Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי, אני מניח שאתה מסכים שצריך לקחת יותר.

עכשיו בוא נחשוב יחד ממי אפשג לקחת וממי צריך לקחת כמה. יש לך אדם שחי כל שלקנות עוף לשבת זה כבר מותרות בשבילו, עללקנות דירה או אפילו לשכור אחת עם מעלחת זה דבר שהוא אפילו לא חולם, כשהוא חולה הוא לא הולך לרופא כי ממילא אין כסף לתרופות והילדים שלו מעולם לא היו בהצגה כי מי יכול לחלום על להוציא סכומים כאלה. האדם השני חי בדירה ממוצעת, מחזיק רכב אחד או שניים, נוסע לחול פע ב 4 שנים ומידי פעם יכול להרשות לעצמו גם לקחת את כל המשפחה למסעדה ולסרט. האדם השלישי הוא זה שמחזיק את מקומות העבודה של השניים הראשונים, נוסע לחופש פעם בכמה חודשים, גר בוילה מפוארתונה ה מהחיים.

עכשיןףו אתה חושב שמשלושתם צריך לקחת אותו הדבר?

לזה תוסיף את העובדה ש הסוג השלישי יש מע מאוד וגם טם ניקח להם א. הכל זה לא יזיז לתקציב ותבינףן שא חנו (הסוג השני) הם אלה שנישא בנטל. מה שאני אומר זה שיקח מהחלק העליון של שכמותנו ושיעזוב את המסכנים העובדים בשקט. לא חוכמה לצעוק האדם העובד במרכז וליצור מציאות שלאדם שאותו רוצים לצרף למעגל העבודה לא יהיה טעם בכלל לצאת לעבודה כי זה רק מרע את מצבו.

מעבר לכך אני מאוד מתקומם נגד מיסוי ההפרשות לפנסיה. זה יצור מצב של מס כפול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בתור שכיר (בשלושה מקומות שונים no less) ואקדמאי הולך לאכול חרא מהגזירות האלה. מצד שני, בור של 40 מיליארד צריך איכשהו למלא, והיות וביבי כבר הכריז שההתערבות היחידה שלו תגע רק בתקציב הבטחון (לא מפתיע, הרי אנחנו ממש צריכים טנקי מרכבה ברבע מיליארד ש"ח בשנה, ממש תיכף אנחנו עושים בליץ לדמשק עם חטיבה 7), לא נשאר עוד מקום לקחת ממנו כסף מלבד הנטו שלנו.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שמתם לב לסעיף נבזה במיוחד בגזירות?

http://news.walla.co.il/?w=/3/2640250

תוספת של כ-50 אלף מס למשפרי דיור.

המדינה הזאת פשוט מפתיעה כל פעם מחדש.

בא לי להקיא את כל הפיג'ואדה שאכלתי לארוחת הבוקר. :bigcry:

פשוט משקרים לנו בכל פעם מחדש.

רפורמה בדיור רצינו? קיבלנו Zין בלי וזלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נבזי?

נבזי שעל הפרשות לפנסיה שממנות את הטייקונים יקירי המשטר לוקחים מס. אחר כך לוקחים מהם דמי ניהול ועושים תספורת. כשנגיע לגיל הפרישה ונתחיל לקבל קיצבה מה 2.5 שקלים שיישארו שם יקחו לנו שוב מס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000842167#fromelement=hp_firstarticle

משהו על מאמצי הממשלה להורדת מחיר הדיור.

כנראה במכוניות יהיה טוב יותר: יהיו יבואנים שיורשו להביא עשרים מכוניות כל אחד וכך , לפי כץ מחיר המכוניות ירד בעשרים אחוז.

הימור שלי: החישוב של כץ הוא כזה: כל מכונית תהיה זולה יותר באחוז אחד מן המחיר הנוכחי. עשרים מכוניות נותנות לנו יחד עשרים אחוז. זהו החישוב הסביר ביותר איך המחיר ירד בעשרים אחוז לפי המוצע.

בדקתי עם מחשבון פעמיים- הוא צודק.

היי אייל05, הנה מה שצירפתי אתמול בנושא הדיור. בפוסט קודם רמזתי על קשר בין מע"מ למס גולגולת רגרסיבי ואיזה דעות הדבר משקף.

מן הסתם לא יצא לך לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט ביזיון אחד גדול מה שהולך כאן, את האנשים שלא סוגרים את החודש לא מעניין אם צריך סבול כדי לקבל עתיד טוב יותר. הם מספיק סבלו ומגיע להם קצת להשתחרר.

אני לא יודע איך אני כסטודנט אצליח להתקיים (לעבוד יותר משמרות ולקבל 60 במבחנים בתואר לא ייתן לי שום דבר), מתנצל, בתקופה האחרונה שברתי חיסכון של כמה אלפים כי ההורים שלי לא מצליחים להחזיר את הפאקינג משכנתא הארורה הזאת, ויש משפחות שלא הולכות למסעדות או טסות לחופשה, וואלה ואבא שלי נוסע על רכב בגיל גריטה וצנוע בלי מזגן, לאנשים כאלה להוסיף עוד מיסים?, למה לבטל הטבת מס לאקדמאים, כדי שעוד אספסוף יתווסף למדינה?, שאנשים יוותרו על השכלה גבוהה?

אנחנו רק מעשירים את הבנקים עם האוברדראפטים ההיסטריים במדינה הזאת, זה נהיה כבר בלתי נסבל.

יש משפחות שלא הולכות לרופא כי אין כסף, יש משפחות שלא אוכלות מנה בשרית כי זה עולה הרבה כסף ואוכלים רק פסטה של 4 בעשר ואז אתה רואה ילדים שמנים מתוסכלים, יש ניצולי שואה שהתרופות שלהם עולות בחודש 1800 ש"ח בחודש, אבל הקצבה שלהם זה 1200 ש"ח, יש משפחות שאין ביכולתן לשלם שכ"ל לבית ספר וילדיהם לא יוצאים לטיולים ופעילויות חברתיות, זה הוגן?. חושב שזה רק בשדרות, דימונה, אופקים? תבוא לדרום תל אביב, ותבין על מה אני מדבר.

חברים תתעוררו בשעה שאתם יושבים במזגן במשרד, יש אנשים שעובדים בחוץ בשמש הקופחת מנסים להתפרנס בכבוד אבל קורסים תחת הנטל הכלכלי ההיסטרי הזה, יוקר המחייה זה לא סתם מושג באוויר אלא מציאות קיימת.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס, ירדת בדיוק לסוף דעתי.

לא מהאנשים האלה צריך לקחת אלא מהנוסעים לחו"ל למשל (קח 100$ מס נסיעות מכל ישראלי יוצא ותקבל קופה שמנה מאוד שתפצה על ביטול תוספת מס ההכנסה במדרגה הנמוכה ביותר ועוד ישאר לך עודף) או להטיל מס רכישה יותר גבוה על דירות שמכילות יותר מחדר לילד.

אין לי בעייה גם עם ביטול נקודת הזיכוי לאקדמאים. אני לא חושב שבגלל שלמדתי כדי לעבוד בעבודה יותר מעניינת ויותר מכניסה מגיע לי פרס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי נתונים מדוייקים ולא מצאתי , כנראה יש הוראה של האוצר ללמס להסתיר את הנתונים שיראו כמה מתוכנו יממנו את הגרעון.

ביולי שנה שעברה פורסמו בתקשורת נתוני השכר החציוני על פי מס הכנסה (מדוייק יותר מהלמ"ס)

http://www.themarker.com/career/1.1785012

מדובר על 50% מהכוח העובד משתכרים פחות מהשכר החציוני שעומד על 5800 שח (אך בהחלט מהווה כח קניה משמעותי וכאן נכנס האלמנט של הדלק,מים,חשמל,ארנונה ו18% מעמ).

75% מהכח העובד (כ3,100,000 איש) משתכרים פחות מ10,243 שח ברוטו. כלומר כ800,000 איש (ה25% הפרש) שמשתכרים בין 6000-10,000 אש"ח + ומספר דומה של אנשים שמשתכרים מעל 10K .

חפרתי בכתבה נוספת כדי לחפש כמה זה במספרים מתוך ה6-10K

http://www.sci-princess.info/archives/1673

כ250 אלף בין 6-7K

כ160 אלף בין 7-8K

140 אלף בין 8-9K

200 אלף בין 9-11K

לאחר מכן רואים התפלגויות של כ50 אלף שכירים בין כל אלף ש"ח במעלה הסקאלה.

לי זה אומר שה1.5% מס שהם הטילו על השכר הכולל במשק, ישפיע בעיקר על כ50% מהשכירים במשק.

הנתונים שלא חישבתי זה כמה ה50% האלה מרוויחים בסה"כ, לעומת ה50% שמרוויחים מתחת ל7K

ה800K שכירים שבין 6-11 אש"ח יסבלו יותר מאלה שמשתכרים יותר, אבל מנגד גם משלמים יותר. (ה150 שח בחודש בשביל זה שמרוויח 15 נטו, זה לא אותם ה150 שח של זה שמרוויח 8 נטו)

ושוב כדי להפחית במיידית את הגרעון, למסות את השכר לא מספיק כי מהנתונים רואים ש50% מהשכירים משלמים שקלים בודדים למס, אז חייבים להכניס גם מס על אלכוהול,סיגריות,מעמ ושאר הירקות שדיברנו עליהם.

השאלה היא מה התוכנית העתידית.... האם למסות את הדירות להשכרה? את המשתכרים מעל 20K נטו לחודש (למה להיכנס להם לכיס כי זה יותר קל מלכופף חוזים של הטבות המיליארדים שנתנו לחברות הגדולות במשק ולחזירים המוסדיים וחברות הביטוח שעושים ככל העולה על רוחם עם הפנסיה שלנו?) האם להמשיך לתקצב את הדת, ההתנחלויות , כמה זמן ייקח לעשות רפורמה בנמלים ובחשמל, ברשויות המקומיות ותאגידי המים.

הרבה תקווה אין, אבל למרות השקרים של לפיד יש הרגשה שהוא יצליח ליישם סעיף או שניים.

בנימה פסימית זו , יש סיכוי שבעתיד עוד נתגעגע להווה לפחות מבחינה בטחונית וכלכלית.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכוהול וסיגריות זה מותרות מצידי שחוץ מבירה שהיא אלכוהול זול יעלו את שאר האלכוהול ב200%.

אותי מעניין שלמשפחות בישראל שמשתכרות יפה, אין כסף לקנות עוף לילדים לארוחת שבת, שחוסכים בטיפולי שיניים כי זה עולה יקר לילדים, שמעדיפים לקנות במבה לולו שהורסת את הגוף במקום פירות וירקות מזינים כי זה יקר (15 שקלים לק"ג אפרסק זה אסטרונומי), כי שוקולד שעולה 12 ש"ח ומספיק לשבועיים ויותר, עדיף על גבינה או קוטג' שעולות 7.5 שקלים ומחזיקות יומיים.

מצפים פה שאנשים יחיו מהאוויר, מה נאכל רק בצל ונשתה מים?, אני לא מדבר אתכם על משפחה שקונה בורקס מעדנות וסלמון וגבינת שמנת פילדלפיה כי זה מה שהילד אוכל. אני מדבר על האנשים שאין להם כסף לקנות קילוגרם אורז פרסי של סוגת, ובמקום לקנות עוף קונים המבורגר מסרטן מבשר מעובד ולא מבינים למה הילדים תופחים והופכים להיות נטל על מערכת הבריאות אח"כ, זה אותם אנשים שלא יקנו ירקות קפואים אלא ירצו ירקות טריים, אלא שירקות טריים עולים יקר, אז קונים מזבלה בקוספת שימורים.

רבותיי נכון להיום, הופר האיזון של קניית מצרכים בסיסיים לשמירה על כבוד האדם וחירותו. אנחנו מקבלים כאן תמהיל של אנשים שעובדים לריק, מצבם הכלכלי מתדרדר ויש כאלה המתדפקים כבר על דלתות הביטוח הלאומי.

איפה אנחנו בתור אזרחים? איפה היכולת שלנו בתור צרכנים? איך ייתכן שיש מונופול ותעשיית מזון מושחתת בעזרת הממשלה?

מתחילים מהדברים האלה, כדי שלאנשים יהיה את הכוח לקום בבוקר, ולהסתכל לאדם אחר בעיניים.

הטיפול בגורמי הכוח בישראל יעשה ואמור להעשות רק בכוח, כל התספורות טוטו קרה ליברל וקונסרבטיב של דנקנר ושותפיו לא מזיז להם את הביצה השמאלית סליחה על הביטוי. מדובר פה במערכת עושק משומנת ובעלת מעגל נצחי, נטרול מוקדי הכוח הוא משימה קשה מאוד, נטרול וועדי עובדים והפרטות הם עניין קשה.

אבל צריכים להנקט צעדים כאלה, השגת נטרול של מוקדי הכוח תהווה פריצת דרך משמעותית בדרך לרפורמות נוספות שיטיבו עם האדם הפשוט שממעמד ביניים התדרדר למעמד חסר יכולת כלכלית.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי הצורך לפרוק קיטור, אבל בכנות, לא ממש ברור לי כל מהות השרשור הזה.

היה למישהוא פה ספק שעם גרעון של 40 מליארד ש"ח, לא נחטוף צינור?

מאיפה יכסו את הגרעון הזה? מצמצום תקציב הבורקסים בישיבות הממשלה?

מה שכן, עם התפקוד של לפיד ועם הרוח החדשה שהוא מביא לממשלה, אני כן אופטימי שזה הולך להיות קצר וחלק מהגזירות יבוטלו תוך כשנתיים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אנחנו מדברים בכלל? ברשות השידור חוגגים היום

http://www.themarker.com/advertising/1.2014691

כתיבה נחמדה של מישהו מהפייסבוק

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-080cda3fa438e31004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1575680455

BAGIRA , אולי נעלה כאן רעיונות איך אפשר לארגן את הכסף מכוחות השוק הגדולים. הבעיה זה ההסכמים של ממשלות קודמות :(

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה ומה יהיה אם נקלע לסכסוך צבאי מזרח תיכוני, ושוב פעם נצא לעוד מבצע וכל יום לחימה יעלה מיליארד שקל? אז שוב נחטוף צינור? חטפנו עד עכשיו את השפד"ן, אתה רוצה לקבל גם את המוביל הארצי?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב הבטחון הוא פרה קדושה שלאף אחד אין ביצים לגעת בה (לא מפתיע, מרוב הגנרלים בצמרת המדינה אפשר לחשוב ששולטת בנו חונטה), ולכן בהחלט נקבל צינור לאחר כל מבצע כאשר יתרחש כזה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה קדושה?, מתקמצנים איתי על כדורי 5.56 באימונים במילואים, אבל 20 קציני שקר בקריה לא יכולים לשלוח הביתה? (אני מדבר על האלה שאין להם אופק קידום ונתפסים בצבא כנאחזים בקרנות המזבח, ומטיסים מטוסי נייר במשרד כל היום, יש מספיק כאלה)

יש איפה לקצץ, שישחררו את כל המזבלה האנושית (חיילים סדירניקים בעיתיים) שיש לי בימ"ח יחידה, שבגלל הסירובי פקודה שלהם קוראים לאנשי הייטק עו"ד וסטודנטים לבוא לסלר נשקים ולספור צל"ם באוגוסט, או לסדר תיקים בנגמ"שים. מי שלא רוצה או לא יכול לשרת לא צריך אותו.

את כל העובדי ממטרה שהולכים ב12 בצהריים בתל השומר, לא באמת צריך, שיעשו שירות לאומי, שיהיו כוח עזר בבתי חולים.

את הילד כאפות הנהג של איזה פלאפל שמשאיר את הקיה ריו דלוקה עם מזגן מחוץ ללשכה כי יש דלקן, גם את החריין הזה צריך לשפוט, לרדת לרזולוציות הכי קטנות שם טמון הכלב.

להעמיד מכרזים לניהול מטבחים נורמלי, לא כמו תאגיד המחזור (במקרה הטוב מוגש קומפוסט פרות) שמגיש אוכל בחדר אוכל באליקים או רחמנא ליצלן התאגיד שמגיש אוכל בבה"ד 7, שניצלי סחוס בשמן ממסרות 2640, וחותך ירקות בדיטור כאילו הוא מכין מזון למספוא של בהמות ולא לאנשים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה בעתיד, אני יודע בוודאות מה קרה בעבר ומה שקרה בעבר הוא שהממשלה הקודמת השאירה אותנו עם גרעון מפלצתי.

אז אם לא רוצים להיות ספרד ויוון, צריך לצמצם ולסגור את הגרעון הזה.

אז ברור שאפשר (ורצוי) להתלונן על "למה המס הספציפי הזה ולא אחר" אבל בסופו של יום הצינור היה צפוי.

עכשיו תן לי להרגע, להסדיר נשימה ולנסות להבין מה קרה שפתאום אני נשמע כמו רועי וחן פרחי! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...