Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה דויד.

מישהו מסוגל לארוז את הנתונים הנ"ל למסקנות ביניים?

האם יתכן שהיצרן הגרמני מסבסבד את ה GTI לרוכשים בגרמניה? או שבארץ היבואן מסבסד את ה A3 לרוכשים בישראל?

אני מתנצל, טעיתי. הGTI שבדקתי הייתה הדגם הידני. עם DSG המחיר קופץ ל30,600 יורו.

שזה קצת יותר מ A3 1.8 עם קוואטרו.

או סתם A3 1.8 ברמת איבזור "ambition" שמרפרוף מהיר היא כנראה עם מראה טיפה יותר ספורטיבי.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ידוע, ההתייחסות שלי כמובן היתה ברמת המיתוג\שיווק כמו שהבנת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אין הרבה דמיון בתמחור הA3. משמע, באו "דלק" אחרי רכישת קמור וסידרו את המחירים לרוחב כל הליין. עכשיו ה116 עולה 164, וה118 עולה 184. אז צ'מפיון בלית ברירה תמחרו את הA3 כך שה1.4T עולה 164K וה1.8 עולה 189K...

ובדיוק כך קרה במקרה של הGTI. ראו צ'מפיון ש"דלק" שמים תג מחיר מגוחך של 220K על הST, ורנו שמים 220K על הRS CUP (ולא משנה ששתיהן נמכרות בפועל בעשרות אלפי שקלים פחות), ושמו גם הם 230K על האוטו.

אני חושב שהA3 1.8T היא עסקה לא רעה בכלל (!) למי שמחפש את הסטטוס ולאו דווקא את הספורטיביות של הGTI. אתה מקבל 7.2 למאה, את הסמל של אודי (לעומת הגולף, זה מסיע לך מגדרית כך שנראה שאתה הבן של האבא העשיר שלך ולא הבת של האבא העשיר שלך) וצריכת דלק טובה יותר. וחסכת 40 אלף שקל, לפני ההנחות של אודי שבטח יסתכמו כאן בעוד 15K.

עסקה מעולה, למי שלא משתעמם מהמכוניות חסרות האופי של אודי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שביטלו את הגעתם להשקה- חבל.

זה לא נעים לראות גן נעול ולא ממש נעים לראות השקה דלילה במתעניינים.

רוצים להגדיל את הסיכוי לשינוי כלשהו? אל תתקרבו להשקה.

למה, עשרה חברי פורום שלא יגיעו להשקה (בפריסה ארצית) זה מה שיהפוך את ההשקה לדלילה?

לעומת זאת, אם אותם עשרה יגיעו וידברו, יש סיכוי שתהיה לכך יותר השפעה.

אתם לא באמת מצפים שנציגים של היבואן אכן חורשים את הפורום הזה.

למה לא לצפות לכך?

אני דווקא מאוד מצפה מיבואן גדול ורציני להעמיד מישהו עם הגדרת תפקיד של נציג שירות בפורום הרכב הגדול בישראל.

יתרה מכך, בכל הנוגע לדגמים הספורטיביים של הקונצרן עליו לתת תשומת לב מוגברת לתלונות\טענות העולות פה בפורום בהקשר לנישה הזאת כי סבירות מאוד גבוהה שחלק ניכר מהלקוחות הקיימים של רכבי הנישה המדוברת ״דיירי קבע״ פה בפורום וחלק גדול מהלקוחות הפוטנציאלים של הנישה הזאת גדלים פה ברגעים אלה.

מה כל כך קשה לחברה כל כך גדולה ורצינית להעמיד בחור רציני (שלא חלילה נדבר על כמה נציגים) שכל תפקידם בחברה יהיה לעקוב אחרי פורום זה ודומיו ולספק תגובות מהירות והולמות?

כנראה שהם לא יקרסו מעלות השכר של אותו בחור, אותו פראייר שיקנה GTI ליסינג אדישן יכסה ברווח של הרכב הזה יכסה את עלות השכר לכמה חודשים טובים...

יש להם נציג/ה שירות בפורום שצץ מידי פעם לכבות שריפות קוצים. אבל עדיין, הם לא חורשים את הפורום, קוראים את כל הפוסטים בשרשור הזה ומשנים או חושבים לשנות מדיניות בשל כך.

אינטרנט/פורום זה דבר גדול שיכול להפוך עולמות, אבל העולם האמיתי מתנהל בחוץ.

אבי מ"פליקס" לבדו לא יכול להזיז שום דבר מול צ'מפיון בנושא של שינוי מדיניות.

לא רק שהוא לא יכול לבדו להזיז דברים, הוא בעצמו אוכל צינור מרכב כזה, הוא לא הכתובת.

עד כמה שאני מבין, הוא בכלל לא נציג של צ'מפיון, הוא חלק מסוכנות פרטית.

מחר אני הולך לצטט את משפט המחץ שנרשם כאן, שני עמודים אחורה. גדול.

איזה משפט?

כתבת חלק ממנו - "GTI ליסינג אדישן"

וגם זה -"DIE SHLOMO-SIXT AUSGABE"

67890

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם לא קוראים אותו עכשיו, כשהם יגיעו למצב שתוך חצי שנה עד שנה הם לא ימכרו חתיכה אחת, אז אולי הם יחפשו תשובות בגוגל, שכמובן יוביל אותם לפה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נאיבי לחשוב שתוך חצי שנה עד שנה הם לא ימכרו חתיכה אחת.

היינו שמחים אם זה באמת היה המצב. אם לא נהיה שם מחר, איך נדע באיזה מחיר ובאילו תנאים הם מוכרים את הרכב בהשקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלאופל יש נתוני תאוצה נחותים לעומת הVW, האבזור בה טוב יותר ואני לא חושב ששניה וחצי לכיוון כזה או אחר צריכים לשנות לאשתו של אייל. בוודאות לא כשהשניה וחצי הזאת מתבטאת בהפרש של משהו כמו 20K במחיר.'

עריכה : למה 20, פאקין 25 אלף! שליש פיקנטו!

למה שליש פיקנטו? חצי אלטו.

וברצינות: אני משער שבעוד שלוש שנים למכור אסטרה יהיה בערך כמו למכור היום מזדה 3 או פורד פוקוס. לא פשוט. גם גרסת ה- 1.4T, שלא מספיק מובחנת (לטעמי) מה- 1.6. אז הפרש של 25K ייעלם בקלות או לפחות ייקטן בקלות ל- 5/10. מבחינתי, שממילא מממן את הרכב, זה אומר שמקסימום 50% מזה רלבנטיים עבורי. אבל שכנעתם אותי לבדוק את האסטרה שוב, וזה לכשעצמו צריך להטריד את צ'מפיון... [אבל זה לא :-) ]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו אסטרה, מה עם הGTC?

(או שמלכתחילה דיברתם עליה וסתם יצאתי פארש?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחבר יש מבצע על האסטרה ונדמה לי שזה תופס גם לגבי GTC.

הבעיה עם האופל זה הצפיפות עם תא מטען קטן ופנים של הקרוז.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל שיש לפחות ייבוא אישי.

אני לא מבין, מי שבאמת רוצה רכב, למה שלא ינסה ללכת על האפשרות יש ייבוא אישי, יש את מוסך רון למקרים של טיפולים ותקלות (וככה גם לא תקועים אצל צ'מפיון).

אני מכיר מישהו בעל GTI MK6 ששוקל לעשות ייבוא אישי ל-GTI ידנית מאובזרת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו אסטרה, מה עם הGTC?

(או שמלכתחילה דיברתם עליה וסתם יצאתי פארש?)

לא רלבנטית, צריך 5ד'. אבל באמת מאוד יפה.

איזה מזל שיש לפחות ייבוא אישי.

אני לא מבין, מי שבאמת רוצה רכב, למה שלא ינסה ללכת על האפשרות יש ייבוא אישי, יש את מוסך רון למקרים של טיפולים ותקלות (וככה גם לא תקועים אצל צ'מפיון). אני מכיר מישהו בעל GTI MK6 ששוקל לעשות ייבוא אישי ל-GTI ידנית מאובזרת.

תן לו את הה"פ שלי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pasat04,

אני אתייחס בהתאמה למה שכתבת:

1.למה שאני (נניח) כלקוח פוטנציאלי של ה-GTI החדשה יטריח עצמי לצאת מהבית הנעים והספה הרכה שלי כדי "להתחנן" באירוע ההשקה שיחזרו לשפיות?

סליחה על הבוטות- שיילכו לחפש את החברים שלהם, הם לא היחידים בסגמנט הזה, יש להם מכונית שבבסיסה טובה אבל כחבילה שלמה אני שם את הכסף שלי על ה-GTI החדשה, לא זו מגרמניה, זו מצרפת, מכונית שמספיק מבט אחד עליה כדי שתדגדג את בלוטות החשק.

מבט על ה-GTI הגרמניה גורם לי לחפש בעכוזה מדבקת "איך אני נוהג?" ובסמוך לה על הכנף עוד אחת עם לוגו חברת ההייטק שמשכה אותה בהסכם ליסינג.

גם האותיות OPC מלהיבות אותי הרבה יותר מהגולף.

שיגרשו זבובים בהשקה, זה יכול לחבר אותם למציאות לא רע.

2.אני יודע שיש נציג במתכונת מענה קולי של משרדי ממשלה בארץ (מזפזפ באתר שעה ביום וגם אז אי אפשר לתפוס אותו) וזו הסיבה שאני אומר- זו חברה כל כך גדולה שיש לה בפורום הזה לא מעט לקוחות קיימים וכנראה גם לא מעט פוטנציאלים עתידיים, יש פה כל כך הרבה תלונות על שירות מחפיר שלהם- איך לעזעזאל הם לא טורחים לשים בחברה אדם בחדר עם מחשב שתפקידו להיות נציג שירות ו"צינור" לתלונות?

ושוב, לא מדבר על לפתוח משתמש ולהעלם אלא לתת מענה אמיתי והולם, זה עשוי היה לגרום למהפכה של ממש במה שחושבים על השירות שלהם.

3.אכן פליקס למיטב ידיעתי (אלא אם אני טועה) אינו שייך לצ'מפיון ולכן הדגשתי שהוא לא הכתובת, הוא באמת גם סוג של "קורבן" כי בתור סוכנות של פולקסוואגן יש לו עכשיו רכב סופר לא אטרקטיבי למכור.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק, אבל מאחר ואין נציג כזה, קולות השופר שלנו לא מגיעים ללמעלה.

אם אנחנו לא נהיה אלו שיציפו את הנושא, אין הרבה שיעשו זאת בשמנו, ובמיוחד אם מדובר בעוד כמה לקוחות פוטנציאליים של GTI, שהם לא חברי פורום זה או אחר.

למה נראה לך שהזבובים כן יגיעו, יהיה בורקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...