Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 4005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו בדיוק הנקודה.

הבטחון הוא פרה קדושה, הגנרלים שולטים.

ההתנחלויות הן פרה קדושה, המתנחלים שולטים.

עד עתה גם ההקצבות לחרדים היו פרה קדושה, לפחות זמנית - זה לא המצב.

אבל תמיד, כשהשמיכה קצרה - מושכים בכל פעם לכיוון אחר.

בחודשים האחרונים לחרדים קצת קר בישבן, כי משכו להם את הכיסוי (בכפל משמעות), אבל זה בקושי ריבוע אחד בשמיכת הפוך, לפיכך התחילו למשוך גם למעמד הביניים (זה שגם ככה זרקו אותו לחלק של המזרון בו הקפיצים כבר בולטים ומכאיבים) את החתיכת שמיכה שהוא קיבל לכמה דקות, כל זה כדי לשמור על אלה שכבר התרגלו לישון עם מזגן ושמיכת פוך בקיץ.

הגיע הזמן לכבות את המזגן קצת, החשמל יקר. שישנו עם שמיכה קלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמר ובגירה ושאר המגיבים זוכרים את משה סילבר? אתם רוצים לראות משפחות כאלה שלמות?

שוב פעם תמונות מושחרות וקולות מעוותים של משפחות שפעם האבא עבד בהיי טק היום הוא גר באוהל מחאה בארלוזורוב?

צריך להתעורר מעמד הביניים הוא לא הכתובת של הגזירות הכלכליות, אף אחד לא אמור לאיים במדינה הזאת על שר האוצר. יש מספיק נבלות ודגנרטים עשירים שצריך לקחת את מה שהם עשקו עשרות שנים מאיתנו.

שמר, המתנחלים הם משק יצרני, המשרת את המדינה, משלם את מיסיה, ועובד כמו כולם. הם ומעמד הביניים האחרונים שצריכים להפגע. לך לכל החבר'ה שגרים בבית הלא מסוייד ולא מטוייח שלהם בכפרים וזאת וילה תלת מפלסית וגבר מהם את הארנונה המגיעה.

אל תתנו תשובות של חכמים בלילה, תמונת המצב ידועה, השולחן העגול נערך כבר, אישורי תוכניות וקפ"ק 1 גם כן אנחנו בדרך לקפ"ק 2, כדי שקפ"ק 2 לא ייפול סופית על מעמד הביניים, נדרש שינוי משימה, שלא מתאים מתאימים או תואמים את המטרה והשיטה של המערכת.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה קדושה?, מתקמצנים איתי על כדורי 5.56 באימונים במילואים, אבל 20 קציני שקר בקריה לא יכולים לשלוח הביתה? (אני מדבר על האלה שאין להם אופק קידום ונתפסים בצבא כנאחזים בקרנות המזבח, ומטיסים מטוסי נייר במשרד כל היום, יש מספיק כאלה)

יש איפה לקצץ, שישחררו את כל המזבלה האנושית (חיילים סדירניקים בעיתיים) שיש לי בימ"ח יחידה, שבגלל הסירובי פקודה שלהם קוראים לאנשי הייטק עו"ד וסטודנטים לבוא לסלר נשקים ולספור צל"ם באוגוסט, או לסדר תיקים בנגמ"שים. מי שלא רוצה או לא יכול לשרת לא צריך אותו.

את כל העובדי ממטרה שהולכים ב12 בצהריים בתל השומר, לא באמת צריך, שיעשו שירות לאומי, שיהיו כוח עזר בבתי חולים.

את הילד כאפות הנהג של איזה פלאפל שמשאיר את הקיה ריו דלוקה עם מזגן מחוץ ללשכה כי יש דלקן, גם את החריין הזה צריך לשפוט, לרדת לרזולוציות הכי קטנות שם טמון הכלב.

להעמיד מכרזים לניהול מטבחים נורמלי, לא כמו תאגיד המחזור (במקרה הטוב מוגש קומפוסט פרות) שמגיש אוכל בחדר אוכל באליקים או רחמנא ליצלן התאגיד שמגיש אוכל בבה"ד 7, שניצלי סחוס בשמן ממסרות 2640, וחותך ירקות בדיטור כאילו הוא מכין מזון למספוא של בהמות ולא לאנשים.

אתה מדבר על כסף קטן. במערכת הבטחון יש המון פילים לבנים שעולים הון תועפות ואף אחד לא נוגע בהם ולטעמי גם לא יגע.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומא לא נבנתה ביום אחד, גם בזה לא נוגעים, צריך להתחיל בקטן, לפשפש עמוק בדברים הקטנים הפחות נוחים.

יש מספיק דברים שעולים הון תועפות ויש מספיק מכרזים הבנויים על טובות הנואה כאלה ואחרות.

רוצה פיל לבן?, מוסכי החוץ שהצבא משתמש בשירותיהם, לתיקון לנד רובר ופורד. כשתראה את החשבוניות תבין על המ אני מדבר, אני לא מדבר על טיפול לקוי בצורה היסטרית (אמרו שהחליפו רפידות והרכב לא בלם על הברזלים, דיפנדר ממוגן), אני מדבר על המחירים ההיסטריים וטעויות רכש נוראיות שעושים, לפעמים מתוך כפייה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה בעתיד, אני יודע בוודאות מה קרה בעבר ומה שקרה בעבר הוא שהממשלה הקודמת השאירה אותנו עם גרעון מפלצתי.

אז אם לא רוצים להיות ספרד ויוון, צריך לצמצם ולסגור את הגרעון הזה.

אז ברור שאפשר (ורצוי) להתלונן על "למה המס הספציפי הזה ולא אחר" אבל בסופו של יום הצינור היה צפוי.

עכשיו תן לי להרגע, להסדיר נשימה ולנסות להבין מה קרה שפתאום אני נשמע כמו רועי וחן פרחי! :lol:

אני מאשים את היובש.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאשים את היובש.

DUDE, מסתבר שכשיבש אז המחשבות הרבה יותר צלולות! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Fl7o1EB0sYI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי הצורך לפרוק קיטור, אבל בכנות, לא ממש ברור לי כל מהות השרשור הזה.

היה למישהוא פה ספק שעם גרעון של 40 מליארד ש"ח, לא נחטוף צינור?

מאיפה יכסו את הגרעון הזה? מצמצום תקציב הבורקסים בישיבות הממשלה?

מה שכן, עם התפקוד של לפיד ועם הרוח החדשה שהוא מביא לממשלה, אני כן אופטימי שזה הולך להיות קצר וחלק מהגזירות יבוטלו תוך כשנתיים.

תמשיך לחלום.

בינתיים זיינו את השכל עם צמצום שרים כדי לחסוך בממשלה המנופחחת אבל חוץ מהמשכורת של השר עצמו לא חסכו שקל כי כל המשרדים נשארו.

השתמשו בהסתה פרועה נגד החרדים כאילו הם האשמים היחידים במה שקורה ובפועל הם נותנים בסה"כ 300 מליון שקל (ואני רחוק מהחרדים כמרחח מזרח ממערב).

בלבלו את המוח על שוויון בנטל אבל ישיבות ההסדר ממשיכות לצחוק כל הדקך אל הבקום (כמו הישיבות השחורות רק תמורת שירות מקוצרר הם מקבלים חנינה אחרי 5 שנים).

בקיצור, השמש ממשיכה לזרוח רק מתחת של מישהו אחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, המתנחלים הם משק יצרני, המשרת את המדינה, משלם את מיסיה, ועובד כמו כולם. הם ומעמד הביניים האחרונים שצריכים להפגע. לך לכל החבר'ה שגרים בבית הלא מסוייד ולא מטוייח שלהם בכפרים וזאת וילה תלת מפלסית וגבר מהם את הארנונה המגיעה.

הם מהווים בערך 5 אחוז מהאוכלוסיה הכוללת, אבל אחראים לכ-11 אחוזים מהוצאות המדינה (ראה כאן, סעיף 158). אני כבר לא מדבר על העובדה שישראל למעשה זרקה לרוח את הכסף שהושקע ביישובים/התנחלויות שפונו בעבר ואם נסתמך על דברי ביבי ו/או כל ר"מ אחר, מתישהו לפחות חלק מאותם יישובים יפונו, אלא רק על מבט עכשווי.

ההתנחלויות הן לוקסוס למדינת ישראל, לא כורח. בעיתות משבר, כביכול, יש לוותר על הלוקסוס. במקום זה יש השקעה מטורפת בשטחים בשנתיים שלוש האחרונות. אם אתה מפקפק בדבריי, צא לסיור ותראה כמה טרקטורים/משאיות/מיקסרים של בטון ועוד נכנסים לשטחים בכל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהמשך לדבריך, שמר, מר "אני יודע איפה הכסף" הבטיח לפני הבחירות לקצץ גם בהוצאות שקשורות להתנחלויות (שוב, עפי הלמ"ס אזרח שגר שם מקבל פי 3 יותר מהמדינה מכל אחד מאיתנו בממוצע). משום מה לא שמעתי שום דבר שקשור לזה בתקציב החדש. אולי התקשורת מסתירה את זה, כמובן, אבל לי אישית זה נראה יותר כמו עוד משהו שהובטח ולא הולכים לקיים אף פעם.

מחכה כבר למפלגת העתיד הטוב הבאה. הם רק צריכים לחשוב על שם ייחודי לבחירות הבאות ומנהיג כריזמטי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהמשך לדבריך, שמר, מר "אני יודע איפה הכסף" הבטיח לפני הבחירות לקצץ גם בהוצאות שקשורות להתנחלויות (שוב, עפי הלמ"ס אזרח שגר שם מקבל פי 3 יותר מהמדינה מכל אחד מאיתנו בממוצע). משום מה לא שמעתי שום דבר שקשור לזה בתקציב החדש. אולי התקשורת מסתירה את זה, כמובן, אבל לי אישית זה נראה יותר כמו עוד משהו שהובטח ולא הולכים לקיים אף פעם.

מחכה כבר למפלגת העתיד הטוב הבאה. הם רק צריכים לחשוב על שם ייחודי לבחירות הבאות ומנהיג כריזמטי.

אתה לא באמת מצפה מהתקציב הנוכחי לקיצוץ בהתנחלויות נכון ? לא כשהממשלה כל כך ימנית, לא כשהעם הולך ומקצין ימינה וגוש השמאל נעלם לו לאיטו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוש השמאל לא נעלם, הבעיה המרכזית שלו היא שבשתי המפלגות המרכזיות שלו עומדות נשים הזויות עם אג'נדות שלקוחות מהירח (אלוהים אדירים, אני שוב נשמע כמו חן ורועי) כל אחת משתיהם חושבת שהיא מינימום ההיא מהתמונה עם הציציבחוץ :wink:

4cd35c12-be68-4f41-840e-4dd27b2e5bf9.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...