Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, shachar187 כתב:

אבל בהצלחה לבנט שגנב לי את הקול והולך להקים לי ממשלה עם תומכי האג וטרור.

מרצ והעבודה לא פחות ציונים ממך, פשוט מפרספקטיבה אחרת.

הממשלה המתרקמת, לפחות מבחינת ההתאמה של השרים לתפקידם, היא לאין ערוך טובה מהיוצאת.

לדוגמא שאשא ביטון ד"ר לחינוך, למשרד החינוך במקום שודד הקרקעות. ויש עוד  דוגמאות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4900

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 דקות, teyal כתב:

הממשלה המתרקמת, לפחות מבחינת ההתאמה של השרים לתפקידם, היא לאין ערוך טובה מהיוצאת.

לדוגמא שאשא ביטון ד"ר לחינוך, למשרד החינוך במקום שודד הקרקעות. ויש עוד  דוגמאות.

בסך הכל אתה צודק,

התיקים ה"רגישים" למעט בטחון פנים נשארו אצל הימין.

חינוך ובריאות משרדים שגם ככה גמורים,מפה אפשר רק לעלות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Pika007 כתב:

אני מתרגש בצורה היסטרית רק מהאופציה שמשהו בעולם הזה יעיף סוף סוף את גפני מראשות ועדת הכספים

הפטמות שלי מזדקרות רק מלחשוב על זה. 

Screenshot_20210530-132029_Messages.thumb.jpg.0f0139d30ab820892095c91ded580547.jpg

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

כל הבחירות האחרונות הוא לא דיבר עם מי הולך להיות, אז מה אתה מתפלא שהוא "גנב" לך את הקול?

היו מספיק מפלגות להצביע אליהן שהן לא בנט ועדיין הציגו קו ימיני נוטה לביבי.

כנראה פספסת את התגובה שלי לכך שכל חבר בימינה טען בכל אולפן בערך שהם לא יקימו את הממשלה שהם הולכים להקים.

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

מודגש מס' 1- וואלה, גם אני אזרח ישראלי, ולי קצת נמאס מהקפיאון במדינה שנמשך כבר עשור, מעדיף את מדינת ישראל בכללותה על ההתנחלויות, אם דבר אחד בא על חשבון השני (ובהחלט כך זה נראה)

מודגש 2- אז יתווכחו קצת ויתפשרו קצת. הרי פוליטיקה היא אומנות הפשרה, לא? גם אם הסכמה מוחלטת אין, קרקע משותפת בהחלט יש.

הידעת שאתה יכול לעקוב אחרי העשיה של נבחרי ציבור? ליברמן הוא אחד מהח"כים העסוקים, ומניח על השולחן הרבה הצעות חוק שימושיות. מה לעשות שהממשלות שהיה חבר בהן עד עכשיו, הודות ל "שותפים הטבעיים", דחו כמעט את כולן עוד לפני השלב הראשון. לעזאזל האוכלוסיה בישראל, אפילו אם מעל 70% למעשה תומכים באותן הצעות.

https://m.knesset.gov.il/Activity/Legislation/Laws/Pages/LawSuggestionsSearch.aspx?t=lawsuggestionssearch&st=allsuggestions&ki=24&ls=54&hk=427&sb=LatestSessionDate&so=D

חבל שהוא טבל את ידו בפלילים, כי יושרה בנוגע לכוונות שלו בהחלט יש. למה רק זה צריך לבוא בחבילה אחת עם קצת שחיתות....

באמת חמוד?

העיר בה אתה גר נמצאת בקיפאון בניה? כל אבן שרוצים להניח מצריכה אישורים מפה ועד הירח ומלווה בעתירות של ארגוני שמאל לבגצ? 

אז בוא אספר לך סיפור קצר.

אני גר בקרני שומרון, ב6-7 שנים האחרונות התחוללה פה תנופת בניה אדירה עם מאות יחידות דיור, הקמת בתי ספר, מעונים, פארקים, אזורי מסחר ואזורי תעשייה.

הצטרפו אלפי תושבים לישוב בפרט ולשומרון בכלל. כתוצאה מכך יש עומס בכביש הראשי שלא מבייש את איילון והרחבת הכביש ל4 נתיבים אמור להתחיל בכל רגע.

בקצרה, לא בא לי שהפרויקט הזה יפול. ולא בא לי שהישוב ימצא את עצמו שוב חסר תקציבים ושוב חסר יכולת להתפתח לאנשהו.

ועל תחשוב שזה בא על חשבונך, אנחנו לא שוחים פה בדולרים. סך הכל ולשם שינוי ואחרי 30 שנה בערך, התחילו להשקיע בנו. מי היה מאמין.

כשם שממשלות ביבי השקיעו גם בדרום..אולי בגלל זה מצביעים לו שם. רק אומר.

ובאשר לשאר השירותים שהמדינה נותנת, אני משלם עליהם מיסים בדיוק כמוך. אני לא חש קיפאון, צר לי. נכון שיש דברים לשפר (תמיד יש) אבל אין קיפאון ולא כזה נורא פה.

והתייחסות אחרונה לליברמן, הצעות חוק שווה ערך לדיבורים. בזה כמובן, הוא מצטיין. במעשים - קצת פחות.

לפני 7 שעות, asix כתב:

לאור תוצאות הבחירות ( לא מה שרצית ולא קרה) מה האפשרויות הריאליות? ללכת שוב לבחירות, ושוב לבחירות, ושוב לבחירות עד שהוא יקבל 61 ( לא ריאלי - רוב העם לא רוצה אותו וזה לא ישתנה).

עכשיו שאלה נוספת - כשהצבעת לבנט, הצבעת לו כי היית מעוניין שישב תחת ביבי בממשלת "ימין" או שהכוונה הייתה להחליף את ביבי? אם לשבת תחת ביבי - למה לא הצבעת לליכוד? ואם להחליף את ביבי - זה מה שהוא עושה עכשיו למרות כמות המנדטים הנמוכה.

ולא - הוא לא בממשלת שמאל. לממשלה הזאת יש רוב ימני מובהק. אפילו יותר ממשלות נתניהו השונות. ביבי יכול לפמפם שזאת ממשלת שמאל כל היום - העובדה הפוכה  לגמרי. ותמיכה על רע"מ? כשלביבי זה היה נוח זה היה לגיטימי. 

הגיע הזמן לדם חדש - ממשלה שדואגת לאזרחים. שים לב באיזה מהירות חוקים שקשורים לביבי עוברים וכמה זמן מורחים על דברים לאזרחים. מאז הקורונה עברנו 2 אסונות. אף אחד לא לקח אחריות, לא חוקרים, לא בודקים - ככה מנהלים מדינה?

התחושה בשנים האחרונות היא לא שהשלטון קשור למדינה אלא שהמדינה קשורה לשלטון. כאילו המדינה צריכה לשרת את השלטון ולא הפוך. וזאת תוצאה של הרס מתמשך שקורה פה במקום לנהל את המדינה. הניהול נהיה אינטרסים של גורמי עיניין. סתם לתוך הדוגמא העדכנית: הוציאו חוק למערכת למניעת שכחת ילדים? למה כזה יקר, למה זה לא במחיר הוגן לכולם? למה רק 3 חברות שהמחיר מתואם ביניהן? אז עד שעושים חוק נכון וחשוב למה הוא צריך להיות נגוע באינטרסים?

שבנט יעמוד במילים שלו. איך אמר יאיר גולן "הם לא צריכים את בנט". שיקימו ממשלה עם המשותפת מצידי.

אבל המחשבה שהקול שלי נותן יצוג לאנשים כמו יאיר גולן, מיכאלי,הורביץ, אבתיסאם וכדומה - מעוררת בי חלחלה.

באשר להצבעה לבנט, הבחירות הן למפלגה ולא פתק אחד לראשות ואחד לרשימה. אחרת, ביבי היה מקבל פתק לראשות ובנט לרשימה.

בקשר לרע"מ - כבוד לסמוטריץ שלא נתן יד לדבר הזה.

תמיד הצבעתי בננט כי הערכים שלו קרובים לשלי והוא נתפס בעיני כאדם שנאמן לעקרונות שלו, מסתבר שטעיתי.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

הבעיה היא שבנט נתן הבטחות סותרות. הוא אמר שלא ישב תחת לפיד, אבל הוא הבטיח גם שלא יהיו בחירות חמישיות. ואני מבין למה זה מתסכל אותך, אבל הוא כרגע בוחר ללכת עם ההבטחה השניה. אין לנתניהו (למזלנו) איך להרכיב ממשלה.

ביביסט זו אכן מילת גנאי. ויש חוסר חיבה הדדי בין הימין לשמאל, כן. אני מניח שהבעיה ספציפית עם ביבי זה שהוא הצליח לשכנע חלקים נרחבים בציבור שגם מפכל משטרה ציוני דתי יכול להיות סמולן, אם הוא לא בא לביבי טוב בעין.

זו טענה מעניינת.

כולם אמרו שהם לא רוצים בחירות חמישיות ושיעשו הכל כדי למנוע את זה.

אבל יש קו שלא חוצים ובנט חצה אותו זה הכל.

העיקר זה להוציא את ביבי מבלפור. כשהממשלה הזאת תוקם, אף לא ידבר על זה שבנט יהיה ראש ממשלה, ידברו על זה שסוף סוף נפטרו מביבי.

זאת האג'נדה היחידה שקיימת לגוש הזה ולתומכיו. לא ריפוי, לא איחוד ולא נעליים - ביבי בחוץ.

ועל הדרך, בואו נחרים גם מיליון מצביעים, אבל זאת לגמרי ממשלת איחוד.

לפני שעתיים, teyal כתב:

אני טענתי שהם לא ציונים?

אני חושב שמי שקורא לשפוט קצינים בהאג, מי שקורא לאמהות לא לגייס חיילים, מי שמזהה תהליכים נאצים (ועוד ים אמירות אומללות של אדון גולן), מי שמבזה את הצפירה וימי הזיכרון, הם אנשים שלא מייצגים אותי אפילו במאומה. אין לי שנאה כלפיהם, אבל אני בז לאמירות כאלה.

אני יכול לקבל המון דעות, אבל פגיעה בחיילי צה"ל, בצבא ובשכול הישראלי - אין לזה מחילה אצלי.

ואסיים בנימה אופטימית.

הממשלה הזאת גורמת לי לחששות כבדים ופחד, אבל הלוואי שכולכם צודקים וזאת הממשלה שאנחנו צריכים.

כרגע, אני בספק.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, shachar187 כתב:

את האג'נדה היחידה שקיימת לגוש הזה ולתומכיו. לא ריפוי, לא איחוד ולא נעליים - ביבי בחוץ.

ועל הדרך, בואו נחרים גם מיליון מצביעים, אבל זאת לגמרי ממשלת איחוד.

אוף זה כל כך מייאש לקרוא אותכם חוזרים על זה.

פעם שלישית שזה נכתב רק ביומיים האחרונים ואני לא מבין מה זה אומר. על מה הכעס. על זה שיש כאלו שרוצים להחליף את נתניהו? כי מה? ״בוא נחרים מיליון מצביעים״... והפוך? נתניהו שוקל לצרף את הורוביץ לממשלה? או שזה בסדר? וזה לא חרם?

כשפתחו נגדו חקירות אמרו שראש ממשלה מחליפים רק בקלפי. בסדר. כשהלכו להפגין נגדו הסתבר שזה גם לא גיטימי. בסדר. עכשיו, הנה. מנהיגי מספיק מפלגות אחרות מנסים להניע את התהליך הזה. אין כאן סודות. אין טריקים ושטיקים. היחיד שאתה אולי יכול לבוא אליו באמת בטענות זה בנט. וכן, הוא כנראה די אפס וחסר עמוד שדרה, או אולי מאוד תלוי בשקד, או אולי מאוד חולם או חלם להחליף את נתניהו בליכוד ולכן פחד לריב איתו. בהתחשב בכמות ההשפלות שבנט ושקד חטפו מנתניהו, זה מביך בעייני שהם בכלל היססו. ושניהם גם אמרו ביותר מהזדמנות אחת שצריך להחליף אותו בכל מקרה. וגם זה לא בסדר. 

אז מה כן? אתה מבין שהמשפט המצוטט שלו פה הלכה למעשה אומר שאסור לא לשתף את הליכוד בשלטון כי מיליון איש הצביעו לו. זה לא עובד ככה.

נכון, לגוש השינוי אין אג׳נדה משותפת שהיא לא החלפת נתניהו. מה הבעיה עם זה אני באמת לא מבין. זו המצאה מתאמצת כל פעם מכיוון אחר שעיקרה הוא דלגיטמציה פוליטית, שזה בסדר לגמרי. אבל זה מה שזה. הם לא צריכים להיות בסטיז. הם לא צריכים להחזיק ביחד 4 שנים בשלטון. הם לא צריכים לחלוק אידיאולוגיה. הם מבינים שנתניהו מזיק. זה שיש כאלו שלא מבינים את זה - זה גם אחלה. אבל לא באמת יש יותר אידיאולוגיה בביסיסטים, מצטער. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, shachar187 כתב:

כשהממשלה הזאת תוקם, אף לא ידבר על זה שבנט יהיה ראש ממשלה, ידברו על זה שסוף סוף נפטרו מביבי.

זאת האג'נדה היחידה שקיימת לגוש הזה ולתומכיו. לא ריפוי, לא איחוד ולא נעליים - ביבי בחוץ.

אפשר קישור לכדור בדולח מומלץ מעליאקספרס?

לפחות תן להם צ'אנס לפני שאתה קוטל, עוד לא היתה לאף אחד שם הזדמנות לעשות משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, shachar187 כתב:

שבנט יעמוד במילים שלו

בנט עומד במילים שלו -מונע בחירות חמישיות. ( אני מקווה) .

הוא לא אמר שהוא נעול אצל ביבי ולא אמר שהוא יושב עם לפיד.

ומה עדיף בתוצאות שיצאו? עוד פעם מאותו דבר? עוד פעם ראש ממשלה שמתחמן ודואג רק לעצמו? עוד בחירות? לא יעזור גם עוד 10 מערכות בחירות - ביבי לא ישיג 61 כי המתנגדים לו הם יותר ממי שבעדו. אתה יכול לסובב את התמונה 20 פעם וזה ישאר אותו דבר. שבעו ממנו ומההבטחות שלו. אף אחד כבר לא מאמין לו. משום צד. היה צריך להכין יורש ולסיים בכבוד. במקום זה מה הוא עושה? הרס, כאוס ובלאגן. כמו הבריון של השכונה - אם אני לא משחק אף אחד לא משחק ( ואף אחד לא רוצה לשחק איתו כי הוא רמאי). ככה זה נראה.

וכן, זאת אכן הממשלה שתעזור להוציא את העגלה מהבוץ, ואתה יודע למה? כי היא מייצגת כל חלק מהעם.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, shachar187 כתב:

ואסיים בנימה אופטימית.

הממשלה הזאת גורמת לי לחששות כבדים ופחד, אבל הלוואי שכולכם צודקים וזאת הממשלה שאנחנו צריכים.

כרגע, אני בספק.

אני גם חושב שהממשלה הזו היא זוועה שלא אמורה לקום,אבל מאיפה מגיע הפחד?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

אפשר קישור לכדור בדולח מומלץ מעליאקספרס?

לפחות תן להם צ'אנס לפני שאתה קוטל, עוד לא היתה לאף אחד שם הזדמנות לעשות משהו.

אז עכשיו אני צריך גם גיבוי לחששות הפנימיים שלי? סליחה באמת.

אני אשתדל לשמור אותן לעצמי או לקבל הסמכת נביא מאלוהים. מקווה שהוא יענה לי בהקדם.

לפני 27 דקות, יבגניפ כתב:

אוף זה כל כך מייאש לקרוא אותכם חוזרים על זה.

פעם שלישית שזה נכתב רק ביומיים האחרונים ואני לא מבין מה זה אומר. על מה הכעס. על זה שיש כאלו שרוצים להחליף את נתניהו? כי מה? ״בוא נחרים מיליון מצביעים״... והפוך? נתניהו שוקל לצרף את הורוביץ לממשלה? או שזה בסדר? וזה לא חרם?

כשפתחו נגדו חקירות אמרו שראש ממשלה מחליפים רק בקלפי. בסדר. כשהלכו להפגין נגדו הסתבר שזה גם לא גיטימי. בסדר. עכשיו, הנה. מנהיגי מספיק מפלגות אחרות מנסים להניע את התהליך הזה. אין כאן סודות. אין טריקים ושטיקים. היחיד שאתה אולי יכול לבוא אליו באמת בטענות זה בנט. וכן, הוא כנראה די אפס וחסר עמוד שדרה, או אולי מאוד תלוי בשקד, או אולי מאוד חולם או חלם להחליף את נתניהו בליכוד ולכן פחד לריב איתו. בהתחשב בכמות ההשפלות שבנט ושקד חטפו מנתניהו, זה מביך בעייני שהם בכלל היססו. ושניהם גם אמרו ביותר מהזדמנות אחת שצריך להחליף אותו בכל מקרה. וגם זה לא בסדר. 

אז מה כן? אתה מבין שהמשפט המצוטט שלו פה הלכה למעשה אומר שאסור לא לשתף את הליכוד בשלטון כי מיליון איש הצביעו לו. זה לא עובד ככה.

נכון, לגוש השינוי אין אג׳נדה משותפת שהיא לא החלפת נתניהו. מה הבעיה עם זה אני באמת לא מבין. זו המצאה מתאמצת כל פעם מכיוון אחר שעיקרה הוא דלגיטמציה פוליטית, שזה בסדר לגמרי. אבל זה מה שזה. הם לא צריכים להיות בסטיז. הם לא צריכים להחזיק ביחד 4 שנים בשלטון. הם לא צריכים לחלוק אידיאולוגיה. הם מבינים שנתניהו מזיק. זה שיש כאלו שלא מבינים את זה - זה גם אחלה. אבל לא באמת יש יותר אידיאולוגיה בביסיסטים, מצטער. 

לא לשבת עם מרצ, זה לא להחרים. זה פשוט לא לשבת עם מפלגה שאין בניכם מכנה משותף וקרקע לעבוד עליה. זה הגיוני ואף רצוי.

זה לא מסיבה בגן שבה כל הילדים מוזמנים. כשם שמרצ לא מחרימה את הציונית הדתית.

ימינה ותקווה חדשה מחרימים את ביבי. הרי אידיאולוגית, הם הרבה יותר קרובים לליכוד.

מה הם רוצים בעצם? תפנו את ביבי (למרות שזה בפריימריז ולמרות שהבייס שלו רוצה את הליכוד בהובלתו) ואז נשב אתכם.

ואם נחזור למסיבה בגן, אז זה אומר שיבואו כמה ילדים ויבקשו להעיף איזה מישהו שלא בא להם בטוב ואז הם יצטרפו למסיבה.

ביבי והליכוד קיבלו 30 מנדטים, יותר מפי 4 ממי שצפוי להיות ראש ממשלה. מבין שכרגע זה לא נראה לכם בעייתי, אבל זה פתח לכל ראש מפלגה שירצה להחזיק מדינה בביצים לבוא ולדרוש ראשות ממשלה. היום זה בנט, מחר זה מישהו אחר. 

ואל תבין מזה שאני חושב שמי שיש לו את מספר המנדטים הגבוה ביותר צריך להיות ראש ממשלה, אלא שראוי שראש הגוש יהיה עם מירב המנדטים וככה ייצייג בצורה טובה יותר את רצון הבוחרים. דהיינו, אף על פי שאני מעדיף את בנט כראש ממשלה, ההגיון שלי אומר שלפיד צריך לעמוד בראש ולשמר את המצב הזה.

ואחי..אם לדעתך אין צורך במכנה משותף בין המפלגות אז אין לי מה להמשיך לדון איתך. ואם ככה, אז בוא נקים ממשלה שגם החרדים וגם הציונית הדתית תהיה בה חלק, מה הבעיה?

הרי העיקר זה לא ביב וזה מתקיים גם בממשלה כזאת.

לפני 23 דקות, asix כתב:

בנט עומד במילים שלו -מונע בחירות חמישיות. ( אני מקווה) .

הוא לא אמר שהוא נעול אצל ביבי ולא אמר שהוא יושב עם לפיד.

ומה עדיף בתוצאות שיצאו? עוד פעם מאותו דבר? עוד פעם ראש ממשלה שמתחמן ודואג רק לעצמו? עוד בחירות? לא יעזור גם עוד 10 מערכות בחירות - ביבי לא ישיג 61 כי המתנגדים לו הם יותר ממי שבעדו. אתה יכול לסובב את התמונה 20 פעם וזה ישאר אותו דבר. שבעו ממנו ומההבטחות שלו. אף אחד כבר לא מאמין לו. משום צד. היה צריך להכין יורש ולסיים בכבוד. במקום זה מה הוא עושה? הרס, כאוס ובלאגן. כמו הבריון של השכונה - אם אני לא משחק אף אחד לא משחק ( ואף אחד לא רוצה לשחק איתו כי הוא רמאי). ככה זה נראה.

וכן, זאת אכן הממשלה שתעזור להוציא את העגלה מהבוץ, ואתה יודע למה? כי היא מייצגת כל חלק מהעם.

אז היה אומר ככה - אני אשב עם לפיד ועם כל מי שצריך כדי למנוע בחירות חמישיות.

אבל הוא אמר משפט גנרי שכולם אומרים - אני רוצה למנוע בחירות חמישיות.

מקסים בעיני איך שמכשירים פה שהשקרים שלו...

אבל אחרי שאתמול הגיעו הדגלים השחורים לתמוך בבנט, אני לא מופתע. לשקר זה בסדר, אם אתה בצד הנכון.

והממשלה הזאת לא מייצגת אותי, לא עוד המון מצביעי ימינה (כנראה גם ליכודניקים) וכמובן שלא חרדים.

ואני לא אדם דתי, אבל אם הממשלה הזאת באמת תגרום לאיבוד הזהות היהודית של המדינה, אבדה המדינה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, shachar187 כתב:

העיקר זה להוציא את ביבי מבלפור. כשהממשלה הזאת תוקם, אף לא ידבר על זה שבנט יהיה ראש ממשלה, ידברו על זה שסוף סוף נפטרו מביבי.

לא נכון.
שאלת את עצמך שאלה פשוטה, למה הם רוצים להיפטר מביבי?
האג'נדה היא לא להיפטר מביבי, האג'נדה היא להיפטר מראש ממשלה שקרן, תחת כתבי אישום של שוחד, שרק האינטרס האישי שלו מעניין אותו, משסע, מפלג, חסר מוסר, חסר בושה, חסר עמוד שידרה שלא הצליח לטפל באף אחד מהבעיות של מדינת ישראל ב12 שנים שהוא בשלטון. זו האג'נדה.
אף אחד מהם לא ה"חרים" את ביבי סתם כך.
לפיד שיתף איתו פעולה ולא החרים אותו.
ליברמן שיתף איתו פעולה ולא החרים אותו.
סער שיתף איתו פעולה ולא החרים אותו.
גנץ שיתף איתו פעולה ולא החרים אותו.
בנט שיתך איתו פעולה ולא החרים אותו.

כולם הגיעו לאותם מסקנות.
אם יש דבר אחד בטוח במערכת הפוליטית כרגע זה שהמון אנשים שם הולכים כרגע עם העקרונות שלהם ולא בחיפוש אחר ג'וב וכוח. הרי אם היו רוצים ג'וב וכוח היו חוזרים לביבי ומקבלים מה שהם רוצים כולל רוטציה מדומיינת.
היוצא דופן היחיד הוא בנט, שהוא סתם חתיכת אפס בלי עמוד שידרה.

לגבי לפסול מיליון מצביעים, לשיטתך בכל ממשלות ישראל תמיד פסלו מספר רב של אנשים, הרי תמיד היו כאלה שישבו באופוזיציה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, farkash7 כתב:

לא נכון.
שאלת את עצמך שאלה פשוטה, למה הם רוצים להיפטר מביבי?
האג'נדה היא לא להיפטר מביבי, האג'נדה היא להיפטר מראש ממשלה שקרן, תחת כתבי אישום של שוחד, שרק האינטרס האישי שלו מעניין אותו, משסע, מפלג, שלא הצליח לטפל באף אחד מהבעיות של מדינת ישראל ב12 שנים שהוא בשלטון. זו האג'נדה.
אף אחד מהם לא החרים את ביבי סתם כך.
לפיד שיתף איתו פעולה.
ליברמן שיתף איתו פעולה.
סער שיתף איתו פעולה.
גנץ שיתף איתו פעולה.
בנט שיתך איתו פעולה.

כולם הגיעו לאותם מסקנות.

אז למה הם כלכך רוצים את ראשות הממשלה?

למה לו לתת אותה פשוט ללפיד וזהו?

וכל אותם חבר'ה שציינת, הם פשוט אנשים שלא קודמו וזה קצת מפריע להם, זה הכל.

נשמה..אכפת להם יותר מעצמם מאשר ממני וממך. וזה נכון לכל פוליטיקאי אגב.

הרי אי אפשר לעזוב והלגיד שעזבת כי אתה רוצה להתקדם ואתה אופורטוניסט, צריך לטנף.

מי שעובד כלכך הרבה שנים עם ביבי ורע לו - היה עוזב ממזמן והיה מלין עוד בעודו בתפקיד ומתפטר. כי על כמה בודדים שטוענים שביבי הוא הדבר הכי נורא שקרה לישראל, יש עשרות ומאות שמעידים בדיוק ההפך.

אחד כזה, זה רון דרמר. ואני די שמח שאני חולק את אותן הדעות עם אדם שכזה.

סלח לי, אבל שאני חושב שיש שם המון מניעים אישיים ופחות דאגה לאזרח.

אם מותר להגיד שהכל אצלי ביבי זה מניעים אישיים, אז גם לי מותר להגיד שלהם יש.

לא צריך בשביל זה הוכחות, מספיק לפמפם את זה שנים בתקשורת וזה יתפוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...