Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי, כשצריך לחתוך חותכים איפה שאפשר בלי להרוג את הפציינט.

אני נמצא המצב דומה לזה שתיארתך וגם אני אוכל אותה באותם הסכומים. עדיין אני אומר שעדיף שאני ושכמותי נשלם עוד אחוז ואלה שמעלינו גם עוד 5% ושיעזבו את המסכנים בשקט. אני לא אמות אם האוטו שלי יוחלף כל 7 שנים ולא כל 6 ולבת שלי לא יקרה כלום אם היא תישאר עם הטלפון שלה שלוש שנים ולא תחליף כל חודשיים אבל בשכבות החלשות לא מדובר על פלאפון, אוטו או טיול אלא על לחם, גבינה ומים חמים.

לגבי מה שאני עושה בזמני החופשי ובכספי זה ענייני הפרטי ואני לא אנפנף במעשיי פה אבל מי שמכיר אותי (ויש כאן לא מעט כאלה) יודעים טוב מאוד שכיוונת את החיצים למטרה הלא נכונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מס הכנסה במדינה משתנה ע"פ הכנסה

יש מספיק מקומות להשיג מהם כסף. הסעיף הגדול ביותר בתקציב המדינה הוא....... תשלום לכל מיני רשויות מקומיות. היית חושב שבשביל זה יש ארנונה, אבל יש המון מגזרים שלא משלמים ארנונה ממילא (או בכלל לא משלמים מס) ויוצא שצריך להשלים עבורם. וזה עוד מבלי לציין מקומות שלא גובים ארנונה בכלל ואתה צריך לשלם עבורם

נכון שמס ההכנסה משתנה לפי מדרגות אבל מה שאני אומר זה שצריך להכביד יותר על המדרגות העליונות ולא לגעת בתחתונות כי מי שלא מגיע לעליונות ממילא לא נכלל אפילו באנשי המחאה החברתית אלא נמצא הרבה מתחתם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא המצב דומה לזה שתיארתך וגם אני אוכל אותה באותם הסכומים. עדיין אני אומר שעדיף שאני ושכמותי נשלם עוד אחוז ואלה שמעלינו גם עוד 5% ושיעזבו את המסכנים בשקט. אני לא אמות אם האוטו שלי יוחלף כל 7 שנים ולא כל 6 ולבת שלי לא יקרה כלום אם היא תישאר עם הטלפון שלה שלוש שנים ולא תחליף כל חודשיים אבל בשכבות החלשות לא מדובר על פלאפון, אוטו או טיול אלא על לחם, גבינה ומים חמים.

לגבי מה שאני עושה בזמני החופשי ובכספי זה ענייני הפרטי ואני לא אנפנף במעשיי פה אבל מי שמכיר אותי (ויש כאן לא מעט כאלה) יודעים טוב מאוד שכיוונת את החיצים למטרה הלא נכונה.

הבעיה היא שהשכבות החלשות הן סוג של פיקציה. צורת החישוב משתנה בין מוסד למוסד, ובין אלו שמודדים. מעבר לכך, בדרך כלל לא טורחים אפילו לציין שרובם המוחלט של "החלשים" הם מכפרים ערביים או מערים שהן כמעט לחלוטין חרדיות (אפשר למצוא גרף כזה אם מתעמקים באתר של הלמ"ס). אז בכנות, שלא ינסו למכור לי את הסיפור של שכבות חלשות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להכביד יותר על השכבות העליונות?

גם ככה המס השולי שלהם מתקרב ל-50%, כמה עוד אתה רוצה לקחת מהם?

הגזירות הללו הן תולדה של קדנציה קודמת מופרעת בבזבזנותה.

וכמו שאומרים - לכל שבת יש מוצאי שבת.

אני מאד מאוכזב מלפיד שלא "פגע" גם במגזר הציבורי ובהסכמי השכר שלהם. ובנמלים ובחברות החשמל.

אם הולכים בכיוון של שנתיים של הקרבה, אני מצפה שכל הציבור ישא בנטל.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה עדיין מרוצה מהממשלה החדשה, ואם כן - למה?

מעניין אותי אם אנשים עדיין חושבים שללפיד יש באמת איזה תכנון לעזור למישהו לטווח הרחוק. הרי בסוף הוא מעביר את התקציב ששטייניץ וביבי רצו להעביר לא כ"כ מזמן, לא?

אני מאוד מרוצה. כל מי שקצת שכל בראשו הבין שבשביל להביא 30-40 מיליארד שקל, יצטרכו גם להעמיק את צד הגביה ולא רק לקצץ את צד ההוצאות (הרי אין שום סיכוי שאפשר לקצץ 12% מתקציב המדינה סתם כך). ומי שהתברך באותו שכל ממש, גם מבין שהדיבורים על מיסוי מוצרי יוקרה וכו' הם זריית חול בעיני האספסוף בשביל להשחיל להם את הצינור בקיצוצים מכאן ועד הודעה חדשה - פשוט משתמשים בשנאת העשירים שלהם נגדם (וטוב שכך).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אני אמנם לא עובד הייטק, אבל חוץ מזה אני נופל בול בקטגוריה שהצגת. (טוב, אז יש לי רק שני ילדים).

ההכנסה שלי עומדת להפגע ביותר מאלף שקלים.

ובכל זאת, אני לא רוצה שהזקנה מהמסדרון תמות. למרות שלמשפחה האישית שלי יש ביטוחים פרטיים במאות שקלים בחודש.

אני גם לא רוצה לראות איך ההורים מהכיתה של בני קורסים תחת העול. (מהחצי השני של השכונה. ההוא שמגיע אלינו ב"אינטגרציה") שגם ככה בקושי מתקיימים , למרות ששני ההורים עובדים מהבוקר עד הערב, שאני נבוך כל פעם שאני נאלץ להזכיר להם שהם לא שילמו עדיין מיסי וועד, והשנה עוד מעט נגמרת,

שהם מצליחים לשים אוכל על השולחן רק בזכות זה שיש להם צהרון מסובסד לשני הילדים שלהם, שמאפשר לשניהם להוציא את נשמתם בשלוש משרות (כן,כן האב מחלק עיתונים מ-3 לפנות בוקר עד 7, מביא את הילד לביה"ס, ומשם ממשיך עם הקטנוע לעבודה כשליח, עד שעות אחה"צ המאוחרות, ישן קצת, ובסופש"ים גם משלים משמרות במוקד שמירה ידוע בהרצליה פיתוח).

אז עכשיו, לא יהיה להם צהרון מסובסד.

"אנחנו נשים במרכז את האדם העובד".

עלאק.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אוכל אותה באותם הסכומים, אבל יש לי הרגשה שאתה רחוק מלהיות במצב של השכיר הממוצע. למשפחה שמרוויחה 20 אלף שקל נטו בחודש וחוסכת 3000 שקל, אין 5% לתת למסכנים. אתה אולי לא תמות אם תחליף אוטו כל שבע שנים, אבל צריכה להשאל כאן שאלה מאוד קשה - אם העשירון השמיני+ יכול להחליף אוטו רק כל שבע שנים, איפה טעינו בתור מדינה והאם לא יצרנו מבנה חברתי שבו אדם עובד למען רעהו במקום למען עצמו?

הבשורה הגדולה שעמדה מאחורי לפיד (וגם בנט, במידת מה) הייתה ג'יהאד השכבות היצרניות. זה לא מעמד ביניים כמו שרבים טועים לחשוב מדי פעם, אלא דרישה של השכבות שמשלמות לקחת את השליטה לידיהן ולקבוע בעצמן לאן הולך הכסף, ועכשיו עושים את זה. כן, גם על חשבון המסכנים.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אני אמנם לא עובד הייטק, אבל חוץ מזה אני נופל בול בקטגוריה שהצגת. (טוב, אז יש לי רק שני ילדים).

ההכנסה שלי עומדת להפגע ביותר מאלף שקלים.

ובכל זאת, אני לא רוצה שהזקנה מהמסדרון תמות. למרות שלמשפחה האישית שלי יש ביטוחים פרטיים במאות שקלים בחודש.

אני גם לא רוצה לראות איך ההורים מהכיתה של בני קורסים תחת העול. (מהחצי השני של השכונה. ההוא שמגיע אלינו ב"אינטגרציה") שגם ככה בקושי מתקיימים , למרות ששני ההורים עובדים מהבוקר עד הערב, שאני נבוך כל פעם שאני נאלץ להזכיר להם שהם לא שילמו עדיין מיסי וועד, והשנה עוד מעט נגמרת,

שהם מצליחים לשים אוכל על השולחן רק בזכות זה שיש להם צהרון מסובסד לשני הילדים שלהם, שמאפשר לשניהם להוציא את נשמתם בשלוש משרות (כן,כן האב מחלק עיתונים מ-3 לפנות בוקר עד 7, מביא את הילד לביה"ס, ומשם ממשיך עם הקטנוע לעבודה כשליח, עד שעות אחה"צ המאוחרות, ישן קצת, ובסופש"ים גם משלים משמרות במוקד שמירה ידוע בהרצליה פיתוח).

אז עכשיו, לא יהיה להם צהרון מסובסד.

"אנחנו נשים במרכז את האדם העובד".

עלאק.

אז בכמה היית מוכן להקטין את הנטו המשפחתי בשביל שהשכנים שלך לא יפגעו? 2000 שקל? 3000 שקל? אתה יכול לשאת את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המצב לתקציב שנת 2013/14 , הוא לא האם לקחת מהעשירים או הפחות עשירים, אלא איך סוגרים את הגרעון בצורה מיידית בלי להתעסק עם בירוקרטיה שתיקח זמן (פעם בתקופת סטאלין פותרים בירוקרטיה מיותרת בהליך מזורז....)

ממה שאני רואה בגזרות הדרך הכי מהירה לסגור את הגרעון היתה למסות את כולם (כולל ערבים,"חרדים",מעלימי מס למיניהם,עניים שגם כך לא משלמים מס הכנסה כמעט אבל מהווים פלח גדול מאוד באוכלוסיה!), והמע"מ יגיע לכולם , מס על שכר יגיע לרוב האזרחים, חשבון חשמל יגיע לכולם (חוץ מעובדי חברת חשמל)

(אגב סטלי פישר עדיין מושך בחוטים , ומייעץ ל"שר האוצר" מה לעשות כדי שהמשק לא יקרוס, והפתרון שלו הוא מס מיידי, יאיר שלא מבין גדול סומך על הייעוץ שהוא מקבל,כנראה לא רק ממנו וקדימה לדרך)

השאלה עכשיו מה יעשו בעתיד (על זה אתם מדברים כאן), ואם יהיו מספיק חכמים כדי לבצע כאן רה-ארגון שישפר את המצב.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. אין כאן זמן לערוך רפורמות, עדיין. יש פה מצב חירום כלכלי ומישהו צריך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לנקוב בסכום.

זה לא כ"כ פשוט כמו שאתה מציג את זה.

אילו היתה כאן מדינת רווחה אמיתית (ע"ע דנמרק וכו') ה2000-3000 ש' בנטו היו פחות חסרים לי, כי לא הייתי צריך לשלם אותם לחינוך פרטי, בריאות פרטית, אבטחה פרטית, וכל יתר השירותים הבסיסיים בכל מדינה מתוקנת, שהמדינה שלנו נכשלה בלתת אותם.

במדינות סקנדינביה, המיסים הם מהגבוהים בעולם, אבל רמת החיים שם היא מהגבוהות בעולם.

כל ה"שוויון בנטל" שמכרו לנו מבוסס על זה.

לא אכפת לי לשלם הרבה, בתנאי שכולם ישלמו הרבה.

ולא מתוך הלך רוח שאומר "לא אכפת לי שתוציא לי עין, אבל תוציא לשכן שלי שתיים". ממש לא.

רק בגלל שאם אני אשלם הרבה, וסקטור אחר לא ישלם בכלל, אני לא אקבל שירותים בכל הכסף ששילמתי, כי הוא מתחלק גם על אלה שלא שילמו.

ואלה שלא שילמו, ישאר להם כדי להשלים לעצמם שירותים פרטיים, ולי כבר לא.

זה שממשיכים לקחת את רוב הכסף ממה שאתה מכנה "המגזר היצרני" זה בדיוק אותה שיטה שהיתה קודם והבטיחו לנו שתשתנה, אילו רק נבחר בם.

ואני לא רוצה להכנס לעניין יוקר המחייה, שהוא נושא אחר לגמרי, וגם שם לא ישתנה כלום.

בגע שהישבן נוגע בכסא העור התעשייתי (ולא עור צבי ,אגב :lol:) הטון משתנה.

דברים שרואים מכאן...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין.. בא לפיד, שהבטיח שינוי. נעשה כאן שינוי? אם כן, אז במה הוא בא לידי ביטוי? איך התקציב של לפיד, ביבי ובנט נראה שונה מהתקציב של ביבי ושטייניץ?

רועי, עזוב רגע מה אפשר היה לעשות ואיפה ישראל נמצאת מבחינת הגרעון והחובות. אני לא מבין בכלכלה ולא יודע מה אפשר אחרת. אבל אנחנו חוזרים לאותה הנקודה הבסיסית: יש לך שר אוצר שמעביר בדיוק את אותו התקציב שהליכוד היה מעביר. איפה אתה רואה כאן ג'יהאד למען מישהו שעובד? יש ציטוט שלו שמסתובב בפייסבוק ובו הוא מסביר איך תמיד מבטיחים ובסוף ב"חדרי חדרים" מחליטים לקחת למי שעובד (עזוב מעמד ביניים או כל שם אחר שנותנים לזה). זה לא בדיוק מה שהוא עושה עכשיו? אז למה ממנו אתה כן מוכן לקבל את זה? הרי גם ביבי, לכאורה, מבטיח לדאג לכולם, בדרך שלום.

לפיד לא אשם בזה שאי אפשר לעשות משהו אחר עכשיו. הוא אשם בזה שהוא לא למד את החומר לפני, או סתם שיקר לבוחרים שלו.

הם, מצידם, אשמים בזה שהם פועלים לפי הפתגם "יורקים לו בעיניים והוא אומר שיורד גשם"

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ישראל לא נמצאת ב"מצב חרום", לפחות עדיין לא.

ואין לי בעיה עם מיסי העשירים, מיסי ירושות, להגדיל את מס חברות על כאלו שנשענות על משאבים טבעיים, גביית מס אמת מחברות ענק ומעצמאיים, ובמקביל צמצום הסבסוד של אלו שלא רוצים לעבוד (אבל באמת לא לפגוע בקשישים שחיים מביטוח לאומי) וכו'.

אבל קצת צורם לי שלא מקצצים בבור השומן הגדול שנקרא תקציב הבטחון, שרק החריגות שלו מהתקציב בחמש שנים האחרונות היו מעל ל-60 מליארד ש"ח.

וצורם לי שלא מקצצים בכסף העודף (והרב) שנשפך בהתנחלויות.

מאוד צורם לי על העלאת מע"מ גורפת, זה אומר שאלו שמחטטים בזבל בסוף היום יתרבו, ואלו שמחפשים פחיות ובקבוקים למחזור בפחים יתרבו גם כן.

זה גם אומר שהמחירים יעלו, הצריכה תרד ולכן כלל הפעילות במשק תרד אף היא והסכנה למיתון חריף תלך ותגדל.

צורם מאוד גם שהולכים לפגוע בתשתיות. תשתיות טובות מובילות למוביליות חברתית ולהתפתחות כלכלית של המדינה.

רועי, אנחנו לא עובדים למען רעהו כללי - אנחנו עובדים לטובת אנשים מאוד ספציפיים. אם אלה אנשי הבטחון, המתנחלים, החרדים ושאר המובטלים המקצועיים, הטייקונים ששודדים (וכן, הם שודדים) את כספי הציבור ולא משלמים מיסים וכו'.

הסיוע שמקבל אותו אחד משכונות העוני בטל בשישים לעומתם.

אבל ביבי נתן, ביבי לקח - יהי שם הביבי מבורך.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ, אתה שלא בחרת בו (גם אני לא) , מספיק חכמים כדי לצפות שהוא מכר חירטוטים כי לשנות את פני השטח בחודשיים שלושה זה לא ריאלי, והגרעון לא נעלם כל כך מהר.

לכן אין לך מה להתלהם, כי לא ציפית ממנו לדבר, או יותר נכון היה צפוי שזה יקרה כל כך מהר.

את ההודעות האלה אני שומר לתקופה מאוחרת יותר שיהיה לו זמן לעשות כאן רפורמה ולכופף את מי שחגג עד היום על חשבונך.

כל העליהום שרץ עכשיו בתקשורת (כולל פייסבוק) על לפיד , זה רק כדי להחזיר לו על האימרות שלו לפני הבחירות שעזרו להרבה "מתלבטים" לבחור בפוליטיקה חדשה. המשיח עדיין לא הגיע , וספק גדול אם היה אפשר לנהוג אחרת ממה שעשה (ואני אומר את זה כאחד מאחרוני התומכים שלו)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אוכל אותה באותם הסכומים, אבל יש לי הרגשה שאתה רחוק מלהיות במצב של השכיר הממוצע. למשפחה שמרוויחה 20 אלף שקל נטו בחודש וחוסכת 3000 שקל, אין 5% לתת למסכנים. אתה אולי לא תמות אם תחליף אוטו כל שבע שנים, אבל צריכה להשאל כאן שאלה מאוד קשה - אם העשירון השמיני+ יכול להחליף אוטו רק כל שבע שנים, איפה טעינו בתור מדינה והאם לא יצרנו מבנה חברתי שבו אדם עובד למען רעהו במקום למען עצמו?

הבשורה הגדולה שעמדה מאחורי לפיד (וגם בנט, במידת מה) הייתה ג'יהאד השכבות היצרניות. זה לא מעמד ביניים כמו שרבים טועים לחשוב מדי פעם, אלא דרישה של השכבות שמשלמות לקחת את השליטה לידיהן ולקבוע בעצמן לאן הולך הכסף, ועכשיו עושים את זה. כן, גם על חשבון המסכנים.

רועי, ההכנסה שאני מושך הביתה גבוהה במאות בודדו של שקליים ממה שתיארת וזה שאני מנהל עסק לא אומר שאני משתכר יותר אלא שיש לי נכס שבולע את הכסף ומשביח את עצמו. עדיין אני אומר שלא יקרה כלום אם אני אשים בצד 1000 שקלים במקום 2000 וזה עדיף מאשר שהעובד שלי שהולך הביתה עם כ 5000 שקל לא יקנה נעליים לבת שלו.

הג'יהאד הוא דווקא על השכבות היצרניות. לא לפגוע בטייקונים שעושקים את החסכונות שלנו ובאלה שמחנים את המרצדס שלהם על מעבר החצייה ובמקום זה לשלוח יד ארוכה לכיסם של אלה שעודים מצאת החמה עד צאת הנשמה כדי להתקייםם זה ממש לא ג'יהאד עבורם. אם המגזר העובד היה במרכז אז לא היו מעלים ת מס ההכנסה כלל.

לגבי רכב, אני התכוונתי לרכבי העבודה. את הפרטי של אשתי אנחנו מחליפים לפי צורך ולא לחדש (רק עכשיו החלפנו את הבלנו 97 לסיטרואן c4 2008).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...