלול נתב"ג>ת"א\מכס>חיפה [אם לצפון]>עיר מרכזית>סניף קרוב לבית)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשפר את הדואר: הזמנתי גרבים מאליאקספרס ב-21, נשלח ב-23 לחודש והיום קבלתי הודעה.

בנוסף רוצה גם להגיד שאני מחכה לחבילות מסוף חודש קודם ותחילת חודש הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מסין סטריאו לרכב (אל דאגה, ידועה לי איכותו) דרך דואר רשום אזרבייגן - הגיע לסניף תוך 10 ימים!

לעומת זאת הזמנה של חבילה אחרת מסין עם סינגפור X4 כבר מעל 20 יום ואין סימן באופק.

שניהם עם מספר מעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התיאוריה שלי היא שהקמת מרכז המיון במודיעין מיועדת לא דוקא לשיפור השירות, אלא בעיקר להעמקת הגבייה (לעומת המצב עד כה - רק 1% מהחבילות נבדקו מדגמית).

טאבלט אונדה V80 במחיר $81 הגיע אליי אחרי שביקר במחלקת "טאבלטים" במודיעין (מדבקה מיוחדת). הוא נפתח (כולל האריזה הפנימית המקורית של היצרן, על מנת לוודא שמדובר בדגם המוצהר על האריזה?). הדגם (כולל תת הדגם) נכתב בכתב יד על האריזה. למרות הצהרת מכס מדוייקת של השולח ולמרות שניתן להכנס לאתר ממנו נרכש המוצר ולוודא שמחירו $81 גם היום, הוא "הוערך" על ידי המכס ב $100, וחוייבתי במע"מ בהתאם.

אין לי שום בעייה לשלם מיסים כחוק - מרגיז אותי חוסר האמון האוטומטי בשולח ובמקבל, וגביית היתר השרירותית.

עם או בלי קשר, יש שיפור ניכר בזמן ההגעה של החבילות - כולל מוצרים בדולר מסין. זה משמח, אבל מצד שני כ-8 חבילות (מהתקופה של פתיחת המרכז במודיעין והר החבילות בחצר) לא הגיעו עד היום, וכנראה כבר לא יגיעו לעולם. :evil:

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח לפרט כרגע מה הוזמן ומי מאיפה, אבל ההזמנות מיולי הגיעו במהירות סבירה להפליא,

כנראה שהקיץ הרבה יותר מתאים להזמנות מאשר הסתיו האכזרי.

כמו כן, אמאזון, גם בלי פריים, שוברים שיאים בכל הקשור למהירות המשלוח, תוך 5 ימים לפעמים...

אחת ההזמנות אפילו הגיעה דרך DHL, לך תבין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון, כרגיל, תותחים.

אבל דואר ישראל שבו הם תלויים מדי פעם - שווה לתחת.

ב27.7 הזמנתי מאמאזון, ב2.8 החבילה כבר נחתה בארץ. מאז היא מסתובבת בין מכס\מיון\מוקד שליחים.

תכלס הכל טוב כי אמאזון הבטיחו הגעה ב15.8, אבל זה מרגיז ביותר שהחבילה עוברת חצי עולם תוך כמה ימים ואז שוכבת באיזה מדף בארץ במשך שבועיים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ושבוע טוב לכולם, לפני כשבועיים קבלתי הודעה על דבר דואר שאמור להגיע אלי ו"תקבל הודעה סופית כשזה יהיה מוכן לאיסוף" - עד עכשיו לא קבלתי את ההודעה, אני ממתין למספר חבילות ככה שבוודאות משהו כבר היה צריך להגיע, מה כדאי לעשות לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באתר הדואר אפשרות ליצור קשר ולהתלונן.

סיכוי טוב שלאחר שבוע שבועיים תקבל תשובה.

אני כבר יודע גם מה תהיה התשובה.

משהו בסגנון "החבילה היא באחריות השולח עד שהנמען מקבל אותה לידיו" (אף מילה על אחריות הדואר שלנו בנושא ההעברה).

הנה, 'תה רואה, אפילו חסכתי לך את ענין התלונה באתר...

אפשרות שניה היא להתלונן אצל מנכ"ל הדואר, מר גודלשטיין. לדעתי תמצא הדוא"ל שלו בגוגל.

נסה וחזור לעדכן מה נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את מספרי המעקב , ( צריך להופיע בהודעה המקדימה ) אז פשוט גש לנקודת החלוקה הקבועה שלך , החבילה אמורה להמתין כבר שם. הם יכולים לאתר אותה לפי המספר הזה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...