Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

אני מהמר על הפוגה לטובת שחרור חטופים, לאחר מכן מיני מבצע ברפיח (עם מילואים מצומצמים) כולל תפיסה משותפת של פילדלפי עם מצרים. 

לא קיים היום מנהיג מספיק משמעותי בישראל שיכול לחתום על הפסקת המלחמה מול חמאס.

מקבל, וגם שמח לקרוא דעה מנגד.

אבל איך זה מסיים את העיניין ומביא לאיזשהו פתרון?

לפני שעתיים, רוןS כתב:

המשפחות שלהם, החברים וסתם ישראלים שאכפת להם,

לא שמחים.

ויש עוד עניין קטן לא סגור בצפון.

כן, כמובן, לא מוריד מהם אבל כן מכליל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4760

• SlowRide

4574

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 50 דקות, David32 כתב:

אבל איך זה מסיים את העיניין ומביא לאיזשהו פתרון?

את עניין המלחמה או את הפתרון לסכסוך הישראלי-פלסטיני?

כל עוד קיים כוח צבאי של חמאס, המלחמה לא תסתיים, לפחות לא באופן רשמי. הפעולות הצבאיות ימשיכו להתקיים בסגנון איו״ש מינוס התנחלויות (ע״ע חומת מגן).

השאלה המעניינת היא איזה שלטון אזרחי יתפוס פיקוד, כרגע יש שילוב של מספר גורמים. הייתי רוצה להגיד שיקום שלטון מתון יותר בסגנון רש״פ במוערבות של מדינות ערב רלוונטיות מצד שני הרבה יותר ריאלי (מבחינה ביטחונית ישראלית) שלטון צבאי של ישראל - אבל זה קו אדום (בוהק) מצד השותפות, וגם מעמסה לא טריוויאלית על הצבא והמשק.

בשביל השלב הזה יש צורך ביוזמה, יצירתיות ומנהיגות שיכולה לתכנן ולהעביר החלטות משמעותיות. לצערינו אנחנו לא במצב הזה, וכמו שביבי במילכוד, כך גם ישראל 😕

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Gosser1860 כתב:

אני מהמר על הפוגה לטובת שחרור חטופים, לאחר מכן מיני מבצע ברפיח (עם מילואים מצומצמים) כולל תפיסה משותפת של פילדלפי עם מצרים. 

לא קיים היום מנהיג מספיק משמעותי בישראל שיכול לחתום על הפסקת המלחמה מול חמאס.

איזו סיבה יש לחמאס לשחרר את החטופים, אם אין לו ערבויות בין לאומיות שלא תהיה נגדו פעולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון טוב יהיה פתרון של שליטה חיצוני. שמאפשר גם למדינה המעורבת (אם זה סעודיה, ארהב או אפילו מצרים) להרוויח כלכלית מהמהלך הזה. למשל, מתן אפשרויות תעסוקה לאוכלוסיית עזה, רעיון שיכול להגדיל יצרנות של מדינה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מצליח לחשוב על ניהול גרוע יותר למבצעלחמה הזה/ו.

נכנסים למבצע קרקעי רחב? מגדירים יעדים ברורים וברי השגה, מתקשרים החוצה, פועלים. 

לא בטוחים שיש התכנות? כנ"ל, מגדירים ויוצאים בלי שגוררים אותנו החוצה מהצווארון. 

עליבות ורפיסות ברמות הגבוהות ביותר, אפס הנהגה, וציבור שטומטם כ"כ הרבה במשך כ"כ הרבה זמן אשכרה מופתע מהפעולות הכל כך טריוויאליות וצפויות בזירה הבינ"ל. 

מה חשבתם, חבורת המופתעים, שיתנו לישראל קארט בלאנש להחריב את עזה בלי שום תכנית מתאר כי חמאס עשו פיגוע? 

מה נסגר אתכם. 

צריך להפסיק לשחק דמקה בעולם שמשחק שח, ובעיקר צריך להחליף את חבורת הזבל המטומטמת הזו שחוץ מלהשמיד ערך ולצעוק בפייסבוק לא מסוגלים לעשות כלום. הטרגדיה היא לא רק ביבי אלא גם שאר הזירה שמלאה בפלקטים מקרטון. רבאק, מקום שני לביבי זה גנץ שעד כה הוכיח עצמו פעם אחר פעם כאסטרטג שלא יכול לפתור סודוקו עם 80 תאים מאוכלסים... 

ייאוש :(

**(עריכה: מוזג)**

פוסט של חבר (ilia luk zilberman) עם גישה חינוכית, ובכלל, שאני מאוד מתחבר אליה

סופר קשור לשרשור הזה, ובפרט, לאנשים שמתעקשים להתקרבן ולהתמקד בפחי הזבל בעזה במקום להסתכל פנימה ולהבין כיצד והאם ניתן לשנות פוזיציה ולהשפיע מבחינת המדיניות הישראלית. כי להאשים את חמאס זה קל - ובצדק, מדובר בתתי אדם פונדמנטליסטים פסיכופתים - אבל לא יעיל בשיט. 

ציטוט

מעללי עם נגה (נגה בת 11.49)

אני: ״נגה, שאלה - נניח יש את יוסי ואת רחל (סתם המצאתי שמות). יוסי אמר לרחל שהיא שמנה ורחל נעלבה. אנחנו רוצים שלא יהיה עלבון, מי לדעתך אשם, מי נרצה שישנה את ההתנהגות שלו, האם על יוסי היה לא לאמר את זה, או על רחל לדעת לא להעלב מזה?״
נגה חושבת: “both״
אני: ״אוקי, ועכשיו נניח יוסי זרק נעל על רחל, ולרחל כואב. מי אשם, יוסי שזרק, או רחל שלא ידעה to dodge fast enough״
נגה: ״יוסי״
אני: ״אוקי, ועכשיו יוסי קנה אוטו יקר, ורחל נעלבה כי לה אין מספיק כסף לקנות לעצמה כזה רכב, מי אשם, יוסי שקנה, או רחל שמקנאית?״
נגה: ״רחל״

אני: ״יפה, אז כפי שאת רואה זה ממש לא תמיד ברור, זה לפעמים ככה ולפעמים ככה, ואנשים שונים חושבים אחרת. אז תדעי שלאחרונה יש תנועה סופר חזקה באנושות להעביר יותר ויותר דברים מרחל אל יוסי. ברמה שזה כבר הופך ל ridiculous ובעיני לאפילו מסוכן.״
נגה: ״יש לך דוגמא?״
אני: ״הממ.. כן, יש אנשים שהמשכורת שלהם נמוכה, ומי אשם בזה בתפיסתם, לא הם, אלא הממשלה, או החברה, או הקפיטליזם וכו. ״
נגה: ״כן, זה ממש מוזר״
אני: ״וזה ממש מחנך אנשים to be victims instead of taking responsibility for their lives”

נגה מתחילה להשתעמם ולשחק עם החלון של האוטו.
אני: ״אני רואה שזה כבר פחות מעניין אותך, אז יש לי כן משפט שהוא בעיני חשוב, יכולה להתרכז למשפט?״
נגה: ״yes!״
אני: ״מעבר למה שכולם עושים, או מה קורה ב society - זה אני שם בצד. את את נוקו, או אנחנו הלוק זילברמנים - אם משהו בחיים שלך לא עובד, it’s on you, and ONLY on you to change it.
אנחנו לא מחכים שמישהו יפתור לנו את הבעיות, משהו לא עובד - זה החיים שלך, וזה on you לגרום לזה לעבוד. אולי אני ואמא נוכל לעזור אם תבקשי, אבל מי שאחראית על החיים שלך, מי שאחראית שהחיים שלך יהיו טובים - זאת רק את. אנחנו לא מחכים לאחרים שיפתרו לנו את הבעיות, או מצפים \ דורשים מהם לא לייצר לנו בעיות, זה עליינו לגרום לחיים שלנו לעבוד״
נגה מהנהנת (זה גם במתאם לכל גישת החינוך שלנו, אז לא מאד חדש לה)

מכין אותה למשחק של אנדר :)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים באיזור חיוג/פייסבוק של daredevil, אחד בנאדם מצליח מאוד מחפש איך להשיג דרכון זר (כמדומני יש לו דרכון רוסי) והשני מצליח במידה מעטה יותר מפרסם את הדירה שהוא שוכר כי הוא עושה רילוקשיין והוא מפתיע מפתיע חבר בקבוצת הפייסבוק של @oryo.

רמות הניתוק של חלק מהאנשים בארץ מצחיקות לטעמי "תלך תלך" "תעבור לחו"ל" ועוד פנינים שמדקלמים חלק מהאנשים שדיברתי איתם על רילוקשיין והם כמובן לא מהמשפחה שלי..

הבאסה היא יוקר המחיה הולך להיות אחושלוקי גבוה ולא משתלם בשביל רמת השירותים שנקבל פה..

ואיך שכחתי קרובת משפחה מהצד של גיסתי, טסה לארה"ב לפני חודשיים, ספק חוקי ספק לא חוקי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, oryo כתב:

מקום שני לביבי זה גנץ שעד כה הוכיח עצמו פעם אחר פעם כאסטרטג שלא יכול לפתור סודוקו עם 80 תאים מאוכלסים

גנץ, לפחות ככה נראה לי, הוא בחור שמוכן להיכנס מתחת לאלונקה לא משנה כמה חרא הוא יאכל. שזאת לא תכונה כול כל רעה, זה פשוט מראש שם אותך בתפקיד פחות מנהיגי.

אבל להיות מקום שני בתפקיד תומך זה בול הוא. לו רק היה מישהו ראוי שהיה מוביל...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, MostlyWicked כתב:

אז לשיטתך חיזבאללה מורתע? גם חמאס היה מורתע לפני חצי שנה, עד שפתאום הוא לא היה.

מורתע זה לא דבר אבסולוטי, הוא משתנה בזמן תלוי בנסיבות.

כן, אחרי מלחמת לבנון השנייה חיזבאללה היה מורתע קרוב ל-20 שנה. מאותה סיבה הוא לא הצטרף לחמאס ב-7/10 ועד היום נזהר לא לעבור את הגבול.

האסון ב7/10 התרחש לא בגלל שבצד המערבי של ירדן ישנם פלסטינאים אשר חולמים מהנהר עד הים. ולא בגלל שבעזה ישנו ארגון טרור רצחני שנתמך בחלק גדול של אוכלוסייה. זה קרה בגלל שממשלות ישראל לדורותיהן ובמיוחד בהנהגתו של "מר ביטחון" גידלו ופיטמו את המפלצת. אותו ארגון צדקה מוסלמי שהפך לארגון טרור. גידלו כי בהתחלה ראו בו משקל נגד לפת"ח ואחר כך נכס שהתיר לביבי להקפיא את המצב הקיים בלי צורך לקבל החלטות קשות. הדובדבן שבקצפת זאת ממשלת ימין על מלא מלא עם כל מה שהיא גרמה לעם ישראל.
 זה קרה גם בגלל שחשבנו שמספיק לנו צבא חכם וקטן. משהו שהיה פעם ברור מאליו הצטמצם ל-1% מאזרחי המדינה. זה קרה בגלל שמוצבים מול עזה נראים כמו שהם נראים. אני מניח שמי ששירת בגבולות סוריה/לבנון בעבר מבין למה אני מתכוון. זה קרה בגלל שביחידות ששמרו על הגבול היה חג ואנשים הלכו הביתה. דבר הזוי. 

אז אם יקרה לנו 7/10 נוסף תלוי אך ורק בנו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השביעי של חיזבאללה יהיה אחושלוקי יותר משמעותי ויותר רצחני. ובוא נגיד שזה לא יהיה מחבלים על אופנוע בודד ב431.. זה יהיה משהו בסגנון של תאי גזים באושוויץ. נלך כצאן לטבח. זה הוצאות להורג כאשר הגברים חופרים את הקבר של עצמם, אונס בשרשרת של נשים, השתלטות על יישובים באופן מלא ואכלוס מהיר בתושבים. הקמת גדרות אבטחה חדשות השתלטות על נכסים אסטרטגיים וכו'. 

אין פה שום רגרסיה, אם מישהו שם לב אלא אם אתם ממש מנותקים ולא מחוברים למציאות.

הטילים שהתחילו ב2005/6 התחילו עם רתכת קטנה וצינורות רגילים בלי יותר מדי תחכום.

מאז עבר הרבה בנהר אבק השריפה בישראל.

היום ראשל"צ מערב זה העוטף החדש, טוב עוטף תל אביב אבל זה לא כזה מיוחד.

הסטטוס החדש זה הכלים החדשים (פלישה, כטבמים מארגוני טרור חדשים/טריטוריות אחרות ועוד) שיש לארגוני הטרור להשתמש עם לגיטימיות בכל סבב לחימה שעתיד להיות. אין רגרסיה ואין דרך חזרה.

לא הייתי גר בראש העין..

ועניין המורתע לא מורתע זה לא קשור, הייתי אומר אפילו שזה "לאכול סושי במקום שבו מנגבים חומוס", זה עניין של זמן ונטו עניין של זמן.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, פינדר כתב:

מסופר על ביבי שיום אחד דיבר בטלפון עם ביידן.

אמר לו הנשיא, הכניסה לרפיח מסוכנת לכולם. אתה חייב להימנע מכניסה ולהגיע להסכם עם החמאס.

אמר לו ביבי: אתה צודק

שמע יאיר במיאמי על השיחה. הרים טלפון דחוף לאביו וצעק עליו, שהוא חייב להיכנס לרפיח ולא לחתום על שום עסקה, אחרת הבייס יתהפך עליו ולא תהיה לו ממשלה.

שרה, שישבה לידו האזינה לשתי השיחות. אמרה לו, לו יכול להיות שגם ביידן צודק וגם יאיר צודק. זה לא הגיוני.

אמר לה ביבי: את צודקת

אני מכיר את הגירסה המורחבת היותר נאמנה למציאות:

מסופר על ביבי שיום אחד דיבר בטלפון עם ביידן.

אמר לו הנשיא, הכניסה לרפיח מסוכנת לכולם. אתה חייב להימנע מכניסה ולהגיע להסכם עם החמאס.

חזר יאיר נתניהו במיאמי ממסיבה עם חברים ממוסד הגמילה ושמע על השיחה מהחברה הפיקטיבית. הרים טלפון דחוף לאביו וצעק עליו, שהוא חייב להיכנס לרפיח ולא לחתום על שום עסקה, אחרת הבייס יתהפך עליו ולא תהיה לו ממשלה.

שמע אבנר בזמן המשמרת בארומה על הדילמה, אמר לצוות המאבטחים הצמוד מהשב"כ שהיו איתו חצי שנה בטיול באוסטרליה, שהם חייבים לומר לנהג הפרטי שלו לומר לנהג של ביבי שחוסר ההחלטיות הזה הורס את התוכניות להמליך אותו בתור הנתניהו הנורמלי, אחרי שאביו יפול. 

אמר לו הנהג: אתה צודק

שרה, שישבה ליד ביבי האזינה לשלושת השיחות. הלכה בעצבים לנשנש שרימפס עם שמפניה במטבח (המשופץ), זרקה את הצלחת הריקה על המשרתת, חזרה לביבי ואמרה לו, לא יכול להיות שגם ביידן צודק וגם יאיר צודק וגם אבנר צודק. זה לא הגיוני.

אמר לה ביבי: את צודקת

.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, DareDevil כתב:

השביעי של חיזבאללה יהיה אחושלוקי יותר משמעותי ויותר רצחני. ובוא נגיד שזה לא יהיה מחבלים על אופנוע בודד ב431.. זה יהיה משהו בסגנון של תאי גזים באושוויץ. נלך כצאן לטבח. זה הוצאות להורג כאשר הגברים חופרים את הקבר של עצמם, אונס בשרשרת של נשים, השתלטות על יישובים באופן מלא ואכלוס מהיר בתושבים. הקמת גדרות אבטחה חדשות השתלטות על נכסים אסטרטגיים וכו'. 

אין פה שום רגרסיה, אם מישהו שם לב אלא אם אתם ממש מנותקים ולא מחוברים למציאות.

הטילים שהתחילו ב2005/6 התחילו עם רתכת קטנה וצינורות רגילים בלי יותר מדי תחכום.

מאז עבר הרבה בנהר אבק השריפה בישראל.

היום ראשל"צ מערב זה העוטף החדש, טוב עוטף תל אביב אבל זה לא כזה מיוחד.

הסטטוס החדש זה הכלים החדשים (פלישה, כטבמים מארגוני טרור חדשים/טריטוריות אחרות ועוד) שיש לארגוני הטרור להשתמש עם לגיטימיות בכל סבב לחימה שעתיד להיות. אין רגרסיה ואין דרך חזרה.

לא הייתי גר בראש העין..

ועניין המורתע לא מורתע זה לא קשור, הייתי אומר אפילו שזה "לאכול סושי במקום שבו מנגבים חומוס", זה עניין של זמן ונטו עניין של זמן.

אם לא 250 חטופים בעזה, ביניהם תינוקות, ילדים ונשים, ביירות  הייתה קורסת כבר לפני כמה חודשים.

לוזריות ישראלית קלאסית:

העולם תוקף את ישראל אבל מתקשה לוותר על הנשק שלה, בינתיים | כלכליסט (calcalist.co.il)

הגיע הזמן להחרים חזרה.

טורקיה עושה שרירים על ישראל? אחרי שנמצא חלופות והמלחמה תגמר אסור לחזור לאותם היקפי מסחר. יש מקומות אחרים שישמחו לקבל מאיתנו 8 מיליארד דולר בשנה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טורקיה ימשיכו למכור לנו דרך צד שלישי ככל הנראה, זה בעיקר ספינים של ארדוגן בשביל הבייס שלו באחים המוסלמים. הוא נהנה מתמיכה אמריקאית ויש לזה השלכות.

בכל אופן, טבח כמו שתיאר @DareDevilבצפון היה יכול להתרחש ב7.10 במידה ובמקום להפעיל את חמאס האירנים היו מחליטים להפעיל את חיזבלה. אחרי מה שקרה בעוטף קשה להאמין שמישהו במערכת הביטחון ממשיך לישון על האף בכל מה שקשור לאבטחת הגבולות. היחידים שחיים עדיין ב6.10 זה הפוליטיקאים חסרי התועלת שלנו.

העימות עם חיזבלה (שאין מנוס ממנו) יהיה אלים וכואב אבל הסיכוי שהם יסתובבו חופשי ברחובות וירצחו אנשים הוא מאד נמוך.

האיראנים ידעו שאחרי מהלך כזה הם יאבדו את היד שתבצע אותו, אז ברור למה הם העדיפו להפעיל את חמאס.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבנון היה להם הרבה יותר קשה להוציא אל הפועל דבר כזה.

חלק לא מבוטל ממה שקרה קרה בגלל שלקח זמן להבין מה בדיוק קורה. בלבנון התרחיש הרבה יותר מוחשי ופחות מפתיע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

העימות עם חיזבלה (שאין מנוס ממנו) יהיה אלים וכואב אבל הסיכוי שהם יסתובבו חופשי ברחובות וירצחו אנשים הוא מאד נמוך.

אני רק אוסיף מילים של תא"ל במיל' גיורא ענבר:

"יהיה כואב, אבל אנחנו ננצח".

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, SlowRide כתב:

עזה היא לא מדינה ריבונית. אתה יכול להמשיך לספר לעצמך את זה, אבל זה לא מה שקובע. רשמית הם מקבלים מאיתנו חשמל ומים ואין להם יכולת לייבא ולייצר סחורות, רק בפיקוח ישראלי או בהברחה ממצרים.

המצב הזה מאפשר להם להתקרבן ולקרוא לעצמם לוחמי חופש או עם כבוש. זה לא משנה אם אתה מסכים עם זה או לא, בעלות הברית שלך מאמינות בזה ורואות בך אחראי. לא משנה אם זה הוגן/צודק/נכון או לא, זה מה שיש.

למה אף אחד לא מתחרפן על מה שהולך בלבנון למשל?

למה כל המטומטמים בעולם צועקים פלסטין חינם למרות שיש המון משברים הומניטריים אמיתיים אחרים?

יח"ץ. זה ההבדל. 

מדינת ישראל העבירה מליארדים לעזה. בכסף, בסחורות, בחומר בהרבה דברים. כל הפיקוח הוא על אי הכנסת נשק.

(אני בהחלט חושב שלשנאה הזאת יש בסיס של שנאת יהודים.)

לפני 17 שעות, bobi כתב:

לא הבנתי את ההגיון של הממשלה הזאת.

למה שהחמאס יסכים להחזיר את החטופים, אם ישראל אומרת שהיא תמשיך את המלחמה בכל מקרה?

.

של הממשלה?

השאלה מוקדשת לכל מי שטוען שקודם צריך לעשות עסקה. בינתיים לא קיבלתי שום תשובה לשאלה הפשוטה הזאת. 

לפני 16 שעות, bobi כתב:

נראה שבסופו של דבר ה 7.10 יזכר כמלחמת העצמאות הפלסטינית. 
מליאת האו"ם כבר הכירה במדינה הפלסטינית, מועצת הביטחון שהיא החותמת האחרונה לקראת קבלה של הפלסטינים כמדינה, גם הצביעה בעד, אבל האמריקאים עשו וטו על ההחלטה, מה שממש לא בטוח שהם יעשו שוב בהצבעה הבאה 

נראה שעולם החליט לתת לפלסטינים מדינה בלי להתחשב בדעת ישראל בנושא.

מה חדש?

גם ב 47 העולם החליט לתת מדינה. הם מוזמנים להכריז על הקמת מדינת פלסטין 

לפני 15 שעות, asix כתב:

והיה משם שקט עד 2023 אז אני חושב שדווקא במבחן התוצאה - התוצאה הייתה טובה. וזה לא בזכות ביבי אלא בזכות אולמרט ולמרות ביבי.

אצל ביבי היה שקט שהתפוצץ. גם השקט הזה יכול להתפוצץ עד שהם יחליטו. 

אין שום משמעות לשקט הזה

לפני 14 שעות, SlowRide כתב:

עזה כמדינה תחת שלטון חמאס לא תכיר בישראל, ברור. אבל עזה תחת שלטון אחר? 

מה זה השלטון האחר הזה? הפתח? כנראה גם לא

לפני 14 שעות, mikyl כתב:

לא חושב. ישנו הבדל בין החיזבאללה וחמאס, עזה ולבנון. לא חשב שחיזבאללה יכול להרשות לעצמו לבנון/ביירות/דאחיה  אשר נראים כמו עזה של היום.

אם הוא ארגון דתי קיצוני לא בטוח שהתסריט הזה רע בשבילו.

לפני 12 שעות, פינדר כתב:

IMG_8925.jpeg

אלו שתי רמטכלים שלקחו בהתלהבות את המלצתו של הרב הראשי והתפללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...