Jump to content

sluzon

 • פרסום הודעות

  696
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי sluzon

 1. sluzon

  טריידאין בטויוטה

  כפי שרשמו לך, ברגע שאתה מוכר לטרייד אין יתייחסו לפי שנה ללא חודשי עליה.
 2. אתה מדבר על המודעת סוחרים עם ה87000 ק"מ?
 3. תוכל לפרט מה זה "בכל מקום"? לאיזה שלב בחיפושים הגעת ? (רק ראית מודעות שמפורסמות ומבקשים נסיון? עשו לך ראיון טלפוני? ראיון אצל משאבי אנוש? מנהל ישיר?)
 4. לנצ'יה דלתא 2012, מנוע 1742 סמ"ק עם 200 כ"ס. יד שלישית (כולן פרטיות), 73500 ק"מ בלבד. רכב מרווח מאוד ומהיר. רמת גימור פלטינום המפוארת כוללת בין השאר: גג שמש פנוראמי כפול, מושבי עור, מסך גדול מקורי,מזגן מפוצל כולל פתח מיזוג ליושבים מאחור, usb ודיבורית מקורית, ג'נטים מגנזיום 17" ועוד. צבע לבן-שחור (ביקולור). עברה טיפול כולל בלמים בינואר יחד עם הטסט. מחירון משוקלל 64900 ש"ח. דורש: 54900 ש"ח. נא לפנות בפרטי או לנייד: 050-7656410 אינה
 5. יש חדש? קיבלת את הרכב?
 6. לא חסר. יש אמות מידה לכל יבואן מבחינת מיקום, נראות, גודל, צמוד למרכז שירות או לא וכו'.. זה מעבר לדרישות כמו לכל בית עסק רגיל- כיבוי אש, רשיון עסק, משטרה ועוד גורמים. וכמובן, יכולת כלכלית גבוהה.... ראשית, עליך לבדוק אם היבואן בכלל מחפש זכיין נוסף ואתה מבחינתך צריך לעשות תחשיב עד כמה זה משתלם לך כלכלית.
 7. כמה שזה נשמע הזוי, זו כנראה האמת. אכן יש רכבים שעולים "במדגם" באופן אקראי עקב עליית מערכת "שער עולמי". עד שהמכס לא מסיים את בדיקת הרכב והתאמתו לרישומים כלשהם- לא ניתן להנפיק רשיון לרכב והיבואן לא יכול לעשות כלום בעניין. מבאס, אבל לא נראה שיש הרבה מה לעשות. במידה ולא היה מדובר ברכב בהזמנה מיוחדת, הייתי מציע לך לבקש פשוט החלפה ל"שלדה" אחרת וזירוז ההכנה שלה למסירה מהירה.
 8. לשאלתך, לפי מחירון "לוי יצחק" הפחתה בגין רכב שרשטם חברה היא 22%. במידה והשימוש הוא עד שנה- ההפחתה היא 16%.
 9. ירידת הערך שקובע שמאי זה לפי פרמטרים מסויימים, אך ישנה ירידת ערך מסחרית בנוסף. זה אומר פחות או יותר כמה יסכימו "בשוק" לשלם על סיטרואן אחרי תאונה עם פגיעה במשקוף ובקצה שלדה (רשום קצה בדו"ח ומניח שזו הכוונה).כך שה3% שרשום זה יותר לצורך חברת הביטוח לשלם למבוטח את המינימום..בפועל ירידת ערך מסחרית יכולה להיות פי כמה וכמה ולא רלוונטית עבורך. הרכב חדש לגמרי? משומש? האם אתה יכול לקבל דוח שמאי מלא כולל חלקים שהוחלפו ותמונות של הנזק? בכל מקרה, מדובר על תיקון של 23000 ש"ח, אם תחליט שזה מעניין אותך ההפחתה צריכה להיות אגרסיבית מאוד (מאוד..) מהמחירון ותיקח בחשבון שלמכור את הרכב הלאה בבוא העת תהיה מש
 10. ההפחתות האלה ככל הנראה מאוד "ותיקות" באתר של לוי יצחק..בחוברות המודפסות מדי חודש חלקן השתנו די מזמן. בכל אופן, מצ"ב צילום הסעיפים הרלוונטיים במחירון נובמבר (האחרון) שם מופיע 14% הפחתה גם על רכב 0 ק"מ מיבואן, גם מליסיג, וגם על "לשעבר" של שתי הקטגוריות האלו.. בכל אופן, מאמין שלהפחתות אלו נצמדים בחברת הביטוח.
 11. חבל לרשום דברים ללא ביסוס. כנראה שלא עובדים עליו, והם פתחו מחירון וראו... שורה תחתונה- ע"מ 7 במחירון האחרון מראה כי אכן רכב בבעלות יבואן 0 ק"מ או לשעבר מצריך הפחתה של 14%.
 12. התהליך הוא שהיבואן נותן לבנק טופס התחייבות לרישום שעבוד לטובת הבנק ברשיון הרכב, והבנק מעביר לך/ליבואן את הכסף בהעברה+ טופס שעבוד חתום. בהלוואת בלון כפי שהציעו לך החזר של 1300 ש"ח זה אומר חוב (בלון) בעוד 3 שנים של כ120000 ש"ח על הרכב! אף אחד לא נביא בפורום, אבל זה סכום שיהיה גבוה בסד"ג של 20K ש"ח לפחות מהשווי שוק של הרכב שלך. במקרה כזה גם אם תמכור את הרכב במחירון+- תהיה עדיין חייב 20000 ש"ח לבנק והוא לא ישחרר לך את השעבוד/משכון ללא פרעון מלא. לפרוס את החוב ( 120000 ש"ח) גם תוכל רק שזה יהיה כנראה בריביות קצת פחות טובות ועדיין לפרוס סכום כזה אפילו ל60 חודשים זה לשלם כל חודש כ 2300 ש"ח (קרן+
 13. sluzon

  פיאט סדיצ'י

  היה רכב אחד ידני 4*4 שיובא ונמכר. בוודאות.
 14. זו בדיקה שאתה הזמנה או מה שהציגו לך? איזה שנה הרכב?
 15. כי הוא לא חצי שנה בארץ...הרכב הושק לפני פחות מחודשיים וחצי ומסירות ראשונות בסוף מרץ.
 16. sluzon

  רכישת רכב הדגמה

  אין קשר בין רכב הדגמה (משמע רשום ע"ש היבואן ונסע כרכב הדגמה) לבין רכב שנרכש כ-0 ק"מ . אכן אתה תהיה יד שניה (כי הראשונה זה היבואן...) ולפי זה אכן ההפחתה ע"פ המחירון הלאומי היא 11% ממחירון רכב חדש בתנאי שהרכב בן עד 4 חודשים וגמע לא יותר מ5000 ק"מ. בפועל, אתה צריך לבדוק באיזו הנחה נמכר רכב כזה ללקוחות מתעניינים ולנהל מו"מ בהתאם. בבדיקה במחירון, יש הפחתה של כ-6% בין מחירון חדש למשומש באאוטלנדר לכן הייתי מכוון להפחתה של כ20% ממחיר רכב חדש (6% כי הרכב משומש+ 11% הפחתה על היותו רכב הדגמה=17%). פחות מזה הייתי נמנע.
 17. sluzon

  מרצדס cla

  היו רכבים שעל לכביש ב2013, אבל לא הרבה. מצטרף לשאלה, מול מה התלבטת?
 18. איזה שנה הרכב? מתי היתה התאונה ומה השווי של הרכב היה באותה עת? אומר זאת כיוון שסכום התיקון גבוה מאוד (כמעט 30K) ויש סיכוי/אפשרות שהרכב היה קרוב לאובדן להלכה ולהורדה מהכביש.
 19. ונניח וכן? כבר רשמו לך פה שעיקר הבעיה זה תאונה בעלת משמעות גבוהה עם תיקון קורה וגג. לא נכנס לך לשיקולים אבל למה באמת להכניס ראש בריא למיטה חולה?
 20. מחזק את התגובה מעלי. משמעות גבוהה, רכב מאוד נפוץ, להמשיך לרכב הבא..
×
×
 • תוכן חדש...