Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 40 דקות, Night Driver כתב:

אלדד יניב לא שמאל ולא ימין. הוא חולה צומי

גאה בעצמי שאני לא יודע מי זה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4790

• SlowRide

4637

• פינדר

3652

• m3x7r3m3

2926

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

אין לך מה להעלב מזה שחברים שלך הולכים כמו תוכי אחרי יאיר לפיד.

מה שהופך את התגובה שלך ליותר דפוקה מבדרך כלל זה שיאיר לפיד אפילו לא היה בהפגנה הקודמת ולזו הגיע לחמש דקות.

אני לא ״נעלב״ ממך. הרמה שלך, כפי שמשתקפת מהפורום הזה, לא קרובה למשהו שיכול ״להעליב״ אותי.

אני מיואש. מזה שבימין הישראלי, שהוא כל כך רדוד ושטחי שהוא צריך אקס שמאלנים משתמשים בפוליטיקת זהויות כמו גדי טאוב, או אנשי דת קיצוניים כמו סמוטריץ׳, למשהו שיראה כמו ״אידיאולוגיה״ באמת בטוחים שהם לא ה-sheeple במציאות כאן.

כאילו.. כן.. הביעה היא עם החברים של יבגני. עובדי הייטק שמממנים את המדינה הזו על כל הבולשיט שהיא עושה. לא ממשלת הימין על מלא בחזקת מלא דתית. לא שר בעל דמעות הבצל שהורשע איזה 3 פעמים בבתי המשפט. לא ראש ממשלה שנמצא באמצע הליך משפטי. לא אנשי הדת שכבר הזכרתי קודם ומנסים עכשיו לפצל את השליטה על כוחות הבטחון כדי שיהיה אפשר להקים עוד מאחז מאוד חשוב, ומתנהלים בצורה כל כך מפגרת ששר הבטחון מהליכוד אשכרה צריך להסביר להם כמו לילדים מפגרים ״היי תראו.. יש עולם בחוץ, ואנחנו צריכים את ארה״ב״.

כן, לגמרי. השתכנעתי.

...

איך המשילות? אתה כבר מרגיש בטוח? 

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא ״נעלב״ ממך. הרמה שלך, כפי שמשתקפת מהפורום הזה, לא קרובה למשהו שיכול ״להעליב״ אותי.

פגעת בי עכשיו, איך אמשיך עם החיים שלי?

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

כאילו.. כן.. הביעה היא עם החברים של יבגני. עובדי הייטק שמממנים את המדינה הזו על כל הבולשיט שהיא עושה.

גם אנשי ימין הם עובדי הייטק שממנים את המדינה, אתה יכול להיות רגוע.

חלק מאלה שלא גם משלמים הרבה יותר מיסים מעובדי הייטק בלי קשר.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אני מיואש. מזה שבימין הישראלי, שהוא כל כך רדוד ושטחי שהוא צריך אקס שמאלנים משתמשים בפוליטיקת זהויות כמו גדי טאוב, או אנשי דת קיצוניים כמו סמוטריץ׳, למשהו שיראה כמו ״אידיאולוגיה״ באמת בטוחים שהם לא ה-sheeple במציאות כאן.

כי השמאל מלא באידיאולוגיה.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

איך המשילות? אתה כבר מרגיש בטוח? 

מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

פגעת בי עכשיו, איך אמשיך עם החיים שלי?

כמו שניהלת אותם עד עכשיו. ספר לעצמך שצהל והמדינה נשלטים על ידי שמאלנים בוגדים שמקבלים מימון מאנטישמים, לאחרים ספר שהם הולכים כמו כבשים אחרי יאיר לפיד. אם אתה אומר את זה - זה חייב להיות נכון. הרי אתה עוקב אחרי אלדד יניב בטוויטר או משהו.

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

חלק מאלה שלא גם משלמים הרבה יותר מיסים מעובדי הייטק בלי קשר.

היי.. הגורואים שלכם שם בימין המלא על מלא מדברים על אליטות, ניידים ונייחים - לא אני.

אבל גם מתמטית אתה טועה. וכבר היינו בשיחה הזו. אם כל מצביעים יש עתיד שמאלה עוזבים את ישראל היא קורסת.

אם כל מצביעי ממשלת ביבי ימינה על מלא ועוד קצת מלא עוזבים את ישראל היא.. איך נאמר בעדינות? קצת פחות קורסת?

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

כי השמאל מלא באידיאולוגיה.

אני לא יודע במה השמאל מלא. אני בהחלט יודע שכל החברים שלך בכנסת שמפמפמים על ישראל השניה וכו׳ עושים שימוש במונחים די קומוניסטים פרוגרסיבים כדי לתאר את העולם שהם סובלים בו. אתה יכול לחשוב לבד למה.

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

מאוד.

מחזיר אותך שוב לטור השבועי של ליבסקינד שסיפר איך ערסים יהודים פוצצו חבר שלו במכות בנתניה. 

ואללה בטח מצביעי מרצ כולם

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יובל .מ. כתב:

יש התייחסות לכל אדם שמזדהה כימין, בגלל זה הצל מקבל כתבות כל שני וחמישי.

ומי אמר שהוא דובר הימין?

ובניגוד לאלדד יניב לו עוד יש תומכים.

מתי בדיוק תמכתי בהחרמת הפעילות? להזכירך זה היה איש יש עתיד שהצביע עם עצמו באחת הועדות אחרי שעשו קומבינה על אנשי האופוזיציה.

אתה תומך באלה שעשו את זה.

שידברו עם היועמ"ש של משרד המשפטים אולי יוציאו להם חוות דעת בלי שהשר יידע על זה.

הם לא צריכים לדבר עם אף אחד. יש נהלים והנהלים אומרים שצריך להציג את עמדת היועץ המשפטי של המשרד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, יבגניפ כתב:

אבל גם מתמטית אתה טועה. וכבר היינו בשיחה הזו. אם כל מצביעים יש עתיד שמאלה עוזבים את ישראל היא קורסת.

אם כל מצביעי ממשלת ביבי ימינה על מלא ועוד קצת מלא עוזבים את ישראל היא.. איך נאמר בעדינות? קצת פחות קורסת?

יש מספיק אנשים עובדים בכל אחת מהקבוצות, אם יעלמו חצי מהתושבים מכל אחד מהצדדים היא תקרוס ככה או ככה.

לא קצת יותר או קצת פחות.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2023 בשעה 17:59, oryo כתב:

Screenshot_20230120-095846.thumb.png.371eebea64d60667a73d80a43aabd8e7.png

מדהים שצריך להעלות את זה על כתב בכלל. הכל מטומטם 

אני פה כדי להזכיר שהחוק במדינת ישראל (יסוד הממשלה 6 ג) קובע שרק מאסר בפועל או קלון ימנעו מאדם להתמנות לשר. עד כמה שאני עקבתי (וזה לוקה בחסר...) דרעי לא נדון למאסר בפועל וטרם נקבע קלון בעבירות שהורשע בהן. 

ככה שגם אם בג"ץ ממש ממש ממש חושב שדרעי ממש ממש ממש לא כשיר לכהן כשר, וול החוק אומר אחרת ובית המשפט צריך לפסוק על פי החוק (למרות שבימינו זו כנראה תפיסה רדיקלית ביותר), מדהים שצריך להעלות את זה על הכתב בכלל 🙃 

(ייאמר להגנתי שדרעי אחד מהשניים שאני הכי לא סובל בפוליטיקה עד כדי רמת תיעוב אישית ואשמח שיעוף מהפוליטיקה. ועדיין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, netco כתב:

אני פה כדי להזכיר שהחוק במדינת ישראל (יסוד הממשלה 6 ג) קובע שרק מאסר בפועל או קלון ימנעו מאדם להתמנות לשר. עד כמה שאני עקבתי (וזה לוקה בחסר...) דרעי לא נדון למאסר בפועל וטרם נקבע קלון בעבירות שהורשע בהן. 

ככה שגם אם בג"ץ ממש ממש ממש חושב שדרעי ממש ממש ממש לא כשיר לכהן כשר, וול החוק אומר אחרת ובית המשפט צריך לפסוק על פי החוק (למרות שבימינו זו כנראה תפיסה רדיקלית ביותר), מדהים שצריך להעלות את זה על הכתב בכלל 🙃 

(ייאמר להגנתי שדרעי אחד מהשניים שאני הכי לא סובל בפוליטיקה עד כדי רמת תיעוב אישית ואשמח שיעוף מהפוליטיקה. ועדיין)

נכון להיום, במדינת ישראל, מאסר על תנאי == מאסר על "מלא מלא" מבחינת החוק. 

זה גם משהו שהם מנסים לשנות, כדי להכשיר "אותו"

עריכה אחרונה על ידי ArikM

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

@יובל .מ.@ניקו פ.- כתומכי נתניהו אדוקים - אולי תוכלו להסביר לי למה משך 12 שנים בשלטון נתניהו לא העלה על דל שפתיו הצעה לשינוי מערכת השלטון (זה לארק בית המשפט) - ועכשיו אצה לו הדרך?

אני לא תומך נתניהו ובוודאי שלא אדוק. 

מדהים איך הסקת את זה מהודעה אחת. 

כשאני מעביר ביקורת על האנשים שמפגינים, זה לא בהכרח אומר שאני לא בצד שלהם. זה רק אומר שאני מעביר ביקורת.

כשהייתי מעביר ביקורת על נתניהו אנשי הליכוד היו נעלבים וכועסים עליי שאני שמאלני. 

אני לא מצליח להבין את התפיסה שאם מישהו מעביר ביקורת = בהכרח משתייך למחנה הנגדי. בחיי שנשגב מבינתי. ועוד בקרב אנשים משכילים. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, RK כתב:

תקרא את פסק הדין. אם לא בראש שלך את כל 143 העמודים, תקרא את חוות הדעת של ברק-ארז ושטיין.

האמת? שראיתי את הנימוקים הללו מלכתחילה וספציפית במקרה הזה בגלל שדרעי כל כך מטומטם בהשתנה שלו מהמקפצה הם לגמרי לגיטימיים (בפרט דבריו של שטיין על הניסיון לתחמן את המערכת) ומתבקשים. 

אבל בכוונה לא נכנסתי לזה, כי זה לא העיקר בנושא שאליו הגבתי (מה גם שיש עתירה נגד בן גביר, ומן הסתם יבואו עתירות כנגד שאר הרפורמה), בסופו של דבר זה שבג"ץ מתערב לא הופך את זה לחוקי או נכון.  

לפני 5 דקות, ArikM כתב:

נכון להיום, במדינת ישראל, מאסר על תנאי == מאסר על "מלא מלא" מבחינת החוק. 

זה גם משהו שהם מנסים לשנות, כדי להכשיר "אותו"

אלא אם הציטוט בנבו שגוי, רשום במפורש "מאסר בפועל". מניח שזה בדיוק הסיבה שכל אחד מפרש את החוק בהתאם למה שמתאים לו, ולמה אני שונא כל כך משפטים. 

עריכה אחרונה על ידי netco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזה לא נכון או חוקי, בגדול, כי אתה מותסס על ידי מה שכרגע מפומפם בתקשורת. מה לעשות שההחלטה בסמכות. ואם תיקח את הסמכות, תקבל דיקטטורה. זאת בדיוק המשמעות של הפרדת הרשויות.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, netco כתב:

וול החוק אומר אחרת ובית המשפט צריך לפסוק על פי החוק

מערכת חוקים היא לא מערכת בינארית עם קלט ופלט ברורים. אחרת מה הטעם בעורכי דין ושופטים אם הרדוקציה הזו אפשרית?

בלי פרשנויות/דוקטורינות וכו' וכו' אני בכלל לא בטוח שהמחוקקים היו מסוגלים לבנות מערכת שאפשר היה לנהל בה חיים כמו שאנחנו מכירים אותם.

לעניין דרעי, מספיק להסתכל על הגנת "מעד בלשונו". 

====

אני קצת מופתע מהאירועים האחרונים. ביבס תמך בגלנט בפינוי המאחז, סמוט' גילה שאין לו סמכות. אחרי כל זה, גם קיבל את הכרעת בג"ץ ופיטר את דרעי. 

רק חסר לנו שביבס יחליט לעדן את הרפורמה ואני אחשוב שאילומינטי השתלטו עליו.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, netco כתב:

האמת? שראיתי את הנימוקים הללו מלכתחילה וספציפית במקרה הזה בגלל שדרעי כל כך מטומטם בהשתנה שלו מהמקפצה הם לגמרי לגיטימיים (בפרט דבריו של שטיין על הניסיון לתחמן את המערכת) ומתבקשים. 

אבל בכוונה לא נכנסתי לזה, כי זה לא העיקר בנושא שאליו הגבתי (מה גם שיש עתירה נגד בן גביר, ומן הסתם יבואו עתירות כנגד שאר הרפורמה), בסופו של דבר זה שבג"ץ מתערב לא הופך את זה לחוקי או נכון.  

אלא אם הציטוט בנבו שגוי, רשום במפורש "מאסר בפועל". מניח שזה בדיוק הסיבה שכל אחד מפרש את החוק בהתאם למה שמתאים לו, ולמה אני שונא כל כך משפטים. 

לא אני ולא אתה לא הוסמכנו לפרש את החוק, אגב גם לא שרים / חברי כנסת. 

בדיוק בשביל זה יש שופטים ויוהמשים

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gosser1860 כתב:

אני קצת מופתע מהאירועים האחרונים. ביבס תמך בגלנט בפינוי המאחז, סמוט' גילה שאין לו סמכות. אחרי כל זה, גם קיבל את הכרעת בג"ץ ופיטר את דרעי. 

רק חסר לנו שביבס יחליט לעדן את הרפורמה ואני אחשוב שאילומינטי השתלטו עליו.

אתה מופתע מזה שביבי נטול אג'נדה, אינטגריטי, קו אחיד ולחיץ כמו בקבוק קטשופ והכל למען שרידותו הפוליטית (אפילו בלי קשר להליכים המשפטיים כנגדו, אשר דעתי הלא מחמיאה עליהם ידועה)? איפה היית בעשור וחצי האחרונים?

• מצחיק 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...