Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החרדים אחראים להרבה יותר מ300 מיליון שקל. יש שלושה חלקים לסיפור הכלכלי החרדי:

1. הכסף שהם מקבלים ישירות (תקציבי כוללים וכו') - כמה מאות מיליונים בשנה.

2. הכסף שהם מקבלים בעקיפין (ביטוח לאומי, קצבאות ילדים, השלמות הכנסה) - מיליארדים בודדים בשנה.

3. הכסף שהם לא מכניסים למדינה, עקב הכנסה אפסית לאדם במגזר - מיליארדים רבים בשנה.

וזה רק גדל כל שנה. אל תאמינו לסיפורים על זה שהם 300 מיליון שקל, מדובר על האוייב הגדול ביותר למדינת הרווחה הישראלית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סתם שאלה שיטחית - למה לא להעלות את המשכורות בהתאם?

אני יודע שזה הזוי ולא ריאלי, אבל! וזה אבל גדול - במידה והיו מעלים את המשכורות בהתאם: גם האדם הממוצע לא היה נפגע, גם העשירים שבעצם משלמים את רוב המשכורות, היו משלמים יותר וגם היה נכנס יותר כסף לממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מאיפה תעלה את המשכורות, אם מלכתחילה העסק מרוויח פחות (כי אנשים יכולים לבזבז פחות...)?

מעבר לזאת, זה יוביל לשחיקה בערך הכסף. אני יכול להחליט לתת לך מליון שקל משכורת, אבל אם בקבוק חלב עולה 10,000 שקל, כנראה לא השגת שום דבר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון סיבות למה לא להעלות את המשכורות.

הבסיסית ביותר היא שאני, כמעסיק, אם הממשלה הייתה אומרת לי שאני חייב עכשיו לשלם יותר לעובדים ולהוציא יותר כסף, בתוספת למיסי חברות שנוספו עכשיו, הייתי פשוט מפטר כמה אנשים וזהו.

אז מה עשינו עם זה?

יש עוד כמה אנשים שיש להם טיפה יותר כסף כל חודש אבל אתה מעלה את רמת האבטלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקם הולך וגדל, אבל הגיבנת העיקרית על המדינה הם ההשקעה בשטחים (כסף שיילך לעזאזל ביום מן הימים, אם נאמין להצהרות על שתי מדינות) ותקציב הבטחון (שכל מי שעשה מילואים ו/או סדיר יודע שההוצאות שם נעשות ללא שום חשבון כלכלי. חלקן מוצדקות אבל חלקן בהחלט ללא התחשבות וחשבון).

שלא תבין לא נכון - אני בהחלט לבטל כל הטבה על בסיס אמונה/דת, ללא הבדל זרם/כת/חצר. מקובל עליי שהמדינה תקציב כסף בכדי לאפשר לכל אדם שירצה לקיים את פולחן הדת שלו (כלומר בניית בתי תפילה וכו'), אבל לא מעבר לכך.

עם זאת, הפסקת מימון החרדים זה לא מה שיושיע את ישראל ודבר נוסף - גם החרדים הם חלק מכלכלת המדינה. אמנם להערכתי (ממה שראיתי, לא מדגם מייצג) יש שם תשלום במזומן במידה נרחבת מאשר הממוצע, אבל עדיין - יש שם הוצאות לא קטנות על קניות של כל המוצרים שאנשים צריכים בכדי לחיות (גם אם בזול יותר באופן ממוצע, הם עדיין קונים לחם,בגדים,נעליים, ירקות וכיו"ב). אני ממש, אבל ממש לא "מת" על המגזר באופן כללי, אפשר להגיד שמה שהם לוקחים גדול באופן יחסי (לחילוני הממוצע, אם יש כזה דבר) ממה שהם נותנים, אבל זה לא שהם אך ורק לוקחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו ללפיד גרעון של 40 מיליארד ואמרו לו "עכשיו תורך להיות האיש הרע". היות שמינוס וריביות במספרים כאלה מתנפח מהר מאוד הוחלט לחתוך בבשר החי. אז כן, כאן ועכשיו מי שמשלם את החשבון זה מעמד הביניים, כי מלחמה בוועדים לוקחת זמן כי שינוי חוקים לוקח זמן וצריך עכשיו לשלם את החשבון של הממשלה הקודמת. בטווח הרחוק (כמו שלפיד אומר בעוד שנתיים) אם המצב לא ישתפר ברור שהוא יימחק בבחירות הבאות. עכשיו נותר רק להמתין ולא לשפוט בטרם עת.

במקום שכולם "יברכו" את ביבי ושטייניץ על המורשת מהקדנציה הקודמת "מברכים" את לפיד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אין בעיה, אבל אלו שיש להם חשיבה פחות סוציאל-חזירית כן יש להם בעיה עם זה. למה שתגבה מס ירושה? ירושה היא משהו שכבר שולמו עליו מיסים ע״י בנאדם כשהיה בחיים. אז עכשיו אתה רוצה עוד?

אי אפשר להגביר את המס על עצמאיים וחברות בלי להסתכן בסגירה של עסקים. כל עסק שאתה סוגר מעביר לך עוד אנשים למעגל נתמכים וכתוצאה מכך צריך יותר מסים. זה חסר הגיון.

ולי אין בעיה עם כסף שנשפך על התנחלויות. בהתחשב במצב הנוכחי, לו גוש קטיף היה נשאר במקומו לא היינו צריכים להוציא 250000$ לכל רקטה של כיפת ברזל.

הטענה שמס ירושה זה מס על כסף שנגבה עבורו כבר מס שווה בדיוק לטענה שמע"מ זה מס על כסף שכבר נגבה עליו מס (מס הכנסה כמובן), כך גם מכס, מסי קניה, ארנונה, ביטוח לאומי, מס בריאות, וכו'.

וכן, עדיף למסות רווחים שכאלו על פני רווחים מעבודה - כי אנחנו רוצים לעודד עבודה ולא אוליגרכיה כלכלית

לא רשמתי להעלות מיסים על חברות ועצמאיים, אלא לגבות מס אמת - כלומר את המס שכבר קבוע בחוק.

ואני שמח שאתה נהנה להוציא כסף על ההתנחלויות, אבל שם נמצא חלק גדול מהכסף.

לו גוש קטיף היה נשאר במקומו היינו משלמים יותר מעלות הרקטות בהוצאות הצבא, מס רכוש - והכי חשוב במס נפשות = הרוגים.

וכמובן, אם גוש קטיף היה במקומו - זה לא מבטיח שלא היה ירי רקטי לעבר הערים הקרובות בישראל.

ובאמת אל תקרא לי חזיר - אני עושה מילואים ומשלם מיסים לא פחות ממך, אולי אפילו יותר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה שמס ירושה זה מס על כסף שנגבה עבורו כבר מס שווה בדיוק לטענה שמע"מ זה מס על כסף שכבר נגבה עליו מס (מס הכנסה כמובן), כך גם מכס, מסי קניה, ארנונה, ביטוח לאומי, מס בריאות, וכו'.

וכן, עדיף למסות רווחים שכאלו על פני רווחים מעבודה - כי אנחנו רוצים לעודד עבודה ולא אוליגרכיה כלכלית

לא רשמתי להעלות מיסים על חברות ועצמאיים, אלא לגבות מס אמת - כלומר את המס שכבר קבוע בחוק.

ואני שמח שאתה נהנה להוציא כסף על ההתנחלויות, אבל שם נמצא חלק גדול מהכסף.

לו גוש קטיף היה נשאר במקומו היינו משלמים יותר מעלות הרקטות בהוצאות הצבא, מס רכוש - והכי חשוב במס נפשות = הרוגים.

וכמובן, אם גוש קטיף היה במקומו - זה לא מבטיח שלא היה ירי רקטי לעבר הערים הקרובות בישראל.

ובאמת אל תקרא לי חזיר - אני עושה מילואים ומשלם מיסים לא פחות ממך, אולי אפילו יותר.

מה שאתה אומר פשוט אינו נכון. הנתח הגדול ביותר בתקציב המדינה הולך לרשויות מקומיות. ואני מתכוון לנתח עצום, שמגמד את כל מה שמספרים על תקציב הביטחון. למה? כי כשיש לך עיר, שהרוב שם חרדים / ערבים אז אף אחד לא משלם ארנונה. אז אתה משלם להם הכל.

נכון, מע"מ הוא מס שניוני, אבל הבנאדם כבר שילם מס הכנסה, מע"מ, היטל שבח וכל מס אפשרי בעודו בחיים. למה אתה רוצה למסות אותו שוב?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KEYSER מאיפה הנתונים על תשלומי ארנונה של ערבים?

עד כמה שידוע לי יש הנחות מסויימות בפרפריה על ארנונה, והדודים אוהבים לבנות מחסנים וחדרים נסתרים כדי להתחמק מתשלומים ולאכלס שם את הילדים שלהם עד שיגיעו לגיל שיהיה להם כסף לבנות משהו משלהם.

אבל להגיד שהם לא משלמים ארנונה זה נתון ששלפת מהמותן. לגבי חרדים, אין לי מושג איך הם חיים ומאיפה מממנים את עצמם אבל כל מבנה חייב בארנונה בעיר לגיטימית בארץ.

בוא נגיד שרובנו לא היינו רוצים לחיות כמוהם, ואני לא מדבר על הוילות של המשפחות העשירות שלהם אלא על האנשים הפשוטים שדוחפים 3 ילדים בחדר במקרה הטוב.

ביינתים נראה שביבי מתכנן כאן ספין נוסף, ואולי ילמד את שר האוצר החדש שיעור בפוליטיקה החדשה? :)

ביבי יבטל חלק מהגזירות ויוציא את יאיר טמבל?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4377309,00.html

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן פנוי, אתה יכול לחפור באתר של הלמ"ס (וגם להגיע לתקציב המדינה דרך אתר הכנסת, אם אינני טועה).

הפילוח שמראה את נתח החרדים/ערבים דורש קצת התעמקות באתרים הללו - זה לא משהו שמראים בעמוד הראשי (מסיבות ידועות...). זה נכון שכל מבנה חייב בארנונה - אבל איך תיקח ממי שלא משלם? אתה רואה את ראש העיר של טייבה שולח הוצאה לפועל לבתי התושבים? ואני לא יודע על אילו מחסנים אתה מדבר. לבתים של ערבים יש נטייה להוסיף קומות בקצב מעריכי (ולא, הם לא טורחים להוציא אישורי בניה).

אגב: בסה"כ אמרו שהרשימה אינה סופית - יכול להיות יותר גרוע...

בכל מקרה, זו שיטה ידועה: מפחידים את כולם עם גזירות איומות ונוראות ואחר כך "מורידים" את אלו השוליות ממילא, ואז כולם פולטים אנחת רווחה כי לא הכל התממש, אז לא אסון. מלמדים את זה בקדם-מבוא לפסיכולוגיה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנושא לנושא אבל באותו נושא - כ 700 עובדים יפרשו מרשות השידור(גוף ציבורי שממומן מכיסינו, להזכירכם)

וכחלק מהטבות הפרישה - כל אחד מהם יקבל כמיליון שקל. פשוט לא ייאמן.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000841735#fromelement=hp_folders_821

ikarey-550.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לעשות מבצע אכיפה ולהיכנס עם כמה ניידות והוצאה לפועל לשורה של בתים שלא משלמים ארנונה (בהנחה והם באמת לא משלמים,אני ממש לא בטוח שזה נכון - התווכחתי עם ערבי נוצרי מהעבודה בדיוק על הנושא והוא המשיך לטעון שהלוואי והם לא היו משלמים), בסופו של יום הארנונה מממנת את הפיתוח העירוני של אותה מועצה, יד לוחצת יד.

אם כבר לחפש להם בציציות אז זה דווקא העבודה בשחור ללא תלוש שכר (קיים גם אצל חרדים וזו באמת מכה,אפילו משפחות הפשע משלמות יותר מס בדמות סטקיות/'תוכניות שיקום' ואי אילו עסקים של הלבנת כספים במסגרת החוק), היתרי בניה בכפר ללא אישורים מסודרים או אישורים שהושגו בקומבינות, חדרים (אני קורא להם מחסנים) ללא היתרי בניה ואז אין צורך לדווח לעירייה מה השטח החדש של הבית - אולי לזה התכוונת, השאלה כמה כאלה יש באמת.

ובוא נהיה גזענים לרגע (ונעזוב כאן את המשפחות המכובדות שלהם, עם אלה אין לי בעיה), עדיף לנו שיצטופפו בכפרים ובערים שלהם מאשר יתרחבו באיזורי אוכלוסין יהודיים ויביאו את הפשיעה שגם ככה לא חסר לנו. אין מה לעשות, הבדלי התרבויות עושים את שלהם. עוד נקודה זה ריבוי טבעי, עדיף שישאר כמה שיותר נמוך כי בסוף (3-2 עשורים) הדמוקרטיה תתהפך עלינו ויהיה ראש ממשלה ערבי.

* אסף, הטבלה הזו מריחה כמו לינץ' ציבורי שהחוב של דאנקנר ללאומי נראה קטן ביחס לבלגן שזה יצור, למרות שגם במקרה הזה חוץ מלכתוב בפייסבוק לא יעשו הרבה ובסוף הם יקבלו את הכסף. ארץ נהדרת אשכרה

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לעשות מבצע אכיפה ולהיכנס עם כמה ניידות והוצאה לפועל לשורה של בתים שלא משלמים ארנונה (בהנחה והם באמת לא משלמים,אני ממש לא בטוח שזה נכון - התווכחתי עם ערבי נוצרי מהעבודה בדיוק על הנושא והוא המשיך לטעון שהלוואי והם לא היו משלמים), בסופו של יום הארנונה מממנת את הפיתוח העירוני של אותה מועצה, יד לוחצת יד.

בדיוק פה קבור הכלב. רמת האכיפה במגזר שואפת למינוס אינסוף. משמאל. למה? כי מפחדים שזה ידרדר לאלימות (וזה כנראה נכון). אז מעדיפים מראש לא לאכוף את החוק על מי שעלול להגיב באלימות, למרות שהמשטרה יכולה להתמודד עם זה. וכן, המדינה שלנו כזאת אפס בתחום הזה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עושים את זה מאותה סיבה שלא אוכפים חגורות בטיחות.

בדיר אל אסד ניסו את זה למשך שעה בערך לפני כמה שנים.

תוך כמה דקות באו לפחות 300 איש לעשות לינץ' לשוטרים.

מוזר לי שזה לא היה בחדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...