Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 4004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא באמת מצפה מהתקציב הנוכחי לקיצוץ בהתנחלויות נכון ? לא כשהממשלה כל כך ימנית, לא כשהעם הולך ומקצין ימינה וגוש השמאל נעלם לו לאיטו.

בדיוק בגלל זה צריך מחאה בועטת. פיזית.

אנשי ההתנחלויות, שמספרם זעום באופן יחסי - תופסים את הממשלה בביצים.

להשתלח בחרדים (עזבו כרגע אם באופן מוצדק או לא) היה קל, אבל להעמיד את המתנחלים במקום ולהסביר שכרגע מדובר בלוקסוס עבור מצבה של מדינת ישראל - זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק שלא נראה לי שאצל אף אחת מהן, הם כאלה זקורים.

והנה, הצלחתי לדרדר לאשפתות עוד שרשור! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוש השמאל לא נעלם, הבעיה המרכזית שלו היא שבשתי המפלגות המרכזיות שלו עומדות נשים הזויות עם אג'נדות שלקוחות מהירח (אלוהים אדירים, אני שוב נשמע כמו חן ורועי) כל אחת משתיהם חושבת שהיא מינימום ההיא מהתמונה עם הציציבחוץ :wink:

4cd35c12-be68-4f41-840e-4dd27b2e5bf9.jpg

ואתה צודק. שלי יחימוביץ' לעולם לא תהיה ראש ממשלה. היא מקטבת מאוד ויוצרת אנטיגוניזם. היא טובה בתור מגישת תוכנית תחקירים, לא בתור מנהיגה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיע למצב כזה שאני, מצביע מרץ מזה שנים רבות, רואה בטלויזיה ראיון עם זהבה גלאון ומיד מעביר ערוץ.

לא מצליח לסבול אותה כבר מהמילה הראשונה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקפ"ק 1 גם כן אנחנו בדרך לקפ"ק 2, כדי שקפ"ק 2 לא ייפול סופית על מעמד הביניים

מה קשור עכשיו קפל פות קדמי?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האללו, דרדור שרשורים לאבדון זה התפקיד שלי.

לך תמצא לך תחביב משלך! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניטש רק אחרי שכתבתי את הפוסט אמרתי והתפללתי שאף אחד לא ייקח את זה לקונוטציה הזאת, בסוף באת וניפצת.

טוב בגירה אני מעמיד אותך ואת ניטש על השחתת השרשור בואו נחזור לביצה שלנו ונדון בעניניה המזוויעים והקשים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/news/protest/1.2015421

מזל שיש את הטייקונים להאשים. אחרת עוד היינו צריכים שיח כלכלי אמיתי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת מצפה מהתקציב הנוכחי לקיצוץ בהתנחלויות נכון ? לא כשהממשלה כל כך ימנית, לא כשהעם הולך ומקצין ימינה וגוש השמאל נעלם לו לאיטו.

לא, אני לא מצפה לכלום מאף אחד. הכרחתי את עצמי להצביע בבחירות, רק כדי לתת עוד קול - קונטרה, נגד בנט ולפיד. כן, אפילו ביבי מרגיז אותי פחות משני אלו ומה שהם מייצגים.

ד"א עפ"י ynet, עייני ולפיד הכריזו עכשיו שעובדי מדינה לא יפגעו מהקיצוצים. אמרנו משהו על פגיעה בועדי עובדים הגדולים?

עריכה:

הוא טוען שהוא לוקח גם מהחברות הגדולות. לא כ"כ הבנתי איך זה בא לידי ביטוי בתקציב.

לפחות יש משהו אחד טוב - הולכים לקצץ מיליארד שקלים מתקציב התחבורה. אני מאוד מקווה שזה אומר פסק זמן כלשהו בפרויקט המצלמות והמעקב האישי אחרי כל נהג, שמבטיחים לנו כבר זמן מה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאשימו את לפיד, תאשימו את עצמכם, ורק את עצמכם.

כל מערכת בחירות קם משיח חדש, משיח שמציע סדרים חדשים ורפורמות בן ליליה.

טוב, אז לא עובד ככה, צ'טערת.

זה אמנם לא התחיל במערכת הבחירות האחרונה, אלא ב 77' עם ד"ש שהציעה פוליטיקה חדשה, והתפרקה לרסיסים אחרי שנה, והמשיך הלאה בכל מיני צורות והתארגנויות (מישהו זוכר את מפלגת המרכז ?).

מי שחשב שלפיד יפתור את כל בעיות הכלכלה של ישראל תוך חודש, יהפוך את העניים לעשירים וישלח עשרות אלפי חרדים לעבודה, פשוט אישלה את עצמו ותו לא.

גם אם יבוצעו רפורמות נדרשות במשק, את תוצאותיהן נראה רק בטווח הרחוק, ואז נוכל באמת לשפוט את תפקודו של לפיד והממשלה.

בטווח הקצר לא היה מנוס מהצעדים שבהם נקט לפיד, על מנת לעצור את ההתדרדרות.

הכי קל והכי פופוליסטי להתנפל רק על העשירים, כמו שעשה פרנסואה הולנד בצרפת, אבל גם זה לא יפתור את הגירעון, ורק יבריח הון מהארץ.

בגדול, מי שגרם למצב הם אנשי המחאה של 2011, שדרשו את שיפור מצבם וקיבלו חוק חינוך חינם מגיל 3 וטיפולי שיניים חינם.

ומישהו צריך לשלם על זה.

ומי ישלם ?

אותם אלו שמחו ב 2011.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מי שגרם למצב הם אנשי המחאה של 2011, שדרשו את שיפור מצבם וקיבלו חוק חינוך חינם מגיל 3 וטיפולי שיניים חינם..

עד שאתה כותב הודעה שאני קורא שורה אחרי שורה ומסכים עם כל מילה, אתה מסיים עם השטות הזו?

נו באמת!

טיפולי שיניים וחוק חינוך חינם זה 40 מיליארד שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שמעתי רעיון נחמד - חוק שיחייב נציגי ציבור לעמוד בהבטחות שלהם

טוב מותר לחלום לא ? :-(

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מי שגרם למצב הם אנשי המחאה של 2011, שדרשו את שיפור מצבם וקיבלו חוק חינוך חינם מגיל 3 וטיפולי שיניים חינם.

ומישהו צריך לשלם על זה.

ומי ישלם ?

אותם אלו שמחו ב 2011.

עוד תגובה פופוליסטית - הם קיבלו הבטחה לחוק חינוך חינם מגיל 3. לא ביצוע שלו. לא רק זאת אלא שמשרד החינוך עומד לספוג קיצוץ של 1.5 מיליארד ש"ח. אז נוח מאוד להטיל את האשמה על המחאה, אבל זה הבלוף הרגיל של הפוליטיקאים (במקרה זה בסיוע אנשי האוצר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...