Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגע לפנייה קנייה BMW 745 2007

ג'וני43
שימו לב! השרשור הזה בן 4109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא נשאל את זה אחרת:

אתה צעיר רווק שחי עם הוריו.

למה לעזעזאל אתה צריך משאית כזאת?

שלא תבין, רכב מפנק מפנק מפנק, מהרמה שלו כנראה תוכל רק לרדת.

אבל זו משאית יקרה מאוד לאחזקה שבסוף שבוע עם טיול לפה וקפיצה לשם תפרק לך חצי מיכל דלק (בדיוק מה ששמעת) וזה עם רגל עדינה על הגז, רגל כבדה תוביל אותך בכל מוצ״ש לתחנת הדלק.

בן זונה של רכב אם אתה אדם אמיד עם אקסטרא פפלינוס שרוצה לשנע את ישבנו בנוחות, חרא רכב אם אתה ״צעיר תפרן״, היא תשתה לך את הדם בערך באותו קצב שהיא שותה דלק.

עצה שלי- וותר על התענוג ותנתב את הכסף לרכב שגם תהנה ממנו וגם תוכל אשכרה ללחוץ בו על דוושת הגז מבלי לפחד מהנשיכה בארנק.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תאמין לי, אני מרוויח 6500 ש"ח ואם מזדמן לי לקנות אותה ב 80K הייתי קונה מיד.

מקסימום אני ימכור עם רווח של עשירייה לפחות!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אחלוק איתך קצת מהניסיון שלי עם 728 שנת 99.

כבר 4 חודשים אני מתנייד על הרכב בגלל שהבעלים בחו"ל ואני מרוויח יותר ממך. נסיעות שלי מסתכמות בנסיעה לעבודה פעם בשבוע הלוך חזור [יש לי דירה במקום העבודה], סדר גודל של 500 ק"מ.

כשאני חוזר הביתה ליום יומיים, אני עושה עוד איזה 100 ק"מ. בסך הכל 1000 ק"מ בחודש פחות או יותר.

אצלי הרכב פחות או יותר עושה 1 ל 7 בנסיעה משולבת.

למרות כל הפינוקים והפוזה שיש ברכב, תמיד אעדיף לקחת רכב אחר אם זמין בבית רק בשביל לא לפגוש את תחנת הדלק לעתים תכופות יותר.

במקרה שלך אנחנו מדברים על 745 עם הכנסה פחות משלי, אז תעשה חישובים לבד.

אם יש לך אפשרות לקנות את הרכב ולמכור אותו בזמן הקרוב ולעשות עליו קצת כסף מילא, אבל להחזיק אותו במשכורת שלך, מאוד מאוד לא ממליץ לך.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט הזה נראה לי מוזר מתחילתו ועד סופו.

דבר ראשון, כמו שאמרו כבר לא ידוע לי על 745 בשנה הזו.

דבר שני, 80 אלף?!? שחבר שלך יתקשר אליי, אם הרכב תקין אשלם לו גם 30 יותר.

דבר שלישי, אתה מספר שאתה מרוויח 6.5, ועדיין גר עם ההורים, למה לך לעשות טעות כלכלית כזו בשלב כזה בחיים??

הרכב הזה יאכל לך את כל מה שתרוויח, ואת כל מה שחסכת, ובשביל מה?

זה רק רכב.

תשקול את צעדיך בקפידה, כדי שיום אחד אולי תזכה לקנות אחת כזו חדשה מהסוכנות, בלי לחשוש שלא יהיה לך כסף לדלק.

או שתקנה אותה עכשיו, ותצמצם משמעותית את הסיכויים שלך להצליח כלכלית בשנים הקרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"החבר שלי" הוא באמת חבר ילדות וממש לא מנסה לדחוף לי רכב אלא למכור לי אותו ממש בזול (80 אלף) ואם הוא לא ימכר לי הוא יועבר לאוטו דיל שם הוא יעמוד בתיווך. אתה לא חייב להאמין אבל זו האמת

דבר שני העלויות ממש לא אסטרונומיות כמו שאתה אומר אלא סבירות לרכב כזה אם אתה מטפל במוסך לא מורשה.

בהסטורייה של הרכב הנל הוחלפו ב6 וחצי שנים שלו רק פנסי קסנון וגם זה במסגרת האחריות

טיפולים שוטפים לא כולם בזמן אבל עשו בחברה

אני אקח אותה לבדיקה מחר בדלק מוטורס אני מקווה שהיא תצא בסדר אם אני לא אמצא סיבה מספיק טובה אני אלך על זה.

אני מחר הולך לבד עם הרכב יש מישהו שיוכל לכוון אותי לגבי מחלות של הדגם הזה ואילו שאלות לשאול את המוסכניק

תודה לכולם.

אני מבין שאתה כבר החלטת,אני מקווה שלא תבכה לא הדרך אל המוסך.

ושוב אני חוזר ואומר,אל תעשה את הטעות הזאת,בבקשה ממך אל!

בהצלחה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עושה רושם שפותח השרשור מנסה לשכנע את עצמו שזה כדאי לו כי ההזדמנות קורצת ואתה במרחק ממש קצר מלהיות בעלים של סדרה 7.

אבל וזה אבל גדול -

למה? את ההרגשה של היוקרה ושאתה יכול להרשות לעצמך רכב כזה - אין ולא תהיה לך.

הרכב ירושש אותך כלכלית.

רכב שעומד רוב הזמן עלול לסבול מתקלות שיעלו לך הון תועפות ברכב מהסוג הזה.

אם חס וחלילה משהו יקרה לרכב שלא בשליטתך(מישהו ידפוק אותו/מישהו יגנוב אותו וכו') מה תעשה אז? בערך 90 אלף הלכו לזבל.

אתה כרגע מתנהל כלכלית מאוד נכון - חי עם ההורים וחוסך עלויות, מתנייד על קטנוע ומרוויח משכורת סבירה.

אל תתן לעצמך לעשות טעות שתשבור לך את החיים.

אולי, אם תתנהל נכון, בעוד עשור או שניים תוכל להרשות לעצמך 750 חדשה שתוכל גם לתחזק אותה.

רכב חלומות שאין באפשרותך להחזיקו מהר מאוד יהפוך לסיוט.

הימנע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתגעתם?

חישוב פשוט - הבחור קונה רכב שהמחירון שלו הוא כ-180K ב-80K (אני לא מבין את ההגיון של המוכר, אך נניח לזה כרגע). הוא יכול להעמיד את הרכב למכירה ולהכפיל את הכסף שלו. הוא גם יכול להשתמש ברכב הזה כמה שנים ועדיין לצאת עם רווח יפה. כך למשל, אם לאחר שנתיים הוא ימכור את הרכב ב-120, זה עדיין "רווח" של 40K לאחר שנתיים של הנאה מרכב מדהים. ההפרש הזה משאיר מרווח נשימה גדול מספיק לכל בלת"מ שאולי יהיה (אם בכלל).

בנתונים שהוצגו כאן (בהנחה שהם אמיתיים...) אני לא רואה שום חיסרון אלא כסף קל על הרצפה שרק צריך להתכופף ולהרים אותו, ובתנאי שהרכב יבוטח בביטוח מקיף כדי לא לאבד את התחתונים.

לו השאלה הייתה לגבי רכישה של הרכב הזה במחיר מחירון או במחיר השוק שלו, התשובה שלי היתה לאו מוחלט. אני מרוויח פי כמה מהבחור הזה ולא מרשה לעצמי להתפנק בדבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתגעתם?

חישוב פשוט - הבחור קונה רכב שהמחירון שלו הוא כ-180K ב-80K (אני לא מבין את ההגיון של המוכר, אך נניח לזה כרגע). הוא יכול להעמיד את הרכב למכירה ולהכפיל את הכסף שלו. הוא גם יכול להשתמש ברכב הזה כמה שנים ועדיין לצאת עם רווח יפה. כך למשל, אם לאחר שנתיים הוא ימכור את הרכב ב-120, זה עדיין "רווח" של 40K לאחר שנתיים של הנאה מרכב מדהים. ההפרש הזה משאיר מרווח נשימה גדול מספיק לכל בלת"מ שאולי יהיה (אם בכלל).

בנתונים שהוצגו כאן (בהנחה שהם אמיתיים...) אני לא רואה שום חיסרון אלא כסף קל על הרצפה שרק צריך להתכופף ולהרים אותו, ובתנאי שהרכב יבוטח בביטוח מקיף כדי לא לאבד את התחתונים.

לו השאלה הייתה לגבי רכישה של הרכב הזה במחיר מחירון או במחיר השוק שלו, התשובה שלי היתה לאו מוחלט. אני מרוויח פי כמה מהבחור הזה ולא מרשה לעצמי להתפנק בדבר כזה.

אם זאת הסוגייה,אתה צודק אף על פי שהמחירון לא באמת מייצג משהו,ומעבר לכך אם יש תקלה רצינית אולי אפילו בינונית זה יקזז משמעותית מהרווח שבין המכירה לקנייה.

זה נראה שמשתלם,אני פשוט הייתי נכנס בעץ ב40 קמ"ש עם רכב כזה,דיי קל להגיע לטוטלוס,ומקבל את כספיי הביטוח.

אין לראות במשפט האחרון כהמלצה רצינית,זהו רק רעיון (לא רע בכלל) ולא יותר מזה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בטרול יפהפה.

קשה להאמין שאדם כלשהו יסכים להפסיד סכום של כ-100 אלף ש"ח (כמוכר) בקלות כזו.

מספיק שהיה מוריד 50 אלף ואנשים היו עומדים בתור לקנות את הרכב הזה.

אם מדובר בסיפור אמיתי אז פותח השרשור עומד לעשות טעות ענקית. אין לו מושג למה הוא נכנס, משכורת של 6500 ש"ח בקושי תספיק לתחזוקה שוטפת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בטרול יפהפה.

קשה להאמין שאדם כלשהו יסכים להפסיד סכום של כ-100 אלף ש"ח (כמוכר) בקלות כזו.

מספיק שהיה מוריד 50 אלף ואנשים היו עומדים בתור לקנות את הרכב הזה.

אם מדובר בסיפור אמיתי אז פותח השרשור עומד לעשות טעות ענקית. אין לו מושג למה הוא נכנס, משכורת של 6500 ש"ח בקושי תספיק לתחזוקה שוטפת.

כאשר רק עלויות הרישוי, ביטוח חובה וצד ג' הינם כ-1000 ש"ח לחודש בממוצע, צריכת דלק של 1 ל-7-8 בנסיעה רגועה...

הרכב הזה יעלה לא פחות מ-2000 ש"ח לחודש בהנחה והנסועה מאוד נמוכה. קלקול אחד קטן או החלפת צמיגים כבר מעלה

את ההוצאה החודשית (אם לוקחים עלות ומחלקים אותה ל-12 חודשים) בעוד 1000-2000 ש"ח. בקיצור, להוציא 50% מהמשכורת

על רכב (וזה לפני בלת"ם רציני שלגמרי יכול לקרות ברכב הנ"ל) זהו אכן מתכון לאסון.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי כל הסיפור נשמע מוזר, החל מהדגם שלא מופיע ועד למחיר ההזוי.

אם ונניח שהמקרה אמיתי, והרכב תקין, הייתי קונה רק כדי למכור את הרכב.

עם הכנסה חודשית כזו, וביטוח צד ג בלבד, הדרך לפשיטת יד קרובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתגעתם?

אני מאמין שרוב האנשים פה היו עושים זאת אבל..מהלך כזה אתה יכול לעשות כשיש לך ביטחונות בצד, וממש לא שזה כל הכסף שלך!

אז אנא ממך אל תכניס רעיונות לבחור הצעיר בתחילת דרכו להרפתקה שכזאת!

עצה לפותח השרשור מגניב אפילו קטלני ביותר להיות הבעלים של הרכב הזה אבל תאמין לי מניסיון ההתלהבות יורדת אחרי כמה חודשים ואתה נשאר עם רכב יוקרה שהוא מאוד יקר עבורך ויוצא שאתה רוצה לקבור את הראש באדמה עם הרכב.

וכמו שהבנת אני לא ממליץ לך לקנות ולנסות למכור כי פשוט אין לך מספיק כסף לסיכון שכזה.

אגב אני לא יודע אם מישהו סיפר לך אבל די קשה בלשון המעטה למכור רכב יוקרה.

מקווה שתקבל החלטה נבונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שאני די סקפטי לגבי מחיר הרכב.

יחד עם זאת, אם הנתונים אמיתיים, מה הסיכון כאן? במקרה הכי גרוע הקונה ימכור את הרכב באופן מיידי ברווח גדול מאוד (לא יהיו קונים במחיר של 130 לרכב שהמחירון שלו 180?). זה כסף בטוח. להתכופף ולהרים. מה ההתלבטות בכלל??!! אתם מתייחסים לעלויות אחזקה של רכב שנקנה בעשרות אלפי ש"ח פחות ממחיר השוק שלו וניתן למכירה מיידית ברווח אדיר. אני מתעלם מהשאלה לגבי הרכב עצמו כי אני רואה כאן הזדמנות פיננסית נחמדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע יש לי רעיון - סע תהנה תבלה שלושה חודשיים על האוטו ,תתקשר אלי עוד שלושה חודשיים ותקבל את המחיר ששילמתה פלוס הביטוח,תעשה מקיף אני משלם שתוכל לישון בשקט ולא לפחד .

רק על תקרע לי את האוטו,ובמידה ואתה עושה בחורות באוטו,שים סדין אחי .

יאללה אל תחשוב תהנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...