Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 4005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא הצליח אפילו לצמצם הוצאות של רבע מיליון שקלים על טיסות של איזה בכיר בועד עובדים כזה או אחר. מה עוד נשאר?

אני לא רוצה לרסס את עובדי הנמל, ואמיר, לא אמרתי שהטיסות של יו"ר ועד העובדים לא חוקיות. אמרתי שכשרוצים לבדוק "איפה הכסף", לא חייבים להסתכל רק על יושבי מאה שערים. אפשר גם לשאול האם זה באמת הכרחי שאותו רז יטוס כ"כ הרבה לחו"ל, ישתכן בבתי מלון יקרים וכו'.

דמגוגיה זה כשבאים ואומרים לך שיש פתרון קסם ושקבוצה X אשמה, דמוגיגה זה כשמאשימים את המצב הבטחוני ואת הערבים בכל דבר רע שקורה, דמגוגיה זה כשאומרים לך שעכשיו רע אבל בעתיד יהיה יותר טוב, כשמוכרים לך שאתה צריך לרצות לסבול כי אתה עושה בשם הציונות - ערך עליון מקודש. כל זה דמוגיגה. לצפות לזה שאנשים במדינה מודרנית יהיו מספיק אינטלגנטיים כדי לא להצביע למגיש חדשות, שלא מסוגל להשקיע מספיק בעבודה שלה כדי לדעת מי זה קופרניקוס, זה ממש לא דמגוגיה.

דמגוגיה - מתוך ויקיפדיה: "שיטה לשכנוע והשגת כוח פוליטי המתבססת על פנייה לדעות קדומות, פחדים, אמונות תפלות וציפיות הציבור הרחב - לרוב באמצעות שימוש ברטוריקה ותעמולה מתלהמות ורגשניות, ולעתים קרובות תוך שימוש במוטיבים לאומיים או פופוליסטיים, ואזכור סלקטיבי של עובדות."

אתה בפירוש האשמת את לפיד בחוסר היכולת לצמצם את טיסותיו של יושב ראש נמל אשדוד. אתה מצפה באמת שתוך חודש וחצי הוא ירד לרזולוציה של "כמה יו"ר נמל אשדוד טס לחו"ל" ועוד כאלה שנעשו בעבר?

צא מהסרט שאתה חי בו. הבן אדם רץ בבחירות עם השאלה "איפה הכסף". הוא לקח על עצמו את התפקיד הכי כפוי טובה בממשלה על מנת לעזור למעמד הביניים (לפחות כך הוא מצהיר). זרקו אותו לגרעון של 40 מיליארד שקל, תהיה סבלני ותן לו לנסות לשנות סדרי עולם ולא ישר לשפוט אותו. עובדה שהוא עשה כמה שינויים בתקציב שמפחיתים הטבות לאלה שרגילים להיות קרובים לצלחת.

ודי כבר עם הסרטון של פנדוב, אז הבן אדם טעה- מה קרה ? אין לכם משהו אחר להיתלות בו?

אני בדרך כלל ממש לא מתעניין בפוליטיקה. מאז שהוא הודיע שהוא רץ אני עוקב אחר ההתנהלות שלו כי הוא נראה לי כמו התקווה היחידה כרגע להביא שפיות לחיינו, עד עכשיו אני לא מאוכזב.

סבלנות!

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתנחלים בחברון עושים מספר דברים,

א. עשו צבא ותרמו למדינה וגם בעת מלחמה הם הראשונים להתאבד על האוייב , לא אלה עם הבנגים בגינות.

ב. עובדים, גם אם במשקים פרטיים

ג. מיישבים את השטחים ששייכים למדינה, ביינתים. אם נסתכל על זה בעין עקומה , אז הם כלי בלוח שחמט של הממשלה. יכול להיות שיום אחד יזיזו אותם משם, אבל ביינתים הם שומרים על שטחים שהם שלנו, אסטרטגית גם כדי לסכל הסכמים עתיידיים. למה אתה חושב ממשיכים לבנות בירושליים למרות התנגדות של ארה"ב, או שבירת רצף טרטוריאלי בשטחי E . הרבה יותר קשה יהיה להם בעתיד לפנות משם אנשים, ויצטרכו לקבוע קווים בצורה אחרת.

בעניין איילת שקד , לא מבין מה מפריע לך שהם מנופפים בציונות, יש בתי ספר חילוניים ויש מסורתיים דתיים. מעבר לזה הכל פוליטיקה, אל תיגרר לסיסמאות.

בנוגע ללפיד אני ואתה על אותו הגל, מעבר ליכולת דיבור ויצירת אמון הקופסא שם ריקה, אפילו עופר עיני יותר ערמומי ממנו.

כרגע המצב הנתון זה שהוא שלושה חודשים בתפקיד, שיגיע לשנתיים-ארבע נראה, אף אחד לא הולך להפיל אותו בגלל ששיקר את מפלגת האח הגדול.

רוב עובדי המדינה אגב מקבלים משכורות נמוכות, בין 4-10 אלף שקל. לא מדבר על מערכת הבטחון.

אז עופר עיני מנסה לשמור על מקום העבודה שלהם, גל פיטורים לא יעזור למשק זה בטוח.

אני איתך שחייבים למצוא דרכים להגיע לשמנת של החזירים, וזה כולל גם את ראשי הבנקים שחוגגים מהעמלות וגופים דומים נוספים שמשחקים לנו בפנסיה.

למה לא למסות למשל את הפנסיות שצברו הון של מעל 2 מיליון שח, זו הצעה שמונחת כבר זמן רב על השולחן.

יש עוד הרבה שיטות שאולי הסיבות היחידות שלא יושמו עדיין זה שרבים שקרובים לצלחת מעורבים בה (כמו בנוגע למס שכירות).

אבל שאלה מעניינת נוספת היא האם הגרעון הזה שמפחידים אותנו בו הוא שווה ערך לאוברדראפט שלנו בבית?

נראה שהפחד מאינפלציה, ע"י הדפסת יותר כסף בידי בנק ישראל יוצרת כאן את אפקט הפחד הזה (כנראה מוצדק) ,

וכעת בהווה משלמים את המחיר (בזבזנות של הממשלה הקודמת וזה כולל גם להכנע ללחצים של ארגונים כאלה ואחרים...)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, מנפלאות המגזר היצרני. ומי משלם על זה? בעל הבית? הלקוחות בחו"ל? לא, מי שמשלם על זה הם בעלי החשבונות כאן בארץ, בעמלות אינסופיות. פרוטקשן בחסות ההסתדרות מחד ובנק ישראל מאידך. מחליא.

תיקון, לא יצרני , נותן שירותים. שוב התופעה החולה הזו , מקווה שהולכת להיעלם בדורות הבאים. אבל גם כאן צריך לדעת למי לקצץ ואיך. לזרוק אותם לרחוב יצור פה אבטלה, כי חלק גדול מהאנשים האלה לא מסוגלים לעבוד אפילו בחברת סלולר, כי NO ENGLISH.

יש כאן עיוות מאוד קשה, לאנשים האלה לא מגיעות משכורות גבוהות אבל הרכבת נוסעת על 120 בלי בלמים בירידה.

נראה שהפתרון היחיד כרגע זה לחכות שהמסילה תיגמר, ובמקביל לבנות רכבות נוספות.

היה הרבה יותר פשוט לרסס, כי לא נראה שכיכר טחריר תפרוץ כאן כנגד ההסתדרות. מה יולידו הרפורמות והאיומים שרק הגיעו לפני מספר שבועות של לפיד שילחם בועדים ובריכוזיות, יחד עם ביבי והשביתות לא יפחידו אותם...ספגו מכה עד 2015

כאילו שב2015 מחכה לנו הפתעה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק של כוח אדם עודף הוא לא רק במשכורות, אלא נזק היקפי עצום של עודף בירוקרטיה, סירבול וחוסר יעילות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלוננו מספיק ,עכשיו פתרונים, והם לא לאלוהים !

דוגמא כיצד קנדה ניהלה תקציב ללא גרעון במשך 40 שנה !!

לקרוא וליישם

http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/2013/05/40.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמגוגיה - מתוך ויקיפדיה: "שיטה לשכנוע והשגת כוח פוליטי המתבססת על פנייה לדעות קדומות, פחדים, אמונות תפלות וציפיות הציבור הרחב - לרוב באמצעות שימוש ברטוריקה ותעמולה מתלהמות ורגשניות, ולעתים קרובות תוך שימוש במוטיבים לאומיים או פופוליסטיים, ואזכור סלקטיבי של עובדות."

אתה בפירוש האשמת את לפיד בחוסר היכולת לצמצם את טיסותיו של יושב ראש נמל אשדוד. אתה מצפה באמת שתוך חודש וחצי הוא ירד לרזולוציה של "כמה יו"ר נמל אשדוד טס לחו"ל" ועוד כאלה שנעשו בעבר?

צא מהסרט שאתה חי בו. הבן אדם רץ בבחירות עם השאלה "איפה הכסף". הוא לקח על עצמו את התפקיד הכי כפוי טובה בממשלה על מנת לעזור למעמד הביניים (לפחות כך הוא מצהיר). זרקו אותו לגרעון של 40 מיליארד שקל, תהיה סבלני ותן לו לנסות לשנות סדרי עולם ולא ישר לשפוט אותו. עובדה שהוא עשה כמה שינויים בתקציב שמפחיתים הטבות לאלה שרגילים להיות קרובים לצלחת.

ודי כבר עם הסרטון של פנדוב, אז הבן אדם טעה- מה קרה ? אין לכם משהו אחר להיתלות בו?

אני בדרך כלל ממש לא מתעניין בפוליטיקה. מאז שהוא הודיע שהוא רץ אני עוקב אחר ההתנהלות שלו כי הוא נראה לי כמו התקווה היחידה כרגע להביא שפיות לחיינו, עד עכשיו אני לא מאוכזב.

סבלנות!

נקח את ההגדה שלך ושל ויקיפדיה (שאגב, היא לא מקור שמסתמכים עליו באמת בעולם, אבל ניחא) לדמגוגיה: "שיטה לשכנוע המתבססת על פניה לדעות קדומות". זה לא מה שמר לפיד עשה, עם הנחת ה-"כסף אצל החרדים. אני בא לקחת אותו" שלו? הוא לא פנה למכנה המשותף הנמוך ביותר שקיים לאנושות - שנאה לקבוצה אחרת, שונה?

ידידי, את הציפיות מיאיר לפיד לא אני יצרתי. אני חושב שאתה קצת מתבלבל. אני לא פונה ל-"פחדים" או "דעות קדומות" בציבור. אני שואל מה עבר לכם (מצביעי לפיד) בראש, כשהחלטתם להצביע למי שמתלבש בול על ההגדרה שאתה עצמך הבאת לדמגוג.

לא זרקו אותו לגרעון של 40 מיליארד. לא הכריחו אותו להיות שר האוצר. הוא נפל לאותו הבור שאליו הוא נופל פעם אחר פעם (ומכאן גם הקשר לסרטון של פנדוב): הוא לא עושה שיעורי בית. אתה לא מבין שאי אפשר להניח שמשהו נכון ואז להתנהל כאילו זה מוכח? אי אי אפשר לחשוב שאתה יודע מה מצבה הכלכלי של ישראל או מאיפה מגיע הכסף אם אתה לא בודק את זה. אי אפשר סתם לכתוב או להתווכח פעם אחר פעם שהחרדים אשמים אם אתה לא יודע על מה מדובר. ואיך הוא ידע על מה מדובר, אם הוא לא בודק, שום דבר, אף פעם, בין אם זה הגרעון של ישראל (ששוב, מופז התריע עליו מזמן), לבין אם זה השם של הסוס של דון קיחוטה?!

תבין, הסוס של דון קיחוטה (והסרטון של פנדוב) וההפתעה מהגרעון אלו הם סממנים של אותה תופעה בדיוק: עצלנות של בן אדם, שמניח שהוא יודע (כי הוא רגיל שהכל בא לו בקלות, אז הוא לא חושב אפילו שאולי הוא טועה או לא יודע משהו), ובפועל לא יודע כלום. שום דבר. אפס.

יאיר לפיד לא צריך לרדת לרזולוציה של בן אדם בודד. הוא צריך, למשל, לא לרוץ לחתום על הסכמים עם עייני - אותו אחד שמגבה את ועדי העובדים החביבים שלנו. הוא צריך לא להבטיח לשנות סדרי עולם אם הוא לא מסוגל ואסור לו לטוען שהוא יודע איפה הכסף, כשבפועל איו ל מושג. אין מה לצפות ממנו בהקשר הזה. הוא טעה ובגדול. זה לא משהו שיתשנה גם בעוד 5 שנים כי הנחת היסוד שלו פשוט היתה לא נכונה (הנחת יסוד או אמונה בכוח שאין לו). הוא טען שאם יהיו לו 22 חכים הוא יוכל לשנות סדרי עולם. יש לו 19 - הבדל לא מהותי במיוחד, והוא לא מסוגל לעשות כלום. מה בדיוק אתם מצפים שישתנה בשנה הבאה? השחקנים הגדולים במשק, שקובעים לאן הולך הכסף בפועל יעלמו? יאיר לפיד ישלים דוקטורט בכלכלה? יקבל את האומץ ואת הגיבוי להתנגח בעופר עייני?

תאר לעצמך שאני משכנע אותך שאם תתן לי 3 שקלים, אצליח לטוס למאדים. אתה נותן לי את הכסף ואז ליום למחרת אני בא ומספר לך שאין בכלל טכנולוגיה בעולם שמאפשרת טיסה כזו, אבל אני חשבתי שיש ואפשר לקנות אותה תמורת 3 שקלים מNASA. זה, באנלוגיה גסה, מה שלפיד עשה. הציפיה שלך ממנו שקולה לזה שבמצב שאני מתאר היית מאמין לי אם הייתי אומר לך שהטיסה למאדים תתאפשר עוד שנה. זה לא יקרה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנחלים בחברון............... מיישבים את השטחים ששייכים למדינה, ביינתים. אם נסתכל על זה בעין עקומה , אז הם כלי בלוח שחמט של הממשלה. יכול להיות שיום אחד יזיזו אותם משם, אבל ביינתים הם שומרים על שטחים שהם שלנו, אסטרטגית גם כדי לסכל הסכמים עתיידיים. למה אתה חושב ממשיכים לבנות בירושליים למרות התנגדות של ארה"ב, או שבירת רצף טרטוריאלי בשטחי E . הרבה יותר קשה יהיה להם בעתיד לפנות משם אנשים, ויצטרכו לקבוע קווים בצורה אחרת.

טעות. מאז 76' (סבסטיה), המתנחלים הקולניים הם שגוררים את ממשלות ישראל לדורותיהן להגדיל עוד ועוד את ההתנחלויות בשטחים. לצערנו, הממשלות נכנעות ללובי הזה שמתעקש לסבך אותנו עוד ועוד. למדינת ישראל אין אינטרס להקים יישובים נוספים בשטחים, משתי סיבות:

1. כפי שכתבתי - לפי נסיון העבר וכן לפי יישור הקו של כל ראשי הממשלה (פתרון שתי המדינות) - רוב הבניה בשטחים תפונה. מה שאנחנו עושים כרגע זה לבנות לפלסטינים את מדינתם העתידית.

2. הרבה יותר קל למדינה לשמור על השטח באמצעות צבא בלבד. כאשר יש אזרחים - הצבא צריך לרתק אליהם כח שמירה (שמורכב, להזכירך, לא רק ממתנחלים) ולהיות גם שוטר. בוודאי ובוודאי אם הגורם הנשמר (= חלק מהמתנחלים ובעיקר נוער הגבעות) גם יורק, מקלל, מזיק ופוגע בכוחות אותו צבא ששומר עליהם.

אבל שאלה מעניינת נוספת היא האם הגרעון הזה שמפחידים אותנו בו הוא שווה ערך לאוברדראפט שלנו בבית?

נראה שהפחד מאינפלציה, ע"י הדפסת יותר כסף בידי בנק ישראל יוצרת כאן את אפקט הפחד הזה (כנראה מוצדק) ,

וכעת בהווה משלמים את המחיר (בזבזנות של הממשלה הקודמת וזה כולל גם להכנע ללחצים של ארגונים כאלה ואחרים...)

זה לא רק פחד מאינפלציה, אלא גם ובעיקר החברות ב-OCED והתלות בייצוא. דירוג אשראי וכיו"ב חשובים לממשלה בכדי לנהל את הכלכלה כראוי. יש הרבה מדינות שמכסות על הגרעון באמצעות הדפסת כסף נוסף - אבל מתישהו זה גורם לסחרור ולאובדן שליטה על אותה אינפלציה. אני מנחש שאתה בן פחות מ-20, אבל תרשה לי להזכיר לך שכבר היינו במצב בו המשכורת שקיבלת ב-1 לחודש, שווה כמעט חצי לקראת סופו. אף אחד לא רוצה לחזור לשם.

את האוברדראפט צריך לצמצם בעזרת מה שנוהגים לכנות "הידוק החגורה". הבעיה היחידה היא שמהדקים את החגורה לאלה שגם כך כמעט על החור האחרון ואילו לאלה שיש כבר כרס מגודלת - נותנים למכנסיים ליפול עוד ועוד.

כשהמכנסיים נופלים מספיק, מה שמתגלה זה הזין שמעמד הביניים מקבל שוב ושוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אלמנט" מצויין שהכניסו נערי האוצר לתקציב ולא בטוח עד כמה אנשים מודעים למשמעותו - ביטול הפטור ממס שבח עבור דירה יחידה שאינה ראשונה.

כלומר - לא מספיק שמחירי הדיור הם ברמה שמרחיקה את האפשרות לקניית דירה מזוג צעיר ממוצע, אז נניח שאיכשהו הצליחו לגרד כסף לדירת 2-3 חדרים, אז בעוד X שנים, לכשירצו אולי להתרווח טיפה, יצטרכו להשליש לידי המדינה עוד 3.5 אחוז.

תאמרו - אבל הרי האדם "הרוויח" מעליית ערכה של הדירה. תאורטית, נכון. אבל יחד עם הדירה שברשותם - גם הדירה הבאה שירצו לקנות עלתה, כלומר בנוסף על ההפרש בין הדירות, שהוא "מחיר השיפור" - המדינה "קונסת" את הקונה עוד קצת.

כשמדובר בדירה שניה ו/או להשקעה - ניחא. אבל בפועל - המדינה תוקעת את האזרחים יותר ויותר ולא נותנת להם להרים ראש מעל המים.

ככה צריך במדינה פאשיסטית טובה - נתינים ממושמעים שנאבקים כל הזמן על קיומם ולא יכולים להשפיע על השלטון (ואם ינסו - נרים להם גם את אחוז החסימה, הכל בשם ה"משילות" הקדושה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מכה קטנה בכנף של המטוס (ושל התקציב)...

כן, אני יודע, זה בכלל לא הוא ביקש. הוא גם לא אישר. הוא גם לא ידע על הגלידה, או שלהטיס גם את המשפוחה עולה עוד כמה לירות...

בכלל, כל ההוצאות שלו ושל חברי הממשלה/כנסת - זה הכל כסף קטן. הוצאות "קשר עם הבוחר" , הכל כשר למהדרין.

קצת מסריח, אבל כשר.

מקווה שנגיע מהר ל-14 ביולי, נלמד משהו מהצרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין... חברת הכנסת רות קלדרון פרסמה אתמול או שלשום סטטוס בפייסבוק, ובו היא מבקש מאיתנו, פשוטי העם, שנתן לה ולשרים של "יש עתיד" עצות איך לנהל את התקציב. אחרי זה מישהו עדיין חושב שלפיד או החברים שלו יודעים מה הם עושים?

אהבתי מאוד את זה שהוא פרסם עכשיו עוד מכתב משתחצן בו הוא אומר שאסור לנו להגיע למצב בו דירוג האשראי שלנו יפגע, ומסביר לנו ש-"דירוג אשראי זה מושג משעמם אם לא מכירים את הסיפור". כן, אני בטוח שמר "אני לא מבין בכלכלה, נרדמתי תוך קריאת התקציב" מאוד מבין מה זה אומר ואיך צריך להתנהל עם זה בצורה הנכונה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחאה צוברת תאוצה משמעותית..

בניגוד לשנה שעברה בה הגיעו כמה עשרות אנשים, השנה הגיעו כמה מאות, הישג גדול מארגנים !

ועכשיו ברצינות - אין תרופות פלא ואין קסמים בכלכלה.

יאיר לפיד יכול היה להיות טוב ומטיב, ולהגדיל עוד את הגירעון, ולעזזל המדינה, וכך כאילו להיטב עם מעמד הביניים.

את המחיר היינו משלמים עוד כמה שנים, ובריבית דה ריבית.

אי אפשר לעשות מהפכות בין לילה, ואסור גם לעשות מהפכות כאלו, וזהו לקח שלמדנו מהתנהלות ממשלת בגין ז"ל הראשונה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכל גם אחרת, לתת טווח של 5-10 שנים לגרעון ולהגדיל את התקציב השנתי.

קשה לנבא כיצד יגיב הציבור (במיוחד אלה עם המשכורות הנמוכות ומדובר בחצי מדינה) לגזירות ברמת הצריכה, אם מדד הפחד ואי הוודאות ישחק תפקיד משמעותי יש סבירות כי הגרעון יגדל.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3602161,00.html

כך שבאמת קשה לדעת מה נכון היה לעשות, להשאיר את הציבור שאנן עם מינימום גזירות והגדלת הגרעון, מבלי למסות את כולם .

או למסות את כולם כפי שהוצע, ולהקדים תרופה למכה .

החסרון מנגד זה שהאמון נפגע, מה שמצחיק זה שדווקא אנשים שמבינים דבר או שניים בכלכלה ובחרו בו, גם הם נפגעו מלפיד - הקאמפיין שלו היה מבוסס על הבטחות ובפועל עשה את ההפך בהזדמנות הראשונה.

את כל מי שחשב שאפשר לרוץ לעשירים , לעובדי הנמל ולעובדי חברת חשמל ולשדוד אותם לאור יום במהרה כדי לכסות את הגרעון, כנראה יהיה הרבה יותר קשה להרגיע - הם לא מסוגלים להפנים שיש הסכמים ואם תתחיל כאן מלחמה של שביתות אז גם 20% מעמ ו15% מס לא יעזרו לכסות את הבור.

מדהים עד כמה השיח הציבורי רדוד, כשזה נוגע לכלכלה ולעתיד התעסוקתי שנמצא בסכנה. מבחינתם יש פתרונות קסם, כמו תינוקות

הרי אם לא היו נותנים לאחיות, לרופאים לחינוך חינם עד גיל 3 הגרעון היה יותר מתון מעכשיו - בנוסף לכל יש גם ריבית של 40 מיליארד על החוב. אולי אם לא היו נענים לציבור ב2010, היום לא היו צריכים ליישם מיסים כאלה דרקוניים.

הדבר החיובי בכל הלחץ הציבורי, שלפיד יעשה רונדלים לכיוון הרפורמות השונות, וגם טיפול במס חברות והרווחים הכלואים.

שאיפה נוספת שלו זה לרוץ לראשות הממשלה בקאמפיין הבא, כדי לזכות באמון הציבור יהיה עליו להחזיר את המיסים למצב הקודם או כל סוכריה אחרת שתגרום לאנשים לבחור בו שוב.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקצץ 50 אחוז מתקציב החינוך. גם כך חצי מבוגרי המערכת לא מסוגלים לכתוב ללא שגיאות. :idea:

לאחיות ולרופאים הגיע לקבל את תוספת השכר לה זכו, סוף סוף.

אם לרוה"מ קשה לא לישון לילה שלם לאחר עבודה מפרכת (פגישות וחגיגות עד 12 בלילה, אח"כ טיסה של חמש שעות עד אנגליה), קל וחומר לרופא שמטפל בעשרות חולים - מגיע לו לקבל תמורה שאינה משכורת רעב.

ממש לא היה קורה כלום אם היו נותנים משכורת תלויית תפוקה לאותו חלק בקרב אנשי חב' החשמל/עובדי הנמלים/רכבות ועוד, העסוקים בגירוד ביצים מאסיבי במהלך "יום העבודה" (כמובן שאין הכוונה לכולם, אבל משום מה דווקא בעלי המשכורות השמנות הם אלה שמביאים תועלת מזערית).

הגיע הזמן גם להפסיק להתייחס לכל הדברים המציקים הללו בתור זוטות: כל ה"פרוטות" הללו מצטברות לידי סכומים אדירים בסופו של יום. פה כביש לכיוון 2 וחצי קראוונים, שם נסיעה לחו"ל כולל שבוע בילויים ע"ח הציבור, על ידו מימון ארוחות שחיתות לכל מיני פונקציונרים, ובהמשך משכורות עתק למנהלי מל"כרים וכו'....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מכה קטנה בכנף של המטוס (ושל התקציב)...

כן, אני יודע, זה בכלל לא הוא ביקש. הוא גם לא אישר. הוא גם לא ידע על הגלידה, או שלהטיס גם את המשפוחה עולה עוד כמה לירות...

בכלל, כל ההוצאות שלו ושל חברי הממשלה/כנסת - זה הכל כסף קטן. הוצאות "קשר עם הבוחר" , הכל כשר למהדרין.

קצת מסריח, אבל כשר.

מקווה שנגיע מהר ל-14 ביולי, נלמד משהו מהצרפתים.

כסף קטן? כסף זעום, הנה סיפור על "כסף קטן".

בשנתיים האחרונות המדינה זרקה עשרות מיליוני שקלים (אם תרצו אספק מספר מדוייק באמצע שבוע הבאה)על מתקן אחזקה לשוהים בלתי חוקיים בדרום הארץ.

וזה לא הכל, באמצע הבניה המטומטמים האלה נזכרו שזרם השוהים פסק בזכות חוק שלוש השנים והגדר ובעצם אין למתקן החדש שימוש.

אז קיבלנו פיל לבן בצורת יישוב גדול יותר מניצנה שבנייתו תרם הושלמה ולמרות חוסר השימוש העתידי שלו נמשכת בימים אלו.

למדינה אין מה לעשות עם המתקן החדש שהיה אמור לאכלס כ7000 שוהים והמרתו לבסיס צבאי תעלה לנו עוד כמה עשרות מליונים.

ואם חשבתם לוותר ל120 דבילים שהחליטו להקים את המתקן בגלל שבזמנו זה נראה כמו רעיון טוב אז מספיק להבין שבארץ יש כרגע בין 200 ל250 אלף שוהים בלתי חוקיים מאפריקה ומתקן עם 7 אלף מקומות מלחתחילה לא היה הפתרון הנכון.

המתקן נמצא בסוף העולם ואף אחד לא מגיע לשם, אפילו דוד גוגל בקושי מספק תוצאות, רחוק מהעין רחוק מהלב, אם כלל הציבור היה יודע את כמויות הכסף שנשפך שם זה לא היה עובר בשתיקה.

אני אפילו יודע מה תהיי התשובה במידה והנושא יצוץ בטעות "זה תוכנן על תקציב של שנים קודמות" ותשובות כאלו, הן בדיוק הבעיה של המנהיגים המחורבנים שלנו.

רק המחשבה על כמה סיפורים דומים יש שאיני יודע מפחידה אותי, אבל תמיד הרבה יותר קל לקחת מהאזרח.

המחאה האמיתית צריכה להיות על התייעלות ותו לא.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסודוס זוהי תרבות האינסטנט המתאימה למדינת ישראל, חבורה של חאפרים במקרה הטוב שקיבלה שוחד ובאמצעי לחץ אישרה מכרז שתופר את המדינה בכמה מאות מליונים וזה רק קצה הקרחון.

יש פה עשרות אלפי בעיות שסביר להניח שלא יפתרו גם כשיאיר לפיד יהיה בבית אבות, הבעיה היא כאן בראיה שלנו את הבטחות האינסטנט כברות ביצוע ויעילות.

רומא לא נבנתה ביום אחד, אבל סדר יוםם חדש ומהלכים לקראתו לא קרו, מס חברות לא עלה, העשירים לא באמת משלמים יותר, פתיחת החוזים עם עובדי נמל אשדוד, "רקבת" ישראל וחברת החשמל גם לא.

מישהו צריך לבוא ולקרוא לילד בשמו, אדון שר האוצר מפחד מפעולות של השבתת המשק, אבל מצד שני, פתיחת החוזים והפיכתם לשפויים יותר יותירו את המשק בריא יותר, ועם פחות המון זועם הלוטש עיניים כל זמן שקיימות גזרות כלכליות.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...