Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגע לפנייה קנייה BMW 745 2007

ג'וני43
שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה חבר טוב החליט לרדת מהארץ עם כל משפחתו לארצות הברית בשביל לפתח את עסקיו ושבוע הבא הבא הם טסים, הוא הציע לי את הרכב שלו במחיר מאוד מצחיק הרכב שמור יד 1 מטופל פחות או יותר 70000 קמ ויש לי את הסכום לרכוש אותו השאלה עם אני אצליח לתחזק כזו ספינה אני בניגוד אליו עני ומרוויח 6.500 בחודש ויש לי קטנוע שאני מתנייד עליו.

אני רווק בלי ילדים וגר אצל ההורים

הרכב הקודם שלי עד לפני חודשיים היה הונדה סיויק של פעם

מה אתם אומרים במידה ואני אסע איתה רק סופשים אני אצליח לתחזק אותה?

אני לא רוצה לעשות טעות אבל כנראה שאם אני אפספס את ההזדמנות הזו אני לעולם לא אוכל להגיע לכזה רכב

על השם משתמש הזה יש כ4 אנשים שונים ו4 מכוניות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבדוק לפני עם חבר שלך כמה עולה:

1. ביטוח לרכב כזה.

2. רישוי.

3. טיפולים (סדר גודל).

תראה אם זה מתאים לך להוציא סכום התחלתי כזה בשנה.

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, קודם כול אני ממש אבל ממש לא ממליץ לרכוש רכב כזה.

אין אפשרות להינות מרכב דומה אם אתה חושב בלי סוף אך לתחזק אותו

בדקתה כמה עולה ביטוח? אתה תתפלה.

דלק, תיקונים ויהו הרבה, זה לא מזדה, זה רכב רציני שדורש אחזקה, בקיצור אני ממש מציע לך לרדתת מהעיניין אם אתה מרוויח 6500 ש"ח בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הביטוח יהיו בסביבות 8000-10,000 (מקיף)

טסט - זה קבוצה 7: בסביבות 3000

צמיגים, אם אני זוכר נכון יש שם 245\55\18 4 צמיגים יעלו בסביבות 6500 ש"ח

ברקסים בסביבות 3000 (כולל צלחות)

זה רק אחזקה, אם מתקלקל משהו יהיה יקר מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח התקשרתי לשאול והוחלט רק על חובה +צד ג ,אין לי סכום לשלם מקיף

נכון להיום לא צריך להחליף צמיגים או משהו דומה ויש לו 19 אינץ' במצב טוב מאוד והכל עובד ברכב

עם משהו יתקלקל או אעשה תאונה ,אנסה למכור למרות שאף בנאדם נורמלי לא יקנה כזה רכב ממני כי עם הוא עשיר אז

הוא יקנה חדש.

אבל עוד 4 5 אלף קמ צריך לעשות לה טיפול קטן

רישוי וטסט אני יכול לעמוד בסכום הזה וגם זה עוד 3 חודשים

דלק היא שותה בנסיעה רגועה 1 ל5 לפי החישוב שלי אני אוכל להוציא אותה שישי שבת לסיבוב

וחוץ מזה אני אוכל להתנייד עם הקטנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה חבר טוב החליט לרדת מהארץ עם כל משפחתו לארצות הברית בשביל לפתח את עסקיו ושבוע הבא הבא הם טסים, הוא הציע לי את הרכב שלו במחיר מאוד מצחיק הרכב שמור יד 1 מטופל פחות או יותר 70000 קמ ויש לי את הסכום לרכוש אותו השאלה עם אני אצליח לתחזק כזו ספינה אני בניגוד אליו עני ומרוויח 6.500 בחודש ויש לי קטנוע שאני מתנייד עליו.

אני רווק בלי ילדים וגר אצל ההורים

הרכב הקודם שלי עד לפני חודשיים היה הונדה סיויק של פעם

מה אתם אומרים במידה ואני אסע איתה רק סופשים אני אצליח לתחזק אותה?

אני לא רוצה לעשות טעות אבל כנראה שאם אני אפספס את ההזדמנות הזו אני לעולם לא אוכל להגיע לכזה רכב

לא ! לא! לא!

באמת,ש..לא!

העלויות הן אסטורונומיות,וה"חבר" הזה שלך לא כל כך חבר אם הוא רוצה למכור לך רכב כזה ביודעו כי אתה מרוויח לא הרבה מעל המינימום.

למעשה גם אם הייתה מרוויח פי 2 מזה,עדיין הייתה מתקשה לתחזק את הרכב.שלא נדבר על ירידת הערך ותקלות בילתי צפויות.

בקיצור.

לא!

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"החבר שלי" הוא באמת חבר ילדות וממש לא מנסה לדחוף לי רכב אלא למכור לי אותו ממש בזול (80 אלף) ואם הוא לא ימכר לי הוא יועבר לאוטו דיל שם הוא יעמוד בתיווך. אתה לא חייב להאמין אבל זו האמת

דבר שני העלויות ממש לא אסטרונומיות כמו שאתה אומר אלא סבירות לרכב כזה אם אתה מטפל במוסך לא מורשה.

בהסטורייה של הרכב הנל הוחלפו ב6 וחצי שנים שלו רק פנסי קסנון וגם זה במסגרת האחריות

טיפולים שוטפים לא כולם בזמן אבל עשו בחברה

אני אקח אותה לבדיקה מחר בדלק מוטורס אני מקווה שהיא תצא בסדר אם אני לא אמצא סיבה מספיק טובה אני אלך על זה.

אני מחר הולך לבד עם הרכב יש מישהו שיוכל לכוון אותי לגבי מחלות של הדגם הזה ואילו שאלות לשאול את המוסכניק

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא סובל את כל ההפחדות שמסביב לרכישת רכב יוקרה אבל במקרה הזה - עדיף שתרד מזה.

הרכב הזה ישחט אותך חי גם אם האמינות שלו תהיה 100 אחוז.

אם האמינות שלא תהיה קצת פחות מזה - אתה כבר תיאלץ ככל הנראה למכור אותו בהפסד נוראי.

צריכת הדלק תקרקע אותך באמת לסופי שבוע - מה הטעם בזה?

עלות של טיפולים תהיה יקרה מהרגיל ברכב הזה ואני כבר מבין שראית מה עלויות הרישוי שלו.

מילא סדרה אחת או סדרה 3 ישנה במצב טוב ושמור.

אם אתה מחפש רכב להנות ממנו באמת שהיה עדיף ללכת אפילו על רכב חדש, הרבה יותר עממי אבל כזה שמספק תענוג כלשהו או מנהיגה או מפוזה או בנוחות שלו.

אפרופו - נראה שאתה חושב בראש של רווק, לא יודע, אולי אתה חושב שהרכב הזה יביא לך בחורות - ברגע שהן יראו שאתה גר עם אמא אתה כבר יכול לנחש לבד באיזה מהירות הן יברחו.

בחורה שבאה אליך בגלל רכב כזה גם בטוחה שאתה גר בבית מתאים, בלי הורים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן במחירון לא מופיע דגם 745 בשנת 2007.

בלי קשר, אם זה המחיר (80K) הרי הוא כחצי ממחיר של גרסת ה-730 וזה נחשב אטרקטיבי מאוד (למרות שבד"כ אין קשר למחירון בדגמים אלו, אבל לפרופורציה).

מצד שני, להחזיק רכב שעלה לך 80K ש"ח, בלי ביטוח מקיף זה לא ממש חכם לדעתי, בעיקר אם זה לא כסף מיותר שיש לך.

לגבי האחזקה, קח בחשבון מה שאומרים פה ופשוט תכין סכום בצד לכל תקלה שלא תהיה.

זה שהרכב עד עכשיו היה אמין זה סימן טוב, אך אף אחד לא יכול להבטיח מה יהיה הלאה, בעיקר שיש אלמנט של זמן שלא פועל לטובתך.

בקיצור, כלכלית זה סיכון, אבל במחיר הזה הסיכון מזערי יותר כי הפער די גדול בין מה שאתה קונה לבין האפשרות למכור אפילו באותו מחיר בזמן קצר יחסית ( יש לך הפרש של כמה עשרות אלפים למחירון).

בהתחשב בכך, שווה אולי לקחת את הרכב, אך בידיעה ברורה שההוצאות גבוהות, שאתה מוכן להפתעות, ושאתה עושה ביטוח מקיף.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כאן אתה תתפלא

לא מזמן היה לנו מקרה הזוי בבניין של אמא שלי, שכן מבניין אחר חנה את הבמוו סדרה 7 שלו (שנות ה90 נראה לי) מול הבניין בו אמא שלי גרה.

בקיצור - לפני 7 שנים ליום המשפט המקרה קרה ובליל סערה עץ מהגינה של הבניין שלנו נפל על מכסה המנוע של הבימר ומפה לשם סיפור ארוך העניינים התגלגלו ולא ניכנס לאיך הכל נסגר (נסגר בתשלום אפסי לכל דייר בגלל נסיון הזוי לנפח ריבית של 7 שנים אחרי שניסו לפצות אותו והוא לא הסכים)

מה התברר - הבן אדם עשה ביטוח צד ג' לסדרה 7 וזו כנראה הסיבה העיקרית לכך שבמקום לתבוע את הביטוח הוא תבע את וועד הבית ואת כל דיירי הבניין.

הזוי אבל אמת.

סה"כ אם אתה עושה ביטוח צד ג' חברת הביטוח של הרכב הפוגע (או צד שלישי שפגע בך) הם אלה שיפצו אותך בזמן שאתה מכוסה מבחינת לפצות את הצד השני.

המקרה היחיד שביטוח צד ג' לא מכסה בעצם זו גנבה עד כמה שידוע לי וטוטלוס לא?

וסדרה 7 זה ממש לא רכב גניב, יש עליו המון הגנות מקוריות מהמפעל ומעבר לכך זה בדרך כלל רכב שמאוד מרתיע לחשוב מי הבעלים שלו - עניין התדמית עובד פרפקט במקרים האלה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...