Jump to content

spirit69

 • פרסום הודעות

  1,185
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות spirit69

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 1. אם הייתי מבין איך מעלים תמונה מהפלאפון לפורום, זה היה עוזר..
 2. הרכב שנת 2015. יד ראשונה. מאוד שמור בפנים ובחוץ. הבדיקה מעלה שיש תיקון וריתוך קורה אחורית. הראו לי את הריתוך בעין. מדובר בכ10 סמ ריתוך בקורה. זה קרה כתוצאה מכניסה במזלג של מלגזה, גם דלת באגז הוחלפה. מה דעתכם?
 3. שלום לכולם, התחיל בכך שעשיתי חיפוש בפורום ולא מצאתי את מבוקשי. החלטתי להקשיב ללב ולרכוש לראשונה אלפא. כשמתעמקים בדברים מגלים שלגולייטה יש כמות דגמים מבלבלת, החל בפרוגרשיין, דיסטנקטיב, קומפיטציונה, טוריסמו וכו... מצאתי גולייטה ראויה, שנת 2014 דגם קומפיטציונה. ראשית, האם דגם זה יצא לאחר מתיחת הפנים שבוצעה בשנת 2013? האם ניתן להשיג את קטלוג הרכב הנ"ל שהוצע ע"י סמל"ת בזמנו? ולמי שיש ניסיון, על מה לשים דגש לדעתכם? ( כבר הבנתי שמדובר בדגם אמין ביותר, חבל שהמותג סובל מדעות קדומות כה רבות). תודה לעוזרים!
 4. spirit69

  תשריט חניות בטאבו

  לא ניתן להוציא תשריט דרך האינטרנט אלא רק נסח טאבו. תרשום בגוגל טאבו אגרות - תשלם 32 ש"ח אגרה עבור "תקליטור בית משותף". גש ללכת רישום המקרקעין הסמוכה לביתך, תיקח מספר המתנה עבור הוצאת התקליטור. תקבל דיסק ובו התשריטים (גרמושקא) + תקנון הבית המשותף שבו מוצמדים החלקים המשותפים לכל דירה בבניין. תגיע עם גוש/ חלקה ותת חלקה במידה וקיימת. אם אינך יודע מה הגו"ש -פנה אליי בפרטי.
 5. ממליץ לך להתרחק מהגולף, מניסיוני, עם גולף היליין 2010, המנוע סובל מהמון תקלות ומחלות. אם כבר מנוע עם גדישה, הייתי ממליץ לך על הסיאט עם מנוע ה-1.8.
 6. אני ממליץ לך בחום על שברולט סוניק RS. לא מדובר ברכב ספורט חלילה, אך מדובר במכונית מרווחת יחסית, עם מנוע טורבו נחמד, מאובזרת בכל טוב! אני חושב שזאת עסקה מצוינת!
 7. מנועי הTSI החדשים לא הוכיחו עדיין אמינות טובה. אומנם יש שיפור מאז הוצאתם בשנת 2008, אך רוב המכוניות מאותן שנתונים כבר עברו במוסך כמה פעמים. אני נכוותי פעמיים עם מנוע ה-1.4 של הקונצרן בתצורת 160 ו- 180 כ"ס. מנוע ה1000 סמ"ק החדש בהחלט מרשים בנתונים, אני בטוח שגם ירשים בביצועים, לגבי האמינות? אני בטוח שתצטרך לבקר במוסך! מלבד אמינות, האיביזה לא ממש נוחה. הפיג'ו 208 נוחה הרבה יותר, נהגתי אומנם בדגם הקודם עם מנוע ה-1.6, אני בטוח שהדגם המעודכן עם מנוע הטורבו מרשים יותר, גם מבחני הדרך מאשררים זאת.
 8. spirit69

  השכרת רכב במחיר הזול ביותר

  אני השכרתי כמה פעמים משלמה סיקסט, המחיר שלהם היה הכי הוגן. תנסה לקבל מהם הצעת מחיר מאחד הנציגים בטלפון.
 9. יופי של סיקורים ותמונות, תודה! הייתי שם פעמיים, פעם אחת ב-2007 ופעם נוספת ב-2011, זו ללא ספק חוויה נדירה ומומלצת.
 10. יש כאן לכל היותר מהלך שהיה צריך לקרות לפני שנים. מדובר בצעד מתבקש נוכח העובדה שמכונית משפחתית כמו מאזדה 3 למשל לא פחות איכותית מגולף.
 11. אתמול החזירו לי את הרכב. אגב להחלפת הבוכנות התגלה גם חור ברדיאטור! גם הוא הוחלף. מעניין שלא היה לכך כל רמז. עכשיו בבית אני מגלה שהחלונות לא מתרוממים כאשר לוחצים לחיצה ארוכה בשלט. אז למרות כל האיחולים מצדכם - בראשון בבוקר בדרכי לעבודה שוב אכנס למוסך
 12. שלום לכולם, רצתי לשתף אתכם קצת מניסיוני עם רכבי פולקסווגן בכלל ועם צ'מפיון מוטורס בפרט. בשנת 2009 החלטתי לראשונה לנסות משהו אחר במקום מאזדה (החזקתי במאזדה 323 ואחר כך שתי מאזדה 3). רכשת גולף TSI 160 כ"ס, שנת 2009, כשבמד האוץ שלה מופיעים 4000 ק"מ בלבד. הרכב נרכש ב-153K. מאוד התלהבתי בהתחלה. איכות החומרים הייתה מצוינת להשוואה למאזדה. המנוע היה חזק מאוד, אומרים שמי שנוהג במנוע טורבו פשוט לא יוכל לחזור ולנהוג במנוע אטמוספירי - ההבדל עצום! כבר לאחר כמה אלפי ק"מ בודדים הכה בי ה-DSG הידועה כלכך לשמצה. הרכב נכנס שבוע למוסך והוחלפו מצמדים במסגרת אחריות. ב-15,000 קמ בערך נכנסתי שוב למוסך. הפעם הצרה הייתה גדולה יותר - תקלת מנוע. לאחר אבחון התברר שאחד הצילינדרים במנוע פשוט נשבר! הרכב נכנס למוסך לעשרה ימים ותוקן. לאחר כמה אלפי ק" בודדים שוב תקלת מנוע, הרכב כבר לא היה באחריות. אני אומר לכם זאת כך- למדתי בדרך הקשה! בצ'מפיון אף אחד לא מחפש להקל עליכם. אם הלקוח לא יעמוד על שלו הוא פשוט לא יקבל. התעקשתי, שלחתי מכתבים וגם פרסום כאן בפורום גרם למנהל שירות הלקוחות של צ'מפיון להתערב - המנוע הוחלף ללא תשלום, מלבד תשלום עבודה. קיבלתי אחריות לשנה נוספת למנוע. בנוסף היו עוד תקלות קטנות ומרגיזות, מיכל מים סדוק ובעית חשמל בחלונות. הרכב נמכר בשעה טובה בשנת 2011. ברוב תמימותי ניגשתי לסוכנות צ'מפיון מוטורס חיפה. אמרתי לעצמי שמדובר בטכנולוגיה חדשה, פורצת דרך. חשבתי שהיצרן שיפר את בעיית האמינות בגיר ובמנועים. האמנתי שהפעם לא אצטרך לבלות במוסכי היבואן. רכשתי פולקסווגן פולו GTI חדשה. הכל היה בסדר גמור ושוב לאחר כמה אלפי ק"מ הרכב נתקע. ביקור במוסך הביא למסקנה שהמוח של הגיר הלך לעולמו - הוחלף במסגרת אחריות. לאחר מכן, שוב כמה אלפי ק"מ בלבד, משאבת המים חדלה מלעבוד והוחלפה. קיבלתי שנה של שקט ללא מוסכים עד שלפני שבועיים, בליל שבת במהלך נסיעה נדלקו לי כמה נוריות התראה של המנוע. ניגשתי בראשון בבוקר למוסך. המנוע פורק לחלקים ולאחר יומיים קיבלתי תשובה - אחת הבוכנות נשברה. הוסבר לי במוסך שעלות התיקון הינה 24,000 ₪ כיוון שיש להחליף את כל הבוכנות. בו במקום הבהרתי שאינני מתכוון לשלם דבר (הרכב עבר 68,000 ק"מ ב3.3 שנים, טופל בצ'מפיון בכל 10K ע"פ מפרט יצרן ולא נחסך ממנו דבר). לאחר יומיים קיבלתי תשובה - ההחלפה עלינו, התיקון עליך. לאחר חמישה ימים ללא רכב, וכאשר אין תאריך סיום תיקון באופק, דרשתי רכב חלופי. נתקלתי באטימות של המוסך, חוסר שירותיות, נותנים לך להרגיש שעושים לך טובה! משום מה שכחו בצ'מפיון שאנשים משלמים ממלוא כספם והונם עבור הרכב. התעקשתי ופניתי לשירות הלקוחות שהואיל באדיבותו לספק לי ביום ה-6 לתיקון רכב חלופי בנתיים עברו 14 ימים, הרכב עדיין בתיקון. מישהו יכול להסביר לי מה קורה שם בצ'מפיון? למה אין חלקים במלאי כאשר יודעים שמנועי TSI נכנסים למוסך בכל יום עם תקלה חדשה?! מה ביקשתי לומר כאן בעצם? כשאתה קונה רכב של צ'מפיון אתה פשוט "מתחתן" עם המוסך. קשה מאד להתנהל בשגרת חיים ללא הרכב שלך, בצ'מפיון לא יעשו הרבה כדי להקל עליכם, פשוט כדי שתדעו. אני בכל מקרה החלטתי למכור את הרכב ולהצטרף לעם היושב בציון - קיה ספורטז' חדשה כבר בדרך.
 13. הרכב השני במחירון 46, הוסכם על 38 אלף. לאחר שהמוכר יתקן את נזילות השמן. אני עדיין מאוד חושש מפיג'ו.
 14. אני עם פולו GTI כבר שלוש שנים וקצת. בנתיים (טפו טפו), אין שום בעיות. לא בגיר, ולא בשום דבר אחר. הסר דאגה מליבך. מה גם שעכשיו יש אחריות של 3 שנים. ובגמר השלוש שנים יש דבר שנקרא "רצון טוב", ובדר"כ ליבואן יש "רצון טוב בכל הקשור לDSG.
×
×
 • Create New...