Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4635

• פינדר

3651

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

מקומם ומרתיח • אהרון ברק: "בג"צ הוא משפחה - אין כניסה לכל אחד" - חדשות JDN

וזה לפני לוין.

NEW10 צריך ללמוד היסטוריה, אבל כנראה גם אתה צריך לקרוא קצת דברים מהעבר.

ובמבחן התוצאה רואים שצדק כשהתעקש שייכנסו שופטים ראויים.

אם קראת מעבר לכותרת הוא אומר שצריך ריבוי דעות אבל של אנשים שאפשר לנהל איתם דיון.

היא לא הקשיבה והביאה אותנו למצב שממנים אנשים לא ראויים כי הם מסדרים עבודה לחברים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, KipodYam כתב:

כמה מחשבות -

1. אני שומע יוצר ויותר אנשים מתראיינים לרדיו, לגלי צהל וגם לרשת ב, כאשר נשמע שהם נוהגים.

היה ראיון ששמעתי אפילו איתות. באחר צפירות.

רק וייז היה חסר ברקע.

זה גועל נפש ואני לא מצליח להבין מה זה משקף  - שהתחנות רדיו רודפות אחרי מרואיינים?

שהמרואיינים משתינים על הפורמט הזה?

שאף אחד לא מכבד את המאזינים?

נכון, שיחת סלולר בדכ היום נשמעת טוב. לא חייבים להגיע לאולפן. אבל אי אפשר להסתגר באיזה חדר שקט? לרדת מהכביש המהיר בזמן ולחפש איזה שכונת שינה לקיים בה ראיון מהרכב?

2. כדי להילחם מלחמה ארוכה חייבים כלכלה חזקה. לפעמים כדי לנצח את האוייב, צריך להביס אותו כלכלית, ע"ע ברית המועצות. התחילה ביתרון במירוץ בחלל, ועברו בהתפרקות וסיימו בפח הזבל שהם מבקשים עזרה מהאירניים. כדי לנצח פה לטווח רחוק צריך לפרק את רוסיה, איראן וסין.

מדינה משגשגת לא היתה מתפרקת לגזרים. גם אם היא מאוכלסת עי עמים שונים. היא קודם כל תפסיק לשגשג.

אנחנו נכשלים באוצר עם הבחור הזה. לגמרי. הבייבי שלו זה אלוהים, שטחים, התיישבות בשטחים והעברת כספים לחרדים, ובסדר הזה. כל השאר? לא קיים אצלו.

מדינה במלחמה חייבת להירתם למאמץ המלחמתי. שזה אומר שכל מי שלא עוזר ובין 18 עד 65, הוא נטל. עוזר זה - עוזר להילחם פיזית,  עוזר כי מייצר תל"ג ומשלם מיסים.

כל השאר הם מי זיבורית ופיראטים שצריך להשליך לים כדי לעזור לספינה לא לטבוע.

ואם מישהו בוחר בעוני מודע, כדי לקבל כמה שיותר כספים ממשלתיים ואם ההכנסות שלו הן שבריר מההוצאה הממשלתית על המשפחה שלו - הוא גנב ופיראט.

3. התוכנית של שר האוצר במשרה חלקית שלנו, פורסמה מזמן. תוכנית שלבים של טרנספר בגדה.

בגלל זה הוא הולך להציף שם בבניינים. בגלל זה הוא לא נותן לשום פועל לצאת לישראל.

תוכנית ההכרעה: המפתח לשלום נמצא בימין

דרעי אמור  להחליף אותו בעוד מספר חודשים, לא?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה"רפורמה" שלוין עדיין עסוק בקידום שלה, רק אמורה לחזק את כוחם של פוליטיקאים מושחתים כמו שקד.

• אהבתי 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש עוד גם כאן בשרשור שאומרים "תשפטו את ביבי לפי המעשים האחרונים", לא קולטים שהאיש הוא פשוט אסון קיומי למדינה, הוא וכל חבורת הזבל שנקראת ממשלת ישראל. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, NEW10 כתב:

יכול להיות שאם הישוב היהודי בארץ היה פחות מיליטנטי ומגלה יותר אדיבות כלפי הבריטים..

הרבה לפני שפרצה מלחמת העולם השנייה הם התחילו להקים מחתרות ולהילחם בבריטים ובערבים,   אתה יהודי ?

ונדמה לי שגם חלק מנציגי היישוב היהודי ניסו לבנות קשרים עם המשטר הנאצי כשזה התאים להם(טוב, זה היה בעיקר כדי לנסות להוציא משם יהודים עד כמה שאפשר),

החטופה ששוחררה מעזה ניסתה להסיח את דעתו של החוטף בכל פעם שניגש אליה - לפי ההגיון שלך - ניסתה לבנות קשרים ?

אז באמת שעוברות לי מחשבות שאולי באמת לא היינו צריכים להיות נעולים על מדינה יהודית עצמאית שגירשה מכאן את הערבים ולא להיות מיליטנטיים, אלא להיות מסבירי פנים כלפי הבריטים וגם כלפי הערבים, אולי היינו מגיעים להיות משהו שקצת יותר דומה נניח למדינה כמו מלטה, שגם היא הייתה תחת שלטון בריטי.

הצהרת בלפור, צא ולמד על האדיבות שהיהודים זכו לה מ-1917-1948.

אני בכלל לא נעול על זה שהיהודים חייבים צבא משלהם...

היהודים בתימן היו בני חסות, אסור היה להם לשאת נשק, השלטון הגן עליהם ואסר לפגוע בהם.

אתה יכול לבדוק מה עלה בגורלם,  פרעות, ביזה, אונס.

אני יודע שרובכם הגדול תשנאו אותי בגלל מה שכתבתי.

שונא זה מונח ילדותי.

רק אלהים יודע מהם המקורות שלך.

מבחינתי אתה מבטא דעה של נבער מכחיש שואה אנטי-ציוני.

יקבלו אותך בברכה בעזה או ברובע הפלסטיני של פריז.

עריכה אחרונה על ידי רוןS
  • אהבתי 2

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Supertigre כתב:

משטרת בן גביר: 

https://news.walla.co.il/item/3658185 

כמו אחרוני הערסים והעבריינים. חזקים על זקנים עם מצלמות. אפס יכולת מול פשיעה אמתית. בושה וכלימה. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבריטים, היו כל כל מסבירי פנים לעבר הערבים.

היהודים היו בסדר עם הערבים באופן כולל.

צא ולמד מאורעות תרפט.

זה פחות או יותר השמחת תורה 2023 של היישוב היהודי.

משהו שלא הכרתי כל כך, ציורים של נחום גוטמן, שהשלטו הבריטי החרים, סגר את בית הדפוס. 

https://blog.nli.org.il/1929/

ברל כצלנסון ב2.9.1929 על הפרעות כשבוע ומשהו אחרי כאשר היה אפשר להדפיס סוף סוף עיתון

https://www.nli.org.il/he/newspapers/dav/1929/09/02/01/article/1/?e=-------he-20--1--img-txIN|txTI--------------1

הקישורים מאתר הספריה הלאומית, עוד משהו טהור ומזוקק שמלאכי ההשמדה של הכנסת הנוכחית מנסים לחבל בו.

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, רוןS כתב:

שונא זה מונח ילדותי.

רק אלהים יודע מהם המקורות שלך.

מבחינתי אתה מבטא דעה של נבער מכחיש שואה אנטי-ציוני.

יקבלו אותך בברכה בעזה או ברובע הפלסטיני של פריז.

אני יהודי 100%. זה מאוד ברור מהתגובות האחרונות שלי כאן, כתבתי בהודעה שלי מאתמול,ההודעה שלפני זאת שציטטת, שממש קשה ובושה להיות ייהודי וישראלי בתקופה הזאת, אין סיבה שאני אכתוב את זה אם אני לא 100% יהודי(לא מאוד גאה בזה,אבל זאת המציאות).

בקשר לשיתוף הפעולה,התכוונתי שעד כמה שאני זוכר, חלק מראשי הישוב היהודי ניסו לשתף פעולה כדי לנסות להציל כמה שיותר יהודים ולהוציא אותם מאירופה-שם באמת לא היה להם הרבה אפשרויות. מתנצל אם זה לא היה ממש ברור. מיותר לציין שחטופה שנלחמת כדי לשרוד בשבי בתנאים מאוד לא פשוטים בלשון המעטה, ממש לא "משתפת פעולה" עם החוטפים מהחמאס.

כמו שכבר כתבתי,יש עכשיו הרבה מאוד שנאה לישראל בעולם בגלל ההרג של צה"ל בעזה,הרבה מאוד אזרחים נהרגו ויש עכשיו המון שנאה לישראל והפגנות בבירות אירופה ובארצות הברית,כמו שכתבתי לפני על קופנהאגן. נכון שלא כול ההרג זה בכוונה,אבל המלחמה נמשכת ומשכת ומספר ההרוגים בעזה עד לנסיגה של צה"ל לפני משהו כמו שבוע רק הלך ועלה במספרים גבוהים, בנוסף למספר הפליטים הגבוה ולמשבר ההומניטרי של האזרחים+ההרג המיותר והטרגי של שבעת עובדי הסיוע מארגון המטבח העולמי.  יש לי הרבה מחשבות וחשבתי שזה מתאים לשתף אותם,מחשבות של מה היה קורה אם אנחנו היהודים היינו בסטטוס אחר ממה שעכשיו, כי עכשיו ממש שונאים אותנו בגלל שרואים את כל ההרג בעזה, נכוןן שהמלחמה הזאת ספציפית התחילה מכל המעשים הנוראיים והמחרידים של החמאס בשבעה באוקטובר, אבל יש הרבה שחושבים שמה שישראל עשתה בעזה זאת לא הדרך.

לא מזמן שידרו בחדשות 12 סדרת כתבות על מאלמו שבשבדיה,ועל ההפגנות של מוסלמים וגם לא של מוסלמים שם, לי אישית זה היה ממש מתסכל לראות את זה. הייתה גם כתבה בידיעות אחרונות על מאלמו, מלא צעירים שבדים לא מוסלמים משתתפים בהפגנות לטובת פלסטין והפלסטינים, ורואים במה שישראל עושה שם רצח עם.

בכתבה של ידיעות העיתונאי ראיין כמה צעירים שבדים שמשתתפים בהפגנות, שאמרו לו שישראל צריכה להיות מוחרמת בגלל מה שהיא עשה בעזה, באמת אני שואל אותך, לשבדים יש מודעות פוליטית מאוד גבוהה על מה שקורה בעולם, האם באמת אתה חושב שהם לא מבינים כלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדלת במסגרת חרדית?  קצת לא ברור לי מאיפה החוסר ידע בהסטוריה די בסיסית.
נציגים יהודים (נראה לי שהאצ"ל)  ניסו לשתף פעולה עם הנאצים על מנת לבעוט מפה את הבריטים. הנאצים פחות שיתפו פעולה, אולי כי הם סגרו כבר עם המופתי על בלעדיות. מאורעות תרפ"ט לא מכיר?

• אהבתי 1

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, NEW10 כתב:

נכוןן שהמלחמה הזאת ספציפית התחילה מכל המעשים הנוראיים והמחרידים של החמאס בשבעה באוקטובר, אבל יש הרבה שחושבים שמה שישראל עשתה בעזה זאת לא הדרך

מעניין באמת מה מדינות אחרות היו עושות.

למשל מעניין מה עשתה אנגליה לגרמניה במלחמת העולם השניה. כמה אזרחים גרמנים נהרגו בהפצצות, זו לא הדרך.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...