Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, David32 כתב:

רק רוצה להזכיר שאומנם הם נבחרו דמוקרטית, אבל רק פעם אחת, ומאז....

גם הנאצים. האם ארה"ב הייתה צריכה לשלוח לאזרחי גרמניה סיוע הומניטרי ולהפסיק עם הפגזות אסטרטגיות שמא "אזרחים בלתי מעורבים יפגעו"? אני בטוח שבהמבורג נפגעו הרבה בלתי מעורבים ורחמנא לצלן אפילו בתי חולים...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

איזה שמן מכוער דומה למחבל, הבן *** נכנס לעזה כדי "לפקח", נופלים טילים על מליוני אזרחים בישראל והשמן המכוער בה לעזה, נאחל לו למות בטעות. 

image.thumb.png.bca0b888526bf46de5c625cfe69ac37f.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהוראת נתניהו והנגבי: ההקלה בהוראות הפתיחה באש לא תעלה בממשלה (msn.com)

בן גביר רצה להעלות להצבעה הקלה בפתיחה באש.

ביבי והנגבי - שני לוזרים פחדנים.

שבתאי - שבוי בקונספציה ש"אפשר להתמודד עם הקיים", למרות שראינו מה קרה בשומר החומות.

יימח שמם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה כבר קרה כמה פעמים שטיל שלהם נופל בעזה, אז לך תדע.

אני לא חושב שהוא צפה בסרטונים של חמאס מה7.10 לפני שהגיע לשם. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, garicho כתב:

גם הנאצים. האם ארה"ב הייתה צריכה לשלוח לאזרחי גרמניה סיוע הומניטרי ולהפסיק עם הפגזות אסטרטגיות שמא "אזרחים בלתי מעורבים יפגעו"? אני בטוח שבהמבורג נפגעו הרבה בלתי מעורבים ורחמנא לצלן אפילו בתי חולים...

לא אמרתי כלום על אם זה משנה או לא. אני לא כול כך יודע מה אפשר לעשות עם האוכלוסיה הזאת, ואני לא לבד בזה.

מה שכן, מצחיק, את ניימכן, הולנד בעלות הברית הפציצו סתם בטעות. מישהו טס להפציצ בגרמניה, ראה איזו עיר, בום לתוך בית ספר או גן עם ילדים. 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bombing_of_Nijmegen

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

בן גביר רצה להעלות להצבעה הקלה בפתיחה באש.

ביבי והנגבי - שני לוזרים פחדנים.

שבתאי - שבוי בקונספציה ש"אפשר להתמודד עם הקיים", למרות שראינו מה קרה בשומר החומות.

יימח שמם

קראת את הכתבה?

לא כמה מקרים כאלה באמת קורים בהם המצב דורש ירי ורימוני הלם??

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

לא אמרתי כלום על אם זה משנה או לא. אני לא כול כך יודע מה אפשר לעשות עם האוכלוסיה הזאת, ואני לא לבד בזה.

מה שכן, מצחיק, את ניימכן, הולנד בעלות הברית הפציצו סתם בטעות. מישהו טס להפציצ בגרמניה, ראה איזו עיר, בום לתוך בית ספר או גן עם ילדים. 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bombing_of_Nijmegen

בסדר. שנות ה-40. באותה תקופה אם פצצה הייתה מתפוצצת באותו המחוז שאליו כיוונת זה היה הצלחה. וגם ההפגזות האלה לא באמת היו יעילות (אם מחשבים את עלות המשאבים שהושקעו בבנייה והקמה של ציי המפציצים הללו). מה שהיה יעיל זה סופות אש, כמו אלה שפגעו בדרזדן, המבורג וטוקיו (או נשק גרעיני). אבל זה היה רק לקראת סוף המלחמה.

הנקודה שלי היא העקרון. החמאס נבחרו בבחירות חופשיות בעזה. כל השאר זה אפולוגטיקה...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, David32 כתב:

קראת את הכתבה?

לא כמה מקרים כאלה באמת קורים בהם המצב דורש ירי ורימוני הלם??

מבצע שומר החומות – ויקיפדיה (wikipedia.org)

אגב, אגב אגב:

חשיפת כאן חדשות: המשטרה מקדמת ירי חי נגד חוסמי כבישים ומפרי סדר (kan.org.il)

4 ימים לפני המתקפה המשטרה בעצמה רצתה לקדם את זה. מעניין למה שבתאי התקפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

אגב, אגב אגב:

החלום הרטוב של בנגביר. לירות בכולם. ערבים, שמאלנים, אנרכיסטים. מה שבא.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

אגב, אגב אגב:

למה זה טוב? זה פשוט מטומטם, יגרום לציבור לאבד כל אמון שעוד נשאר להם במשטרה.

אתה יודע שאני מאד מתנגד לחסימת כבישים, אבל לירות באנשים?! מה הבעיה להעיף אותם מהכביש ולעצור אותם? 

מי שבא להפגנה חמוש צריך להוריד אותו, אבל בשביל זה לא צריך שינויים בחוק.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון חטופות חדש.

כרגיל חמאס יודע לדבר עברית בעוד שאנו לא מדברים ערבית......

העיקר אנו מגדילים את הסיוע ההומניטרית.

מה שאכתוב כעת אולי לא פופלרי.

ניהול משבר החטופים מבחינה אסטרטגית גרוע, גם מצד הממשלה וגם מצד המשפחות. 

משפחות- נראה שגופים פולטיים פשוט מנצלים אותם ומטרת השחרור מתערבת במטרת רל"ב, טוב זה לא עושה לאף אחד. 

ממשלה- הייתי מצפה ממנהיג חזק באמת שיאזור אומץ ויודיע בקולו שלא תהיה עסקת חליפין/עצירת  הפעילות הקרקעית נ-ק-ו-ד-ה!!! יהיה המחיר אשר יהיה.

ציבור- הייתי מצפה שתקום מחאה עממית שתסכל את הרעיון האוילי של "כולם בשביל כולם". שחרור המוני כזה יביא בוודאות למאות הרוגים בטווח הקרוב והרחוק. ותיאבון מוגבר לחטיפת אזרחים בססב הבא.

המשחק המטופש של הכרעת חמאס תוך כדי מו"מ נידון לכישלון בכל דרך שמסתכלים עליה.  חמאס לא מטומטמים ולא ישחררו חטופים לפני שברור להם שהמבצע מופסק.

• אהבתי 6
  • רעיון גרוע 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

למה זה טוב? זה פשוט מטומטם, יגרום לציבור לאבד כל אמון שעוד נשאר להם במשטרה.

אתה יודע שאני מאד מתנגד לחסימת כבישים, אבל לירות באנשים?! מה הבעיה להעיף אותם מהכביש ולעצור אותם? 

מי שבא להפגנה חמוש צריך להוריד אותו, אבל בשביל זה לא צריך שינויים בחוק.

רשום חסימת כבישים של ערבים בזמן מלחמה, כולנו יודעים טוב מאוד מה זה אומר.

זה לא מכוון לחסימת כביש של הפגנה נגד דיקטטורה, ובהצלחה להעיף מהכביש כמה מאות מחבלים עם בקתבים, סלעים ואפילו נשק חם.

לפני 38 דקות, פינדר כתב:

החלום הרטוב של בנגביר. לירות בכולם. ערבים, שמאלנים, אנרכיסטים. מה שבא.

אם השמאלני/אנרכיסט/ערבי יחסום מוביל של צה"ל וינסה לתקוף את הנהג? כדור למרכז מסה, ישר. בלי לנהל על זה דיון בכלל.

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Gavrik כתב:

ביבי לא מתפקד ולא נותן לאחרים לתפקד. נקודה כל בר דעה מבין את זה.

תראה את ז'לנסקי, 10 דקות אחרי הפלישה הרוסית יצא עם מסר לאוקראינים בלי כותבי נאומים איפור ושאר השטויות מהמשרד בבית, גייס תוך ימים את כל העולם, דיבר עם כל המנהיגים, עדכן את העם בשוטף במה שחשוב, הקים קבינט מלחמה שסיפק התחמשות אזרחית וכו...

בקיצר עשה כל מה שצריך איפה שצריך כדי לא רק להנהיג אלא גם שהעם ירגיש שיש הנהגה.

איפה ביבי? יוצא אחרי ימים בהצהרות וחסרות תוכן ובעיקר רץ לפגישות והצהרות בלטי מתוכננות וחסרות תוכן כשגלנט או ביידן מודיעים על הצהרה או פגישה חשובה...

מודיע על הצהרה חשובה משום מקום 20:00 כי ביידן מופיע ב21:00 מכניס את כל העם לפאניקה מול מסכי הטלוויזיה... מאחר ובסוף לא אומר כלום. הופיע כדי להופיע כדי לתפוס זמן מסך לפני ביידן - זה בנאדם שמפריע לעם בזמן שאת כל הלוגיסטיקה  של הצבא מחזיקים האזרחים.

במצב של היום גם עציץ או הטלת מטבע הייתה עדיפה על ביבי, הבנאדם 0 שלא מסוגל לכלום

אהה רגע לגבי לתת לצבא שקט ולתת להם להילחם ולעשות את העבודה - מי הוציא ציוץ ב01:00 התנערות והעברת אשמה כלפי ראשי הצבא? 

ביבי לא 0 הוא -100 למדינת ישראל, הוא לא רק לא מסוגל לעבוד ולתפקד בעצמו הוא לא נותן לאף אחד לעבוד ולתפקד.

הציוץ הזה עוד פעם מוכיח שהאיש לא מתעסק במה שצריך, הוא מסוכן, מסוכן, מסוכן, גרם המון נזק ויכול לגרום לעוד יותר נזק אם לא נעיף אותו עכשיו.

קצת מוזר לצטט את עצמי אבל אני רוצה לחזור בי מדברי.

החמאס שחרר סרטון של החטופות שמביעות המון ביקורת על ביבי.

אם חמאס מנסה להבעיר את השטח נגד ביבי כרגע, אז אנחנו כאזרחים בוודאית צריכים לעשות את ההפך.

מחזק את הממשלה ואת ראש הממשלה בעת הזאת במלחמה מול החמאס. אל תעצרו.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, yd b-4 כתב:

המשחק המטופש של הכרעת חמאס תוך כדי מו"מ נידון לכישלון בכל דרך שמסתכלים עליה.  חמאס לא מטומטמים ולא ישחררו חטופים לפני שברור להם שהמבצע מופסק

אסור להתייחס לסרטונים האלה בכלל. כל המטרה זה לייצר לחץ ציבורי לעצירת הלחימה. 

כל סרטון כזה הוא הוכחה שאנחנו בכיוון הנכון ושהלחץ מתחיל להכביד עליהם.

עכשיו הם מבקשים לעצור את הלחימה בשביל עסקה, אם נהיה עקביים ולא נפסיק בעוד שבוע הם יעברו מבקשות להפסקת אש לבקשת אוכל ומים.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, falou כתב:

כל מיני ניתוחים זורמים כל הזמן, רובם לא מתרחשים. הפעם איווט פגע בול, ולא רק פגע בול, הוא גם התפטר על הרקע הזה (לפחות המוצהר) ולאח״כ מכן סירב לשבת עם ביבי.

אז את זה אי אפשר לקחת ממנו - ליברמן צדק.

שנות ה-2000 המאוד מוקדמות, יושב לו ליברמן וטוען שזה הזמן שלנו לתקוף את איראן ואם לא נעשה זאת נשלם בעוד 20-30 שנה מחיר כבד. לנו יש יכולת ולהם אין מה לעשות מולנו. כל המטכ"ל והממשלה דאז צוחקים עליו. העם צוחק עליו. איזו איראן? מי הם בכלל? למה הם איום? סתם מדברים כמו כל העולם המוסלמי. אי אפשר ככה סתם להתחיל מלחמות. מה שוב נשב בממ"ד? 

צחקו עליו והנה, 20-30 שנה אחרי קיבלנו. מה שיפה שזו לא חכמה בדיעבד. האיש כנראה מבין את המפה הגאופוליטית קצת יותר טוב מהרבה מומחים אחרים. אני גם חטאתי בזלזול מוחלט באיש הזה, מודה ומתוודה. לא סותר את כל השחיתות שהוא היה מעורב בה, אבל זלזלנו בו, ואנחנו עם שאוהב ומאוד טוב בלזלזל באחרים, להלן חמאס. כעת אוכלים את הדייסה שבישלנו (וזה לא רק ביבי, זה כולנו). 

באמירה כללית (ללא קשר לציטוט) ואחרונה, כי באמת שאין לי מה לתרום יותר לשרשור הזה, אני רק אגיד: כל עוד עם ישראל (וגם בשרשור הזה כתמונת מראה) נמשיך לטעות ולחשוב שהאויב שלנו הוא חמאס ולא הפלשתינים (וזה בא לידי ביטוי ברטוריקה היומיומית), אנחנו נמשיך לשלם מחירים, בחיים, בפציעות, בכלכלה ובתדמית עולמית. אי אפשר לחסל את הטרור, כשאתה לא מבין מי הטרוריסט שמולך. חמאס יעלם, נניח, יבוא מישהו אחר מתוך עזה או הגדה. כי האויב זה הפלשתינים, שרובם המוחלט (נהיה עדינים ונגיד רק 99%) לא רוצים לא כסף, ולא נמל, ולא חיים יפים ולא פרארי ולא כפי שנאמר כאן - משהו להפסיד. אצלם זה או אנחנו או הם. עד שלא נשכיל להבין את זה ולפעול בהתאם, הטרור ימשיך. אם לא ב-5 השנים הקרובות אז ב-10. זו לא תהיה מלחמת עזה האחרונה. אני חותם על זה. 

מודה שעד לא מזמן גם אני חשבתי שמי שיש לו עבודה טובה וכסף וחיים נוחים לא ילך למות סתם ככה. אני חושב שהייתי נחרץ מדי וטעיתי. בעולם המערבי זה כנראה נכון, אבל בחלק המזרחי של כדה"א זה לא תמיד נכון. יש תרבויות שונות שרואות דברים אחרת מאיתנו וככל שאני מעמיק יותר בתרבויות האלו אני מבין כמה לא היה לי מושג קלוש על מה זה ערבים ומה זה פלשתינים ומה הם רוצים. אני רחוק מלהיות מומחה אבל לקחתי על עצמי לא מעט שעות ללמוד, והיום אני מבין עד כמה אני לא מבין. 

חבל. אין מילה אחרת. 

מקווה מכל הלב שאני טועה. 

• אהבתי 6
  • מבאס 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...